Taka jest Prawda. MA’ AHNA’H MA (Niebiański Opiekun tego Świata)

 

MA' AHNA'H MA

To co wygląda na niezmienne – przemienia się,
to co wydaje się nie pojawiać – pojawia się.

Przemiana wydaje się przedłużać, Ludzie stają się niecierpliwi, tracą zaufanie do Przesłań Nieba i ponownie oddają się Starej Rzeczywistości.

 

Zapowiedziane Wydarzenia nie wydarzają się i „niezapowiedziane” włącza się i nadal Siły Ciemności rządzą, tak jakby nie dotknięte tym wszystkim.

Utrzymuje się jeszcze Ucisk Władzy, uciskanie Ludzkości wydaje się absolutne i wydaje się jakby nie było od tego ucieczki, bo Koło Czasu toczy się wyraźnie w kierunku światowej dyktatury i „przezroczysty* Człowiek” staje się bliski rzeczywistości bo wszystko wydaje się być pod obserwacją i pod wpływem Ciemnych Mocy.

//*przejrzysty – łatwy do przejrzenia, „prześwietlenia”, zinfiltrowania//

Tak Dni przeciągają się w Czasie i wciąż zmieniające się Życie prawie się nie zmienia, pozostaje niewidocznym i dla tych którzy wypatrują Przemiany to wszystko dzieje się zbyt powoli i z ociąganiem.

 

Dziś jest jak wczoraj, jutro jak dzisiaj. Nie widać zmian! Czy jednak?

To co się wydarza w tym Czasie jest wyjątkowe i pełne Misteriów. Wyjątkowe ponieważ Ludzkie Społeczeństwo transformuje się całkowicie i to będzie mogło się ukazać dla wszystkich którzy są Dobrej Woli dopiero wtedy gdy Duchowe Światło całkowicie przejmie Serca Ludzi w posiadanie. Wtedy w mgnieniu oka i w jednym Momencie to Życie Ludzkości razem i Stare Systemy Historii stają się przeszłością – i pokonane są Moce Ciemności. To jest Misterium, bo nie możecie wiedzieć kiedy nastąpi to u Was samych lub też kiedy to już nastąpiło i kiedy ta Przemiana przeciśnie się na wszystkich Poziomach Społeczeństwa.

To będzie miało miejsce, to pewne, jednak w tym momencie gdy tego najmniej oczekujecie lub więcej tego nie oczekujecie.

Elity tego Świata kroczą dalej w swoich urojeniach i chcą szybko zrealizować to, co od dawna planowane jest przez ich Agendę: osiągnięcie całkowitej kontroli nad ludzkością lecz Czas im ucieka i jest coraz mniej Przestrzeni dla ich Zbrodni. Jednak pchają się z tym na światło dzienne jak nigdy dotąd i Ludzkość będzie konfrontowana z tą rzeczywistością, z tymi planami i z tymi którzy te plany realizują.

W toku jest demaskowanie Elit i Wy dziwicie się co się ukazuje i wielu z Was nie wierzy w to co widzi.

To jest Punkt który należy pokonać, albowiem gdy w obliczu zgrozy odwracacie swój wzrok, Prawda może się w Was osiąść tylko z trudnością.

Dziś musicie zdobyć się na odwagę i rozwinąć w sobie Siłę by spojrzeć na Zbrodnie tych Sił bez bycia przez to dotkniętym, a jednak aby przekonać się o tym co było grane w tle i gdzie zgodnie z planami „Ligi Śmierci” miała prowadzić Podróż tego Świata.

Jeszcze zbyt mało się z tym konfrontujecie, jeszcze nie chcecie w to uwierzyć, jeszcze odwracacie wzrok wtedy gdy powinniście spojrzeć! To jest powód dla którego nie doceniacie i nie możecie prawidłowo nazwać faktycznej Przemiany i faktycznej prędkości z jaką ona zachodzi.

Wydaje się Wam że wszystko niepotrzebnie się przeciąga w czasie, jakby ta Przemiana nie ruszała się z miejsca, nie dochodziła do pewnych Wibracji. To jest nic innego jak ILUZJA i powstaje w Was przez to, że unikacie Prawdy Boskiego Światła wyrzekając się, nie przyjmując za Prawdę faktów które pokazywane są teraz przez Światło – i stają się rzeczywiste.

Jak chcecie odsunąć od siebie, odrzucić coś czego jeszcze nie znacie?

I to zaprawdę zapewnia Ciemnym Mocom nową, pełną Mocy pozycję, bo te Moce będą Was oszukiwać tak długo jak tylko będą mogły i one chcą ten Moment który wszystko zmieni odsunąć tak daleko jak tylko jest to możliwe.

Nawet to poniesie klęskę, a jednak Ludzie którzy poświęcili się Światłu lękają się tego paskudnego zapachu który rozciąga się na Ziemi teraz – gdy oczywiste stają się zbrodnie Starego Czasu.

Tak więc Ja wzywam Was: spójrzcie tam, otwórzcie Wasze oczy na czyny i zamiary tych, którzy wciąż jeszcze uważają się za Panów tego Świata. Spójrzcie i nazwijcie to po imieniu! To jest niezbędne ćwiczenie abyście mogli temu powiedzieć NIE i to przepędzić.

Teraz wszystko zależy od Waszej Przebudzonej Świadomości i nie chodzi o to aby przy tym wymyślać piękny, święty Świat i rozpaczać z powodu tego że nie chce się on jeszcze pojawić.

Ten Nowy Świat Szczęścia, Błogosławieństwa, Piękna, Miłości i Światła JUŻ JEST STWORZONY W WASZYCH SERCACH i stanie się prawdziwym gdy tylko napotkacie ciemny Czas z uwagą równą tej uwadze którą poświęcacie Światu Światła.

Wyrzekanie się ciemnego i złego jest niczym wyrzekanie się sztormu i deszczu, czy też negowanie wstrząsów Ziemi. To tak jakbyście nie chcieli zobaczyć trądu u Człowieka. To tak jakbyście wypierali się oczywistego bo nie jest ono dla Was wygodne i musielibyście pod znakiem zapytania postawić Wasze postrzeganie Świata i Was samych.

Największą Iluzją z wszystkich Iluzji jest to by negować to oczywiste i podnosić do rzeczywistości to co jest zarówno ukryte jak i niewidoczne.

Iluzja tego, że ta Przemiana opóźnia się – albo nawet że jej nie ma – opiera się na tym że dotychczas zaledwie nieśmiale braliście w tym udział i że obecnie schodzicie z drogi Światu jakim jeszcze obecnie on jest i nie wychodzicie mu odważnie, odpowiednio naprzeciw.

Ten, kto stoi na peronie i niecierpliwie czeka na pociąg, przegapia go jeśli w pewnym Momencie nierozważnie opuszcza peron aby rozejrzeć się za nim gdzie indziej.

To oznacza że ciągła uwaga na Drodze jest kluczem do tego aby wypędzić i pokonać KAŻDĄ myśl zwątpienia. Człowiek który pracuje, Człowiek który całkowicie poświęcił się Przemianie nie ma czasu na myślenie o tym CZY i KIEDY dokona się ta Przemiana.
Droga jako Cel, bez znania momentu przybycia (*czasu dotarcia na miejsce).

Jednak Człowiek który wygodnie się „urządził” i czeka, staje się ociężałym, zmęczonym i kiedy przychodzi Niebiański Ojciec aby zabrać Ludzi do swojego Królestwa – znajduje go śpiącego i musi iść dalej nic nie załatwiwszy.

Wielu Ludzi śpi twardo i kiedy się przebudzą i rozejrzą, pytają wstrząśnięci:
„…dlaczego nic się jeszcze nie wydarzyło?”
– aby w chwilę potem po raz kolejny zapaść w głęboki sen.

A więc jak chcecie przeżywać Przemianę i ją organizować, jeśli zamiast być obudzonym – śpicie?

Szanowani, kochani i ponad wszystkie miary święci Ludzie!

Taka jest Prawda.
Gdy tylko zmierzycie się z codziennością i gdy tylko przestaniecie wyrzekać się i zaprzeczać temu co się Wam ukazuje, zaczyna w Was rozkwitać nowa klarowność.

Ten Świat jest Iluzją, jednak w tej Iluzji przynajmniej jedna Wasza część jest prawdziwa, dlatego przyjmijcie ten Świat takim jakim jest albowiem zaprawdę:

Królestwo Nieba na Ziemi przebije się wtedy gdy chwast nie będzie już dłużej przeoczany lecz zostanie usunięty wraz z korzeniami.

Ja Jestem Życiem, z Królestw
Niebiańskich Opiekunów tego Świata

– Ja Jestem Miłością i Światłem

MA’ AHNA’H MA

//Patrz również: 08.01.2013 O Końcu. JAN CHRZCICIEL (live) (I/II) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

fotoA więc jak chcecie przeżywać Przemianę i ją organizować, jeśli zamiast być obudzonym – śpicie?

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/11/09-04-2013-taka-jest-prawda-ma-ahnah-ma-niebianski-opiekun-tego-swiata/

Reklamy

7 comments on “Taka jest Prawda. MA’ AHNA’H MA (Niebiański Opiekun tego Świata)

 1. Jak poznać Ciemne Moce? Po owocach, a ich „owocami” 😦 są:
  1. pycha
  2. chciwość
  3. nieczystość
  4. zazdrość
  5. nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
  6. gniew
  7. lenistwo
  To z katechizmu, ale myślę, że przydatne 😉

 2. pozwólcie że zacytuję wam pewnego polskiego buddystę, jest to odpowiedz na komentarze (niezbyt mądre) innych „oświeconych” ale pasuje jako komentarz do wszystkiego, dosłownie wszystkiego co was interesuje odnośnie teamu terra
  (końcówki trzech pierwszych wersów przerobiłem 🙂 se se ) reszta to bezcenny oryginał

  Szuru, buru, idż swą drogą
  Ecie pecie, będzie błogo
  Ryta pyta, terra w cenie!
  huzia juzia – OŚWIECENIE!

  albo coś tak od siebie już całkiem:
  (chociaż z wykorzystaniem pereł wyliczanek dziecięcych) 🙂

  Ele mele dudki – rozumek malutki
  a team terra jeszcze mniejszy
  ale za to robotniejszy
  powiedziała święta krowa
  że nas lepiej tu wychowa
  ence pence cztery ręce
  cztery po to by chcieć więcej

 3. Perła Dnia//532 TERRA Kawiarenka

  Zawsze mówcie Waszym Dzieciom bez zdenerwowania
  o tym co JEST, w czym jest Rzecz, jednak na tym zakończcie.
  One mają otrzymać sposobność by mogły same rosnąć
  i samemu zarządzać tym, co zostało przez Was powiedziane.

  ASANA MAHATARI (Saint Germain)

 4. a tak poważnie to jest jedna zasada której brak najbardziej mnie rani, zasada i we wszystkich kościołach (również w filozofii buddyjskie) coś co może być katastroficzne dla duszy , karmy czy innej jeszcze realii która nas spotka bądz nie , a mianowicie nazywanie siebie bogiem.
  i tak na zdrowy rozsądek – filozoficznie mamy dwie możliwości , tylko dwie
  mówic/myśleć jestem bogiem
  nie mówić/myśleć jestem bogiem
  jeśli to nic złego gdyż tak jest w istocie nic nie tracimy postepując w myśl zasady drugiej ani nie rozgniewamy stwórcy taką postawą gdyż będzie ona skromnością
  ale jeśli to grzech, sami sobie odpowiedzcie. więc na logikę pycha i pyszna pewność siebie jest w postępowaniu pierwszym
  ale jak kto woli

 5. Szymonie, jak jeszcze lepiej podrążysz ten temat: czy jesteś bogiem, czy nie jesteś, to znajdziesz odpowiedź….. A jeśli Ci powiem, że jesteś potencjalnym bogiem, tylko musisz sam dojrzeć do boskości? A jeśli Ci powiem, że każdy z nas jest takim potencjalnym bogiem i że aniołowie naprawdę istnieją? A jeśli Ci powiem, że istnieje bóg, Stwórcą zwany i ON to wszystko ogarnia? A jeśli Ci powiem, że wszystko jest energetyczną wibracją świadomości Stwórcy i Jego Myśl ma sens, tylko trzeba tego SENSU szukać, szukać i szukać…..?

 6. to przyznam ze może mogę się stac bogiem ale bardziej kopią boga ale nie jestem w stanie zrobić tego w tym życiu i to nie dlatego że jestem do tego zbyt słaby ale dlatego że tak jak rok ma 365 dni i nie może się stać nagle krótszy tylko dlatego że chce tak i ja muszę swoje „365” życ przeżyć i wtedy może stanę się bogiem o ile zdam wszystkie „egzaminy” a choćbym chciał nie wiem jak bardzo roku nie skrócę

 7. Mnie wlasnie opadla kolejna warstwa iluzji..Cos zostalo mi pokazane… A ten przekaz to tak, jakby zostal tu wklejony specjalnie dla mnie, wlasnie dzisiaj…po tym, co zostalo mo pokazane. Zadwziwiajace, dlatego wczytajcie sie dobrze w ten przekaz, bo jest ona bardzo wazny. Tak wazny, ze Niebiosa zafundowaly mi jego ilustracje w postaci konkretnego doswiadczenia, bardzo owocnego w Poznanie Prawdy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s