Pracujcie codziennie i zróbcie waszą planetę, by błyszczała jak jasna gwiazda Waszym Światłem!

 

Pan Eliseja

25 marca 2013 roku

Dziś przyszedłem udzielić kilku wskazówek dla ludzkości planety Ziemia, które mogą bardzo wam pomóc, w czasach przejściowych, w których żyjecie teraz. Pomogą także mi w wykonywaniu mojej pracy [polegającej na] waszego pomyślnego przeprowadzenia przez te czasy.

Jak już wiecie z mojego pierwszego Przesłania *, udzielonego tej ludzkości, JAM JEST przychodzę wyjątkowo rzadko na planecie Ziemia, wyłącznie i tylko wtedy, gdy jest ona w stanie Przejścia, tak jak jest teraz.

Podczas moich poprzednich odwiedzin, prawie nikt nie wsłuchał się w moje słowa i stało się tak, że moje imię do tej pory nie zostało przeniesione przez ani jednej przejściowej epoki do następującej, która nadchodziła.

Teraz znów przyszedłem by pomóc i mam nadzieję, że tym razem moje imię pozostanie w pamięci pokoleń, które będą żyć w Nowej Epoce, co będzie oznaczało, że ludzkość ta przeszła do niej w bardziej korzystną Drogą! I potrafiła zachować swoje najlepsze osiągnięcia i przenieść je w rozpoczętej Nowej Epoce, zamiast rozpoczynać wszystkiego od nowa.

Więc zaczynam:

Pierwsze, co potrzeba, to nasycić waszą planetę więcej Boskim Światłem z wyższych oktaw, bo przychodząc z Wielkiego Centralnego Słońca widzę, jaka ciemności zapadła na nią (dosłownie: w jaką ciemność ona utonęła). Widzę także, jak niewiele światełek pobłyskuje z otwartych czakramów niektórych z ludzi, którzy zamieszkują tę planetę teraz.

Więc przeznaczajcie/przydzielajcie więcej czasu na pracę w duchowości! Zapewnijcie sobie ciszę, spokój, trwajcie w milczeniu! I W tym stanie skierujcie swoją świadomość do Boga, ku wyższych sfer i przesyłajcie swoje Wdzięczność i Miłość do nich i do wszystkich Istot Światła, które je zamieszkują. W tym czasie płomień, wasz wewnętrzny ogień, rozpala się znacznie mocniej i stajecie się zdolnymi do przewodzenia więcej Światła z Wyższych oktaw.

Nasycajcie z nim planety, żeby mogło ono dotrzeć do wszystkich Żywych istot. Pracujcie codziennie i zróbcie waszą planetę, by błyszczała jak jasną gwiazdę przez wasze Światło!

Drugą ważną rzeczą, jaką może być pomocna i pożyteczna dla was, oraz to co zalecam wam z całą swą powagą, jest śpiewać! Tak, umiłowani, śpiewać. Na glos i z całego serca! Ale śpiewać pieśni dziękczynne, pieśni chwały, skierowane ku Niebiosom. I gdy je śpiewacie, Radość, Wdzięczność i Miłość mają/niech tryskać z waszych serc, których kierujcie do Wyższych sfer. Jest to bardzo potężne narzędzie do przyciągania dużej ilości Boskiej energii – czystej i promienne światło, do waszych świątyń i dla całego świata – dla planety i wszystko Żywe na niej. Ponieważ podczas śpiewu wibracja dźwięku melodii zjednacza się ze Słowa tekstu piosenki. I taka kombinacja jest wyjątkowo potężna, gdy tekst jest Boski i gdy muzyka jest Boska!

Lecz uważajcie! Zaczynajcie śpiewać tylko, gdy jesteście harmonijny i w stanie Pokojowym i Spokojnym. W przeciwnym razie, jeśli śpiewacie wtedy, gdy jesteście opanowany choćby najmniejszym rozdrażnieniem, na przykład podczas śpiewu pod przymusem lub z zobowiązaniem, przez to, że ktoś was namawia lub prosi i wy całkiem błędne uważacie, że lepiej jest wykonać to, co jest od was wymagane, zamiast odmówić, lub (wzięliście na siebie)/przyleliście zobowiązanie wobec Rady Karmicznej śpiewać codziennie, lecz przydarza się że któregoś dnia nie macie ochotę śpiewać **, lub jesteście smutny i jakieś ujemne myśli i uczucia wkradają się w ciebie, wtedy cała moc i potęgę śpiewu i wasza Boska energia, włożona/wpleciona w pieśni, a także dodatkowo przyciągniętej podczas śpiewu Boskiej energii z Wyższych sfer, są kierowane do iluzji i zasilają jej zamiast Matką Ziemię i Żywym Życiem!

Dlatego zwracam wam teraz szczególną uwagę na ten punkt i mówię wam by śpiewać wtedy, gdy już jesteście we wzniosłym stanie Ducha! A staje się to albo spontanicznie podczas odczuciu najczystszej Radości, albo po tym jak wykonaliście praktyki duchowej, której stosujecie, nieważne jaka jest i do jakiej religii ona należy, i dostroiliście się do Wyższych oktaw. Właśnie wtedy nadszedł moment by rozpocząć śpiewać z całego serca i z całej swojej duszy. Wtedy razem z wami śpiewają całe/wszystkie Niebiosa! I stajecie się zjednaną całością z całym Boskim Stworzeniem.

Trzecią rzeczą, którą należy zrobić po tym jak zakończycie piosenki i jesteście/trwacie w Radości, w stanie najwyższej Radości, jest zacząć Błogosławić cały świat i Żywego Życia – całe Boskie Stworzenie, planeta Ziemia i Życie na niej, cała ludzkość, wasz naród, wasze krewny, i w końcu/wreście Pobłogosławcie siebie, aby przebywać coraz częściej w takim wywyższonym/podniosłym stanie i utrzymać go we wszystkich innych godzinach dnia. Potem skierujcie swoją Wdzięczność do Niebios i wymagajcie, szczerze chciejcie i proście, jeśli taka jest Boska Święta Woła, by wszystkie Siły Światła włączyli się do waszego Błogosławienia, aby pomnożyła się w sposób Boski jego Moc i Potęga!

Czwartą rzeczą, jakiej należy robić i jest bardzo dobrą rzeczą, to spróbować stworzyć coś, stosując tego typu sztuki, który jest najbardziej wam na sercu w danej chwili. Możecie skomponować nawet wierszyk, namalować/narysować coś małego, zaśpiewać coś krótkiego, kto co zechce. Najważniejsze jest, aby pochodziło z ciebie, z najświętszych głębiach twojej istoty! I zanim zaczniecie tworzyć, koniecznie wezwijcie swoją Wyższą JAM JEST Obecność do pomocy, a także Elohim Apollo, aby dać wam Boskim Natchnieniem by stworzyć Boskiego wzorca. A gdy ich wezwiecie, Podziękujcie im z Miłością za to! Wtedy już naprawdę Stworzycie (w oryginale: oznacza również współtworzycie. – przyp. tłum.) wasze dzieło! To jest moment, w którym poprzez was, poprzez wasz a świątynią może zostać sprowadzony Boski wzorzec do waszego świata z Wyższych oktawach Światła.

Gdy tworzycie będąc w Boskim nastrojem, jesteście podwójnie pożyteczny dla Wspólnego Dobra. Bo, poza tym, że stwarzacie Boskiego wzorca, w którym wplątujecie/wkładacie swojej Radości, Wdzięczności i Miłości, które dochodzą do każdego, kto dotknie/zetknie się z nim później, w tym procesie stwarzania w Boskim sposobie jest pomnażana wasza twórcza energia, energia Stworzenia i wzmacnia się pierwiastek/zasada/początek twórczy we was. Tak, powoli, dzień po dniu, sami sobie dacie możliwość/szansę stać się współtwórcami Nowej Epoki!

Im częściej stosujecie dokładnie, jakościowo i w pełni wszystko, co wam dotychczas mówiłem, tym bardziej stopniowo i bardziej skuteczne będą przebiegać procesy dostrajania się wszystkich waszych niższych ciał ze zmianami, które zachodzą obecnie wszędzie na całej planecie. Staniecie się godnymi podążać naprzód, i obrócicie się w ludźmi Nowego Porządku. Ludźmi z przekształconymi ciałami i nowymi znacznie większymi Boskimi możliwościami. Jest całkiem możliwe do osiągnięcia przez każdego z was, każdy kto zajmie się jakościowo wykonywać i stosować/wdrażać w swoim życiu moje słowa.

Poprzez wszystko powiedziane dotąd, dziś dałem wam jeden z kluczy pomyślnego przekształcenia wszystkich waszych ciał i do waszego wejścia w Nowego Porządku.

Po piąte – po tym jak zakończycie swoje dzieło powinniście spróbować utrzymać/zachować ten Boski nastrój przez cały dzień. Pozostać przez maksymalnie długim czasie z wzniosłej/wywyższonej świadomości i wysokimi wibracjami. Być pozytywnymi, w Pokoju i Harmonii, odbierającymi/przyjmującymi z Wdzięczności tego, co nowy dzień przynosi, i z Miłości do Boga o/za wszystkim! Przejawiać swoje Boskie cechy i Cnoty każdego dnia, im więcej, tym lepiej dla wszystkich!

Ostatnie moje zalecenie jest zawsze, gdy możecie robić wszystko to, o czym wam mówiłem do tej chwili, będąc na zewnątrz wśród przyrody, pod otwartym/gołym niebie, wystawieni na powiew wiatru, pieszczotą promieni słońca, delikatnością rosy, odgłosy natury. Ponieważ będą one wam przydatne i pomocne, by z łatwością dokonać maksymalnie jakościowo wszystko, o czym wam mówiłem do tej chwili.

Nauczcie się pozostawać coraz dłużej wśród przyrody, w ciszy i spokój odbierać maksymalnie wszystkich potoków energetycznych, które docierają do planety Ziemia. I odbierać nie tylko ich składowej energetycznej, ale także składowej informacyjnej poprzez swoje subtelne ciała!

Jest od was wymagane przejawić wytrwałości, żeby miało efekt to, co robicie. Im bardziej regularny i wytrwały jesteście w zastosowaniu/(we wdrażaniu), tym większy i silniejszy będzie wpływ na wszystkie wasze ciała.

Dajcie szansę sobie i swoim potomków, aby w przyszłym czasie kontynuować rozwój dalej, zamiast aby trzeba było zacząć wszystko od początku!

Dodaje wam w tej chwili ze swojej Wytrwałości, tym z was, którzy poproszą mnie o pomoc w odrabiania tego i Błogosławię was, aby udało się wam, abym mógł przy swoim kolejnym przyjściem na waszej planecie zobaczyć jej znacznie jaśniejszej. Zobaczyć jej oblanej w Świetle!

JAM JEST Eliseja

Przesłanie Pana Eliseja z 24 sierpnia 2011 r.

Obraz namalowano po odebraniu Przesłania od Pana Eliseja, pod Jegо kierownictwem.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

One comment on “Pracujcie codziennie i zróbcie waszą planetę, by błyszczała jak jasna gwiazda Waszym Światłem!

  1. „Więc przeznaczajcie więcej czasu na pracę w duchowości! Zapewnijcie sobie ciszę, spokój, trwajcie w milczeniu! I W tym stanie skierujcie swoją świadomość do Boga, do wyższych sfer i przesyłajcie swoją Wdzięczność i Miłość do nich i do wszystkich Istot Światła, które je zamieszkują. W tym czasie płomień, wasz wewnętrzny ogień, rozpala się znacznie mocniej i stajecie się zdolnymi do przewodzenia więcej Światła z Wyższych oktaw.
    Nasycajcie nim Planety, żeby mogło ono dotrzeć do wszystkich Żywych Istot. Pracujcie codziennie i wpłyńcie na waszą Planetę, by błyszczała jak jasna gwiazda przez Wasze Światło!”
    i o to chodzi…….. o to chodzi 🙂
    Miłego dzionka Wszystkim ❤ 🙂 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s