Odliczanie trwa: Podniesienie Ziemi. Informacja dot. Przełomu Czasów. KRYON

Sabine Sangitar

Sabine Sangitar

Fragment z Przesłania od KRYON ze Służby Magnetycznej,
przez Sabine Sangitar podczas trwania Festiwalu Kryona 05-08.04.2013

 

(…)
Poczuj Oddech Stwórcy w Tobie.
Poczuj jak łagodnie jest Ci przekazywana Energia SHADEES.

 

Jest wiele miejsc, terenów, państw, miast gdzie Energie Światła przekroczyły już 88% i tam miało już miejsce Przebudzenie. Lecz ta Energia jeszcze nie wystarcza aby uwolnić Doskonały Ton Lady GAIA. Jednak zakończyliśmy wszelkie przygotowania, bo również i my nie możemy w żadnym momencie powiedzieć kiedy nastąpi Punkt Kulminacyjny Podniesienia.

Przez to że wpływanie Energii SHADEES jest bardzo intensywne, że Kryształ SHADESS został przywieziony na Ziemię, że SOL’A’VANA, Boski Oddech, Święty Graal został rozpalony w Arce Przymierza, Ziemia w całej swojej strukturze jest już przygotowana. A jednak proszę Was o to abyście Lady GAIA podarowali delikatny poród, bo również i dla Was będzie to łatwiejsze w fazie akomodacji (dopasowania).

Planeta LANDRAS wraz ze swoimi mieszkańcami dokonała łagodnego Podniesienia i Ci mieszkańcy w czasie dopasowania żyją w Energiach Rzeczywistości i w największej Radości, Sile i Pokorze.

Zupełnie inaczej było na planecie która dokonała tego Podniesienia w bardzo szybki sposób i pomimo że mieszkańcy tej planety znajdują się już w Rzeczywistości, to nie odczuwają zbyt mocno tej Energii.

Dlatego również i dla Was ma to duże znaczenie aby poród odbył się w łagodny sposób. Im łagodniej odegra się Punkt Kulminacyjny, tym silniej i piękniej będziesz mógł zanurzyć się fazę akomodacji.
(…)

KRYON
ze Służby Magnetycznej

//Patrz również: Podniesienie planet – kliknij tutaj//

Źródło: kryonschule.de
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/04/27/odliczanie-trwa-podniesienie-ziemi-informacja-dot-przelomu-czasow-kryon/

Reklamy

110 comments on “Odliczanie trwa: Podniesienie Ziemi. Informacja dot. Przełomu Czasów. KRYON

 1. Jestem ciekawy jak to jeszcze długo potrwa. Nie jestem już najmłodszy a bardzo bym chciał doczekać czasu Doskonałego Tonu jeszcze w tym życiu.

  • Panie Michale, jedyne co możemy zrobić na tu i teraz, to stworzyć ‚czas Doskonałego Tonu’ we własnym życiu – a przez to (chcąc nie chcąc) oddziaływać nim na innych. W moim mentalu Nowa Ziemia jest faktem już od dawna i ja osobiście nie muszę już na nic oczekiwać, bo na co dzień żyję w poczuciu przeogromu wewnetrznej obfitości. Społeczeństwa, które tego nie widzą, od tysiącleci czekają na zbawienie z zewnątrz. Mnie cieszą proste sprawy, jak na przykład to, że doczekaliśmy czasów, w których możemy czytać tak wspaniałe przekazy. Bo do tej pory skazani byliśmy jedynie na mniej lub bardziej zniekształcone przez wieki ewangeliczne wersje przesłania Jezusa.

   Ale to, co obecnie do nas dociera też trzeba nieźle filtrować, bo czyż można wziąć serio choćby takie zdanie z niniejszego przekazu: „Jest wiele miejsc, terenów, państw, miast gdzie Energie Światła przekroczyły już 88% i tam miało już miejsce Przebudzenie”? Bardzo chciałbym odwiedzić miasto przebudzone w 88 procentach – zamieszkałbym w nim jeszcze w tym tygodniu – i nigdy bym z niego pewnie już nie wyjeżdżał 🙂 Cóż to byłaby za frajda, obcować na co dzień z jego mieszkańcami w 88% przebudzonymi!

   Ale niestety taki algorytm przeczy prawu kuli śnieżnej (snowball effect), gdyż wokół takich ‚miejsc, terenów, państw, miast’ natychmiast tworzyłyby się, jak grzyby po deszczu, kolejne ‚przebudzone w 88% miejsca, tereny, państwa i miasta’.

   Ale póki co, sami nie możemy porzucać codziennej, regularnej, cierpliwej praktyki zakotwiczania Światła w swoich szerokościach geograficznych i w krystalicznym jądrze naszej Planety: https://soulowicz.wordpress.com/2013/04/23/obecny-okres-laski-pozwala-wam-na-praktykowanie-wspoltworzenia-bez-szkody-dla-siebie-i-innych/

   Nikt za nas tego nie zrobi. A samo czytanie czanelingów, to chyba dużo za mało, choć i za możliwość udziału w tymże należy dziękować:-)

   • @Mariusz kolejna odpowiedz spod której pod przykrywką uprzejmości widać egoizm. Pisałam to tutaj już wielokrotnie ale zawsze odbijało się to tylko echem, ważniejszy był egoizm niż tego słuchanie mimo to powtórzę po raz kolejny – nie można mówić komuś że na świecie wszystko już jest dobrze tylko dlatego że ty jesteś szcześliwy – co za egoistyczna odpowiedz, pomyśl o kimś kto szczęśliwy nie jest, fakt że ty możesz stwarzac Doskonały Ton w swoim życiu nie znaczy że każdy może. Masz po prostu szczeście i tyle, dlatego nie myślisz wtedy o innych którzy są nieszczęśliwi, lub chorzy którzy czekają na zmianę, cierpią i nie mogą sobie pomóc i nie chcieliby absolutnie przeczytać twojej „pouczającej” a tak naprawdę tylko naiwnej i dołującej odpowiedzi. Każda z takich osób i tak wie lepiej co jest prawdą.

   • Droga Ann, czy możesz mieć pewność, że kiedyś nie należałem do tych, „którzy są nieszczęśliwi lub chorzy, którzy czekają na zmianę, cierpią i nie mogą sobie pomóc”? Czy możesz mieć pewność, że nie można tego przepracować i w końcu z prostotą nowo narodzonego dziecka zacząć cieszyć się życiem?

    „Nie można mówić komuś, że na świecie wszystko już jest dobrze”. – Ann, czy na tym forum ktokolwiek uważa, że „że na świecie wszystko już jest dobrze”? Gdybyśmy tak uważali, pewnie byśmy tu nie zaglądali. Moja ‚pouczająca’ wypowiedź była jedynie podzieleniem się tym, o czym sam się w życiu (m.in. dzięki temu blogowi) ‚pouczyłem’, czyli tym, że jedynie „zmieniając siebie, zmieniamy świat”. A już na pewno nie dokonamy tego posądzając innych o intencje, które nie były ich udziałem.

    Kilka dni temu Archanioł Gabriel przekazał: „Kochani, powiedzieliśmy o tym wczoraj, ale czujemy, że jest to tak istotna wiadomość, że znów ją powtórzymy. ZA KAŻDYM RAZEM, GDY WINICIE INNYCH, POZOSTAJECIE W ŚWIADOMOŚCI OFIARY. To oznacza, że oddajecie swoją moc i decydujecie się pozostać zablokowani w tym samym miejscu. Nie możecie wtedy się uzdrowić, nie możecie rozkwitać, nie możecie tworzyć wymarzonego przez siebie życia z tego miejsca bezsilności. Wiele osób decyduje się pozostać w swej postawie ofiary po to, aby uniknąć wzięcia za siebie odpowiedzialności. Macie tu dwie możliwości wyboru. Możecie w sposób nieświadomy stwarzać wasze życie i wciąż doświadczać tego, że się ono wam ”przydarza”, i obawiać się, co zdarzy się dalej – albo możecie otrząsnąć się, chwycić za cugle i zacząć stwarzać takie przejawy życia, na jakie zasługujecie. Kiedy przyjmujecie pełną odpowiedzialność za swoje dobro i postać swojego życia, każdy dzień staje się przygodą, wypełnioną radością i cudownością. Co więc wolicie wybrać”?
    https://soulowicz.wordpress.com/2013/04/19/archaniol-gabriel-codzienne-wiadomosci-30/

   • Mariusz, dzieki za wyciagniecie dzis tego Gabriela 🙂 Akurat te slowa dobrze mi dzis zrobily 🙂

   • @Mariusz nie miałam na myśli przeszłości, mówię o terazniejszości, jeśli ktoś kiedyś był prawdziwie nieszczęśliwy to tym bardziej teraz powinien zrozumieć innych ale także to ze nie zawsze można to przepracować. To że tobie się to udało nie znaczy że kazdemu, więc lepiej okazać wyrozumiałość i nie wmawiać komuś że to czy to się da i wszystko na siłę idealizować. Właśnie to robią to osoby komentujące tutaj, niestety czytałam „komentarze” i wprost szkoda słów. Ci ludzie naprawdę naiwnie sądza że wszystko można samemu zmienić i będzie idealnie lub że nawet już jest idealnie, wiem bo to niestety czytałam – czy to mają być słowa dorosłych i doświadczonych ludzi? Nie, to jak słowa dzieci ktorzy nic nie wiedzą o świecie gdyż dopiero go poznają. Piszą tak to tylko dlatego ze nigdy prawdziwie nie cierpieli, gdyby tak było nie pisaliby takich bzdur których wprost się nie da czytać. Na tym blogu można uczyć się jak mówisz ale tylko dzięki przekazom bo na pewno nie poprzez słowa tych którzy tu komentują. Może się z tymi ich „mądrościami” utożsamiać i zgadzać tylko ktoś kto niestety myśli tak jak oni.

   • @Mariusz i prosiłabym o nie odpisywanie mi już na to, mam szczerze dość jakichkolwiek odpowiedzi bo z góry wiem jak głupio by one brzmiały.

   • Ann, powiem tylko tyle: Absolutnie wszystko da się przepracować. Oczywiście za wszystko się płaci, więc mniej lub więcej potu trzeba przy tym wylać. Ale się da. Już w Starym Testamencie powiedziano: „Będziecie jako bogowie”. Naprawdę bogami jesteśmy 🙂

   • @Mariusz „będziecie jak bogowie” – właśnie dopiero będziemy gdyż jeszcze tak nie jest ponieważ w tym zdaniu chodziło o piąty wymiar i to dopiero tam wszystko jest możliwe. Nikt zdrowo myślący nie powie ze tak jest i teraz.. Jednak jak bogowie będą tylko ci wystarczająco dojrzali umysłowo i emocjonalnie. A nie sobie kpiący i ironiczni ludzie którzy nawet wcale nie próbują ukrywać tego ze dojrzali nie są.

   • @ann, powiadasz, że bogowie powinni być smętni i ciężko poważni oraz że powinni omijać wszelkie „piaskownice” z daleka, bo tam bawią się wesołe i beztroskie dzieci? Uważasz też, że z kamienną, „mądrą” twarzą idzie się do „królestwa niebieskiego” i żaden uśmiech oprócz ironicznego na, jak twierdzisz „niedojrzałość umysłową”, tam nie przystoi?
    Jak w takim smutku i powadze można żyć? Doprawdy musi być Ci b. ciężko, ale nie współczuję, bo sama wybrałaś taką ścieżkę i chcesz jej doświadczać…..
    Szanuję Twój wybór…….
    Życzę Ci tylko żebyś przestała karmić tę Twoją część, która nie daje Ci spokoju. Uwierz mi, że wtedy wszyscy szybciej osiągniemy wyższy level, no chyba że Ci na tym nie zależy i wolisz bawić się w swoim poważnym a smutnym świecie. Cóż, pociąg powoli rusza, serduszka coraz szybciej biją 🙂 i odlatują na wesołych skrzydełkach 🙂 pa, pa, pa….. 😉
    PS. Zawsze chętnie podamy Ci rękę :)…… chyba, że zaczniesz gryźć….. 😛

   • Oj Ann, Einstein udowodnił, że czas jest względny 🙂 Piszesz o czasie przyszłym, więc tu masz czas teraźniejszy: „Jesteście bogami
    i wszyscy – synami Najwyższego” (Psalm 82).

    Wszyscy jesteśmy w jakiś sposób ‚utrudzeni i ociążeni’, ale to tylko zastygła, zgęstniała energia. Podam prostą technikę zaczerpniętą z wielu prezentowanych tu przekazów: Trzeba w prostocie serca otworzyć się na przepływ, dopuścić trochę ożywczego Światła do swych komórek (niebawem, gdy staną się bardziej krystaliczne, proces będzie jeszcze łatwiejszy). Blokując się na przepływ, jedynie dokarmiamy tego potwora, a on jeszcze bardziej gęstnieje. Teraz jest wreszcie ciepło, więc fajnie spedzić przynajmniej kilka minut dziennie na Słońcu, absorbując jego ożywcze ‚jasności promieniste’ i robiąc w swym ciele update z docierających zeń najnowszych algorytmów.

    To abc duchowej higieny Nowego Człowieka. Musimy być po prostu w codziennym przepływie, jeśli chcemy utrzymac się na Fali Transformacji 😉

    Jest też cała masa przeróżnych ciekawych technik tu podawanych. Na pewno każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Choćby to, że Archaniołowie bez przerwy deklarują, że są gotowi do pomocy – za każdym razem trzeba jednak osobiście wyrazić wolę. Można z całym zaufaniem przekazać w ich świetliste dłonie swoje gęste energie. Oni wiedzą, co z tym fantem zrobić.

    Ann, śledź techniki, testuj, a nuż któraś szczególnie zaskoczy. Każdy z nas jest inny, ale wszystkich ogarnia ta sama wszechobecna (darmowa!) Wolna Energia Miłości. Otwierajmy się na nią jak najczęściej, bądźmy w nieustannym przepływie 🙂

    Nie obrażaj się na bogów dzielących się tu swoimi świadectwami swej świeżo odzyskanej boskosci, jesteśmy jeszcze młodymi bogami – i też się jeszcze uczymy 😉

   • @Maruisz to nie żadni bogowie którzy tu komentują, takie określenie może tylko obrazić Prawdziwego Boga który nie moze już patrzeć na żadne objawy niesprawiedliwości i to że wielu się uczy nie znaczy że im to wychodzi wręcz przeciwnie, to nie nauka tylko cofanie się w rozwoju, dzielą się banałami, żartami i dziecinadą i wydawaniem fałszywych osądów o kimś kogo wcale nie znają a nie „świadectwami boskości” dobre sobie,nawet juz po raz kolejny ich zachowania nie skomentuje bo szkoda słów.

   • Mariusz 🙂

    Bardzo lubie Twoje wpisy. Jakis mam rezonans z Toba, bo co i raz piszesz cos, co mi przypomina o czym mam pamietac 🙂

    Ostatnio tez mam jakies intuicje odnosnie napelniania sie sloncem.
    Jak Ty to robisz? Moze masz w zanadrzu jakies linki do przekazow w tym temacie ? 🙂

    A slyszales o napelnianiu sie „diamentowymi czasteczkami” ? POnad rok temu czytalam cos w tym temacie u Michala ale wtedy jeszcze do tego nie doroslam. Teraz to do mnie wraca ale..nie moge odnalezc tych przekazow. Moze cos Ci to mowi..?

   • Ann, docenilam dobra rade, ktora dalas tu innym, zeby nie pisali do Ciebie. Dlatego dam tobierowniez dobra rade: jesli nie chcesz by do Ciebie pisana, NIE PISZ ROWNIEZ.

    Pogodz sie z faktem, ze „nie dosiegamy do Twoich wibracji, ze nic do nas nie trafia, jestesmy glupi, podli, zle i egoistyczni’ i WYBACZ NAM TO. W koncu jako istota, stojaca wyzej od nas, czytajaca regularnie przekazy i stosujaca je w praktyce, potrafisz to, prawda? Wybaczyc nam, ze jestesmy tacy jacy jestesmy 🙂

    Daj nam zyc i dokonywac wyborow, takich jakie uwazamy za sluszne 🙂

    Wiec, moze juz zostawisz nas w spokoju? Bo zapewniam Cie, ze dopoki bedziesz tu pisac, ktos moze ci tu odpowiadac 🙂 A przeciez tego nie chcesz 😉

   • PANIE PILOCIE!!!!! DZIURA W SAMOLOCIE!!!!
    WYFRUWAAAAAAAAMYYYYYYY …….. 😛 😀 😉

 2. Niebiańska muzyka – uzdrawianie.
  Niebiańska Muzyka Joao Cota-Robles – Frederic Delarue – Uzdrawiający Dar dla ludzi i zwierząt.

  Częstotliwości tej muzyki komunikują się z Boską Inteligencją ciała na poziomie komórkowym podnosząc świadomość każdej komórki. Zwiększa się zdolność organizmu do samo leczenia. Te dźwięki są kompatybilne i działają w harmonii z każdą metodą uzdrawiania, jako uzupełnienie wielu terapii. Muzyka rozbrzmiewa z dodatkowym błogosławieństwem dla każdego, kto ma do czynienia z jakąkolwiek formą raka. Słuchamy tej muzyki podczas sesji uzdrawiania i medytacji. Bądź kreatywny w wykorzystaniu tego wspaniałego daru muzycznego w procesie leczenia.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/04/niebianska-muzyka-uzdrawianie.html

  • Dobrze Agnieszko, że o tym przypominasz. Ja już od dawna mam ten utwór zapisany w swoim komputerze. Zrobiłem też już kilka kopii na płytkach CD i rozdałem znajomym. Sam też od czasu do czasu tego słucham…

 3. Dzieńdoberek Wszystkim 🙂
  Chciałabym coś tu zacytować , to tak a propos „zdziecinnienia” 😛 :

  4 Rzekł Jezus: „Starzec w swych dniach nie będzie się wahał pytać małego, siedmiodniowego chłopca o miejsce życia i będzie żył. Wielu pierwszych będzie ostatnimi i staną się jednością”.
  5 Rzekł Jezus: „Poznaj to, co jest przed twoim obliczem, a to, co ukryte przed tobą, wyjawi się tobie. Nie ma bowiem niczego ukrytego, co nie zostanie odkryte”.
  Ew. Tomasza

  Wesołej zabawy w piaskownicy 😛 życzę 😀

  • Witaj Mayu 🙂 , łopatki, grabki, wiaderka, foremki 😀 wszystko mamy 😀 i piaskiem w oczka nikt nie sypie 😛 , jest zabawa jak trza 😀
   A jak tu jeszcze Wika i Irko przyjdą, to dopiero się zacznie…. 😀 😛 😀
   Pozdrówka 🙂

   • @Dorota ja smutna ani poważna nie jestem, po prostu nie błaznuję jak ty czy inni gdyż zwyczajnie myślę o tym co ważne a nie o śmiesznych sprawach i głupotach – wstyd i widzę bardzo wyraznie ze nie umiesz współczuć, to już wiem, jesteś nieczuła, ironiczna, bezlitosna, nie musiałaś odpowiadać na moje słowa i tylko się bardziej poniżać, już bardziej się nie da ale widzę ze jednak dałaś radę, gdybyś tylko wyczuła jaka wredota bije z twoich słów, jaki chłód, gdybyś mogła to dostrzec to byś po zrozumieniu schowała się gdzieś i prosiła o szansę na pokazanie że chcesz się zmienić ale coż, pokazałaś ze serca nie masz za grosz, ta „uprzejmość” to tylko pozory, jesteś złym czlowiekiem o twardym sercu i małym rozumie i nie próbuj temu zaprzeczać bo to ludzie dobrzy zauważą w mig, tacy których tu nie ma oczywiście, sami egoiści będą cię bronić ale oni też kiedyś jak i ty przekonaja się o tym co robili, prosiłam o nie odpisywanie mi poza tym nie do ciebie ja pisałam ale ty oczywiście musiałaś wysączyć swój jad no i po co? zniżyłaś i zhańbiłaś się tylko jeszcze bardziej, jeśli ci to odpowiada to proszę bardzo grzesz dalej ale nie zdziw się kiedy przyjdzie do ciebie rozpoznanie swoich błędów. Nie pisz do mnie bo to aż przykre co robisz sobie samej.

   • „Nie pisz do mnie bo to aż przykre co robisz sobie samej”

    🙂

    Blagam, posluchajcie w koncu Ann i nie piszcie do niej. Jej chodzi tylko o to, zeby was zdolowac, zmieszac z blotem i sprowadzic do swojego poziomu.

   • Nie robcie sobie tego wiecej, tak, jak ona radzi. To pierwsza pozytywna rzecz i rada, ktora powiedziala.

 4. Kochani, pamiętacie Michaela Elrahim Amira ?
  O istocie zła, planie duszy, wolnej woli i roku 2012 – Michael Elrahim Amira .
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2012/12/o-istocie-za-planie-duszy-wolnej-woli-i.html
  Michael Elrahim Amira -wykład z Niemiec.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2012/11/michael-elrahim-amira-wykad-z-niemiec.html

  Oto jego najnowsza wiadomość :
  26.04.2013 Wolność we wszystkim, teraz! Przesłanie Dusz (przez Michael Elrahim Amira)
  My, Wasze Dusze chcemy przekazać Wam następujące Słowa i tym samym fundamentalną prawdę, aby właśnie teraz dla naszych Części Dusz stało się możliwe przeniesienie Waszego Teraz-Życia do Waszego Nowego Życia.
  Gdy tylko – Ty, moja Część Duszy – słyszysz lub czytasz te Słowa, oznacza to dla Ciebie iż jest to potwierdzenie, wyraźne potwierdzenie że Ty sam wypełniłeś w swoim Życiu wszystko to co było konieczne, co było potrzebne abym JA, Twoja DUSZA mogła przekazać Ci te Słowa!
  JA, Twoja DUSZA mówię Ci teraz jak następuje:
  Słuchaj, Ty mój BYCIE, teraz, tutaj i dziś wszystko jest inaczej.
  Istnieje stworzony dla Ciebie przeze mnie Korytarz Czasu przez który dotrzesz teraz w przyspieszonym tempie – i jest to nowe wyjustowanie, bowiem zmiana Prądu Zmian potrzebowałaby o wiele dłużej.
  Ponieważ Ty wszystko uregulowałeś i naprawdę ufasz MI całkowicie, odważnie i w pełni zaufania wkraczasz we wszystkie sytuacje życiowe, JA, DUSZA mam obowiązek zrealizować teraz w praktyce Twoje zwolnienie. Dlatego JA stworzyłam dla Ciebie ten nowy Korytarz Czasowy i teraz Cię przez niego przeprowadzam. To jest Zakrzywienie Przestrzeni i dzięki niemu skraca się potrzebny dotychczas okres czasu Nowego Wyjustowania z 6 miesięcy do 6 dni. Hasło do niego brzmi:
  WOLNOŚĆ WE WSZYSTKIM, TERAZ!

  Wymawiaj je teraz codziennie, wyobrażaj sobie przy tym jak sam wkraczasz w ten nowy Korytarz Czasowy, jak przyspieszasz, jak docierasz do Twojego Nowego BYTU Obfitości, Wolności, Radości i że się tam już znajdujesz.
  Uczyń to TERAZ, bo tam jest Twoje Nowe Życie, tam Jestem JA Tobie tak bliska jak nigdy dotąd!
  W Miłości, Twoja DUSZA

 5. @Chór kolejny grzeszniku który nie umiesz zrozumieć prawdy i wydajesz fałszywe osądy, nie chcę nikogo dołować ani mieszać z błotem, to mnie chciano tutaj zdołować bo sami grzesznicy tutaj komentują i nic nie zrozumiano z tego co pisałam bo są zli tak jak i ty jeśli piszesz ze to aby do mnie nie pisać to pierwsza pozytywna rzecz którą tu napisałam to znaczy ze absolutnie nie masz rozumu i nic w ogóle do ciebie nie dotarło więc co tu w ogóle robisz? twoja obecność tutaj jest obrazą, nie przekonuje cię nic, nawet to iz jak mowie kiedyś możesz żałować swoich błędów a do ciebie nie dociera nic nawet to, uważaj bo właśnie przeholowałe(a)ś i to prawda że nikt tutaj nie jest na moim poziomie ale to dlatego że inni tutaj reprezentują zło i dlatego nie chce nikt jak widze dojsc do mojego poziomu jak mowisz, do dobrego poziomu, nie ma sie co dziwic, tacy puści i zli ludzie nie dadza sie sprowadzic do dobrego poziomu i nie dociera do nich nic, tam gdzie ktos pisze o rzeczach pozytywnych to dla nich to jest zlo, to tylko do ciebie dociera, w moich pozytywnych slowach widzisz zlo bo sam jestes zly

 6. To chyba jakis ksiadz z ambony tutaj zszedl by was nawracac ! 😀 No gadka w takim stylu 😀

  Ann, blogoslawie Cie. Wysylam Ci BOSKIE SWIATLO.Uwazaj, dotarlo do Ciebie !

 7. @Chór mogą być jak zli sobie chcą jednak chciałam pomóc zrozumieć że nie należy takim być aby pozniej nie trzeba było żałować że w porę się nie opamiętali no ale trudno, wiem że każdy moze sobie robić co chce, nawet grzeszyć jeśli taka jest ich wola, dziwi mnie tylko co takie osoby robią na takiej stronie, przez to właśnie też liczyłam ze skoro tu przebywają to coś do nich dotrze a tu po prostu NIC, jak do ścian, cóż siłę się nie da ulepszyć człowieka jeśli on sam tego nie chce. Nie zgodzę się jednak aby pisano o mnie nieprawdę że chcialam kogoś zdołować czy poniżyć, jak już mówiłam chciałam pomóc zrozumieć. I ty nadal robisz to samo, kolejna osoba która kpi sobie i robi żarty z moich pozytywnych słów tylko dlatego że sama nic nie rozumie z tego wcale i pomyliła stronę na której jest. Jeśli słowa przysłowiowego „księdza” by cię śmieszyły i robiłabyś sobie z nich żarty to musisz naprawdę uciekać z tej strony dla własnego dobra. Jesteś grzesznikiem i nie masz tak jak i inni w ogóle czego tutaj szukać. I kpij sobie dalej kpij. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

 8. Ann, jesli jak mowisz „bladze”, pozwol mi odnalezc Swiatlo. I pomoz mi i ludziom, ktorzy tu sa, jesli naprawde tego chcesz, zrobic to w spokoju 🙂 Swiatlo z tych przekazow w koncu moze dotrze nawet do jak mowisz „grzesznikow” ale mila i spokojna atmosfera tutaj, nie zmacona wytykaniem ludziom zagladajacym tutaj ich „bledow”, tylko przyspieszy ten proces 🙂 Zaufaj Archaniolom, ze w koncu nas „naprawia” 🙂 Pozwol im dzialac. Nie musisz ich w tym wyreczac.
  Ale dziekujemy Ci, ze tak o nas sie martwisz 🙂

  • @Chór chodzi o to ze na naprawianie może już nie być czasu. Właściwie już go na to nie ma, tylko pozornie wydaje się że jest.

 9. „Wiele wysiłku wkłada się w to, by was rozproszyć. Mówimy do wszystkich tych, którzy nazywają siebie pracownikami światła, i którzy starają się jak tylko mogą, aby zamanifestować nowy świat dla najwyższego pożytku wszystkich. Dla tych, którzy pragną utrzymać swoje status quo, najważniejszą sprawą jest odciągnięcie waszych energii od tego zadania. Widzicie, jest tak, że odnosicie olbrzymie sukcesy. Taki jest powód ich rozpaczliwych wysiłków, by wprawić was w stan strachu.”

  • @Archanioł Michael jeśli chodziło o mnie to znowu jest to błędny osąd. Wyraznie podkreśliłam co było moim zamiarem i napewno nie było to wprawianie nikogo w stan strachu. To oni sami czuliby strach gdyby mieli nieco godności.

 10. Fiołek, Irys i Róża, ‚Słońce jest okiem Boga’, jak śpiewa Kora, a średniowieczny Mistrz Eckhart mawiał, że ‚oko, którym widzimy Boga jest tym samym okiem, którym Bóg widzi nas’, więc lubo się codziennie powpatrywać w to miłosne wejrzenie, nie? 🙂

  A na poziomie czysto fizycznym: Światło jest nośnikiem informacji, a skoro jako humanoidy jesteśmy małymi bioprocesorami, więc codzienny update najnowszych galaktycznych algorytmów sczytywanych z Boskiej Źrenicy jest bardziej dla naszej higieny niezbędny niż codzienne zamulanie fluorem naszej szyszynki 😉 O tym drugim pamiętamy codziennie, o tym pierwszym niekoniecznie.

  O potrzebie codziennej aktualizacji naszych starych matryc było przed Grudniem dość często w przekazach. W archiwum wszystko jest, ale trzeba mieć czas na szukanie 🙂 Pozdrawiam.

 11. Jakiś czas temu, Krystal zwróciła uwagę Ann, że na siłę próbuje wciskać swoje widzenie świata innym.Uważam że miała rację – to samo powinien zrobić nasz Wspaniały Robert , właściciel bloga – tyle negatywizmu ,ile jest w jej komentarzach – nigdzie nie spotkałam.To szkodzi temu blogowi..Ocena innych ,. krytyka i oburzenie na tylu ‚”grzeszników :)Dorotko – jak możesz być taką grzesznicą ???? 🙂
  Inni też nie lepsi 🙂 .Jednym słowem skandal ! Żarty się Was trzymają ?
  ( tylko co ona w takim razie tu robi – porządki , – to może najpierw w swojej głowie posprzątaj, może coś ci się przejaśni ???? ) pozdrawiam 🙂
  ps.nie odpowiem na żadne wpisy ann, po prostu nie mam ochoty , koniec kropka

  • Alicjo, jest OK 🙂 moje „grzechy” już są po wielokroć odkupione 😉 za sprawą różnych takich ludzkich „aspektów” . Taki „folklor” i już 😉 …….
   Pan Robert kiedyś pięknie na ten temat napisał, że „i na wojnie można się Miłości nauczyć” 🙂 Bardzo mi się ta myśl spodobała, bo w takich właśnie sytuacjach wystarczy sobie ją przypomnieć i kłopot znika, wszystko robi się jasne i klarowne……. Na co dzień jak znalazł……. 🙂
   Wtedy tutaj toczyła się „prawdziwa wojna” , a teraz to tylko takie tam „dyskusyjki” 😉
   Przy okazji grono piszących na tym forum się powiększyło i zrobiło się miło i gwarno 🙂 , według starego przysłowia: „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” 😀

  • Stanowczo protestuję.

   ‚Dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba’ (Stachura).

   Program wykluczania (z widomymi do dziś skutkami) testowaliśmy już przez tysiąclecia. Bert Hellinger udowodnił, że wszelkie wykluczenia mszczą się na systemie, który wyklucza.

   Ann jest naszą umiłowaną Siostrą-w-Procesie, naszą ‚zaginioną drahmą’ 🙂 A jeśli już ktoś ukończył swój Proces i na innych patrzeć nie chce, bo może się energetycznie skalać, to rzeczona właścicielka bloga chętnie się nim z pewnością zaopiekuje, bo ona przyjmuje tylko poprawne politycznie procesy 😉

  • @Alicja no tak wszyscy ci ktorzy prezentują negatywizm i oczernianie oraz kpiny i mnie obrazaja sa pozytywni, mądrzy i wspaniali a ja negatywna tak? jestes zła i zbyt slepa aby to wszystko zauwazyc i chcesz aby inni kazali mi milczec bo ty tak jak i inni nie widza w prawdzie prawdy tylko widzą w kłamstwie prawde, kolejna sie znalazla aby na mnie naskakiwac, mowilam ze egoisci zawsze beda sie bronic nawzajem i stawac przeciwko niosacemu prawde i sprawiedliwosc, tak samo jak Krystal i wszyscy ktorzy od prawdy uciekają poprzez nie publikowanie komentarzy lub krytyke mądrych słów pokazuja tylko jak mały jest ich umysl i serce i nigdy nie zgodza sie ze slowami kogos doświadczonego, tacy ludzie nigdy się nie nauczą dlatego nie ma co nawet twierdzic że z czasem oni tez sie nauczą – nie, egoisci i ślepcy juz sie nie zmienią, juz na to za pozno, mieli na to cale zycie i tego nie zrobili. Ty jestes zla dlatego w moich poztywnych slowach widzisz zlo, poprzestawiane masz po prostu w umysle jak i inni a to wlasnie w slowach innych widac negatywizm i taką podłosć że nawet nie da się opisać.

 12. Dorotko – żartowałam z tymi grzechami -jesteś wyjątkowa , mądra i wspaniała.
  Czy wiesz , że w całym wszechświecie nie ma takiej samej wibracji – każda jest inna ?
  Więc masz prawo mówić o sobie – Jestem wyjątkowa !Bo to jest prawda 🙂 ❤

  • Alicjo, na aż tak wielki „wodospad” 😉 pochwał sobie nijak nie zasłużyłam …..
   Schowam się teraz za listek figowy 😛 😀 i będę tam siedzieć, aż dojdę do siebie 😀
   ❤ 🙂

 13. Mariusz .Ja tego nie rozumiem.Ona nic mnie osobiście nie zawiniła, tylko jej poglądy są mi obce.Bardziej pasuje mi filozofia Dajamantiego, który mówi – bądźmy jak małe niewinne dzieci.Cieszmy się ze wszystkiego , nie osądzajmy abyśmy nie byli sądzeni.
  I tak naprawdę ujęłam się za Dorotą – jest wspaniałą dziewczyną – jak można tak ją osądzać, krytykować i straszyć grzechami , które ona rzekomo popełniła .
  Tylko dlatego że żartuje ?Czy to jest powód ?
  Wiem , jest wielką kulą nieszczęścia , bo nie chce zobaczyć inaczej świata i nie skorzysta z żadnych nauk, nie potrafi ? Nie wiem.ale zobaczyłam wielką czarną chmurę , która zdominowała Was Wszystkich .Ma do tego prawo, lecz każdy z nas jest inny i jestem przeciwna zdominowaniu bloga przez jedną osobę. 😉

  • Alicjo, to jest zupełnie inaczej niż wygląda. Ja się nie poczułam ani trochę dotknięta, bo już znam jej wpisy. Zanim ta „wojenka” wtedy wybuchła odczułam, że jej pisanie jest rodzajem trollingu, taka gra dla „zabicia czasu” i tyle. Po krótkiej wymianie zdań przestałam jej odpowiadać i byłby spokój , gdyby ktoś się za mną nie ujął i wtedy dopiero rozgorzała prawdziwa „wojna”. Dla tego proszę Cię: zostaw to, bo znów będziemy czytać dokoła te same „argumenty” 😦
   Lepiej podyskutujmy o wolnej energii i naszych niewidzialnych braciach, bo oni coś robią, a my nie wiemy CO.
   ❤ 🙂

   • @Dorota to ty chamko piszesz tutaj dla zabicia czasu, to ty tu tracisz cas zajmujac sie glupotami napisac ci ze grzeszysz to sie z tego smiejesz

   • @Dorota za to wszystko jak mnie obrazalas i jak mnie traktowalas -JESTES SWINIĄ!! NIE MASZ SERCA, JESTES OD DEMONOW! A NIE OD SWIATLA

   • @Do-s-rota TY WSTRETNY POTWORZE, TY SWINIO , NIE CZUJESZ SIE ANI TROCHE DOTKNIETA KIEDY MOWIE ZE RANISZ I GRZESZYSZ WIELCE BO JESTES SWINIA KTORA KIEDY KTOS PLUJE JEJ W OCZY TO MOWI ZE DESZCZ PADA, TO TY PODLA KREATURO NIE SZANUJESZ TEGO MIEJSCA, SZYDZĄC SOBIE Z KOGOS UCZCIWEGO, WYNOS SIE ALE TO NATYCHMIAST I TO KONIECZNIE STAD, WYNOCHA!!!!! BO TWOJA OBECNOSC TUTAJ TYLKO OBRAŻA TO MIEJSCE , TY HIPOKRYTKO WREDNA NIE MOGE JUZ PATRZEC NA TE TWOJE WREDNE SZYDERCZE SLOWA, WYNOCHA STAD TY WREDNY ŁAJDAKU, NIE ZRANISZ MNIE JUŻ.

  • Alicjo, na blogu dominują przede wszystkim Aniołoiwe, Archaniołowie, Wzniesieni Mistrzowie, szkoda, że trochę mniej nasi Galaktyczni Bracia. (Czy ktoś widział może ostatnio np. SaLuSę? Jeśli go spotkacie, pozdrówcie proszę 😉 ). My na tym blogu jesteśmy jeno uroczym kwiatkiem u kożuszka 🙂 Dorotka zaś z pewnością jest świadoma swej mocy i umie trzymać Światło, a Ann na imprezę weszła nieco później, więc dajmy jej miłosną przestrzeń i pozwólmy jej się rozkręcić we własciwym dla niej tempie 😉

   • @Mariusz to tylko ich wina, one zmusily mnie do napisania tych slow ale napisalam szczere slowa, to one traktowaly mnie okropnie, po prostu ohydnie i zasluzyly na takie slowa bo sa one prawdziwe najpierw probowalam im w sposob mniej dosadny wyjasnic kim sa i co robia ale one zachowuja sie coraz gorzej, traktowaly mnie coraz gorzej, wprost szydzily ze mnie jak z kogos z kogo mozna sie smiac nie majac ku temu powodow zadnych tylko daltego ze same nie maja rozumu za grosz, tego sie nie przelknac bo nie zasluguje na cos takiego, natomiast one na te slowa ode mnie zasluzyly i widze ze nie da sie do nich inaczej przemowic aby wyrazic kim sa i co robią wiec niech te slowa im sie kiedys przypomna, nawet jesli teraz i z nich moze beda szydzic i o nich zapomną. Ale do czasu.

   • @Mariusz one mnie za bardzo obrazily i ich zachowanie za bardzo zranilo, ich to nie obchodzi, smieja sie tylko i z tego i ze mnie tak wiec w koncu musial ktos im to powiedziec jakie tak naprawde są, nie tylko Do-srota, czy Alicja, takze wszyscy ktorzy ich bronia bo sa tacy sami. Ty byś im nigdy tego nie powiedzial, wszystko u nich tolerujesz, idealizujesz i akceptujesz, nawet ich najgorsze, haniebne czyny usprawiedliwiasz ale dosc juz tego, nie tędy droga aby wszystko im tolerowac nawet to ze z kogos kpia i znieważają, trzeba w koncu spojrzec realnie na to co robią i powiedziec im to na co naprawde zaslugują i innym jezykiem jak widac nie dalo sie im tego powiedziec, chociaz wątpie czy do nich jakikolwiek jezyk trafia, wlasciwie zaden, jednak dosc juz tego wszystkiego, dosc tych obelg, dosc tych zniewag obrazania, klamstw, trzeba im bylo powiedziec prawde i DOSC!! KIEDYS ZAPLACA ZA TO CO CZYNILY.

   • Ann, odnoszę nieodparte wrażenie, że wykorzystałaś mój kredyt zaufania dla ciebie do bezpodstawnej agresji na Bogu ducha winnych tu ludzi. W związku z tym mam do ciebie stanowczą prośbę: dla dobra ogółu, poproś Gospodarza tego miejsca o wykasowanie swoich niskowibracyjnych treści. I powiem Ci tylko tyle: jeśli nie zaczniesz porządnej pracy nad sobą, ludzie będą po prostu odwracać się od ciebie.

    Przypomnę jeszcze raz Archanioła Gabriela: „Za każdym razem, gdy winicie innych, pozostajecie w świadomości ofiary (Every single time you blame others you are staying in your victim consciousness). To oznacza, że oddajecie swoją moc i decydujecie się pozostać zablokowani w tym samym miejscu. Nie możecie wtedy się uzdrowić, nie możecie rozkwitać, nie możecie tworzyć wymarzonego przez siebie życia z tego miejsca bezsilności. Wiele osób decyduje się pozostać w swej postawie ofiary po to, aby uniknąć wzięcia za siebie odpowiedzialności”.

    https://soulowicz.wordpress.com/2013/04/19/archaniol-gabriel-codzienne-wiadomosci-30/

   • @Mariusz jestes tak samo wredny jak oni, dlatego wiecznie ich broniles, to nie ja mam pracowac nad sobą tylko one, nic do ciebie nie przemawia? nie widzisz jak to one pierwsze mnie traktowaly? jestes tez wielkim slepcem ze nie trafia do ciebie nawet to ze mnie ranily i grzeszyly i to mi kazesz pracowac nad soba! Kaz im, a przede wszytskim ty tez udaj sie po rozum do glowy, oni nie sa bogu ducha winni, to wredne chamki, ktore nie szanuja niczego, udaja tylko wielce uprzejme a w rzeczywistosci chetnie wykonczylyby i jestes taki sam jak one jesli to nie im kazesz pracowac nad soba tylko mi. Wez sie czlowieku puknij porzadnie w glowe i poradz swoim przyjacioleczkom aby to one sie zmienily lecz aby im to radzic najpierw musisz sam sie zmienic a jestes na to za glupi, tolerujesz nawet szydzenie ze mnie i kazesz mi sie zmieniac aby tylko bronic tych bezlitosnych i nieczulych kanalii, jestes kolejnym pustym czlowiekiem tutaj, kompletnie denni ludzie dobrali sie tu idealnie. Wszyscy.

  • @Alicja za to ze ze mnie szydzilas, krytykowalas i oczernialas nieslusznie oraz kpilas- JESTES PUSTYM BEZMOZGOWYM CZLOWIEKIEM KTORY POCHODZI OD DEMONOW A NIE OD SWIATLA

   • Ann, proszę, słowa niosą potężną energię. Uszanuj to miejsce. Ciebie nikt tak tu nigdy nie obrażał. Rozumiem emocje, ale czytają nas na całym globie. Pomyśl, że za 20 lat jakiś socjolog napisze na podstawie tego bloga pracę pt. ‚Stan świadomości Polaków w epoce duchowej Transformacji’…

 14. OK.Dorotko.Absolutnie się do tego zastosuję.I tak „wpadłam ” tu tylko na chwilę ,
  chociaż….ponieważ do kościoła nie chodzę , więc nie muszę nastawiać drugiego policzka., wyrosłam z tego 🙂 🙂 🙂 A więc cisza , cisza i tylko cisza.To jest najlepsze.
  ❤ 🙂

  • @Do-s-rota @Alicja i wszyscy egoisci ktorzy stana w ich obronie -JESTESCIE WREDNYMI, FALSZYWYMI, PUSTYMI, EGOISTYCZNYMI IGNORANTAMI, SZYDERCZYMI, BEZLITOSNYMI, IRONICZNYMI, PODLYMI, CHAMSKIMI, BEZDUSZNYMI, ZASLEPIONYMI PRZEZ ZLO, GLUPIMI, OKRUTNYMI I DUZO BY JESZCZE WYMIENIAC, WY JUZ SIE NIE ZMIENICIE TAKZE NIE UDAWAC SWIETYCH I WYNOSCIE SIE STAD BO ZAMIAST TU UCZYC SIE CZEGOS TO TRACICIE CZAS, A JAK SIE WAM MOWI ZE GRZESZYCIE TO SIE TYLKO UMIECIE SMIAC, NIE MACIE ZA GROSZ SZACUNKU DLA DOBREJ OSOBY, ZA GROSZ HONORU, GODNOSCI, PO PROSTU NICZEGO, KOMPLETNIE PUSTE OSOBY, BEZMOZGOWE, GLUCHE I SLEPE JAKBY MOWILO SIE DO SCIANY, CIESZACE SIE TYLKO TEGO ZE KOGOS ZECHCA PONIZYC I ABY WTEDY TRZYMAC SIE RAZEM BO RAZEM ŁATWIEJ KOMUS UCZCIWEMU DOKOPAC. JESTESCIE JUZ ZUPELNYMI ZERAMI JESLI CHODZI O ZDANIE JAKIEGOKOLWIEK EGZAMINU Z DOJRZALOSCI. I BOJCIE SIE BOGA.

  • @Aicja JESTES SLEPA I STANIESZ PO STRONIE KAZDEMU KTO JEST ZLY ABY TYLKO ATAKOWAC MNIE KTORA PISALA WAZNE RZECZY A NIE BZDURY JAK TWOJA „WSPANIALA” TAK NAPRAWDĘ WREDNA PRZYJACIOLECZKA DO-SROTA TY TAKZE PONIZYLAS SIE TYLKO KOMENTUJAC MOJE SLOWA, I TY TEZ SOBIE KPIJ DALEJ TYLKO TO UMIECIE TUTAJ, JESTESCIE W TYM MISTRZAMI, ŚWINIE.

 15. KOCHANI! 🙂
  Piszę do Wszystkich Uczestników tego forum, a przede wszystkim do tych, którzy niedawno się tutaj pojawili. 🙂
  Proszę, nie sugerujcie się niektórymi niskowibracyjnymi wpisami i traktujcie je tak, jak my tutaj w naszej „piaskownicy” 😉 to robimy. Po prostu mamy tu oprócz zabawek i piasku jeszcze „laboratorium”, w którym przeprowadzamy „eksperymenty” 😉 z Boską Energią 😀
  Wczoraj właśnie doświadczalnie udowodniliśmy twierdzenie, że:
  ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ.
  Pragnę oświadczyć, że Eksperyment się powiódł, wszyscy czują się dobrze i w następnych dniach będziemy świętować 😀 ,a później być może przygotowywać się do nowych Doświadczeń 😛 😀
  Dziękuję za uwagę 😀 i pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie 🙂

  • Uwielbiam ten blog……Czy administrator strony może zablokować tę biedną, zagubioną duszyczkę……to taki mały chwast na polu pięknych kwiatów….ta osoba została już zablokowana na innym blogu to przyszła tutaj….współczuję jej bardzo…widać takie ma zadanie……..ale zawsze jest mi przykro jak obrażani są niewinni ludzi…….stąd moja prośba…….przesyłam wszystkim mnóstwo miłość 🙂

   • @Fun TO TY JESTES CHWASTEM CHAMIE SKORO OBRAZASZ MNIE NIEWINNIE, I TO NIE JA IGNORANCIE PIERWSZA ZACZELAM PISAC DO NICH TE SLOWA, NAWET CIEMNAKU NIE WIESZ ZE TO JA PIERWSZA ZOSTALAM TUTAJ WYSMIEWANA I OBRAZANA, TY TEZ SIE DOBRALES(a)Ś TU DO NICH IDEALNIE BO O NICZYM NIE MAS ZPOJECIA, JESTES TEZ WREDNY JESLI STAJESZ PO STRONIE LUDZI KTORZY PIERWSI Z KOGOS SZYDZA, POTWORZE WREDNY, JA NIKOGO NIE NAZWALAM CHWASTEM ANI SMIECIEM, CZY WIESZ JAK TY GRZESZYSZ, CHAMIE ZAWISTNY!

   • ZAPAMIETAC SOBIE – BEZMYSLNE KUKLY DO KTORYCH NIE TRAFIA NIC I WIECEJ NIZ DO NICH TRAFIA DO ZWIERZĄT, KTORE OBRAZAJA I SZYDZA Z INNYCH BEZ POWODOW- TAKIE OSOBY ZNIKNA Z MIJESC TAKICH JAK TO GDYZ JEST TO OBRAZA PRAWDZIWIE SWIETYCH, NIE BEDA MOGLI DLUZEJ JUZ ZABIERAC GLOSU NIE MAJAC O NAJWAZNIEJSZYCH RZECZACH NAWET NIKŁEGO POJĘCIA, TACY LUDZIE CHWALĄ I CZCZĄ I LUZJE A PRAWDĘ PONIZAJA I OBRAZAJA, TO WIDAĆ, Z DOBRYCH SZYDZA A CHWALĄ GRZESZNIKÓW, ONI W PRAWDZIE WIDZA KLAMSTWO A W KLAMSTWIE PRAWDĘ, W DOBRU WIDZĄ ZŁO A W ZLE DOBRO, TACY LUDZIE WKRÓTCE NIE BĘDĄ MIEĆ PRAWA GŁOSU BO TO CO ONI ROBIĄ TUTAJ PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE, ICH CZAS TUTAJ JEST JUZ POLICZONY. TO DO CIEBIE DO-SROTA I WSZYSCY KTORZY TEJ DIABLICY DOPINGOWALI. I BĘDĄ TEGO WSZYSTKIEGO ŻAŁOWAĆ.

  • @Do-srota PISZESZ APEL ABY UWIERZONO TYLKO TOBIE ZE TO JA JESTEM ZLA A INNI NIEWINNIĄTKA TAK, PRZEDSTAWIC CHCESZ TYCH WSZYSTKICH POTWOROW I SIEBIE W DOBRYM SWIETLE A MNIE OCZERNIC A TO JA BYLAM TU POKRZYWDZONA PRZEZ CIEBIE I WSZYSTKICH WREDNYCH,JESTES CHAMEM, GDYBYS NIE BYLA TO TE SLOWA JAKIE DO CIEBIE KIERUJE ZABOLALYBY CIE A TAK NIE JEST, NIE RUSZYLO CIE NIC BO MASZ SERCE Z KAMIENIA, ALE NIE MOWILAM TYCH RZECZY JAKA JESTES ABY CIE ZRANIC, MOWILAM PO PROSTU DLATEGO ZE TO WSZYSTKO PRAWDA I DLATEGO ZASLUZYLAS NA ICH PRZECZYTANIE, MIMO IZ TYLKO JE WYSMIEJESZ, JESTES PODLĄ KREATURĄ BEZ SERCA I NIE TRUDZ SIE PISANIEM APELI ZE TO JA JESTEM ZLA A INNI „DOBRZY” MOZESZ OSZUKAC WSZYSTKICH EGOISTOW TAKICH JAK TY ALE BOGA NIE OSZUKASZ, BOG WIE JAK KTO KOGO TRAKTOWAL DLATEGO NIE TRUDZ SIĘ PISANIEM TAKICH BZDUR, I PROSILAM ZE MASZ SIE STAD WYNIESC GDYZ TO TY ROZTACZASZ ZLO IDIOTKO, NIE DAJE SIE JUZ PATRZEC NA TWOJE HIPOKRYTYCZNE WPISY, TY DEMONIE!!

  • @Do-srota NIE KREUJ SIE TU TY WREDNY CHWASCIE NA KOCHAJĄCĄ BO JESTES HIPOKRYTKA TOTALNĄ, DO JAKICH DOSWIADCZEN TY KRETYNKO ZASRANA CHAMKO SWINIO DEBILKO CHCESZ SIE PRZYGOTOWYWAĆ, LEPIEJ BYS SIE PRZYGOTOWYWALA DO ZDANIA SOBIE SPRAWY Z BLEDOW JAKIE POPELNILAS WZGLEDEM MNIE I W OGOLE Z TEGO KIM JESTES I CO MASZ ZROBIC ABY ZROZUMIEC CO ZROBILAŚ TY ZASRANA IDIOTKO DO POTEGI NIESKONCZONEJ!!!! TA TWOJA „PIASKOWNICA” TO TYLKO GNIAZDO ŻMIJ KTORE SA TU PO TO TYLKO ABY SĄCZYĆ JAD NA NIEWINNE OSOBY, NIE OSZUKASZ NAJWYZSZEGO TYMI SWOIMI HIPOKRYTYCZNYMI PSEUDO UPRZEJMYMI ZWROTAMI TY KACIE!!!!!

 16. Dorotko masz rację (jak zwykle )Od wczoraj mam świetny humor i śmiać mi się chce.
  Powtarzałam sobie od wczoraj Kocham cie. kocham cię kocham cię….itd
  skierowane do naszej ” umiłowanej i cudem odnalezionej siostry drahmy ” 🙂
  To działa !!! ❤ 🙂

  • Dziękuję Alicjo za przypomnienie MASZ RACJĘ …….już zaczęłam powtarzać słowa KOCHAM CIĘ i kierować do naszej ” umiłowanej i cudem odnalezionej siostry drahmy”……. MIŁOŚĆ JEST POTĘŻNA 🙂

  • KUKŁY I TUMANY, PO CO TAKIE CIEMNIAKI I TUMANY ORAZ LUDZIE PUŚCI SIEDZA W OGOLE TUTAJ, NIC NIE ROZUMIEJĄ, UDAJĄ „ŚWIĘTYCH” A TAK NAPRAWDĘ SĄCZĄ JAD I TYLKO OBRAZAJA NIEWINNIE ORAZ SZYDZA, CHRYSTE DLACZEGO?? PRZYZNALI SIE ZE NAWET PROSTEGO PRZEKAZU NIE POTRAFILI ZROZUMIEĆ TAKI KTORY JA OD RAZU POJEŁAM PONIEWAZ JESTEM ZE ŚWIATLA A NIE JAK ONE OD DEMONÓW. A ZAWSZE NAJWIECEJ MAJA DO „POWIEDZENIA” A TAK NAPRAWDĘ NIE WIEDZĄ ABSOLUTNIE NIC, UDAJA TYLKO OŚWIECONYCH PODCZAS GDY O ZYCIU I ŚWIECIE NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO NAWET POJECIA, POTRAFIA TYLKO JAK DZIECIAKI ROBIC SOBIE DURNE ŻARCIKI I IRONIZOWAC. ICH GLOSY NA TAKICH STRONACH ZAMILKNĄ. BO ZAWSZE TEN KTO NAJWIECEJ MA DO GADANIA NIE WIE W OGOLE NIC I DLATEGO WSZYSCY TACY LUDZIE POWINNI STAD ZNIKNĄC. I TAK BĘDZIE. JUZ CZAS. ILUZJI CZAS SIE SKONCZYL.

 17. Fragmenty z ksiazki na miesiac maj, pomocne dla osob, ktore sie duchowo rozwijaja i dla poszukujacych drogi do rozwoju duchowego.

  Sri Chinmoy Boża Godzina

  Boża Godzina – Medytacje na każdy dzień roku życia duchowego

  Maj

  1 maja Dzisiejszy cel jest jedynie punktem startowym do jutrzejszego nowego poranka. W każdym momencie przekraczamy to, co mamy i czym jesteśmy.

  2 maja Działanie to wkroczenie na pole walki życia. Działanie to pokonanie niewypowiedzianych nieszczęść życia i jego licznych ograniczeń. Działanie to przekształcenie żarłocznej niedoskonałości życia w jaśniejąca doskonałość.

  3 maja Ten, kto szczerze poszukuje, akceptuje świat jako swój własny. Jak garncarz, który bierze glinę i formuje z niej piękny kształt, poszukujący duchowo akceptuje życie ignorancji i próbuje przekształcić je swoim wewnętrznym światłem mądrości.

  4 maja Koncentracja toruje drogę poszukującemu, który pragnie rozwijać się duchowo. To słoneczna droga, gdyż koncentracja nie pozwala na cień zwątpienia, na odrobinę myśli,które by mogły nas zaciemnić, gdy idziemy w stronę naszego transcendentalnego Celu.

  5 maja Czy twoja dusza ma specjalna misję? Tak. Ta misja jest w największej głębi twego serca, a ty musisz ją tam odnaleźć i spełnić.

  6 maja Za każdym razem, kiedy modlimy się lub medytujemy, nasza wewnętrzna chłonność staje się większa, coraz większa, jak największa. Wtedy czystość, piękno, zachwyt i światło mogą wniknąć w nas i bawić się razem w największej głębi naszego serca.

  7 maja Poprzez miłość rozszerzamy naszą świadomość szybciej niż w jakikolwiek inny sposób. Tak więc, jeśli naprawdę chcemy rozszerzyć siebie, musimy świadomie dokonać wysiłku kochania świata.

  8 maja Wolność nie polega w tworzeniu. Wolność nie polega na niszczeniu. Wolność nie polega nawet na kochaniu. Wolność polega jedynie na staniu się prawdziwym obliczem Boga.

  9 maja Nadzieja żywi przyszłość w nas. Pamięć żywi przeszłość w nas. Pogoda ducha żywi teraźniejszość w nas.

  10 maja Gdy kończy się zwątpienie, zaczyna się zadowolenie, rozwija się prawda i uśmiecha się Bóg.

  11 maja Pomyślmy o sobie i o tym co możemy zrobić dla udoskonalenia siebie i dla udoskonalenia świata. Dopóki i jeżeli ludzkość nie udoskonali się wewnętrznie, nie będziemy mogli udoskonalić świata.

  12 maja W życiu duchowym mamy dwóch przyjaciół – gigantów: wiarę i pewność. Wiara może usłyszeć przesłanie wewnętrznej ciszy. Wiara może nas poprowadzić i być przewodnikiem na drodze do celu celów naszej duszy. Pewność może usłyszeć przesłanie kosmicznego dźwięku. Pewność może działać jak wojownik-bohater na polu bitwy życia.

  13 maja Kiedy modlimy się i medytujemy, wnikamy w korzenie drzewa życia. Korzenie drzewa życia to Bóg, a jego gałęziami są wszystkie ludzkie istoty. Jeśli nie podlewamy korzeni, czy liście na gałęziach będą mogły się rozwinąć?

  14 maja Cokolwiek ma miejsce w boskiej Opatrzności, dzieje się nie tylko tak, jak będzie najlepiej, lecz także jest to niezbędne, gdyż nie ma innej alternatywy.

  15 maja Możemy odnaleźć pokój nie w posiadaniu czy prowadzeniu świata, lecz kochając świat.

  16 maja Prawdziwie dobra myśl jest wizją duszy działająca poprzez umysł.

  17 maja Współczucie jest uduchowioną ekspansją człowieka. Współczucie jest objawieniem Serca Boga w człowieku.

  18 maja Liderem jest ten, kto prowadzi swych zwolenników, a nie ten, kto ich odrzuca. Lider musi wiedzieć, że jego zwolennicy są z nim właśnie dlatego, że on jest z nimi bez zastrzeżeń. Lider musi się nauczyć, jak zwiększać swoje możliwości poprzez miłość i uzupełnienie siebie w swoich zwolennikach.

  19 maja Świadomość pełna miłości nie zna zapomnienia, nie zna zwlekania, nie zna zniszczenia. Świadomość pełna aspiracji jest doskonale obce opóźnienie, złudzenie, oszukiwanie i niewdzięczność.

  20 maja Bóg ma do swej dyspozycji Uniwersalną Świadomość; oto dlaczego cały jest Pięknością. Kiedy istnieje nierozdzielna jedność, jest ona sama w sobie pięknością, To światło boskości w nas, które się samo objawia.

  21 maja Oddanie jest najsłodszym uczuciem w nas, uczuciem jedności z czymś wyższym i głębszym w nas. To najbardziej intymne połączenie z naszym lepszym, czystszym, wyższym, szlachetniejszym i głębszym ja. To najsłodsza Świadomość Prawdy.

  22 maja Możemy mieć w życiu więcej pokory, jeśli wiemy, co będziemy w stanie ofiarować, kiedy staniemy się naprawdę pokorni. Mając prawdziwą pokorę, mamy do ofiarowania więcej zdolności, boskości i rzeczywistości. Jedynie poprzez prawdziwa pokorę staniemy się tym, czym naprawdę jesteśmy.

  23 maja Nasza modlitwa daje nam życie pokoju. Nasza medytacja daje nam piękno serca.

  24 maja Duchowość jest nie tylko zwykłą zgodą na wiarę innych ludzi w Boga. Jest pełnym rozpoznaniem i akceptacją ich wiary w Boga jako ich własnego.

  25 maja Pewność serca proponuje. Zwątpienie umysłu oponuje.

  26 maja Bycie szczerym oznacza obronę swej wewnętrznej motywacji. Bycie szczerym to wdychanie boskich cech i wydychanie cech nieboskich. Bycie szczerym to widzenie prawdy taką, jaką ona jest, na jej własnym poziomie, oraz użycie tej prawdy na jej własny sposób.

  27 maja Medytacja sprowadza rzeczywistość Poza do naszej własnej wewnętrznej, rozległej ciszy. Medytacja pozwala nam zaofiarować tę rzeczywistość całemu światu.

  28 maja Księżyc naszego szczęścia uśmiecha się słodko, czarująco i z głębi duszy, kiedy latawiec naszej nadziei wzbija się w niebo najwyższej boskości.

  29 maja Żyjmy boską prawdą. Żyjąc w niej, usprawiedliwiamy nasze własne istnienie. Żyjąc prawdą, zaakceptujemy własną Nieśmiertelność, która została dana nam przy narodzinach.

  30 maja Istnieje szczególne piękno w poszukującym, który płacze z głębi duszy. Istnieje szczególne piękno w poszukującym, który uśmiecha się bez zastrzeżeń.

  31 maja Wczoraj widziałem Twarz Boga i doznałem zachwytu. Dzisiaj czuję Serce Boga i doznaję oświecenia. Jutro poczuję dotyk Oka Boga i będę całkowicie spełniony.

  Fragmenty z książki „Boża Godzina” na miesiąc maj.
  Tłumaczenie Bożena Rubczynska

 18. Jak miło czytać Wasze komentarze ❤ Zawitał też do nas piękny kwiat – Fun
  Myślę też ,że wreszcie dopuścimy do głosu naszych Archaniołów, Aniołów, Mistrzów
  którzy stali gdzieś w tle zasmuceni.
  Analityk – dziękuję za wspaniały wpis – to jest mnie przynajmniej , bardzo potrzebne.
  Wiele Miłości dla Wszystkich.

  • do Ann 🙂 Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię…….Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię………Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię……….Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię…………Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię……………Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię…………….Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię………….Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię……Kocham Cię…..kocham Cię……kocham Cię BEZWARUNKOWO 🙂

 19. Dziękuję ANALITYK za ten wpis. Jeśli pozwolisz ( a wiem, że tak ;-)- podzielę się Twoją pracą z moimi znajomymi i prześlę im ten tekst.
  Pozdrawiam w Miłości w tym magicznym okresie.

 20. M’ Niosąca Błękitny Płomień – wlasnie w tym celu zamiescilem ten tekst za pozwoleniem tlumaczki. Pozdrawiam serdecznie.

 21. do Ann 🙂 Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię….Kocham Cię 🙂

  • @Fun @Anonim zależy co się kryło za tymi słowami, tutaj miłości nikt nie okazuje prawdziwej i szczerej, więc mogła to być ironia jaką tutaj przecież aprobują wszyscy. Albo sztuczne współczucie a współczuć to należy grzesznikom. Pokrzywdzeni jak ja nie zawsze oczekują współczucia SZCZEREGO i słusznie okazanego. I to dobrzy ludzie z którymi się tu oczywiście nie zetknęłam są zdolni do szczerego okazywania współczucia. Ja o nie natomiast nie prosiłam. Wolę czyjąś szczerą miłość i zapewnienia o niej lub jej prawdziwe przejawy a wiem że tu ich znajdę. I nie tu szukam.

   • w ostatnim zdaniu miało być a wiem ze tu ich NIE znajdę. I nie tu szukam.

 22. KOCHANI ❤
  Ja Jestem Innym TY czyli Wszyscy jestesmy JEDNO.
  Jestem Tobą, Nim, Nią….. we Mnie a Ja w Was …. a więc Jestem i w Świętym i w Mordercy….i Żebraku…i Kólu……….. i Każdej Innej Istocie … jak kamień, gwiazda, trawa……
  Jesteśmy Częścią Wszechswiata a także jego Całością. Niczym nie różnimy się miedzy Sobą bo pochodzimy z tego samego Żródła. Tylko,że Kazdy z Nas ma inny program i inne postrzeganie świata czyli różny poziom Świadomości.
  Czy można gniewac sie na swoja Wątrobę,że nie jest Reką? Albo czy można nienawidzić Nerek bo nie sa Sercem? Albo czy można odciąć Sobie palce Dłoni bo mi sie nie podobaja?
  A więc Każdy Narząd / Istota/ pełni odpowiednią Rolę a Razem tworzą Harmonię…. bez jakiegokolwiek Narządu, Harmonia byłaby zaburzona bo Wszystko jest powiazane – Jest Jednym.
  A czy wiesz, że kiedy znienawidzisz np. Nerki … to One zaczną umierać……i tak samo inne Narządy….. bo Energią tworzącą Harmonię jest MIŁOŚĆ.
  A kiedy nie ma Miłości …. albo jest Jej mało…. powstaja zaburzenia, nierównowaga, choroby…..strach… lęk…….
  A więc MIŁOŚĆ jest Rozwiązaniem – a więc Miłość jest Panaceum na wszystkie bolączki tego Świata. Miłośc Rozumie – Miłość jest Cierpliwa – Miłość Współczuje- Miłość si e nie gniewa – Miłość jest Wybaczeniem …… bo Miłość jest Zgodą Na Wszystko. I czy w takim razie możesz wystepować przeciwko Komuś? np. szefowi?…..sąsiadowi?……..rządowi?……. – to przecież występujesz przeciwko Sobie – czy rozumiesz?
  Czy Matka może gniewac się na swoje Dziecko,że krzyczy…. tupie… kładzie się bo cos chce……. ONO woła o MIŁOŚĆ… o UWAGĘ….. Ono jest WAŻNE…. a wcale nie potrzebuje zabawki …… chociaż od tego zaczęło się…. 😦
  Czy kiedy Dziecko mówi,że Mu np. zimno a Tobie gorąco – to co? …. nie ma racji?….. Każdy ma prawo czuć po Swojemu i Każdy ma Rację.
  A czy Rozumiejąc Sens Życia – jestes w stanie Pokochać czy Zaakceptować Mordercę ?…… a Mordercę ,który skrzywdził Twoją Rodzinę?……przeciez Jestesmy JEDNO.
  Ten Świat możemy Zmienić – ale zaczynając od Siebie – TY Jestes Zmianą.
  Zmieniasz Siebie, zmieniasz swój Byt, promieniujesz na Otoczenie …… to jak kamień rzucony na wodę tworzy poruszenie i tworzy Zmianę w Całości.
  Bezwarunkowa Miłość – to Bezwarunkowa Akceptacja WSZYSTKIEGO…. i nie musisz Nikomu rzucac sie na szyję… wystarczy Twoja cicha ZGODA na to co jest.

  Do Nikogo nie adresowałam mojej wypowiedzi ale podzieliłam się z Zainteresowanymi moim postrzeganiem Świata.
  Bądż Usmiechem
  Bądż Radością
  Badz Zmianą
  bądż Miłością
  h.

 23. Ann :), jesteś nieocenioną Istotą, której pracowitość wprost przekracza wszelkie możliwości pojmowania. Twoja niezliczona ilość wpisów dorównująca ich treści sprawiła, że spoglądam na Transformację z jeszcze większym podziwem dla działań Wielkiego Wszechświata. Masz ogromny udział w tej Transformacji skupiając się na przetwarzaniu ciemnych, ciężkich energii, które mogłyby „przykleić się” do pracowników Światła. Zgarniasz ten cały brud do siebie i skrupulatnie przerabiasz na malutkie, nieszkodliwe już dla nikogo „pyłki”. Wielkie dzięki za Twoje gigantyczne poświęcenie. Piszę to, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama, bo kibicuję Ci bez przerwy, chociaż nie jestem w stanie Ci pomóc w tym przedsięwzięciu. Zresztą radzisz sobie tak dobrze, że prawdopodobnie nikt by Ciebie nie zastąpił.
  Trzymam za Ciebie kciuki!
  Oby Ci sił i weny starczyło do końca tej pracy. 🙂 ❤

 24. Bezwarunkowa milosc nie rowna sie pozwalaniu wchodzenia sobie na glowe.
  Nawet matka, ktora kocha swoje dziecko czasem dla jego wlasnego dobra stawia mu granice i mowi NIE.
  Bezwarunkowa milosc nie rowna sie pozwalaniu na rzucanie w siebie blotem.
  Bezwarunkowa milosc dotyczy rowniez milosci i szacunku do SIEBIE SAMEGO.

  • dlatego została tu stworzona „mądra” ściana
   można w nią walić do skutku
   czyli do „szczęśliwego zakończenia”

   • @Freeheart
    „dlatego została tu stworzona “mądra” ściana”

    a może ‚włączę firewalla?
    zdaje się, że mam cysternę wysoko oktanowego paliwa,
    więc….mogę pomóc ‚zaDusić ten poŻAR, hi hi 😉 🙂 😀 😀

    to napisałem ja__’wrażliwy eSSesman 😉

   • Ty Strażaku jeden … 🙂
    ZaŁASKOtać chyba …A jakie to paliwo? Oktanów bezwarunkowych znaczy ile?

   • @Freeheart

    ‚bezwarunkowo
    modlę się do Świętego Floriana
    i oczami wyobraźni widzę
    jak wieczorowa porą
    komin czyszczony jest
    Bez Znieczulenia! 😛 😉 😀 😀

    zwykle Kobietkom (w rzeczywistości „3D”) to pomaga, ehaha! 😉 🙂 😀 😀

 25. Chyba nie do końca rozumiem co tu się dzieje . Być może tak jest.
  Nie podoba mi się milczące zachowanie administratora tego bloga
  i zezwalanie na obrażanie innych.niewybrednymi epitetami.
  Ponieważ mam szacunek dla siebie i niczego nie muszę ,wybieram wolność od chociażby czytania głupot , które wypisuje ann Zajmę się ciekawszymi rzeczami.
  pozdrawiam, dobrego dnia. 😦

  • Alicjo 🙂 , pamiętasz jak kiedyś tu pisałam o takich „zabawnych kosmatych stworkach”? 😉
   Dzisiaj mamy zaplanowane nowe doświadczenie w naszym „laboratorium”, a jego tematem będzie :
   OSWAJANIE CZARNEGO MISIA
   Udanych eksperymentów Wszystkim życzę 😉

 26. Witajcie Drodzy Parafianie 🙂
  W Biblii można znaleźć różne interesujące fragmenty.
  „Słowo na dziś” :

  Uzdrowienie opętanego
  Przybyli na drugą stronę jeziora do kraju Gerazeńczyków. Ledwie wysiadł z łodzi, zaraz wybiegł Mu naprzeciw z grobów człowiek opętany przez ducha nieczystego. Mieszkał on stale w grobach i nawet łańcuchem nie mógł go już nikt związać. Często bowiem wiązano go w pęta i łańcuchy; ale łańcuchy kruszył, a pęta rozrywał, i nikt nie zdołał go poskromić. Wciąż dniem i nocą krzyczał, tłukł się kamieniami w grobach i po górach. Skoro z daleka ujrzał Jezusa przybiegł, oddał Mu pokłon i krzyczał wniebogłosy: „Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie!”. Powiedział mu bowiem: „Wyjdź, duchu nieczysty, z tego człowieka”. I zapytał go: „Jak ci na imię?” Odpowiedział Mu: „Na imię mi „Legion”, bo nas jest wielu”. I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy. A pasła się tam na górze wielka trzoda świń. Prosili Go więc: „Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli”. I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze. Pasterze zaś uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach, a ludzie wyszli zobaczyć, co się stało. Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie „legion”, jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął. A ci, którzy widzieli, opowiedzieli im, co się stało z opętanym, a także o świniach. Wtedy zaczęli Go prosić, żeby odszedł z ich granic.
  Gdy wsiadł do łodzi, prosił Go opętany, żeby mógł zostać przy Nim. Ale nie zgodził się na to, tylko rzekł do niego: „Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą”. Poszedł więc i zaczął rozgłaszać w Dekapolu wszystko, co Jezus z nim uczynił, a wszyscy się dziwili. Mt5, 1-20

  • Ann jesteś Booooska!

   ps.Czy czasem nie Ty wynajmujesz takie mieszkanie?
   „W kuchni nie ma swiatla ale w dzien jest jasno, a w nocy to chyba komu to potrzebne to swiatlo”

 27. Kochana Ann – jesteś pełna miłości,światła i prawdy w swoim sercu choć jeszcze nosisz narzuconą ci zewnętrznie zasłonę przez którą światło jest filtrowane przez ciemną tkaninę(stąd ten szczery żal do wszystkiego i za wszystko-uwierz cierpienie ma kres a na jego końcu czeka na ciebie nieskrępowana niczym RADOŚĆ) – reszta tutejszych „bywalców” (w zdecydowanej większości-co do kilku prawdziwie świadomych nie mam zastrzerzeń) to niestety marne wydmuszki tzw. „dzieci” matrixa (swoją drogą to często faktycznie tylko dzieci..) i JEGO powszechnie obowiązującej „mentalności” tego systemu (zostali przecież od samego urodzenia wychowani/wytresowani w nienawiści i tą nienawiść(m.in modus operandi-sposób postępowania) wyssali z mlekiem matki, są reprezentatywni dla systemu postępowania w Matrixie nawet gdy tego nie chcą lub nie deklarują(a nawet chcą „uwolnienia” od tego-bo to tylko pozory),to i tak mimowolnie i bezwiednie tak właśnie czynią i postępują – a więc nie należy się przejmować zdaniem nieświadomych nieczujących prawdziwej miłości w sercu a będących jedynie jego krzykliwą/fałszywą skorupą/fasadą i to oczywiście najzupełniej pustą w środku (za to ze sporymi pretensjami do swojej egotycznej wielkości czy „duchowości”) – Bóg ich uświadomi kiedy przyjdzie na nich czas i również odpracują swoje nieświadome zbrodnie(m.in wobec ciebie,innych,planety i samych siebie)
  Bardzo serdecznie cię pozdrawiam i zapraszam na stronę:
  http://www.prawdaserca.fora.pl/

  Jacek

  ps.a uprzedzam potencjalne wrogie nieodpowiedzialne czy bezmyślne komentarze – już wiecie co o nich i o was myślę ;D
  i pozostańcie wszyscy w pokoju – szczerość jest prawdą miłością i zbawieniem – kto tego nie zrozumie i nie przyjmie wreszcie prawdy o sobie (jak uczciwej diagnozy lekarskiej) ten po prostu pozostanie w swojej chorobie bez niestety widocznych perspektyw wyleczenia
  Błogosławię Was Wszystkich – bowiem zawsze jest nadzieja, nie porzucajcie jej i nie trwajcie w swoim samozaparciu

 28. spoko zdzich i nawzajem 🙂

  Żeby to było zupełnie jasne – nie mam nic przeciwko że ktoś jest jeszcze dzieckiem ani że przejawia(zachowuje) się jako dziecko – to jest ok
  Jasne powinno też być to że dzieci nijak nie mają prawa „pouczać” DOROSŁYCH
  – a odwrotnie jak najbardziej (chociaż niekoniecznie „uczniowie” muszą się stosować do tych porad – obowiązuje niekwestionowane prawo indywidualnej wolnej woli)
  Samo zaś „pouczanie” przez niedojrzałe dzieci DOJRZAŁYCH osób jest groteskowe i żałosne
  JAKO JEDEN I WYSTARCZAJĄCY DOWÓD TEGO JEST TAKI:
  WYSTARCZYŁO BY JEDNE DOBRE POZYTYWNE SŁOWO(OTUCHY) W ODNIESIENIU DO ANN – I ONO BY WYSTARCZYŁO BY ZMIENIĆ CAŁĄ SYTUACJĘ NA POZYTYWNĄ A TAKŻE DAĆ JEJ OCZEKIWANĄ PRZEZ NIĄ POMOC
  JEDNAK WY(NIE WSZYSCY)WOLELIŚCIE NIEDOJRZALE ATAKOWAĆ – WNIOSEK WIĘC JEST TYLKO JEDEN – JESTEŚCIE NIEDOJRZAŁYMI NIEROZUMIEJĄCYMI DZIEĆMI I TO JEST FAKT KTÓRY SWYM ŚWIADECTWEM SAMI UDOWODNILIŚCIE……..

 29. oooooo wrócił po długim czasie Jacek, wszechwiedząca wyrocznia, wojojjjjjjwnik światła. Jacek powiedział co wiedział wiec wszyscy zamilknijcie bo już teraz wiecie jacy jesteście źli i niedobrzy 🙂 2 lata minęło i widzę Jacku że nic się nie zmieniło u Ciebie, Ty dalej swoje heh. Pozdrowionka mordko ty ;P

  • Noooooo proszę czysty i nieskażony 🙂 „dowód” wyższej przedstawionych moich słów i tez się odezwał – tchórzliwe dziecko schowane za dętym nickiem (do tego co najmniej pedalskim… :D) i przypadkowym wzorkiem atakujące tchórzliwie innych samo schowane za dętą anonimowością – żałosne denne czy tylko groteskowe? 😀
   A WIĘC MEGA POTWIERDZENIE POWYŻSZEGO I TO W KAŻDYM MOŻLIWYM CALU I ASPEKCIE !!!!!!
   no i jak całkiem nieźle to widać u ciebie absolutnie i totalnie nic się nie zmieniło i jakoś nic a nic nie zapowiada że ma jakąkolwiek szansę kiedykolwiek i cokolwiek się zmienić… – plucie gównianym jadem jak to zawsze w zwyczaju i jedynej umiejętności u „rasowego” gadka 🙂
   a więc pozdrowionka gadku i gratulacje z powodu już mega mocno zaawansowanej sklerozy – niniejszym przypominam gadziemu sklerotykowi ofierze niewątpliwej demencji – minął mniej niż jeden rok od kiedy nie było mnie w tym śmierdzącym grajdołku zresztą ogólnie i powszechnie wiadomo że pełnym takich „życzliwych” gadków jak ty i bynajmniej nie zamierzam tu dłużej niż jeden raz pozostawać – tylko sam twój smród powala więc wąchaj i wciągaj go sobie sam 🙂

   chcesz się spotkać gadzie to zapraszam na moją stronę: http://www.prawdaserca.fora.pl/
   tam nikt nie będzie przeszkadzał i zobaczymy kto lepszy gadzia tchórzliwa skóro

   ps. no i ty jako „wojojjjjjjwnik ciemności” – może jajownik pomroczności ciemnej? HA H A HA 🙂 i wciąż ciągle i nieodmiennie tchórzliwie trzymający się wyłącznie anonimowej winietki – ILE TO JUŻ LAT WIEKÓW CZY EONÓW???? 😀 – wyjdź wreszcie na światło gadzie i ujawnij swoją krzywą mordkę a wtedy dopiero wszystkich „przekonasz” ile jesteś wart – niestety pewnie tylko kupy tego śmierdzącego łajna co się z niej wylewa hahaha hahahaaa 😀 😀 😀

 30. Noooooo proszę czysty i nieskażony 🙂 „dowód” wyższej przedstawionych moich słów i tez się odezwał – tchórzliwe dziecko schowane za dętym nickiem (do tego co najmniej pedalskim… :D) i przypadkowym wzorkiem atakujące tchórzliwie innych samo schowane za dętą anonimowością – żałosne denne czy tylko groteskowe? 😀
  A WIĘC MEGA POTWIERDZENIE POWYŻSZEGO I TO W KAŻDYM MOŻLIWYM CALU I ASPEKCIE !!!!!!
  no i jak całkiem nieźle to widać u ciebie absolutnie i totalnie nic się nie zmieniło i jakoś nic a nic nie zapowiada że ma jakąkolwiek szansę kiedykolwiek i cokolwiek się zmienić… – plucie gównianym jadem jak to zawsze w zwyczaju i jedynej umiejętności u „rasowego” gadka 🙂
  a więc pozdrowionka gadku i gratulacje z powodu już mega mocno zaawansowanej sklerozy – niniejszym przypominam gadziemu sklerotykowi ofierze niewątpliwej demencji – minął mniej niż jeden rok od kiedy nie było mnie w tym śmierdzącym grajdołku pełnym takich „życzliwych” gadków jak ty i bynajmniej nie zamierzam tu dłużej niż jeden raz pozostawać – tylko sam twój smród powala więc wąchaj go sobie sam

  chcesz się spotkać gadzie to zapraszam na moją stronę: http://www.prawdaserca.fora.pl/
  zobaczymy kto lepszy gadzia tcchórzliwa skórko

  ps. no i ty jako „wojojjjjjjwnik ciemności” – może jajownik pomroczności ciemnej? HA H A HA 🙂 i wciąż ciągle i nieodmiennie tchórzliwie trzymający się wyłącznie anonimowej winietki – ILE TO JUŻ LAT???? 😀 – wyjdź wreszcie na światło gadzie i ujawnij swoją krzywą mordkę a wtedy dopiero wszystkich przekonasz ile jesteś wart – niestety pewnie tylko kupy tego śmierdzącego łajna co się z niej wylewa… hahaha hahahaaa 😀 😀 😀

 31. „Kto walczy z potworami powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzyć w ciebie”
  F.W. Nietzche

  ps.niestety potwory są z samej nazwy – potworne – więc i walka z nimi jest obrzydliwa..
  posyłam ci miłość adrianku – zagubiony mały gadku… 😀

 32. Te wasze kłótnie to młyn na wodę dla niezbyt przyjaznych astralnych bytów. Takie wyścigi „kto jest bliżej oświecenia” nikogo do niego nie zbliżą

 33. @Nouvelle Vague
  Masz oczywiście pełną rację – a myślisz że o co chodzi gadowi jak nie o samo
  sianie nienawiści? – zauważ jednak przy tym z łaski swojej że ten gadzi
  pedałek bez żadnej przyczyny PIERWSZY mnie bezczelnie zaatakował by po prostu
  siać zament z czystej zboczonej chęci destrukcji czy oczywistej prowokacji

  Jak już wspominałem CZEKAM na tego tchórzliwego gadka na mojej stronie by innym oszczedzić tej niewątpliwej niedogodności…. 😀

 34. poza tym gad ma niby prowadzić „wyścig kto jest bliżej oświecenia” – raczysz sobie chyba mocno żartować?! – jemu właśnie chodzi by ZNISZCZYĆ jakiekolwiek oświecenie kogokolwiek,gdziekolwiek czyli by po prostu siać CZYSTĄ DESTRUKCJĘ

 35. Przesłanie do m.in Adriana od Boga Ojca i Matki:

  Moje dziecko, nadal błądzisz w ciemności – twoja tzw. „walka” do niczego – ciebie a wraz z tobą innych – nie zaprowadzi – a jedynie do ponownego powtarzania swoich minionych lekcji.

  Naucz się zwyczajnie kochać Wszystko i Wszystkich – także tych z którymi wydaje ci się że trzeba „walczyć” – czy to „ciemnymi” lub „jasnymi” jak ich nazywacie – to są wszystkie moje ukochane dzieci które przekazują tobie i innym dar nauki byście stali się doskonalszymi kochającymi istotami – lecz także i oni mogą czuć się zagubieni jak ty sam – i potrzebują po prostu miłości by pójść dalej w swoich naukach – czego również tak samo pragną jak ty i inni – to wszystko.

  Nienawiść i walka prowadzi prosto jedynie do prostej nienawiści i walki a nie miłości i pokoju…

  Zastanów się nad tym swoim umysłem i poczuj swoim Sercem te proste Prawdy i przekazuj je innym

  Niech Miłość będzie zawsze z Tobą

 36. Myślę Jacku że przesłanie to skierowane jest również do Ciebie… daleko Ci do Boga, Źródła Miłości, Harmonii, Spokoju…… Naucz się zwyczajnie kochać Wszystko i Wszystkich… Niech Światło będzie zawsze z Tobą

 37. Ela ha ha sam to napisałem i jestem bardzo blisko – Bóg jest mną a ja Nim – bo to po prostu jedno i to samo czy jak może wolisz – Ja to tylko Jego niewielka część (Bóg jest wszystkim co istnieje – ale my ludzie jesteśmy formą/przejawem w której On doświadcza na powiedzmy dość zaawansowanym poziomie) – więc nie myśl dziecinko bo najwyraźniej jeszcze tego nie potrafisz i to tylko samym mózgiem a co dopiero sercem 🙂
  ciepłe pozdrowionka i życzenia powodzenia na drodze prowadzącej ku Bogu(bo to bynajniej nie żadna abstrakcja ani fanatyzm np.religijny ale zwykły fakt – wiem to z że tak powiem autopsji bo rozmawiam z Nim codziennie,pytam się,konsultuję a czasem przeze mnie przemawia(„dyktuje” mi treści jak np.to powyżej i nie tylko) – Boga należy traktować jak partnera/przyjaciela(bo to w samej rzeczy bardzo fajny równy i życzliwy Ktoś a nie jakiś guru czy jakieś źródło potencjalnego karania itp. On chce jak najlepiej dla nas(w końcu jest nami-więc czy by chciał źle dla siebie?) – jednak my sami musimy nauczyć się co dla nas dobre a co nie stwarzając sobie nieraz iście „piekielne” tzw.warunki treningowe..

  btw jak widać z kochaniem nie mam najmniejszych problemów – miłości,miłości za to
  w twych własnych dziecinko usteczkach brakuje więc wysyłam ci jej całe morza i oceany

  Miłość w nas,wokół nas i ponad nami wszystkimi…

 38. Mówisz, Jacku, „Bóg jest we mnie” – i masz rację.
  A czy wg Ciebie Bóg jest także w Adrianie? Czy może tylko Ty dostąpiłeś tego zaszczytu, a nikt z nas nie jest godzien nazywać się dzieckiem Boga-Matki/Ojca?
  I ponieważ uważasz, że Bóg-Matka/Ojciec jest tylko w Tobie, to masz prawo być niekulturalnym i pomiatać innymi? Czy tego uczy Twój Bóg?
  Bo mnie uczy:
  1. szacunku dla każdego swojego Stworzenia (wszak w każdym Stworzeniu On mieszka). W gadzie – też.
  2. kultury języka, bo jako Jego dziecko mam myśleć, zanim cokolwiek przeleję na papier (lub do sieci).
  3. stale podkreśla, że każde Jego dziecko jest Jednością w Nim, wraz z całym Stworzeniem.
  Więc wymyślając komuś – wymyślasz sobie.

  • @M’ Niosąca Błękitny Płomień
   Zgadzam się z tobą w większości(m.in że gad też „człowiek” 😉 – niestety sam
   przekaz skierowany bezpośrednio do kogoś konkretnego(a wcześniej miałem z nim niestety ostrą tzw.nieprzyjemność ok rok temu wówczas mnie zgnoił na równo przy niestety nieświadomej „pomocy” Roberta Soulowicza-btw.pozdrawiam roberta 🙂 – ponieważ dany przekaz może być sformułowany jedynie w formie którą ktoś jest w stanie przyswoić/zrozumieć i zwyczajnie jest z nią „kompatybilny”(z delfinem zapewne byś rozmawiała po delfiniemu – czy to znaczy że sama jesteś delfinem? 😉 (przynajmniej w tym wcieleniu 🙂 – CZY ROZUMIESZ TO TERAZ?! – ja nie jestem bynajmniej nim ale jedynie chwilowo „wcielam się”/dostosowuję się do jego poziomu/modus operandii/sposobu istnienia,bycia itp. – a więc dana treść jest na jego poziomie postrzegania A NIE BYNAJMNIEJ NA MOIM WŁASNYM – WIĘC ZWYCZAJNIE SIĘ MYLISZ BO TO NIE JEST BYNAJMNEJ REPREZENTACJA MNIE(mojego prawdziwego zdania/osoby/istoty) – A ZWYKŁE i NIESTETY KONIECZNE DOSTOSOWANIE DO CZYJEGOŚ POZIOMU
   POSTRZEGANIA/ODBIORU TREŚCI – BO INNEGO NIE ZROZUMIE – A MNIE JEDNAK ZALEŻY BY DOTARŁA TREŚĆ – INACZEJ PO CO BYM W OGÓLE BYM
   JĄ PRZEKAZYWAŁ…

   a tu przypomnienie owego poziomu (pełnego wyzywającej pogardy dla bliźniego,protekcjonalizmu,pseudo „wyższości”,jawnej wrogości itp. – zresztą do wyboru do koloru…
   „że nic się nie zmieniło u Ciebie, Ty dalej swoje heh. Pozdrowionka mordko ty ;P”

   WIĘC MOJA ONOŚNA ODPOWIEDŹ BYŁA I JEST JAK NAJBARDZIEJ WŁAŚCIWA A TAKŻE PODTRZYMUJĘ JĄ W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI,FORMIE I TREŚCI

   PS. wypraszam sobie również dalsze śledzenie tego tematu i nie zamierzam dalej trwonić czasu(czyli odpisywać komukolwiek) na zaspokajanie jedynie czyjegoś fałszywego a przerośniętego EGO – i pytam się(oczywiście RETORYCZNIE!) czy ktokolwiek z was potrafi w ogóle być pozytywnie nastawiony do kogoś/czyjegoś zdania/istoty którą reprezentuje ??? –
   BO NIESTETY WYRAŹNIE WIDZĘ NA KAŻDEJ NIEMAL TUTAJ STRONIE GŁÓWNIE KRYTYKĘ KAŻDEGO SKIEROWANĄ DO KAŻDEGO Z KAŻDEGO MOŻLIWEGO I CZĘSTO WYŁĄCZNIE JEDYNIE UROJONEGO/WYDUMANEGO/ABSURDALNEGO CZY CZYSTO ABSTRAKCYJNEGO „POWODU” – TO BARDZO ŹLE ŚWIADCZY I O TOBIE „Niosąca” – więc „zarzucając” cokolwiek mnie – również niestety prosto zarzucasz identycznie to samo sobie ……….:D

   pss.mnie nie uczy niczego Bóg bo sam nim jestem – jego autonomiczną częścią
   (a za to świadczy jak ty Go postrzegasz – jako niemalże obcego nadzorcę czy srogiego belfra – znowu to niestety świadczy jedynie o tobie i twoim co najmniej kiepskim czy ułomnym postrzeganiu – a przecież wyraźnie to podkreślałem że JA
   się tylko konsultuję(więc nie pobieram „nauki” – bo nie muszę gdy wszystko wiem – jedynie proces samego przypominania tego sobie jest właśnie ..procesem wymagającym tzw.procedowania)
   tj.prosto zasięgam porady – śpiąca czy obecna nieprzytomna jesteś M’ Niosąca? – bo to zwyczajnie cokolwiek śmieszne… ;/
   psss i to nie „mój” Bóg ale także twój i wszystkich innych – więc nie stawiaj sztucznych „barykad”…

 39. eh z mojej strony koniec, nawet nie chce mi się czytać tych Twoich wywodów Jacusiu bo znowu plujesz jadem tak samo jak dwa lata temu. Niektórzy się po prostu nie zmieniają, a pisałem Ci jacusiu już dwa lata temu żebyś zmienił leki bo te co łykasz to nie działają. Doczytałem do momentu w którym wyzywasz mnie od pedałów więc szkoda żebym psuł sobie humor czytając te Twoje wypociny. Pozdrawiam wojojjjwniku światła i siewco nienawiści.

 40. I na zupełny koniec(bo z mojej strony to definitywny KONIEC-a kto się ośmieli się to nadal kontynuować ten okaże się jedynie zwyczajną świnią-niestety znalazł się jeden taki nim zdążyłem to zamieścić – nie mam więcej komentarza) mam propozycję:

  Nigdy NIE oceniajmy innych – przypominam że JA stanąłem w obronie iście bestialsko atakowanej kobiety – czyli Ann (również odpowiedź na niesprowokowany niczym atak to co innego – wymaga stosownego stanowiska)
  NIE silmy się na „recenzowanie” innych, nie przykładajmy własnej linijki/swojej miary do istoty innego człowieka, nie bawmy się się w jedynego sędziego – bo kto sądzi sam w najbliższym czasie nie uniknie sądu –
  ALE W ZAMIAN: SZANUJMY WZAJEMNIE SWOJĄ DROGĘ, SWOJE INDYWIDUALNE DOŚWIADCZENIE I SWOJE PRZEZNACZENIE – BO KAŻDY MA INNE I NIKT NIE JEST INNYM BY POTRAFIŁ SIĘ UCZCIWIE ODNIEŚĆ DO
  DRUGIEGO CZŁOWIEKA
  AMEN

 41. I żeby nie było nieporozumień – JA JESTEM MIŁOŚCIĄ – GAD JEST WIADOMO CZYM – I PRÓBUJE TO ODWRÓCIĆ ZNACZENIA(DOKONUJĄC SWOISTEJ INWAZJI NA ŚWIADOMOŚĆ/POSTRZEGANIE INNYCH) – TO ZRESZTĄ ODWIECZNA GADZIA
  TAKTYKA – I NIC DODAĆ I NIC UJĄĆ ……… 🙂

 42. I jeszcze ostatnie wyjaśnienie dla tych co niestety(mimo wszystko i wszystkich moich poprzednich wysiłków by to nieco przybliżyć i dalej dość słabo „załapali”:

  MIŁOŚĆ NIE JEST DURNYM SŁODZENIEM/SCHLEBIANIEM KOMUŚ CZY CZEMUŚ CZYLI DE FACTO SŁODKIMI KŁAMSTWAMI WPROWADZAJĄCYMI W BŁĄD I SZKODZĄCYMI W KOŃCOWYM EFEKCIE – JEST ZA TO CZYSTĄ PRAWDĄ – JAKA BY ONA SIĘ POZORNIE NIE WYDAŁA JAKIEMUPŁYTKIEMU/POWIERZCHOWNEMU DURNIOWI „NEGATYWNA” – TA CZĘSTO BRUTALNA/DOSADNA CZY BEZWGLĘDNA(BO TAK PO PROSTU JEST-A PRAWDA NIE KŁAMIE) – PRAWDA JEST TEŻ NIEWRAŻLIWA NA CZYJEŚ UROJENIA CZY SAMO CHCIEJSTWO TAK JAK „POWINNA” TYLKO WYGLĄDAĆ BO ONA ZWYCZAJNIE JEST I ISTNIEJE – PRAWDA TO RÓWNIEŻ SAMA MIŁOŚĆ,A MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s