Niech Ogień Boskiej Miłości rozpali się mocno w każdym z was, aby wtedy dawać z niej całemu światu!

 

Umiłowany Zaratustra

28 marca 2013 r.

JAM JEST Zaratustra.

Moje dzisiejsze Przesłanie rozpocznie się wkrótce, kiedy dostroicie się lepiej, aby odebrać je w najlepszy możliwy sposób! Do tego czasu, będę czekał w milczeniu i radzę ci zamknąć oczy i zwrócić się z Wdzięczności i Miłości do Boga w tobie, do twoja Wyższą JAM JEST Obecność, i ona pomoże Ci w osiągnięciu poprawnego Boskiego dostrajania się.

A teraz zaczynam moje Przesłanie.

Najpierw chcę powiedzieć, że w tej chwili przesyłam wam całej Miłości mojego serca, która tryska/bije i strumieni [w postaci] potężnymi falami do was!

Przyjmijcie moją Miłość, umiłowani, by napełniła wasze świątynie i pomogła wam by Ogień Boskiej Miłości rozpalił się mocno w każdym z was. A gdy poczujecie, że kielich/naczynie wasze zaczyna przepełniać się tak dużo Miłości, zacznijcie przesyłać/oddawać ją całemu światu.

Moja Miłość pulsuje do was, a wy prześlijcie jej Matce Ziemi i wszystkim Żywym Istotom.

Czy odczuwacie siłę i moc Miłości?

To uczucie, umiłowani, możecie mieć zawsze, gdy się dostroicie i wezwiecie moją elektroniczną obecność do waszych świątyń, po tym jak oddaliście swoją Wdzięczność swojej Wyższej JAM JEST Obecności za pomoc. Możecie odczuć to uczucie również wtedy, gdy wezwiecie którejkolwiek Istoty Światła do waszej świątyni.

Gdy poczujecie Boskiej Miłości, skierujcie wezwanie do Boga o jej nakierowaniu w służbie Wspólnemu Dobru. I wtedy, gdy pojemność waszej świątyni, wasze naczynie, jest pełne, a Miłość dalej przychodzi, jako potężny Boski strumień, rzeczywiście/naprawdę skierujcie jej na służbie Wspólnemu Dobru.

Podczas przebiegania tego procesu, podziękuj waszemu Ojca Niebieskiego o tej Łasce, która jest wam udzielana!

Bo, mimo że wszyscy, w takim czy innym czasie, chcieliście służyć Bogu tym sposobem, udawało się to każdemu w innym stopniu. Większości udawało się to bardzo mało albo wcale bez wyniku, tylko niewielu z was – w całości. To dlatego, bo czakra serca każdemu jest otwarta w różnym stopniu, z powodu jej zablokowania w wyniku nagromadzenia ujemnej karmy z waszych niesłusznych wyborów i uczynkach na promienia Boskiej Miłości.

Przyszedłem teraz by stawić się za każdego z was, kto zechce być w tej służbie Bogu. Przyszedłem by pomóc wam przewodzić energii Boskiej Miłości przez waszej czakry serca, kiedy chcesz to zrobić, aby być w Służeniu Wspólnemu Dobru i oddali jej w pomocy planety i Żywego Życia na niej.

Więc zróbcie to, umiłowani! I jeszcze coś – należy robić to możliwie jak najczęściej, a najlepiej by było każdego dnia. Ponieważ moja pomoc dla was będzie stopniowa, by czuć/mieć się dobrze we wszystkich waszych ciał. Tak dzień po dniu, aż do Dnia, w którym poczujecie, że Miłość mocno strumieni i wlewa się do was i poczujecie, że możecie jej przesyłać z łatwością.

Dla każdego będzie potrzebna inna/różna długość czasu, w zależności od waszej wytrwałości, podążania i stan wewnętrzny a także z tego jak często i w jaki sposób kierujecie swoją Wdzięczność do swoją Wyższą JAM JEST Obecność, do waszego Ojca Niebiańskiego i do mnie, za pomoc, która jest wam udzielana w tej chwili.

Ale spieszę ostrzec, że przed rozpoczęciem waszych prób należy przebywać na zewnątrz, wśród przyrody, samemu w ciszy, pokoju i spokoju, które maja być jak wokół was tak i wewnątrz was. Najlepiej osiągniecie potrzebnego nastroju jak zamkniecie oczy i przez pewien czas posłuchacie odgłosów natury wokół siebie.

Drugi ważny punkt, na którym zwracam waszą uwagę jest, gdy zakończycie ukazanej praktyki, by znów spędzić trochę czasu w ciszy i bezruchu – tak długo jak zechcecie, tyle, ile poczujecie swoim sercem, że wam wytarci, aby uspokoił się płomień mocnego ognia wewnątrz was.

Następnie powoli otwórzcie oczy i zauważycie jak jasne są kolory otaczającego świata i jak to wszystko iskrzy, błyszczy się i pachnie!

Poczujcie Radość Żywego Życia, które was otacza wszędzie!

Poczujcie też naszą Radość – moja i waszego Wyższego JA. Poczujecie też nasza Wdzięczność za waszą gotowość pomocy światu by miał się Dorze!

Jest to kolejny sposób, jakim można udzielić swoja pomoc na rzecz Wspólnemu Dobra. Do tej pory w Przesłaniach tyle razy wspominano, że wasze działania są potrzebne, mówiono wam: „Działajcie, róbcie”. W tym momencie ukazałem wam jeszcze jednego sposobu jak to robić, gdy wasze serce tego zechce.

Najważniejsze ze wszystkim będzie nie ile razi tego zrobicie, a jak jakościowo wam to wyjdzie! Sami możecie tego poczuć w swoich wewnętrznych odczuć, bo wtedy gdy dobrze wam wyszło, będziecie po tym trwać w Radości! Czysta, Boska Radość napełni wszystkie wasze ciała i wasza dusza będzie radować się, a wasze serce będzie trzepotało, jako ptakiem z lekkich skrzydeł. W takim momencie będzie się wam chciało śmiać się, śpiewać i nawet łzy radości będą bić z waszych oczy.

JAM JEST błogosławię was by tak wam wychodziło za każdym razem!

I Dziękuję wam za waszą pomoc do całego Boskiego Stworzenia!

JAM JEST Zaratustra.

 

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Umiłowanego Zaratustry, pod Jego kierownictwem.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s