Niech stanie się Światło. Część II z II. Archanioł RAPHAEL

Archanioł RAPHAEL

CZĘŚĆ I z II

Ukochani Ludzie!

 

Przybyliśmy do Was z wielkim Zastępem Aniołów, Archaniołów i Mistrzów. Nasze Światło ma uzdrowić, zasilić i podnieść na stałe tych którzy zajęli tutaj miejsca. Służą temu comiesięczne spotkania – abyście byli wzmacniani w Waszym Życiu i abyście stawali się coraz bardziej zdolni do czynów pełnych Światła.

Słowa ze Światła które są przy tej okazji przekazywane służą jako Zbroja. Są niczym Płaszcz, są niczym ramy przez które przekazywana jest Energia. I tak wkraczacie w Waszą Rzeczywistość, podczas gdy Ja za pośrednictwem Słowa nadaję formę Boskiej Woli którą Jahn będzie teraz przekazywał.

Dziś zbliża się – obchodzone setkami razy – nad wyraz wątpliwe święto podczas którego wspomina się o Śmierci „Wybawcy”.

//To Przesłanie zostało przekazane podczas Czytania Światła, w Wielki Piątek, 29.03.2013//

Dla wielu Ludzi, tak, dla ponad 2 miliardów Dzieci Ludzkich Śmierć Waszego Wiecznego Brata, Mistrza Jesusa dziś tak jak i dotychczas jest niezbitym faktem. I pomimo tego że stare, dotyczące tego Kolektywne Energie zostały już uwolnione z Pola Energetycznego Ziemi, to w Kościołach gromadzą się cały czas nowe Energie powstające przez coroczne i całoroczne ponowne myślenie o tym, współczucie i cierpienie z tego powodu odczuwane przez Ludzi.

 

To oznacza że Ludzie wciąż od nowa wysyłają nowe Obrazy Cierpienia i przez to sami z tego Cierpienia nie wychodzą i ono nie odchodzi, bo odejść nie może.

W pewien sposób mogę mówić tutaj o „uzależnieniu od Cierpienia” którego wielu Ludzi nie może odstawić. Nie chcą tego, tak, bowiem istnieje wystarczająco dużo Wiedzy o tym że ta Śmierć na krzyżu nie miała miejsca.

Jak będzie dalej?

Dalej z tym że wciąż od nowa dawane jest temu świadectwo
Dalej z tym że Wy, którzy dotychczas jesteście w posiadaniu Prawdy, zaręczacie że było inaczej, że w ówczesnym Jerusalem miało miejsce coś innego, że cały czas to głosicie, aż ta Prawda zostanie zakotwiczona na całym Świecie.
NIE MA ŻADNEJ INNEJ ALTERNATYWY.
Nawet jeśli macie czasem wrażenie że jest to syzyfowa praca, to należy:
powtarzać, próbować, czynić, „ponieść klęskę”. Ponownie powtarzać, próbować i czynić, aż ta Prawda osiągnie wszystkie Poziomy Świata.

„Historia Cierpienia” Jesusa jest jednym z największych – jednak świadomie rozsiewanych – kłamstw, przez które cała Ludzkość okradana jest ze swojej Siły.

Dziś znajdujemy się w czasie Przejścia między Czasami i to jest Moment który każde kłamstwo przyniesie na Światło i je usunie – Prawda wychodzi na plan pierwszy i zostanie Wam objawiona Rzeczywistość Ludzkiego Życia.

Oprócz faktu że nadal jeszcze dużo Energii Cierpienia gromadzi się w Kolektywie Ludzkości, wyjaśnić należy że ta sytuacja jest jak najbardziej odpowiednia dla tego Czasu. Dlatego też, Ukochani Ludzie:

To nie jest ani to że zawiedliście, ani brak Waszej woli, tylko odpowiada to aktualnemu rozwojowi tej Planety i wszystkich Żyć na niej. Dlaczego?

Dziś – i to było już wielokrotnie ogłaszane – Światło rozświetla wszystkie zakątki Ziemi i Ludzkiego Społeczeństwa. To co niewiarygodne i wywołujące dreszcz grozy wychodzi na światło dzienne. To jest jedna strona  „stosownej Rzeczywistości”.

Natomiast inną sytuacją Rzeczywistości która odpowiada Przemianie jest to, że w takiej samej skali jak wydaje się przybierać na Mroczności, rozchodzi się Światło: Siła Duchowego Światła która zakotwicza się na Ziemi i w Sercach Ludzi. Ta sytuacja rozwija swoje ekstremalne wychylenia i zasadą jest:

IM WIĘCEJ CIENIA, TYM WIĘCEJ ZA NIM JEST ŚWIATŁA
KTÓRE RZUCA TEN CIEŃ.

Ten fakt jest nieobecny u wielu Ludzi którzy obserwują codzienne wydarzenia na Świecie.

Przy tym ta Prawda daje Wam wyjątkową Siłę i niezachwianą pewność, że wszystko z Wami i ze Światem znajduje się na dobrej i właściwej Drodze.

Jak długo jeszcze – pytają co poniektórzy – to wszystko ma się „rozbujać”?
Tak długo, jak ta planeta pokona dualną Strukturę i pozostawi za sobą Czas i Przestrzeń.

Albowiem Newtonowskie Prawo Przyciągania działa na tym Poziomie tak długo, aż jedna Ziemia od drugiej Ziemi „odłączy się” – i to oznacza obudzenie się w 5D. I Ja mówię Wam: Wy nie uwierzycie własnym oczom w jaki sposób się to wydarzy. Kiedy zostanie osiągnięty potrzebny do tego Punkt Krytyczny, wydarzy się to W JEDNYM MOMENCIE W CZASIE i Czas przestanie istnieć.

Tak więc co macie czynić do tego momentu na Ziemi, Wy wybrane Anioły ze Światła?

1. Iść dalej. Poniesienie klęski jest wykluczone albowiem Światło zwycięża zawsze.

2. Wiedzieć, że wszystko ma swoją prawidłowość i że nawet największe bezczelności są jedynie częścią Prawdy, bo tam gdzie wychodzi Ciemność, tam Światło jest bardzo blisko.

3. Oddawać Bogu wszystkie rozważania, wątpliwości, Waszą niecierpliwość, rozczarowania, wszystko co wprowadza Was w niepokój i oddala od Miłości.

Przez to dotarliśmy do Punktu tego Przesłania, który poświęcony jest Waszemu „osobistemu Uzdrowieniu”.

Jeszcze zbyt często to „komplikujecie,” gdy chodzi o zdobycie Uzdrowienia. Macie skłonności do przypuszczania iż należy się rzetelnie starać i męczyć aby otrzymać Uzdrowienie na Ciele, Duchu i Duszy. To jest część Rzeczywistości – TYLKO JEJ CZĘŚĆ.

Dzisiejsza Jakość Czasu umożliwia Wam jednak zupełnie nowy dostęp do wszystkich Uzdrowień które chcecie uzyskać dla Was samych i dla innych.

I to jest bardzo proste:

a. każdy ból, wszystko co niedoskonałe w myślach, słowach i czynach przekażcie Stwórcy – i/lub Waszej Duchowej Rodzinie po drugiej stronie Kurtyny – przekażcie WSZYSTKO.

b. gdy rozpoznacie niedoskonały stan, wejdźcie w Medytację, rozpoznajcie tą sytuację u jej podstaw, następnie przekażcie ją Bogu i Boskiemu Światłu – i JESTEŚCIE WOLNI.

Niektórzy teraz mówią:
„Dobrze, właśnie to robię, jednak to nie funkcjonuje!”

Ja mówię Wam na to: to funkcjonuje jeśli konsekwentnie i nieugięcie obserwujecie w Was każdą niedoskonałość, rozpoznajecie ją a następnie powierzacie ją Światłu Stwórcy.

To nie funkcjonuje tam, gdzie Wy:

a. nie chcecie spojrzeć na Wasze Tematy i

b. gdy poddajecie się i rezygnujecie z ciągłego powtarzania tej Zasady Uzdrawiania.

To znaczy bądźcie wpierw świadomi tego, czego chcecie się pozbyć i od czego chcecie się uwolnić. Wiedzcie iż wiele Wzorców się powtarza i są one niesamowicie obfite w różne oblicza. Przez co dotarliśmy do finałowego Punktu tego Uzdrowienia:

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Bądź wytrzymały i miej cierpliwość.
Powolny Wędrowiec rzadko kiedy ma zadyszkę i tylko Ci którzy popadli w pośpiech przegapiają delikatne kwiaty na brzegu Drogi i kiedy są o to pytani przez Stwórcę, to nie mają o tym pamięci.

Podsumowując oznacza to: dziś wszystko jest możliwe w wyjątkowo prosty sposób i to wymaga Waszej wytrzymałości.
Tym samym docieramy do końca tego Przesłania. Pojmijcie głęboki sens wszystkich Wydarzeń i zaufajcie we wszystkie Wydarzenia.

Tam gdzie jest Ciemność, tam jest Światło.
I tam gdzie jest Nienawiść, tam jest Miłość.

W dualnym Świecie jedno nie istnieje bez drugiego! Nadejście tego zza Kurtyny, Czasu w którym Światło nie rzuca Cienia – jest bliski.
Dlatego pozostańcie zakotwiczeni w Miłości do Boga i do Ludzi, cały Czas centrujcie (*justujcie) się na nowo jeśli uważacie że tracicie Wasz kochający środek (*kochające centrum). Strzeżcie Waszych Pól Myślowych, Waszych Emocji i Waszych Czynów przed każdą nikczemnością i niedoskonałością.
Wiedzcie że Niebo Wam pomaga, tak jak i Archanioły oczekują na Wasze wołanie, aby wszystko stało się uzdrowione i doprowadzone do Boskiego Porządku.
Jesteście na najlepszej Drodze do Światła, bądźcie świadomi Waszej Siły, albowiem zaprawdę:

Tak jak Siły Ciemności na tym Świecie rzucają ostatnie długie Cienie, tak Wy macie zostać PODNIESIENI do Nowego Świata i tam znaleźć Nowy Dom.

Wasza Urzeczywistniona Miłość jest miarą wszystkich Rzeczy, Wasz Milczący Byt jest Waszą Prawdą i ona jest bezgraniczna, kochająca i doskonała.

Przybycie do Królestwa Pana jest bliskie – bardzo bliskie!

Stanie się Światło i Światło jest wtedy, gdy na gruncie Ziemi kreślicie Wasz Ślad Światła.

Zaczęła się Epoka Archaniołów.
To jest ostatnia Epoka w której jesteście wystawieni na dualny Świat. I kończy się ona wraz z rokiem 2026.

Chodźcie, wytrzymajcie, kroczcie dalej, albowiem zostaliście wybrani przez Stwórcę aby w tym Czasie zejść na Ziemię i Wy okazaliście się temu bardziej niż godni – bądźcie tego pewni.

Światło zwyciężyło, bo tam gdzie spełniają się Wasze Życia, tam nie ma Cienia.

W nieskończonej Miłości do Ciebie,

ARCHANIOŁ RAPHAEL

//Patrz również: 14.04.2013 Niech stanie się Światło. Część I z II. Archanioł RAPHAEL (live) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/18/15-04-2013-niech-stanie-sie-swiatlo-czesc-ii-z-ii-archaniol-raphael-live/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s