Michał: Już najwyższa pora, abyście odkryli kim jesteście


Wywołaliśmy niezłą wrzawę, nieprawdaż?* Powróćmy teraz do naszej normalnej rozmowy.

Chcielibyśmy dzisiaj powiedzieć o zmianie, którą niektórzy z was zaczęli dostrzegać, i wykorzystamy tutaj przykład was samych oraz tych paru osób, z którymi rozmawialiście. Jest to zjawisko, które istniało tu dookoła dosłownie zawsze, ale nigdy tyle osób nie było zdolnych do zauważenia lub wykorzystania go. Teraz, gdy dalej podnosicie swe poziomy energii i częstotliwości, prawie wszyscy z was są w stanie to zrobić, o ile tego pragniecie i taką wyrażacie intencję. Możecie też natknąć się na to niemal przez przypadek.

Oczywiście przypadków nie ma. Jeśli więc wydaje się to wam znajome, i wydaje sie przypadkiem, miejcie świadomość, że wasza wyższa jaźń i wasi przewodnicy prowadzili was upragnioną przez was ścieżką, nawet jeśli wydaje się, że żyjecie w błogiej nieświadomości swego dnia codziennego. Oczywiście to z tego właśnie powodu możecie sobie zażyczyć głębszego kontaktu ze swą Jaźnią, w wyższym jej rozumieniu. Nic spośród tego, co wam mówimy, nie wykracza poza to, co czym wiecie w waszych sercach.

Tak, jak powiedzieliśmy na początku, niektórzy z was wymienili się spostrzeżeniami o tym, że podjęliście pewne decyzje czy też zajmowaliście się pewnymi ideami, i nagle, wasze życie startuje jak trąba powietrzna, tam gdzie wydawało się, że był taki spokój, a nawet zablokowanie. Lubicie używać tego słowa: zablokowanie.

Być może przetwarzacie energię, być może poszukujecie, czy uczycie się, czy też robicie inne rzeczy. ALE, kochani, nigdy nie jesteście zablokowani. Być może wycofujecie się, ale nigdy nie „utykacie”. Być może nie jesteście w kontakcie z tym, co dzieje się wewnątrz was, ale nigdy nie jesteście zablokowani.

Wejdźcie do wewnątrz i dowiedzcie się, o co chodzi w waszym życiu, i kim jesteście. Najwyraźniej nie jesteśmy w stanie wystarczająco tego podkreślić. Dziś jednak chodzi nam o to, że kiedy dostrzegacie następny krok na swej drodze i zbieracie odwagę, by go uczynić, nawet jeśli nie rozumiecie, w jaki sposób może was on doprowadzić do jakiegokolwiek sukcesu, bądźcie przygotowani na to, by dowiedzieć się o swej mocy i mądrości oraz o waszych grupach nauczycieli, przewodników i aniołów. Bądźcie przygotowani na to, że wasze życie wystartuje jak jedna z waszych rakiet. I, moi przyjaciele, nie będziecie mieć czasu na zwyczajowe odliczanie. Nie pozwólcie, by nasze słowa wzbudziły w was jakikolwiek strach. Mówimy wam bowiem, że przyniesie wam to poczucie takiej radości, jakiej nieczęsto mogliście zaznać. Oznacza to, że jesteście naprawdę blisko celu, dla którego tutaj przybyliście.

Błogosławione i boskie istoty, już czas, najwyższy czas, abyście odkryli kim jesteście. Pozostańcie w pokoju. Żyjcie w radości. A my odezwiemy się do was bardzo niedługo. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 20 kwietnia 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/04/20/it-is-time-more-than-time-for-you-to-find-out-who-you-are-channeled-by-ron-head/

* Zdanie to dotyczy zapewne niedawnego sprawozdania z sesji Suzanne Spooner z wyższą jaźnią Rona oraz Stwórcą (zrobię z tego streszczenie, bo przekaz jest bardzo długi, ale wyjątkowo interesujący)

źródło: https://soulowicz.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s