Bądźcie czujni! Miejcie na celu wyrobienie czystości wszystkich waszych ciał! Oraz miejcie samodyscyplinę i wytrwałość w tym!

Pan Sziwa

22 marca 2013 r.

JAM JEST Sziwa! Sziwa JAM JEST! Przyszedłem znów!

Przychodzę do wszystkich, którzy czekają z radością na moje przyjście. Bo tylko ci, którzy z radością oczekują na moje przyjście i którzy zwracają się do mnie z wdzięcznością i z wdzięcznością czytają to moje Przesłanie, będą w stanie dotrzeć do istoty tego, co chcę wam powiedzieć, i dostrzegą jego wartość.

Potok informacji emitowany przez waszą cywilizację, który zalewa waszą planetę i który w takim czy innym stopniu odbieracie, zatrzymuje i przerywa wam dostęp do potoku informacji przychodzącego do planety z obszarów Wszechświata, ze wszystkich planów Bytu.

Ciągłe odbieranie informacji z waszych źródeł blokuje was przed odbiorem informacji, którą chcemy wam udzielić we właściwym czasie, gdy on nastąpi.

W ten sposób, jeden termin zostaje zastąpiony przez inny i czas upływa, właściwy moment minie, i tak samo jak poprzednie ludzkie cywilizacje, sami pozbawiliście siebie możliwości otrzymania pełnej informacji i pomocy, której chcemy wam udzielić i której możemy wam udzielić dzięki Łasce Ojca Niebiańskiego.

Jeszcze dwa tysiące lat temu Umiłowany Jezus, przychodząc we wcielenie, powiedział wam, że nadejdzie czas, gdy każdy powinien być czujny, i nadejdzie czas, gdy zawsze powinniście być czujni i gotowi na to, co nadchodzi. Powiedziano wam, że dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. Dlatego czuwajcie! Ponieważ brak wam wiedzy, w jakim czasie co nadejdzie!*

Ci, którzy są gotowi i pozostaną czujni i gotowi, pomyślnie będą kontynuować swój rozwój ewolucyjny. I są to ci, co obecnie starają się maksymalnie oczyścić swoje przewodniki, swoje ciała subtelne, swoje czakry, aby mogli przewodzić Boskie energie przez siebie i otrzymywać informację, która jest wam potrzebna w każdym poszczególnym momencie czasu.

O tym wszystkim już wam mówiono dotychczas wielokrotnie, na różne sposoby i różnymi słowami, zarówno w Przesłaniach, które dostawaliście i czytaliście, a potem odstawialiście na bok, nie wykonując tego, co w nich wam wskazano. Teraz bowiem widać, że bardzo mało jest tych, którzy są gotowi i zdołali oczyścić się w należytym stopniu.

Brak wam czujności! Brak wam podążenia do celu! Brak wam wytrwałości! Brak wam samodyscypliny! Zapominacie o tym, co powiedzieliśmy wam natychmiast po przeczytaniu Przesłania, gdy przestawiliście się na coś innego, co przyciągnęło waszą uwagę.

Dzisiaj przyszedłem dać wam impuls, aby zmienić to wszystko!

Dzisiaj przychodzę pomóc wam, abyście się sami wyzwolili ze wszystkiego, co stare, co przeszkadza wam przejść do Nowego Porządku Nowego Świata!

Dzisiaj przychodzę pomóc wam, którzy o to poproszą, abyście się stali czujni! Abyście mieli na celu wyrobienie czystości wszystkich waszych ciał! Oraz abyście mieli samodyscyplinę i wytrwałość w tym!

Bez ustanku! Bez przerwy! Bez spowolniania tempa! Bez odchylania się! I bez zapominania powiedzianego wam tu i teraz!

Przyszedłem dać szansę tym z was, którzy zapragną skoczyć w ostatniej chwili do ostatniego wagonu, chwytając się za ostatnie drzwi odchodzącego pociągu, ponieważ on już ruszył z dworca!

Ci, którzy pragną tego, możecie zwrócić się do mnie i wymagać, szczerze chcieć i prosić o moją pomoc i wsparcie, jakich udzielę wam, codziennie w przyszłości, abyście zdążyli wsiąść do pociągu idącego ku Nowej Epoce Nowego Porządku w Złotym Wieku. I byliście w stanie utrzymać się na nim i aby ominęła was możliwość bycia wywianym przez huraganowe wiatry, które będą szaleć wokół niego. Sami zadecydujecie, jakie codzienne zobowiązanie przyjmiecie na siebie. Zadecydujecie, co będziecie mi poświęcali, w co będziecie wkładali swoją wdzięczność i miłość do mnie. Ja wstawię się w tej chwili i w przyszłych czasach za każdego z was, który to uczyni!

Będę udzielał wszelkiej pomocy, jaka jest wam potrzebna, aby zniszczyć wszystko, co stare, co przeszkadza wam, abyście mogli podążać naprzód!

JAM JEST Sziwa z całą Mocą i Potęgą zmiatający wszystko, co stare i iluzoryczne i otwierający Drogę do Nowego! OM.

* Święta Ewangelia Mateusza, rozdział 24: (36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec. (37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. (38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego. (40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. (41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. (42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. (43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. (44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Pana Sziwy, pod Jego kierownictwem.

© Rosica Aweła

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

7 comments on “Bądźcie czujni! Miejcie na celu wyrobienie czystości wszystkich waszych ciał! Oraz miejcie samodyscyplinę i wytrwałość w tym!

 1. baczność!!

  Generał Siwa będzie przemawiał:
  „Brak wam czujności! Brak wam podążenia do celu! Brak wam wytrwałości! Brak wam samodyscypliny!…..Bez ustanku! Bez przerwy! Bez spowolniania tempa! Bez odchylania się!
  Przyszedłem dać szansę tym z was, którzy zapragną skoczyć w ostatniej chwili do ostatniego wagonu, chwytając się za ostatnie drzwi odchodzącego pociągu, ponieważ on już ruszył z dworca!”

  Chwila! Chce się spakować ale walizka gdzieś mi się zapodziała.
  A poza tym, gdzie się spieszysz, czas nie istnieje, to iluzja. Co się Siwa napinasz? Luzik….winka się napij….Freeheart na lody zaprasza, ale uważaj…. może Ci się spodobać 😉 😛 😀

  spocznij, chyba sobie poszedł

  ps. „Bez odchylania się!” —przeczytałem „bez oddychania” i bym się udusił, uff! sie ma jednak refleks 😛

 2. Zaintrygowało mnie zdanie „Zadecydujecie, co będziecie mi poświęcali, w co będziecie wkładali swoją wdzięczność i miłość do mnie.”
  To miłością mam płacić za wstawiennictwo?
  Chętnie ją ofiaruję ot tak , bez zobowiązań ,ale płacić???
  Dziwny przekaz…

 3. Witam!
  Zapominacie, że ten przekaz jest tłumaczony z innego języka i z innej kultury. To, co nas dziwi i śmieszy w sformułowaniach, tam jest normalne. Czytając każdy przekaz należy pamiętać, że to jest tłumaczenie, nieraz przez kiepski translator – i trzeba pogłówkować nim się zrozumie tekst.

  • @Gabriel
   „to jest tłumaczenie, nieraz przez kiepski translator” —dobrze główkujesz, „translator” nie z mojej bajki 😉

   ps. Czy Siwa to „Dziecko Boże”, czy już „Boży Ramol”?

   • witaj!
    daleka przyszłość – cywilizacja STOKROTEK.
    Komunikat : SŁUCHAJCIE, SŁUCHAJCIE, POKŁON PŁATKAMI, BO PRZYBYWA DO NAS „BOŻY RAMOL” IRKO ZE SWOJĄ ŚWITĄ, chałwa Mu za to..
    ps. mogę należeć do Twojej Zramolałej Świty ?.
    rozmarzyłam się, idę na chałwę sezamową, aby dożywić mózg. ;-))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s