Pustynna Planeta. JESUS SANANDA

Ukochane Dzieci!

 

Dlaczego My, z Duchowych Poziomów Światła Bytu
bardzo często nazywamy Was Ludzi „Dziećmi”?

Ponieważ na Drodze do Oświecenia jesteście jeszcze Dziećmi.

To nie jest ani dyskryminacja ani jednoznaczne sformułowanie które przedstawia w wyjątkowy sposób Miłość Boga do Ludzi, tylko to jest to co JEST, opis poziomu rozwoju który dotychczas Ludzie w większości już osiągnęli.

Dlatego tym którzy nie mogą poradzić sobie z tym pojęciem i protestują jest powiedziane że każde Słowo z Królestw Światła Nieba jest przekazywane dokładnie i klarownie, ma głębokie znaczenie – i nic nie jest pozostawione samowoli i dowolności.

Teraz jednak kroczymy do przodu i Wy zaczynacie pozostawiać za sobą status Dzieci. Rozejrzyjcie się po Świecie a rozpoznacie że duża liczba Ludzi trzyma się swoich dziecięcych jak i dziecinnych sposobów zachowania, że wielki zastęp Ludzkości kontynuuje dziecięce i dziecinne gry i że ten zastęp cofa się przed Rozpoznaniem w takiej masie i jak z innej strony z wyrazistością nie do pobicia jest ożywiony Duchowymi Poziomami Światła.

Zaczęła się ucieczka z powrotem, w rzekomą pewność Ciemności. To upieranie się przy starych zachowaniach dziś jest wyraźniejsze niż kiedykolwiek i te Dzieci nie chcą opuścić piaskownicy Ludzkości i one nie będą mogły z niej uciec przez długi Czas, albowiem ich Decyzja wychodzi ponad wiele Czasów.

Tak, wielu pozostanie Dziećmi, wielu pozostanie małoletnimi którzy sprzeciwiają się Ojcu i Matce.

Dzieje się tak że wielu protestuje, że wielu będących na dobrej drodze do Przebudzenia skarży się Niebu i że wielu Ludzi odmawia Niebu kompetencji: „Wy nas nie rozumiecie”„Wy nic nie wiecie o Życiu na Ziemi!”„Wy mówicie o Cierpliwości a nie znacie ani Czasu ani Przestrzeni ani Stanów w których ta Cierpliwość wystawiana jest na próbę”.

Tak, w ten sposób myśli wielu którzy znajdują się na Drodze do Światła. Ci Ludzie doszli w pewnym stopniu do okresu Duchowego Dojrzewania. Jeszcze brakuje im dojrzałości, jeszcze Mądrość jest odległa, jeszcze definiowana jest samorządność i nie jest ona jeszcze osiągnięta, lecz jest to na dobrej drodze u takiej Istoty.

Również i Ci Ludzie mogą i będą prowadzeni przez Duchowe Świetliste Światy niczym „Dzieci”, bo dopiero pokonują takie zachowanie niewiedzy.

W pełni świadoma Kultura, w pełni świadoma Istota jest dziecięca w czystym postrzeganiu Tworzenia, jednak jest DO-ROSŁA bo jest przebudzona w każdej obserwacji nieskończonych możliwości oferowanych przez to Tworzenie i jest dojrzała niczym owoc który wszystkich karmi i przy tym sam się podarowuje.

„Dzieci Stwórcy” będą dojrzałe, będą świadome swojej Siły i Mocy i w tym momencie gdy się to urzeczywistni rozpoznają Miłość Boga i Miłość Niebiańskiej Matki, Miłość Tworzenia i Stwórcy do całego Życia. Po raz pierwszy doświadczą się one jako prawdziwe Dzieci Boga, jako Dzieci Pra-Źródła Wszystkich Żyć i one wejdą w tą Rzeczywistość.

W ostatnim Momencie zostanie zdmuchnięte wszystko to, co służyło Starym Wzorcom Myślowym, to co było niedoskonałe i wtedy następuje Rozpoznanie.

To „dziecinne” odchodzi, to „dziecięce” pojawia się i pokazuje wyraźną różnicę między Przebudzonym a nieświadomym Człowiekiem który może jeszcze dużo skorzystać podczas Podróży przez Czas i Przestrzeń.

Bycie urażonym przez pojęcie „Dzieci Boga” jest znakiem niedojrzałości.
W ogóle myślenie o tym jest oznaką przebudzania się.

I Znakiem Oświecenia jest wejście w Jedność z Bogiem i doświadczenie się jako Dziecko Matki i Ojca.

Odpada rozróżnianie które jest ważne dla Ludzi i tak długo jak to rozróżnianie pozostaje ważnym dla Człowieka, tak długo pozostaje on na Drodze, ale jeszcze nie doszedł.

Podsumowując, w dzisiejszym Przesłaniu chodzi o to, abyście ponownie rozpoznali Wasz Status, Wasz faktyczny Status i Status Ludzkiego Społeczeństwa.

I ta Ludzkość nie wyszła jeszcze poza stadium źle „wychowanego” Dziecka. Wszystkie starania zmierzające ku temu aby to pokonać zakończą się sukcesem bo liczba tych którzy już dawno unieśli się ponad ich „zamki z piasku” jest znacząca, bo Świat zostanie przez tych Ludzi zmieniony i zostanie doprowadzony do dojrzałości w pełni świadomej Kultury.

Ten kto czuje się nisko oceniany przez tytułowanie „Dzieckiem”, ten ma wejść w swój środek i uwolnić swoje poczucie niższości, ten kto czuje się tym honorowany, ten ma wejść w środek siebie i wypatrywać ukrytych Wzorców które blokują samoodpowiedzialność.

Wy widzicie, że niezależnie od tego co czynicie, zawsze jest dużo do zrobienia, dużo do świecenia, do świecenia w Was aż wszystko będzie jasne i Oświecone.

Dopiero wtedy gdy pozostaniecie całkowicie niedotknięci przez te małe różnice, to zapanował w Was Pokój i sami dotarliście do Królestwa Pokoju.

Tak długo jak Wam przeszkadza że zostaje zburzony jeden z Waszych zamków z piasku, tak długo pozostajecie uwięzieni w Grze Świata która zaprawdę z piasku jest budowana. Uwięzieni i nieświadomi, albowiem zaprawdę:

Ludzie niczym Dzieci mają radość z zabawy w ich małym Świecie
i nikt nie może przedwcześnie z niej wyrosnąć ani opuścić tej zabawy przed czasem.

Proces Przebudzania się jest procesem który się przeciąga i musi być zaliczany w wielu Czasach nawet jeśli samo Przebudzenie następuje w mgnieniu oka.

Dzieci dźwigają odpowiedzialność Dzieci, Dorośli dźwigają odpowiedzialność Dorosłych. Rozejrzyjcie się po Świecie a stwierdzicie że odpowiedzialność za siebie i za planetę nie zaszła jeszcze daleko.

Dorośli, bo Prze-budzeni, zachowują się inaczej i ich Ogrody dają odpowiednie do tego Plony. Jednak dotychczas ta Planeta została spustoszona w takim samym stopniu, jak Dusze Ludzkie stały się pustyniami w których rzadkością stały się oazy oferujące Siłę.

Jednak dziś możecie stwierdzić że dokładnie ta Przemiana z Pustyni czyni zielone Pola i z uschniętej Duszy czyni Źródło Życia. To jest w pełnym toku i cały czas przyspiesza, tak jak przyspiesza spadający w dół przedmiot który wystawiony został na przyciąganie ziemskie.

A więc, Wy ukochane Dzieci?

Czas abyście kroczyli dalej – dużo dalej i wcześniej niż myślicie – bo ten czas zawiera w sobie Tajemnicę:

Tajemnicę Łaski Stwórcy która przyspiesza każdy Proces i która wspomaga każdą Ewolucję w taki sposób że: Rozpoznanie, Wiedza, Mądrość, Oświecenie, Wszechmiłość i Wszechobecność w Świadomości które wydawały się odległe – mogą pojawić się w mgnieniu oka.

Prawdziwy Czas Cudów! Kto jest na to gotów, ten otrzyma. A gotów jest ten który pomimo fascynacji oferowanej przez „Grę tego Świata” pyta: „KIM JA JESTEM?”

Słuchajcie odpowiedzi – ona zostanie dana, aby każdy Człowiek mógł doświadczyć się jako to czym jest: jako Dziecko Stwórcy które pochodzi z Ojca i Matki Wszystkich Żyć, Dziecko które w sobie połączyło Ojcowskie i Matczyne Atrybuty Stwórcy, Dziecko które pokonało wszystkie przeciwieństwa i pokonało wszystkie przeszkody przed Rozpoznaniem.

Wszech-Obecny jest nasz Stwórca, Wszech-Wieczne jest Tworzenie.
Kto szuka Początku, ten szuka daremnie, kto oczekuje Końca, czeka wiecznie.

Kto czuje się niczym Dziecko – nim pozostanie, kto postrzega się jako Dziecko Stwórcy – ten zaprawdę dotarł.

Ja Jestem tym który z tą „Zagadką” prowadzi Was do Rozpoznania, albowiem zaprawdę: wszystko jest Prawdziwe w bezgranicznym Tworzeniu jeśli potrafi się to prawidłowo interpretować. Ja Jestem Opiekunem tej Ziemi i Ludzie są pod moją opieką.

Przypomnijcie sobie, My jesteśmy Jednym na Wieki.

JESUS SANANDA

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/19/17-04-2013-pustynna-planeta-jesus-sananda/

Reklamy

4 comments on “Pustynna Planeta. JESUS SANANDA

 1. Kochane Dzieci! 😀
  Ponieważ byłyście dzisiaj bardzo grzeczne, na dobranoc opowiem Wam bajkę o Stworzeniu Świata. 🙂
  Dawno, bardzo dawno temu siedział sobie Bóg w Niebie i straszliwie się nudził. Nudził się tak mocno, że powstało w jego Sercu Nowe Uczucie, które nazwał Tęsknotą. W ten sposób oprócz przeogromnej Miłości, która mieszkała w Jego Sercu od Zawsze, stworzyła się Tam Tęsknota…….. Tęsknota rosła i rosła….. aż urosła do takich samych rozmiarów jak Jego Miłość. Wyobraźcie sobie kochane Dzieci, że te dwie potężne Siły spotkały się razem……. i ……..z tego spotkania wyszło takie wielkie BUM, że najstarsi Indianie nie pamiętają tak imponujących Fajerwerków 🙂 Z tego Wybuchu wyskakiwały prześliczne Iskierki, a z nich zrobiły się Gwiazdy, Planety,…… i Ludziki też…….. 🙂
  Ale to jeszcze nie koniec……. Bóg obdarzał swoją Miłością Wszystko, Co Stworzył, więc postanowił nie dopuścić do tego, aby we Wszechświecie kiedykolwiek zaistniała tak Wielka Tęsknota i Nuda jaką sam przeżył. 🙂
  A teraz pomyślcie Drogie Dzieci, dlaczego Bóg tak bardzo się nudził ?……….
  Już Wam podpowiadam: Bóg nudził się, bo żył samotnie w ogromnym Oceanie Miłości, którego nie miał z kim dzielić i nie mógł w tej samotności wytrzymać już ani chwili dłużej……. Dlatego stwarzając Ludzi stworzył ich bardzo,….. bardzo dużo, a ponieważ były to Jego Dzieci, a Dzieci jak to Dzieci lubią się bawić, nie zapomniał o podarowaniu im zabawek w postaci różnych stworków i innych, jak ich tam zwiecie?…….. no, tych różnych „czarnych misiów”……. nie ważne 🙂 …… jak zwał, tak zwał…… 😉 Zabawki, jak wiecie, i bawią, i uczą jednocześnie, a Stwórca tak je skonstruował, by spełniały swoją rolę…….
  Wszystko byłoby dobrze, gdyby sprawa nie wymknęła się Bogu spod kontroli 😉 , gdy obdarzone Wolną Wolą Istoty Ludzkie uwierzyły, że te zabawki są ich braćmi……. A dlaczego Istoty Ludzkie myślały, że te „maskotki” są takie same jak One?…… Bo Bóg, jak to Bóg 🙂 wszystko robi bardzo dokładnie i one też tak zostały wykonane….. „na obraz i podobieństwo” nasze ……. i z tego wynikło to całe „zamieszanie”, które właśnie obserwujemy…….
  Dlaczego Istota Ludzka nie potrafiła odróżnić oryginału od kopii?…….Nie wiadomo…… Mało tego, Istota Ludzka uwierzyła, że po ciemku „czarny pluszowy miś” jest duży i groźny……. i dla „świętego spokoju” (czytaj: z lenistwa) 😦 pozwoliła „czarnemu misiowi” harcować i panować nad sobą….
  I w ten sposób zrodził się ten cały bałagan, w którym Istoty Ludzkie trwały aż do teraz…. Czarne „pluszowe misie” rozrabiały w najlepsze, a Istota Ludzka bała się ich tylko dlatego, że były „ciemne”.……. 😉
  A teraz kochane Dzieci, wiem, że już nie jesteście leniuszkami 😉 , więc proszę odłożyć „czarne misie” na półeczkę, tam gdzie znajdują się wszystkie inne zabawki, bo przyszła pora, żeby wypić po łyczku Miodku :), wykąpać się w Nektarku 🙂 i grzecznie iść spać 😀 ,a gdy się obudzicie, będziecie już dorosłe i nie zechcecie bawić się „pluszowymi misiami”……. 😉
  Życzę Wam Kolorowych Snów o Pięknej Błękitnej Krainie, gdzie mieszkają Prawdziwe Istoty Ludzkie i niech Wam się przyśni Wasza Stwórcza Świetlista Moc Miłości BOGA i niech Ta Moc Kreuje Waszą Rzeczywistość w ŚWIETLE już na Zawsze…… 🙂 ♥♥♥ 🙂

 2. Dorotko – u Krystal w komentarzu Transformator 2013 jest link do książki
  Waldemara Witkowskiego „Tworzenie rzeczywistości ” bardzo ciekawe .!!!
  Dziękuję za piękną bajeczkę – ( prawie jak KROM 🙂
  Miłych snów 🙂 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s