Wskazówka odnośnie czytania naszych Przesłań

 

Budda Wajroczana

27 marca 2013 r.

JAM JEST Wajroczana.

Przyszedłem, aby pomóc, ponieważ wielu z was zechciało mojej pomocy i poprosiło mnie udzielić jej. Mam na myśli, przede wszystkim, wiele bardzo jasnych dusz, które wielbią mnie i nawet nie czytały któregokolwiek z Przesłań, które udzielamy w różnych miejscach i w różnych krajach w ciągu ostatnich lat poprzez naszych Posłanników z Bułgarii i Rosji.

Te wezwania o pomoc dają mi możliwość, aby pomóc wszędzie, w każdy możliwy sposób, włącznie z udzieleniem poprzez tego naszego Posłannika tego Przesłania dla ludzi mieszkających w zachodnim świecie, ponieważ na razie przeważnie oni czytają te Przesłania.

Lecz pomagając wam, którzy czytają te Przesłania, pomagam także wszystkim pozostałym członkom ziemskiej ludzkości. Bo gdy czytacie, słowa Przesłań wchodzą do waszej świadomości, i gdy myślicie o tym, co przeczytaliście i dziękujecie za to, te wasze myśli wchodzą do zbiorowej nieświadomości całej ludzkości i stają się dostępne i przydatne dla wszystkich! Stają się dostępne dla tych, którzy podnoszą swoją świadomość i osiągają poziom, na którym treść Przesłania została odebrana przez was, a następnie wszczepiona do zbiorowej nieświadomości.

Dopuszczamy, by Przesłania te były czytane przez szersze grono ludzi, którzy znajdują się na różnych energetycznych i wibracyjnych poziomach, właśnie dlatego, że z poziomu, na którym się znajdują, ludzie ci wkładają swoje myśli odnośnie tego, co przeczytali, i odnośnie tego, co zrozumieli, i doszło do nich, do zbiorowej nieświadomości ziemskiej ludzkości. A stamtąd wszyscy ludzie, którzy znajdują się na odpowiednim poziomie, mogą następnie na planie subtelnym czerpać [wiedzę] z naszych słów i dochodzić do wniosków, zawartych w naszych słowach. A jest to duża pomoc, którą rzeczywiście wielu może dostać.

Dlatego czytanie naszych Przesłań może stać się ważną częścią waszego Służenia na rzecz Wspólnego Dobra, gdy jest robione poprawnym sposobem. Dlatego zawsze doradzamy i po raz kolejny wyjaśniamy ten sposób.

Przystępujcie do czytania Przesłań, których wam udzielamy, z uczuciem Szacunku i Wdzięczności. I gdy czytacie pewne Przesłanie, okażcie poważanie i szacunek Istocie Światła, która go udzieliła, przesyłając jej swoje Wdzięczność i Miłość, zarówno przed czytaniem, jak i podczas czytania, oraz po zakończeniu czytania Przesłania. Wtedy dobrze jest zamknąć oczy i przez kilka minut dziękować w ciszy za Przesłanie, które właśnie przeczytaliście.

W tym czasie, jak dziękujecie, i energetyczna, i informacyjna składowe Przesłania rozprowadzają się po waszych ciałach. I to od was zależy, jak kompletnie i na ile najlepszym i pożytecznym dla was sposobem to się stanie.

Im silniejsze jest uczucie Wdzięczności i Miłości, tym więcej energii otrzymacie i tym więcej z informacyjnej składowej Przesłania wchodzi do waszego pola, włącznie z tą, która włożona jest w ciało Przesłania pomiędzy wierszami tekstu, który czytacie. Proces ten jest jeszcze bardziej wzmacniany, gdy odczuwacie i przesyłacie swoją Wdzięczność i Miłość również Posłannikowi, który je odebrał poprzez swoje ciała, wykorzystując osiągnięcia, które ma.

Dlatego pożyteczne działanie Przesłań dla każdego jest różne – według tego, jak każdy sobie to zapewni.

Jest też bardzo ważne, abyście czytali Przesłania, gdy jesteście spokojni i łagodni, w ciszy, gdy nic i nikt wam nie przeszkadza. Bo wtedy wchodzicie w bezpośrednie obcowanie z Bogiem wewnątrz was i ze Wzniesionym Mistrzem, który je dał. Jest również bardzo ważne, aby czytać tylko po jednym Przesłaniu, ponieważ każde jest udzielone i odebrane z innego poziomu energetycznego i wibracyjnego i w innym czasie, i są w nie wplecione różne kosmiczne energetyczne strumienie, nawet jeśli ich udzielił ten sam Mistrz!

Już wam mówiono na ten temat, lecz niewielu przestrzega tego, co wam powiedziano. W związku z tym postanowiłem, że byłoby dobrze powtórzyć to, co najważniejsze, i wyjaśnić wam trochę więcej, w tym również o procesie, który przebiega w waszych ciałach podczas czytania Przesłania oraz po nim.

Więc znów powtarzam, że jest bardzo ważne, aby przeznaczyć wystarczająco czasu na trwanie w spokoju przed czytaniem, by jakościowo nastawić się na nie, ale także i po przeczytaniu Przesłania.

I dopóki dziękujecie Istocie Światła, która przyszła na mocy specjalnej Boskiej Łaski udzielić tego Przesłania ziemskiej ludzkości, wkładając w nie swoją energię i osiągnięcia i darując je wam, dobrze by było poza podziękowaniem jej, zacząć myśleć o sednie tego, co zostało przeczytane. A kiedy czytacie, róbcie to z pełną uwagą i w pełnym skupieniu, bez rozpraszaniem się na jakiekolwiek uboczne myśli i uczucia.

Gdy myślicie nad zawartością przeczytanego Przesłania, zwróćcie uwagę, czy powstają w was jakieś pytania odnośnie tego, co właśnie przeczytaliście. I poproście Istotę Światła, by odpowiedziała wam na nie. A jeśli odpowiedź nie zdąży dotrzeć do waszej zewnętrznej świadomości, bądźcie przygotowani od razu zapisać to swoje pytanie, a potem przy pierwszej okazji zadać je na stronie naszego Posłannika. Ponieważ właśnie i przede wszystkim po to udostępniono wam możliwość zadawania pytań na stronie ZJEDNOCZENIE – by zadawać takie pytania, które pomogą waszemu duchowemu wzrostowi i rozwojowi. Pytania mogą być kierowane zarówno w celu dodatkowego wyjaśnienia czegoś, jeśli tego nie zrozumieliście, jak i w celu uzyskania większej informacji, jeśli pragniecie dowiedzieć się czegoś więcej.

Jest to dar, darowana wam Boska możliwość i Łaska dostarczenia wam dodatkowych Przesłań i uzupełnienia i poszerzenia Nauki, której wam udzielamy w tej chwili poprzez naszych Posłanników. Na ile rozwinie się ta możliwość i na ile uda się wam skorzystać z jej pożytecznego działania, zależy już całkowicie i wyłącznie od was.

Zadając te pytania, sami sobie pomagacie i dajecie nam możliwość pomóc wam jeszcze bardziej. Na każde pytanie związane z konkretnym Przesłaniem odpowie ten sam Wzniesiony Mistrz, ponieważ po przeczytaniu jego Przesłania skierujecie swoje pytanie najpierw do Niego.

Zatem moje drugie zalecenie wam jest takie: czytajcie z pełną uwagą i z czujną świadomością, pamiętając o Szacunku i Wdzięczności! W ten sposób Przesłania, których wam udzielamy, mogą stać się nie tylko waszą deską ratunkową, by ocaleć, ale i bardzo potężnym narzędziem do waszego rozwoju!

I trzecie, również bardzo ważne zalecenie: po przeczytaniu Przesłania i przemyśleniu tego, co przeczytaliście, i gdy zapisaliście swoje pytania odnośnie tego, czego więcej chcielibyście się dowiedzieć na temat omawiany w tym Przesłaniu, macie być wyjątkowo uważni przez najbliższe godziny, a nawet przez cały dzień, i chronić dodatkowo przyjętą do waszej aury Boską energię otrzymaną podczas czytania Przesłania i po czytaniu. Pilnujcie jej jak najbardziej delikatny, kruchy i drogocenny owoc, który zerwaliście z Drzewa Boskiej Mądrości!

Dopiero wtedy ta wasza praca w duchowości będzie wykonana jakościowo i w pełni. Błogosławię was w tej chwili, by wam się udało uzyskać cały pożytek z tej Boskiej możliwości, którą teraz się wam daje w czasie przeznaczonym dla niej!

JAM JEST Wajroczana.

 

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Buddy Wajroczany, pod Jego kierownictwem.

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

One comment on “Wskazówka odnośnie czytania naszych Przesłań

  1. „Jest też bardzo ważne, abyście czytali Przesłania, gdy jesteście spokojni i łagodni, w ciszy, gdy nic i nikt wam nie przeszkadza. Bo wtedy wchodzicie w bezpośrednie obcowanie z Bogiem wewnątrz was i ze Wzniesionym Mistrzem, który je dał”

    „Ponieważ właśnie i przede wszystkim po to udostępniono wam możliwość zadawania pytań na stronie (…) – by zadawać takie pytania, które pomogą waszemu duchowemu wzrostowi i rozwojowi”

    Amen

    Ps.Oczywiscie nie trudno sie domyslic, dlaczego wklejam tu te cytaty… 😉
    A i pewnie nie przez przypadek przekaz ten pojawil sie tu wlasnie dzisiaj…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s