Niech stanie się Światło. Część I z II. Archanioł RAPHAEL

Archanioł RAPHAEL

Ukochani Ludzie,
Dzieci Stwórcy i Zwiastuni Boga na Ziemi,
Wy którzy przyjęliście teraz Spadek Waszego Stwórcy i w pełni tęsknoty oczekujecie tego Światła na wszystkich Poziomach tego Świata.

NIECH STANIE SIĘ ŚWIATŁO i zaprawdę:
staje się Światło na tej Ziemi!
Krok po kroku będzie Wam objawiane jak bardzo mogła się ukryć nikczemność w Ciemności, jak bardzo zło rozpowszechniło się w Ciemności, jak bardzo to niedoskonałe udawało doskonałe.

 

Krok po kroku Stwórca zalewa cały Świat Duchowym Światłem i krok po kroku przebudzają się Ludzie – również Ci którzy uchodzili za długo śpiących i Ci którzy dotychczas lekceważąco podchodzili do otwierania Serca.

Tak, przebudzają się WSZYSCY i wszyscy Ludzie przebudzają się we właściwym dla siebie czasie. To oznacza że będzie duża liczba Transferów do Światła, bo kto dziś przegapi pociąg do Światła, pozostanie wprawdzie na peronie, lecz zostanie odebrany w Dniu Ostatecznym*.

//*Jüngsten Tag czyli Ostatni Dzień to Dzień po którym nie nastąpi następny. Dzień, gdy nastąpi Koniec Czasu i gdy wejdzie on w Wieczność. W j. polskim  zwrot ten błędnie spłycany jest do Dnia własnej Śmierci lub nawet utożsamiany z Dniem Sądu Ostatecznego. Jednak taka interpretacja jest błędna i napiętnowana religijną indoktrynacją. W Dzień Ostateczny nie ma ani żadnego Sądu ani sądzenia jakiejkolwiek Istoty przez Stwórcę czy też Świat Duchowy. Shogun//

Ukochane Anioły, którzy poprzez Wasze anielskie oblicza dajecie formę temu Światu.

 

Wam wydaje się że Czas cofa się niczym chorągiewka na wietrze, tak jakby Stare Władze odnosiły ponowne zwycięstwo na tym Świecie i w tym Czasie.

Ja, ten który Jest odpowiedzialny za Uzdrowienia Świata, za Uzdrowienia wielu Światów i za Uzdrowienia Ludzkich Serc mówię:

Podobnie jak wcześniej niewidomy który nagle odzyskuje wzrok nie może być nagle wystawiony na nieprzefiltrowane światło Słońca, tak i Światło Boga nie może się w mgnieniu oka zamanifestować ponieważ Ludzie nie mogliby go znieść.

Powoli stanie się jaśniej, powoli ustępuje Ciemność, powoli Nowy Świat nabiera pierwszych konturów, powoli zostaną dla Was ujawnione Stany Starego Czasu.

Abyście mogli ćwiczyć Mistrzostwo nad Waszą niecierpliwością, musicie uwewnętrznić pojęcie „Powolności”. Albowiem pomimo tego że Świat wciągany jest w epokowe wydarzenia, to pojedynczy Człowiek swoją Drogę do Światła musi ukończyć POWOLI i POWOLI integrować Światło w swoim Ciele Energetycznym.

Słowo POWOLI u wielu Dzieci Ludzkich które żyją na „pasie do wyprzedzania” natrafia na odrzucenie i wielu z nich odrzuca całkowicie ten motyw.

Wielu Ludzi doprowadziło się do takiego pośpiechu, ponieważ Ludzkie Społeczeństwo jest w dziwny sposób pochłonięte zajęciami (*przedsiębiorczością) przy których gubią się wszystkie zmysły i tracą oni połączenie ze samym sobą.
Dziś nic nie dzieje się powoli, chyba że świadomie udajecie się na odpoczynek w tej Energii, jednak nawet tam cały czas pracuje Wasza głowa, pracują bez przerwy Wasze Myśli i cały czas jesteście spięci w oczekiwaniu i nadziei aby szybko dotrzeć do wybranego celu.

Wielu Ludzi nawet Oświecenie chce osiągnąć szybko i przeoczają przy tym że wprawdzie Oświecenie dokonuje się w jednym Momencie, jednak musi ono dochodzić do Drogi przez wiele tysięcy lat i w nieskończenie wielu Inkarnacjach i skokach Świadomości.

W tej I części Przesłania która poprzedza Czytanie Światła 29.03.2013 wskazuję na to że wielkie Uzdrowienia Człowieka i Ludzkości mogą nastąpić dopiero wtedy, kiedy zmienicie dotychczasowe Paradygmaty które przejęliście zgodnie z przyzwyczajeniem, bezrefleksyjnie i wieloaspektowo. „Powoli” jest dokładnym przeciwieństwem „szybko” i tak mówię Wam:

Przemiana zachodzi powoli, nawet jeśli cały czas wzywani jesteście do tego aby TERAZ podejmować Wasze decyzje, bo kończą się wszystkie Ostateczne Terminy dla tego Podniesienia i wszystkie Bramy Czasu i Przestrzeni pozostają otwarte tylko przez określony czas.

I faktycznie dla wielu Ludzi Przemiana przychodzi zbyt powoli i często macie uczucie że coś się rusza tylko powoli.
Ja mówię Wam: to uczucie macie dlatego, ponieważ nadal jeszcze żyjecie na „pasie do wyprzedzania” i funkcjonujecie wewnętrznie przez ten „pas do wyprzedzania” i dlatego że u podłoża bezczasowego Procesu wciąż kładziecie Wasze Stare Koncepty Czasu. A Przemiana planety i Ludzkości do Światła jest właśnie bezczasowym Procesem który nie może być już bardziej bezczasowy. Gdy tylko zawrzecie Pokój z POWOLNOŚCIĄ, wtedy w Was samych zaczyna się pojawiać zupełnie nowe postrzeganie Przełomów które są w toku i będą teraz miały miejsce.

Dlatego ćwiczcie się w nowej Powolności, bez bycia przy tym ociężałym, bez bycia przy tym nieuważnym, bez odpływania w lenistwo, bez bycia nieuczynnym lub zaniedbywania pracy w Winnicy Pana.

Dziś konieczna jest zmiana tego Paradygmatu, abyście mogli spokojnie i w wolny sposób, będąc rozluźnionymi i w radości postrzegać świadomie każdą najmniejszą zmianę którą przynosi codziennie Przemiana. Albowiem ten „szybki” ma skłonności do tego aby postrzegać jedynie wielkie sukcesy wyniku końcowego i chętnie przeocza wszystkie kroki do niego. „Nawet w bezczynności nic nie pozostaje bezczynnym” – tak mówi mądrość życiowa i Ja dodam do tego nawet więcej:

Jeśli nie staracie się wymusić szybkich rezultatów, to wypatrywane, długofalowe wyniki przychodzą same z siebie.

Zaprawdę, to Wy jesteście miarą wszystkich Rzeczy i Wy sami decydujecie o Waszym życiowym tempie, czy jesteście z nim szczęśliwi lub czy w nieszczęściu nerwowo biegniecie do kolejnego zajęcia (*przedsiębiorczości) – w Iluzji prowadzicie przy tym znaczące i wybitne Życie.

Przebudźcie się do nowej POWOLNOŚCI.

Uzdrowienia będą całkowite dopiero wtedy, gdy sami w sobie zakotwiczycie wszystkie Rozpoznania które leżą u podstaw tego Uzdrowienia. To potrzebuje czasu – proszę, koniecznie go sobie weźcie.

Tak więc Przemiana tego Świata następuje powoli. I to pomimo tego że od dawna jesteście niecierpliwi. Ta Prawda jest dla Was teraz decydująca bo kiedy sobie cały czas to uświadamiacie, zostajecie oszczędzeni przez zwątpienie i nigdy nie dacie się skusić by modlić się do obcego, boga, do Złotego Cielca bo niesłusznie czujecie się opuszczeni przez Boga.

Dążyć i jednocześnie być powolnym – to napięcie pomiędzy tym i tym należy utrzymywać w tym Czasie Czasów.

Ta Przemiana przynosi ze sobą wyjątkowe i ostateczne prace porządkowe na tej planecie. Wyobraźcie sobie piwnicę do której dawno nie zaglądaliście. Jednak pewnego dnia decydujecie się na to aby wziąć latarkę i zejść na dół by zobaczyć co tam jest, co się tam uzbierało i co jest tam zmagazynowane – i decydujecie się tą piwnicę posprzątać.

I tak zaczynacie rozświetlać ciemność latarką i wszędzie odnajdujecie: popsute rzeczy, spróchniałe deski, odpadający tynk, robactwo, pasożyty, zepsutą żywność lub sprzęty nie do naprawienia – krótko mówiąc – przeraża Was uczynienie tej pracy, przeraża Was również całkowite posprzątanie tej piwnicy i zobaczenie co JEST, co uzbierało się w Czasie, gdy nie poświęcaliście jej uwagi i co nagromadziło się bez Waszej wiedzy. Jednak Wy zadecydowaliście by to uczynić i rozświetlić każdy kąt Waszym Światłem – a każdy z kątów zostanie osiągnięty i odnowiony.

W takim „stanie piwnicy” Ziemia była przez dziesiątki lat i od tego czasu dużo się wydarzyło. Miały już miejsce duże Uzdrowienia, jednak nadal wciąż odkrywane są nowe części piwnicy i Wy tam świecicie. Zaprawdę nie jest to piękny widok i czeka na Was jeszcze dużo pracy. I tak wielu traci tą ochotę do dalszego sprzątania i do czynienia, aż wszystko zostanie zrobione. Wielu wyobrażało sobie że te prace porządkowe będą o wiele prostsze i wierzyli że dawno już zostały wykonane. Jednak wciąż oświetlane są nowe warstwy i wszędzie pokazuje się Wam zepsucie. Bez dwóch zdań: to jest wymagające, bardzo wymagające.

A więc nadal wciąż przyjmujcie te wyzwanie i kierujcie się tylko jednym Celem: aby nigdy się nie poddać, aż każdy kąt zostanie oświetlony i uwolniony od śmieci. Do tego trzeba mieć odpowiednie podejście by  móc ukończyć tą pracę. I to uda się tylko wtedy, kiedy w swoim wnętrzu wyjustujecie się na nowo, kiedy wyjustujecie się wewnętrznie na powolność abyście mogli przerobić to przerażające i abyście mogli zintegrować w sobie Kosmiczne Światło.

Teraz jest czas na to abyście mogli przeskoczyć ze sprintu do maratonu, albowiem tylko Ci którzy wytrzymają, na koniec odziedziczą wszystko i ten Spadek dla Ludzkości ma naprawdę niewyobrażalny zasięg.

Uzdrowcie Waszą mentalną Świadomość przez to że oddacie się NOWEJ POWOLNOŚCI. Wtedy może stać się Światło i wtedy STANIE SIĘ ŚWIATŁO, bo Światło może się zakotwiczyć tylko tam  gdzie jest obecna ciągła gotowość do służenia Światłu.

W drugiej części tego Przesłania zwrócimy uwagę na Uzdrowienia które nadal jeszcze nie mają miejsca na emocjonalnym poziomie przez rzekomą historię cierpienia Jesusa. My zwrócimy uwagę na to, przez co stanie się możliwym całkowite uzdrowienie danego Stanu:

MIŁOŚCI PRZEŻYWANEJ W MYŚLACH, SŁOWACH I CZYNACH.

Ja Jestem pośród Was z dużym Zastępem Aniołów,
Archaniołów i Mistrzów – tutaj i teraz i po wszystkie Czasy.

ARCHANIOŁ RAPHAEL

//Patrz również: 15.03.2013 Idźcie, Idźcie, Idźcie… Matka MARIA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Teraz jest czas na to abyście mogli przeskoczyć ze sprintu do maratonu, albowiem tylko Ci którzy wytrzymają, na koniec odziedziczą wszystko i ten Spadek dla Ludzkości ma naprawdę niewyobrażalny zasięg.

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

One comment on “Niech stanie się Światło. Część I z II. Archanioł RAPHAEL

  1. Pierwszy raz tu jestem, miałem nic nie komentować ale mimo tego ze jak widzę znasz moce archanioła Rafaela, według mnie używasz jego imienia w niesłusznej sprawie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s