Epoka Archaniołów 2013-2026

Archanioł RAPHAEL

SEN:
Ja jadę na skuterze po bardzo ośnieżonej drodze. To jest droga którą znam z mojego dzieciństwa, przy czym dziwię się że ta droga się nie kończy i dziwię się że tak wąski szlak mogę pokonać na skuterze. Po lewej i prawej stronie drogi gromadzą się zaspy śniegu i wydaje się to nie mieć końca. Mam nadzieję że w tym krajobrazie dotrę na rozstaje dróg i do głównej drogi. Lecz nie dzieje się nic i ta droga staje się dłuższa i dłuższa. Powoli ogarnia mnie troska i jest mi zimno. Postanawiam zawrócić. Jednak gdy spoglądam do tyłu, widzę w oddali czarny powóz z dwoma końmi i woźnicą którzy nadjeżdżają tą drogą. Tym samym staje się jasne że nie mogę zawrócić, bo nie ma miejsca na przejechanie obok tego powozu. Podejmuję więc decyzję by jechać dalej. Docieram na rozstaje dróg, których nigdy jeszcze nie widziałem, tracę orientację i pozostawiam wszystkie te rozmyślania decydując się na wybranie jednej z nich. Potem znajduję się w przyjemnym otoczeniu łaźni z rozgrzaną już sauną. Budzę się.

ZNACZENIE:
Nieskończenie długa, biała droga przez śnieg opisuje Drogę do Światła i czas który teraz jest. Białe reprezentuje to Nowe, niezapisaną kartkę papieru, czystość, białe Boskie Światło które cały czas dopływa do Ziemi – wskazują na to również i niekończące się opady śniegu. Skuter symbolizuje to że wszystko jest możliwe albowiem pokonanie takiej drogi takim pojazdem jest – mierząc ludzką miarą – wręcz niemożliwe.

„Droga jest mi znana, jednak nigdy się nie kończy” znaczy: iść ze znanego w nieznane, tam gdzie nic więcej nie jest już wyobrażalne.

„Ja chcę zawrócić” oznacza: wpierw zwycięża strach i niepewność, lecz niemożliwym, jest aby one zwyciężyły przez co z kolei pokazane jest że z Drogi do Światła nie da się zawrócić. Ani mnie ani Ludzkości.

„Czarny powóz” pokazuje że również i stary, ciemny czas przesuwa się w kierunku Nowych Poziomów.

Powóz jest daleko za mną co oznacza że dopiero wtedy gdy dla wszystkich Ludzi stanie się widocznym że na Drodze do Światła nie można zawrócić, również i Ciemność i Ciemne Siły wszystkimi dostępnymi ich środkami udadzą się na tą Drogę.

„Rozdroże, rozstaje dróg których nigdy jeszcze nie widziałem” oznacza wybrać, zaufać, oddać się i pozostawić wszystkie wątpliwości. Wtedy o wszystko jest zadbane. Gdy to czynię, znajduje się nagle w przyjemnym otoczeniu, czuję że dotarłem i otaczają mnie ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

Podsumowując, ten sen pokazuje obecny status Drogi Ludzkości do Światła. Ona wydaje się nieskończenie długa i wiele wydaje się całkowicie niepewnym, lecz nie ma powrotu i w tym Momencie gdy powraca zaufanie do Drogi, wtedy się odnalazło.

Ukochani Ludzie, tak, zaprawdę:

 

Wydaje się że zaczął się czas niepewności, i Ja mówię Wam: to jest czas który przyniesie pewność.

W związku z tym zostaną usunięte wszystkie stare ograniczenia, wszystkie stare Drogi zostaną zorganizowane na nowo i stare środki (skuter) nadają się tylko wtedy, gdy postawi się je całkowicie w Służbie Światła.

Tak, Czas Przejścia jest ZAWSZE czasem niepewności, ludzkiej niepewności albowiem rozpuszczają się wszystkie stare tory, stare przyzwyczajenia i stare, znane Drogi. Stare Szlaki Życiowe i stare sposoby postępowania gubią się i nie mają już więcej znaczenia.

Jedynie Zaufanie w Boga, Pierwotne Zaufanie, Zaufanie Drodze prowadzą Was dalej – albowiem:

Dopiero wtedy gdy Człowiek traci orientację może się on na nowo wyjustować. Dopiero wtedy gdy pozostawia wszystkie rozmyślania może być w niego przelana Esencja Nowej Wiedzy. Wtedy gdy Człowiek pokonał swoje lęki i przyjął swoją „sytuację bez wyjścia”, wtedy wkracza Rozpoznanie, wkracza Pokój i pewność że o wszystko jest zadbane.

I w trakcie tego procesu znajduje się dziś cała Ludzkość. Ci którzy jeszcze nawet nie wsiedli do „czarnego zaprzęgu” są większością, niewielu jest tych którzy już jadą powozem przez lód i śnieg i Ci którzy z przodu przecierają Drogę – to są Jednostki które całkowicie się tej Drodze poświęciły.

A więc to jest w drodze i Ja mogę to obwieścić. Ten Sen pokazuje że wszystko jest na dobrej drodze. Albowiem biały krajobraz jest zaprawdę Nowym Poziomem do którego teraz zmierza Świat. Nawet jeśli niegościnny (zimny), to to otoczenie z każdym krokiem postawionym przez Człowieka będzie coraz żywsze, bardziej zaufane i wypełnione niebiańskim ciepłem.

Tak. Droga Ludzkości do Światła jest absolutnie nieodwracalna.

Bądźcie zawsze tego świadomi i dziś bardziej niż kiedykolwiek.
Albowiem dziś „Mistrz Zwątpienia” zaczyna podsycać nowe zwątpienia, dziś dawno już zastąpieni Prorocy Ciemności zaczynają projektować sidła, aby trzymać Ludzi z dala od wsiadania do powozu i od wkroczenia na Drogę do Światła.

Ja, ten który Jest
ANIOŁEM BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI I UZDROWIENIA,
ogłaszam wszystkim Pracownikom Światła, Istotom Światła,
Wojownikom Światła i Prorocy Ciemności którzy stoją w służbie
tego Świata i służbie Duchowych Poziomów Światła Bytu:

Wy ani się nie myliliście, ani nie ogłaszaliście nieprawdy, kiedy przekazywaliście dalej Przesłania o Przemianie która do dziś nie okazała się prawdą, albowiem zaprawdę: ONA MA MIEJSCE.

Ja proszę wszystkie Chanelingujące Media tej Ziemi o to, aby kontynuowały swoją pracę i Ja proszę tych wszystkich honorowanych Ludzi przede wszystkim o to, aby podjęli i kontynuowali pracę nad ich jeszcze niewyklarowanymi Tematami.

Albowiem tylko przez to nieporozumienia mogły się wmieszać w Przekazy. Jednak przez to nie zostały nagromadzone ani wina ani Karma, albowiem zaprawdę każdy Aspekt ma swoje Uprawnienie, nawet jeśli dla Was – w tym widocznym Świecie – niekoniecznie się to spełnia.

Pewnym jest że Droga do Światła ma swoją kontynuację i niezależnie od tego ilu Ludzi na Koniec Czasu osiągnie Cel, to Przebudowa Świata który znaliście jest w pełnym toku.

I ten Sen jest wspierany przez jeszcze jeden Aspekt, mianowicie że ZAWSZE CHODZI O TO BY KROCZYĆ DALEJ, bez stawania w miejscu, bez poddawania się – i to bez znajomości kolejnych kroków na Drodze. Należy iść dalej niezależnie od tego co przyjdzie, iść i iść, bo Cel ukazuje się nagle przed Waszymi oczami gdy Stwórca Was odwiedzi gdy najmniej się tego spodziewacie.

Tak, Wy kochani Ludzie, wszystko postępuje dalej i dalej. Kto teraz jest niepewny albo zrozpaczony, jest zapraszany w moje Światło i w moim Świetle doświadczy wzmocnienia!

Jednak ten który odda się zwątpieniu, ten pozostanie dalekim temu wyjątkowemu „Czasowi Plonów” i odziedziczy jedynie to co od siebie wymaga przez pryzmat swoich ludzkich ograniczeń.

Teraz, gdy wielu Ludzi odpada z Drogi Światła, Wojowników Światła Pierwszej Godziny obowiązuje zebranie nowych sił, ponowne całkowite oddanie się Stwórcy i doprowadzenie się do pewności że wszystkie Rzeczy i Wydarzenia są właściwe.

Dziś My, Archaniołowie, stoimy cały czas u Waszego boku. My każde Dziecko Ludzkie które oddaje się zwątpieniu wzywamy do tego by zwróciło się do nas.

PROŚCIE A JEST WAM DANE, albowiem pełen Światła sen w odpowiednim Czasie może przynieść Wasze Życie ponownie na Szlak Światła, błogosławione spotkanie w odpowiednią godzinę może pozwolić Wam rozpoznać Drogę i Boskie Zarządzenie „znikąd” może umorzyć w Was każde zwątpienie.

Teraz potrzebna jest Odwaga i Wasze zdecydowanie by nigdy się nie poddać. Uwierzcie w siebie i opuśćcie wypróbowane metody w myśleniu, czuciu i czynieniu abyście Drogą do Światła, przez lód i śnieg, przez zimno, wiatr i sztorm – bez orientacji, jednak w pewności że jesteście prowadzeni przez Stwórcę – dotarli do Celu.

Ja Jestem wiecznie z Wami i ze mną są Anioły w wyjątkowej ilości i Archanioły wszystkich Światów zstąpiły aby Wam służyć.

Wraz z rokiem 2013 zaczął się czas wszechobecności Archaniołów na Ziemi.
My wraz z wieloma Mistrzami i Istotami Światła przejęliśmy Opiekę nad planetą Matką Ziemią.

W szczególności opiekę na Duszami Ludzkimi które już są gotowe do Podniesienia a które jednak zagubiły się w labiryncie tego Świata.
Ta wybitna Służba Archaniołów kończy się w roku 2026.

W nadchodzących teraz trzynastu latach ten wąski Szlak Światła rozszerzy się nieskończenie, aby wielu Ludzi – wraz ze spóźnialskimi – mogło pójść tą Drogą. Zostaną dostarczone nowe Zaproszenia i wielu w ostatnim Momencie uda się na tą Ścieżkę i wielu zastygnie niczym lodowe słupy wypatrując nowych okazji do swojej Transformacji.

Zaczęła się EPOKA ARCHANIOŁÓW, albowiem jeszcze nigdy nie było bardziej pilnym jak teraz, aby doprowadzić Dzieci Ludzkie z powrotem na Szlak Światła.

Każde Życie jest honorowane, kochane i bezpieczne w Łasce Stwórcy.

Ja Jestem ARCHANIOŁ RAPHAEL
i ten kto do mnie przyjdzie, zdrowieje na Duchu, Duszy i Ciele.
Na Wieczność.

//Patrz również: 2026 – MANUSKRYPT – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Opiekę nad planetą Matką Ziemią.

Wraz z rokiem 2013 zaczął się czas wszechobecności Archaniołów na Ziemi. My wraz z wieloma Mistrzami i Istotami Światła przejęliśmy Opiekę nad planetą Matką Ziemią.

 źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/12/10-04-2013-epoka-archaniolow-2013-2026/

Reklamy

2 comments on “Epoka Archaniołów 2013-2026

  1. „Wraz z rokiem 2013 zaczął się czas wszechobecności Archaniołów na Ziemi.
    My wraz z wieloma Mistrzami i Istotami Światła przejęliśmy Opiekę nad planetą Matką Ziemią.”
    i o to chodzi…….. o to chodzi, AA Rafałku 🙂 🙂 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s