Ciągle trwajcie w Pokoju, Błogości i Harmonii.

 

Elohim Pokój

23 marca 2013 r.

Witajcie, umiłowane dzieci Światła! Przychodzę dziś i zwracam się do was z całą swoją Miłością i błogosławię was, byście trwali w Radości, byli harmonijni i spokojni teraz, jak czytacie to moje Przesłanie, a także w przyszłości – ciągłe, każdego dnia i każdą godzinę. Błogosławię was, aby stan spokoju stał się waszym wewnętrznym stanem, którym promieniują wszystkie wasze ciała, na wszystkich poziomach! By działał on jak balsam na wszystkich, którzy są wokół was i którzy nawiązują kontakt z wami, bez znaczenia, kiedy, gdzie i z jakiego powodu.

Stan ten możecie wypracować z pomocą Niebios, z moją pomocą. Udzielam wam jej w tej chwili, aby wam się udało! Ponieważ, gdy się uspokoicie i jesteście pokojowo nastawieni, na pierwszy plan wychodzi wasza Boska istota. Ją przejawiacie, poprzez nią podejmujecie swoje decyzje i z jej pomocą komunikujecie się ze wszystkimi dookoła – z ludźmi, i pomagacie im, z roślinami i zwierzętami, i pomagacie im, z Bogiem, i otrzymujecie Jego pomoc!

Dlatego zawsze, gdy poczujecie, że napięcie lub jakikolwiek ujemny stań zaczyna ogarniać was, jeszcze w jego zarodku, na samym początku waszym zadaniem jest zatrzymać się, zamknąć oczy i oderwać swoje myśli i uczucia od tego, co je sprowokowało, i skierować je do Boga. Skierować je także do mnie.

W takiej chwili możecie mnie natychmiast wezwać, mówiąc głośno lub w myślach następujące:

„Umiłowany Elohim Pokój, wzywam cię do pomocy!
Wejdź do mojej świątyni i pomóż mi opanować się!
Twój Pokój niech się stanie moim Pokojem,
Twój Spokój niech się stanie moim Spokojem,
Twoja Radość i Harmonijność niech staną się również moje!
Niech wszystkie one obleją mnie tak,
aby przepełniły naczynie mojej świątyni,
aby tryskały z niej ku wszystkim dookoła
i rozpuściły, i usunęły przyczynę,
która doprowadziła mnie do tego stanu,
za co dziękuję Tobie!
Dziękuję Tobie, Umiłowany Elohim Pokój, z całego serca i duszy!”

Gdy ujemny stan dopiero się zaczyna, znacznie łatwiej jest wam się zatrzymać niż wtedy, gdy opanował was całkowicie. Dlatego wasze główne wysiłki, uwagę i czujność świadomości należy skierować w tę stronę. Całkiem świadomie postanowić zaprzestać znajdowania się w stanach ujemnych i wezwać mnie na pomoc, aby szybciej i łatwiej powrócić do pozytywnego nastroju. Postanowić, aby ciągłe trwać w Pokoju, Błogości i Harmonii!

A potem zróbcie to, co należy, by usunąć pierwotną przyczynę, która sprowokowała wasze stany ujemne – pokajcie się! Poproście Boga o przebaczenie i podziękujcie Mu, a następnie usuńcie się, cofnijcie, przerwijcie swój udział w tym przejawieniu iluzji, który wciąga was w stany ujemne.

Możecie to zrobić, umiłowani! Jest to wasze jedyne i wyłącznie wasze dzieło, akt waszej swobodnej woli i waszej decyzji bycia w Bogu w każdej chwili w tym swoim wcieleniu w tych przejściowych czasach.

A gdy wypracujecie swój wewnętrzny stan pokoju, możecie wymagać, szczerze chcieć i prosić Niebiosa o pomoc, aby objęło to również waszych bliskich i krewnych, przyjaciół, sąsiadów, zwierzchników, mężów stanu i cały wasz naród, i wszystkich ludzi na planecie Ziemia!

A następnie zacznijcie w myślach lub na głos błogosławić ich, by trwali w stanie, w którym obecnie się znajdujecie. Ponieważ w chwili tego błogosławiania, gdy trwacie w stanie pokoju, możecie przekazać im go na poziomie pola. I wtedy oni mogą dostać to wasze osiągnięcie i stanie się ono ich osiągnięciem, i nawet nie poczują tego!

Jest to całkiem pewne, bardzo skuteczne i wyjątkowo dobre i owocne – wasze Służenie na rzecz Wspólnego Dobra!

Znów widzicie, że najpierw i przede wszystkim należy popracować nad sobą. A gdy się to wam uda, następnie skierujcie wektor waszej uwagi do wszystkich pozostałych. Bo tylko wtedy jesteście w stanie im pomóc. Wszystko inne to tylko dobre intencje.

Cieszę się, że mogłem przekazać wam te moje słowa, które byłyby wam bardzo pożyteczne, jeśli postanowicie skorzystać z nich.

Błogosławię was w tej chwili i przekazuję wam swoje osiągniecie Pokoju, aby doszło do was, aby poczuć je, aby rozpuściło się we wszystkich waszych ciałach i napełniło was taką radością i szczęściem, aż postanowicie i podejmiecie się utrzymania go i zachowania we wszystkich okolicznościach na waszej Drodze!

JAM JEST Elohim Pokój.

 

Obraz namalowano po odebraniu Przesłania od Elohim Pokój, pod Jego kierownictwem.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s