Praktyka Białej Drogi

Pan Surija

26 marca 2013 r.

JAM JEST Surija.

Przychodzę dziś z Wielkiego Centralnego Słońca z uczuciem radości, że mogę udzielić jeszcze jednego Przesłania wam, podążającym ku Światłu dzieciom Bożym, w nim dam wam swoje wsparcie w tych niepowtarzalnych czasach, w których wcieliliście się teraz!

W tym Przesłaniu rozszerzę i uzupełnię praktykę Białej Drogi, którą dałem wam w jednym ze swoich wcześniejszych Przesłań*, aby była wam jeszcze bardziej przydatna w nadchodzących czasach.Wzmacniam tę duchową praktykę moją energia tu i teraz! I robię ją jeszcze mocniejszą!

Mówiłem wam wcześniej, abyście wyobrażali sobie Białą Drogę, która prowadzi prosto do przodu i do góry, ku Boskim szczytom. Oraz że na końcu Drogi, na górze w oddali stoi wasz Nauczyciel Niebiański, który was woła. Powiedziałem także, jak dobrze by było każdego ranka wyobrazić sobie tę Drogę i poprosić o pomoc swojego Nauczyciela, byście podążali nią w ciągu całego dnia bez zbaczania, zatrzymania się i bez powrotu. A potem serdecznie podziękować mu za pomoc.

Teraz uzupełnię tę waszą wizję.

Kiedy zamkniesz oczy i zobaczysz przed sobą tę Białą Drogę, wyobraź sobie, że po jednej jej stronie znajduje się bardzo głęboką przepaść z burzliwą rzeką na dnie, a po drugiej stronie są wysokie, pionowe skały, zwisające nad nią, na które nie można się wspiąć.

Zatem pozostaje ci tylko jedna jedyna rzecz – wspinać się do przodu, ponieważ z tyłu, w dole jest pełna ciemność, zimno i głód! A przed tobą z góry na Drogę rozlewa się jaskrawe Światło, Ciepło i Boskie jedzenie, które żywi wszystkie twoje ciała dopóki idziesz do przodu. Boskie Światło otacza cię wszechogarniającą bezwarunkową Miłością – Miłością Ojca, a Ciepło pochodzi z Miłości płynącej z serca twojego Nauczyciela!

Jeśli ktoś cię wzywa, kimkolwiek on jest, próbując zawrócić cię w mrok lub odciągnąć na bok, gdzieś na drugą stronę przepaści, nawet jeśli zapewnia, że jest most i zawsze można później zawrócić na swoją Drogę, należy wiedzieć, że fundament tego mostu został zniszczony przez czas i jakby mocno on nie wyglądał, w każdej chwili może się zsunąć do przepaści. A jeśli przeskoczyłeś choćby na moment na drugą stronę, możesz tam pozostać! Zatem podążaj swoją Drogą, trzymając się jej mocno i idąc tylko naprzód i do góry. Ponieważ tylko to jest teraz zbawcze dla ciebie.

Zawsze, gdy ktoś poprosi cię o coś, a twoje serce zamiast być w radości się skurczy, przeczuwając pułapkę iluzji, zamknij oczy i wywołaj sobie obraz, jaki opisałem. Wezwij swojego Nauczyciela i Wyższe JA, żeby podjąć w tym momencie słuszną z Boskiego punktu widzenia decyzję. I otrzymasz pomoc, aby pomyślnie kontynuować [ruch] naprzód.

Gdy odczujesz w sercu smutek lub gdy zawahasz się, choćby na chwilę, jest to sygnałem, czy jest słuszne to, do czego cię namawiają, do zwiększonej uwagi z twojej strony! Zawsze, gdy poczujesz ból lub ucisk, lub uczucie ciężkości w klatce piersiowej, lub ból w splocie słonecznym, lub w dowolnym miejscu w ciele, jeśli czujesz jakiś dyskomfort, znajdując się w jakiejś sytuacji, jest to znak do szczególnej uwagi z twojej strony, by podjąć szybkie i pilne działania, aby przerwać tę sytuację lub wyjść z niej. I dalej podążać swoją Drogą.

A jak podążasz, wyobraź sobie, że dalej na Drodze wysokie pionowe skały po jednej stronie się kończą i otwiera się równina pokryta zieloną trawą, kusząca, by radośnie pobiegać po niej boso, a potem położyć się i odpocząć. To jest już bardziej subtelna pułapka iluzji, przygotowana dla tych, którzy awansują na Drodze. Bo, mimo że jest równo i jest zielona trawa, kilka metrów dalej w tej trawie ukryte jest głębokie grzęzawisko, które może bardzo łatwo wciągnąć i pochłonąć cię całkiem.

Więc jaki jest wasz wybór, umiłowani? Niech każdy sam zastanowi się, co mu się przydarzy, jeśli ruszy w lewo lub w prawo, lub do tylu. Podobnie ma się sprawa z życiowymi wyborami. Istnieje wiele różnorodnych wariantów, jak zejść z Drogi. Widzisz, że masz kilka opcji i tylko jedna prowadzi do celu – twojego zbawienia i kontynuacji twojego rozwoju. Wszystkie inne są niebezpieczne i tak czy owak zgubne dla twojej duszy, ale ostateczny wynik jest zawsze taki sam.

Oto, dlaczego należy mieć czujną świadomość i za każdym razem, gdy masz podjąć decyzję, wywołaj wizerunek Drogi i wymagaj, szczerze chciej i poproś o pomoc swoje Wyższe Ja, swojego Nauczyciela, wszystkie Siły Światła, a także mnie. Również jestem gotowy pomóc każdemu, jeśli mnie wezwie do pomocy, by udzielić Boskiego przewodnictwa, żeby dokonał poprawnego wyboru, jedynego, który zapewnia kontynuację jego podążania naprzód i do góry.

Jest to kolejny klucz (narzędzie, lina ratownicza – nazwij to jak chcesz), który jest wam dawany, by zbawili się i kontynuowali swoją ewolucję w przyszłości. Mianowicie – możliwość udzielenia wam pomocy wtedy, gdy jej zechcecie, by zawsze dokonywać poprawnych z Boskiego punktu widzenia wyborów w swoim życiu i w ten sposób utrzymać się i skutecznie dalej iść po Drodze.

Po tej Drodze możecie iść we dwoje, kilkoro, by wspierać się i pomagać sobie nawzajem, i zachęcać, aby kontynuować [ruch]. Wtedy Droga będzie łatwiejsza. A jeśli ktoś z was pośliźnie się, obok będzie ten, kto przytrzyma i pomoże. Jeśli jeden jest zmęczony, ktoś obok zaoferuje mu do oparcia swoje ramię, aż odpocznie i będzie szedł dalej zamiast zatrzymać się do odpoczynku i przez to stracić czas.

Ponieważ w waszych czasach zmian jeden czas bardzo szybko jest zastępowany innym czasem i powinniście zawsze iść do przodu, aby dotrzymywać kroku nowemu czasowi, który nastąpił, i uważać, aby twój ruch odbywał się bez spowalniania, ponieważ możesz pozostać w starym czasie!

Więc to jest moje drugie, również bardzo ważne zalecenie wam – by odnaleźć swojego towarzysza podróży i przyjaciół na Drodze i razem iść się do przodu, gdzie wasi Nauczyciele wzywają was i gdzie jest Ojciec Niebieski, który czeka na was w Domu.

A kiedy grupowo poprosicie o pomoc dla jednego, Nauczyciele wszystkich włączają się i udzielą mu swej pomocy, zamiast tylko jego Nauczyciel na jego Drodze, jeśliby był sam w tym czasie i Go wezwał.

Powtórzyłem rzeczy, które zostały powiedziane wcześniej, lecz są bardzo ważne, a poza tym dodałem jeszcze jedną rzecz do starych, już wam znanych, i nadbudowałem w celu ponownego zwrócenia waszej uwagi na to, aby odświeżyć waszą pamięć oraz poszerzyć i wzmocnić [Praktykę Białej Drogi], aby zwiększyć wasz zapał i chęć, by iść naprzód, korzystając z tego pomocnego narzędzia, które teraz się wam daje.

Gdy korzystacie z Praktyki Białej Drogi, łączycie się także ze mną, ponieważ jestem tym, który ją wam dał i uzupełnił. Dlatego oprócz pomocy od swego Nauczyciela będziecie otrzymywali ją również ode mnie wtedy, gdy wzywacie o pomoc, bez względu na to, czy dla siebie, czy dla kogoś ze swoich towarzyszy podróży lub dla całej grupy. W ten sposób pomoc będzie jeszcze raz pomnożona!

Jak widzicie, robimy wszystko, co możliwe, żeby udało się wam przetrwać podczas waszego wzrastania i przejścia z jednego etapu waszego rozwoju do następnego. Mam szczerą nadzieję, że to się naprawdę uda.

JAM JEST Surija z całą moją Miłością do was w tej chwili.

 

* Przesłanie Pana Surii z 09 kwietnia 2011 r.

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Pana Surii, pod Jego kierownictwem.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

4 comments on “Praktyka Białej Drogi

 1. A kimze jest, ten Pan Surija?

  Nie chce tu osadzac. Niby ta technika bialej drogi wyglada OK ale…jak na nia wchodzimy, to, jak on mowi, laczymy sie z nim.

  We mnie od razu lampka sie zapala. Bo mam wrazenie, ze rozne istoty chca skorzystac na aktualnych wydarzeniach, by sie do nas podlaczyc. Jest bardzo duzo tzw Istot z Miedzywymiarow, ktore sa podobne zewnetrznie do Archaniolow. One zyja wlasnym zyciem i poza Zrodlem. Zeby egzystowac, potrzebuja czyjejs energii. Ich taktyka polega na tym, ze: oferuja pomoc, przedstawiajac sie jako te, ktore chca dobrze 😉 tylko nie mowia, co sobie biora za taka pomoc. A biora sobie to..ze sie do nas podlaczaja energetycznie i robia nam za boga. Zazwyczaj podlaczaja sie do przysadki, szyszynki lub innych czakr. Wprowadzaja rozne programy, blokady i iluzje, bysmy nie widzieli kim sa. I zawsze blokuja polaczenie z Wyzszym Ja. Wyglada to tak, ze jak np taka osoba sie modli albo o cos pyta, laczy sie automatycznie z taka istota. A odpowiedzi na pytania rowniez otrzymuje od niej. Te istoty to prawdziwa plaga. Jest ich mnostwo i szczegolnie sobie upodobaly ziemski rejon.
  Jak sie taka podlaczy, ciezko jest skontaktowac sie ze swym Aniolem, Archaniolem czy Zrodlem. Bo one wszytko filtruja.

  Rozni ludzie wierza w rozne bostwa np hidnuskie. Jak dla mnie za tymi bostwami czesto byly takie lub inne istoty, ktore lubily byc adorowane. I owszem czsem pomagaly ale..za cene zniewolenia, ludzkiej energii i oddzielenia od prawdziwego Zrodla.

  Jestem ciekawa jednak opinii i doswiadczen innych w tym temacie 🙂

  A Kysz!

 2. Podobnie jest ze świętymi katolickimi. Gdy zwracamy się o pomoc do jakiegoś zmarłego świętego kontaktujemy się z bytem, o którym nie mamy pojęcia. Nasze prośby na pozór się spełniają, a później widzimy tego efekty, które nie zawsze są dla nas miłe….
  Trudno jest odróżnić z kim się kontaktujemy, bo czasem przez te nasze prośby, które zostają spełnione otrzymujemy „krzyż” dla siebie….. i teraz nie wiemy, czy to nasza WJ zadziałała, czy jakiś byt z nas zakpił i przy okazji się pożywił….
  PS też mi ten powyższy przekaz nie podchodzi.

  Pozdrówka dla Ciebie Fiołeczku 🙂

 3. Witam Dziewczęta!
  Spróbujcie może przeczytać jeszcze raz ten przekaz – zauważcie, że pan Surija mówi, ze dobrze jest pokonywać Białą Drogę do Stwórcy w grupie – bo jeden drugiego podtrzymuje w chwili słabości, dopiero gdy jesteś sam na Drodze- jeśli chcesz poproś mnie. Tu nie ma rozkazu.- polecenia – wezwij mnie.
  Wiem jak trudno jest iść samemu taką Drogą, gdy nie ma nikogo, kto mógłby towarzyszyć i niejednokrotnie tłumaczyć „zawirowania” oraz gdy trzeba zaufać sobie – swoim odczuciom – doświadczeniu i chwilom zwątpienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s