Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości 3 kwietnia

Gdybyście byli sportowcami, rozumielibyście, że czas na odpoczynek i regenerację jest integralną częścią waszego rozwoju i szkolenia. Bylibyście również bardzo świadomi tego, co wkładacie do swojego ciała, i jakie macie co do tego wymagania. Wszystko uznawalibyście za ważny element, który może wam pomóc w osiągnięciu waszych celów.

To samo dotyczy waszych postępów duchowych, Kochani. Zawsze wzrastacie, a częścią tego procesu wzrostu jest ofiarowanie sobie elementów, które są wam potrzebne do rozkwitu, i zawsze z intencją osiągnięcia i utrzymania waszych szczytowych możliwości. Do tych czynników należą właściwe odżywianie, odpoczynek i integracja, medytacja i wizualizacja, i bycie w harmonii ze sobą w wystarczającym stopniu, by rozpoznać i uszanować to, co jest wam potrzebne. Wszystko to razem stwarza idealne warunki, dzięki którym możecie sięgnąć szczytów swych możliwości.

Sportowiec nie koncentruje się na dniu wczorajszym. Sportowiec zawsze pragnie poprawić swoje wyniki i ani przez chwilę nie ma wątpliwości, że jest do tego zdolny. Postrzega on każdy nowy dzień jako sposobność do ulepszenia i zrozumienia, że wytrwały wysiłek jest czymś, co się opłaca. Być może jeśli uznacie siebie za duchowych sportowców, pomoże wam to wykorzystać wzorzec, który obdarzy was koncentracją, oddaniem, samoświadomością, wsparciem i troskliwością, jakich potrzebujecie w trakcie swego procesu oświecenia.

2 kwietnia

Kochani, kiedy jesteście gotowi na kolejny etap waszego rozwoju, doskonały nauczyciel zawsze pojawi się na waszej ścieżce. Może on nadejść w postaci książki, wiadomości na forum takim jak to, w postaci doświadczenia życiowego, jako prawdziwy nauczyciel, który zaoferuje wam zestaw umiejętności, jakie możecie uzyskać, albo jako spokojny czas wolny, kiedy to będziecie mogli się połączyć z waszym wewnętrznym nauczycielem. Jak długo jesteście w przepływie, w ruchu, wszechświat zawsze w łatwy i swobodny sposób dostarczy wam dokładnie to, czego potrzebujecie dla następnego etapu swej ewolucji.

1 kwietnia

Kochani, powiedzieliśmy o tym wczoraj, ale czujemy, że jest to tak istotna wiadomość, że znów ją powtórzymy. Za każdym razem, gdy winicie innych, pozostajecie w świadomości ofiary. To oznacza, że oddajecie swoją moc i decydujecie się pozostać zablokowani w tym samym miejscu. Nie możecie wtedy się uzdrowić, nie możecie rozkwitać, nie możecie tworzyć wymarzonego przez siebie życia z tego miejsca bezsilności. Wiele osób decyduje się pozostać w swej postawie ofiary po to, aby uniknąć wzięcia za siebie odpowiedzialności. Macie tu dwie możliwości wyboru. Możecie w sposób nieświadomy stwarzać wasze życie i wciąż doświadczać tego, że się ono wam „przydarza”, i obawiać się, co zdarzy się dalej – albo możecie otrząsnąć się, chwycić za cugle i zacząć stwarzać takie przejawy życia, na jakie zasługujecie. Kiedy przyjmujecie pełną odpowiedzialność za swoje dobro i postać swojego życia, każdy dzień staje się przygodą, wypełnioną radością i cudownością. Co więc wolicie wybrać?

31 marca

Kochani, rozumiemy, że wielu z was zostało zranionych przez innych, a zwłaszcza w swych miłosnych związkach. Wiemy, jak głęboko możecie się poczuć zranieni, i że na poziomie energetycznym wielu z was niesie w sobie te rany przez lata. Jeśli ktoś was zranił, radzimy, abyście z dystansu zbadali tę sytuację. W jasny sposób zapytajcie siebie jaki był wasz udział w tej sytuacji. Czego nauczyło was to doświadczenie? Jeśli jesteście ze sobą szczerzy, czy wiedzieliście, że wasz partner nie był do was dobrze dopasowany? Czy pojawiało się coś, co nazywacie „czerwoną flagą”? Czy ignorowaliście znaki, że coś tu jest nie w porządku? Zawsze macie swój udział we wszystkich swych życiowych doświadczeniach, ponieważ to wasza dusza zdecydowała, że tego potrzebujecie dla uzyskania większej przejrzystości i wzrostu.

Pomocne może być spojrzenie na tę sytuację z dystansu albo w stanie medytacji. Na tym polega zbadanie tej sytuacji z punktu, który jest poza obwinianiem. (Obwinianie tylko wzmacnia świadomość ofiary). Gdy bierzecie odpowiedzialność za swój własny udział, maleje prawdopodobieństwo, że tego rodzaju sytuacja przydarzy wam się znowu. Pobierzcie nauki, których udzieliło wam to doświadczenie, a potem wyraźcie intencję, że uwalniacie je na energetycznym planie. A potem,  Kochani, idźcie naprzód i żyjcie w Teraz.

W tym punkcie większość ludzi „utyka”. Nawet, gdy mówią oni, że wybaczyli osobie, która ich zraniła, pozostają skupieni na przeszłości. Nawet jeśli przyglądacie się jakiejś rzeczy, która was zraniła, próbując się chronić, wciąż przebywacie w energii, która was zraniła. Czy to rozumiecie? Po to, aby naprawdę wybaczyć i uzdrowić się, macie to zbadać, uwolnić, wchłonąć wszelką nową wiedzę i wglądy, które dzięki temu uzyskaliście, i zacząć znów żyć w Teraz.

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

One comment on “Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s