Michał: Stanowicie wspaniały widok

 

Dostrzegamy, o czym zaraz powiemy, przynoszący wiele satysfakcji rozwój. W tych ostatnich dniach coraz więcej idei, przedstawionych przez tego i innych czanelerów, zostaje zaakceptowanych i zaczyna się o nich mówić. To, oczywiście, jest głównym celem naszych przekazów, i fakt ten zarazem uszczęśliwia tych z nas, którzy zajmują się tymi przekazami, jak również jest świetną wróżbą dla waszych coraz większych postępów na drodze do osiągnięcia waszych celów.

Idee, jak drogocenne nasiona, trzeba zasiać i opiekować się nimi troskliwie, aż staną się wystarczająco mocne by rozkwitnąć – i to właśnie się zdarzyło, choć być może nie dostrzegacie tego w waszej codziennej gonitwie. Jest to prawdą również w odniesieniu do całego waszego globu, a nie tylko tych paru miejsc, w których mówi się i czyta w waszym języku, którego w danej części świata używacie.

A skoro już przy tym jesteśmy, wasza gonitwa również staje się mniej gorączkowa. Wszystkie te medytacje i spacery w przyrodzie wywierają na was wspaniały wpływ, nieprawdaż? Widzicie, kiedy to właśnie robicie, jesteście, jak to powiadacie, odłączeni. I nie tylko odnosicie korzyść z tych wyższych i spokojniejszych energii, ale i wycofujecie swoje energie, które zasilały to, co stare. Podłączacie się tam, gdzie budujecie nowe.

Za każdym razem gdy jedno z was to robi, tworzycie przyczynę i skutek. Za każdym razem, kiedy to robicie, stajecie się bardziej wrażliwi i zdolni wyczuwać zmiany w sobie i waszym otoczeniu. Każda myśl dotycząca pokoju, dostatku, radości, wolności, miłości, jest kamieniem, który dokładacie do rosnącej góry intencji. Zwielokrotnijcie to wyobrażając sobie miliony z was, które się teraz budzą, i ujrzyjcie nowy świat, jakiego pragniecie, a który powstaje na waszych oczach. Jest to naprawdę wspaniały widok. Wy stanowicie wspaniały widok. A ci z was, którzy już zaczęli kontaktować się ze swymi przewodnikami i nauczycielami, zostają o tym powiadomieni, o ile zezwolą na to w swej świadomości.

Chcielibyśmy, abyście odkryli swoją własną wartość, swoje zalety – to, że jesteście tego godni i na wszystko zasługujecie – i abyście przyznali się do tego przed sobą, uznali to za swoje własne. Wystarczająco długo uczono was, że jest dokładnie na odwrót. Wystarczająco długo w to wierzyliście. Teraz poszukajcie tej cudowności w sobie. Już nie jest ona tak głęboko ukryta.

W miarę, jak wasze energie wzrastają i wyciągają się ku nam, my się do was zbliżamy coraz bardziej. Pozostańcie w radości i pokoju. Odezwiemy się ponownie. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 15 kwietnia 2013 http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/04/15/you-are-an-amazing-sight-to-behold-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s