Uzdrowienie poczucia winy. Archanioł RAPHAEL

Archanioł RAPHAEL

Ukochani Ludzie!

 

Teraz zaczyna się „Precyzyjna Praca”, zaczynają się precyzyjne ustawienia w Duszach Ludzi i wszystko to, co w swoich prawdziwych głębiach pozostawało niezbadane zostanie teraz rozpoznane.

Subtelne i odległe od codziennego postrzegania drzemią w wielu Ludziach resztki ich nierozwiązanych Tematów i teraz należy znaleźć ich ślady i uzdrowić je w Świetle Stwórcy.

Dziś zwracam uwagę na to, że jeszcze w wielu Ludziach obecnych jest wiele uczuć winy które ciągną swój paraliżujący ślad przez całą Duszę i które doprowadzają do tego że Życie Człowieka zamiera. Przez to „podkopywane” są Siła Decydowania oraz Siła Zdecydowania i to co powinno być uczynione – pozostaje nieuczynionym. I te Drogi Życiowe które były wcześniej zaplanowane, nie zostają nawet zaczęte – tak właśnie Człowiek traci swój Duchowy Szlak.

Dziś wiele Ludzi kroczących od lat Drogą Światła znajduje się w Punkcie w którym zaczynają tą właśnie Precyzyjną Pracę.

To dzieje się za poprzez to, że oni obserwują się sami, porównują swoje myśli i czyny, słuchają sygnałów ich Ciała i przy każdym stanie dalekim od równowagi natychmiast rozpoznają co należy czynić.

W tym Przesłaniu spoglądamy na wciąż aktywne poczucie winy które w wielu Ludziach zostanie teraz uwolnione.

Jak jednak możliwym jest rozpoznać ukryte poczucie winy?
Jak możliwym jest usunięcie go i uzdrowienie?

To jest wyjątkowo proste.
Wy rozpoznacie działające i mające jeszcze wpływ na Wasze Życie poczucia winy po tym, że przy niektórych decyzjach czujecie się nie-wolni!
Nie-wolni i pod przymusem podejmujecie decyzje i wiecie przy tym że „coś nie gra”, spełniając przy tym oczekiwania innych i oczekiwania które zostały Wam narzucone przez Społeczeństwo, przez kodeks zachowania tego Czasu i wielu Czasów które już minęły.

Gdy przy podejmowaniu Waszej Decyzji, przy Waszym Postanowieniu czujecie dyskomfort lub uczucie bycia nie-wolnym, gdy w czasie samoobserwacji stwierdzicie „dlaczego w ogóle to czynię” – wtedy należy dokładnie się temu przyjrzeć!

To stare, niepokonane jeszcze Tradycje, stare społeczne lub rodzinne przymusy ponad którymi się jeszcze nie przeszło, stare i dziś zbędne już Obrazy leżące u podstaw Waszych przyjaźni, stare i nieużyteczne uwarunkowania które powstały wskutek przynależności religijnej sprawiają że zmienia się Energia Waszych Decyzji.

W miejsce wolności wkracza przymus, w miejsce odpowiedzialności wkracza poczucie winy. Ważna przy tym jest samoobserwacja, albowiem jedynie dzięki niej możecie zakończyć panowanie Winy.

Nieistotnym jest to CO czynicie,
ważnym jest jedynie to DLACZEGO coś czynicie!

Teraz dla wielu Ludzi wskazana jest Precyzyjna Praca nad tymi samoograniczeniami, albowiem nawet najmniejsza wątpliwość, najmniejsze poczucie winy, najmniejszy przymus mogą o lata całe cofnąć rozwój ich Anielskich Skrzydeł i opóźnić znacząco lot do Światła.

Aby uzdrowić te blokady jesteście wezwani do tego by
wołać Archanioła MICHAELA (Archanioła Michała) i mnie,
Archanioła RAPHAELA (Archanioła Rafała) którym Jestem.

Po pierwsze: aby nieomylnym Mieczem Światła Archanioła Michała zostały przecięte wszystkie połączenia do uczucia winy, po drugie: aby Zielone Światło Uzdrowienia zapieczętowało uzdrowione już Warstwy w Waszym Polu Energetycznym.

Zakończcie Wasze poczucie winy, puśćcie je i oddajcie, przekażcie je nam. My jesteśmy Waszym Rodzeństwem ze Światła i My każdą niedoskonałość przekażemy Światłu.

Po to tu jesteśmy!
My jesteśmy Waszym Świetlistym Rodzeństwem i czekamy na Wasze wołanie, na Wasze Zlecenie, na Waszą gotowość stawienia się ostatnim Tematom Waszej Transformacji.

My oczekujemy Was przy Bramie do Życia Wiecznego.
Bądźcie świadomi tego, że już świta Wieczny Dzień Światła.

ARCHANIOŁ RAPHAEL

//Patrz również: 26.11.2012 Słupy Soli wzdłuż Drogi. ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/06/06-04-2013-uzdrowienie-poczucia-winy-archaniol-raphael/

Reklamy

4 comments on “Uzdrowienie poczucia winy. Archanioł RAPHAEL

 1. Nie wiem jak wy ale ja sie dzis czuje oslabiona bardzo i jakies zawieruchy mam rozne. Zastanawiam sie czy to moze miec zwiazek z nowa „praca” nad nami, na szczescie zapowiedziana nam przez AA Raphaela. Praca nad poczuciem winy, to moze hulac troche…

  • Fiołkowa :), bardzo mi się podoba Twój Awatarek 🙂
   Jest taki przytulaśny i ambrozjowo-miodziowy 😀
   I nick też zrobił się jak z Ciepłej Leśnej Polanki 🙂 No, Miodzio!!! 😀
   A co tam znów „nie tak” ? Gorzelnia nie ma dostawy nektarku 😉 ?
   Pamiętaj: Nasze Uczucia „malują” swoją Energią cały Wszechświat 🙂 🙂

 2. Kochanie, ciesze sie, ze podobaja Ci sie moje nowe „wcielenia” : ) A tak na marginiesie, mam juz nowe 🙂
  Miodzio w srodku nadal jest, choc nieco mniej niz wczoraj, bo wczoraj to az mnie rozsadzalo cos. Jest OK ale..ja jeszcze mam duzo pracy do wykonania, wiec..jak Archanioly „spuszczaja” 🙂 jakas nowa energie, to we mnie sie aktywuje to, co jest do uzdrowienia. A objawy tego nie zawsze sa przyjemne.
  Ale juz pracuje nad tym, troche na czuja ale widze, ze sie poprawia. A dzis wieczorem zglosze sie na terapie do Rafaela i Majka 😛

  • Bukieciku 😛 już nie nadążam za Tobą 😀 …. Raz jesteś Fiołkiem, a raz Całą Polaną Kwiatków…… 😛 Ale, najważniejsze, że jest OK 🙂 i Rycerze na Koniach w Pełnej Zbroi z Piór nadlatują….. 🙂 🙂 :)……. 😀
   I czego Ci więcej trzeba???? 🙂 🙂 🙂 Chyba tylko buziaków od nas :****** 🙂 🙂 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s