Anioły w ludzkiej postaci

Przekaz Plejadan przez Bella Capozzi

http://cupcakesandangels.wordpress.com

Pozdrowienia, umiłowani bracia: Jesteście, każdy z was cennymi aniołami w ludzkiej postaci. Jesteście tutaj z celem, każdy – celem najbardziej wyjątkowym i w różniącym się od innych. Jesteście na ziemi jako przedstawiciele wielu kultur i ras, które oglądają was z zagorzałą fascynacją. Jesteście co najmniej zróżnicowaną społecznością. Przy demontażu welonów, ta różnorodność i te towarzyszące zawiłości będą stopniowo wam objawiane wraz z waszymi wspomnieniami, waszymi umownymi zobowiązaniami, waszym pochodzeniem i prawdziwymi faktami z historii.
Dla tych, którzy zdecydowali się wziąć najbardziej uciążliwą zasłonę zapomnienia, już wiecie, sami znacie siebie tylko na bieżąco, dostrzegacie ograniczoną ludzką jaźń. Była walka i ból, gdy walczyliście w tym, co wydawało się być żmudną walką, cały czas świadomi, w tym tajemniczym miejscu głęboko w was, że musi być coś więcej, coś, czego wam brakowało, coś o wiele bardziej znaczące niż to, co było oczywiste. To było trudne, nie ma wątpliwości. Jednak prawda jest taka, że jesteście czymś tak bardzo dużo więcej, niż kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić!

Ziemia jest dość młoda, i dobrze, zanim kiedykolwiek wzięła swój pierwszy oddech, żyliście i prosperowaliście w innym miejscu.Nieograniczoną i wszechobecną istota, którą byliście i jesteście mającą barwną różnorodność doświadczeń życiowych w wielu innych wymiarach i lokalizacjach jednocześnie. Jesteście niezwykle święci i Boży, wydzieleni ze Źródła Wszystkiego Co Jest. Jak Wy, i wiele waszych aspektów, uczycie się żyć i rozwijać mądrze, i do pomocy swoim mniej wyewoluowanym braciom w ich duchowym wzroście.

Dzień wkrótce zaświta, gdy każdy z was przypomni sobie te rzeczy, i sam będzie się dziwić, „Jak mogłem zapomnieć, że byłem tak wspaniały?” Prawda ujawnia się w jej własnym czasie i zawsze, kiedy jest ona najbardziej potrzebna. Wiedza to potęga, mówicie, a prawda jest najsilniejszą wiedzą ze wszystkich. Czy uważacie, że jesteście skuteczni teraz? Cóż, tylko poczekajcie, aż będziecie nosić pełną wiedzę w swoim arsenale Boskiej broni. Będziecie dosłownie nie do zatrzymania.

Idźcie i szerzcie światło. Każdy nowy, który budzi się, natychmiast staje się nośnikiem nowych częstotliwości. Oni z kolei automatycznie wpływają na siebie wzajemnie i innych, z którymi wchodzą w kontakt z – każdy w tym ruchu przyczynia się do utrwalenia energetycznego łańcucha wpływów.

Pomyślcie o aktywacji kogoś innego jako czymś zbliżonym do przełączania wyłącznika światła, bo w rzeczywistości to jest dokładnie to, co robicie. Więc wyobraźcie sobie ten łańcuch ciągnący się dalej i dalej, aż każdą duszę na ziemi dotknie. To jest najbardziej uproszczone wyjaśnienie, jak przebudzenie ludzkiego kolektywu następuje. Jest to także najbardziej zrozumiały sposób, w jaki mamy wpoić w Was znaczenie, dlaczego należy objąć swoją przeznaczoną rolę i stać się jej częścią.

Czym silniejsze światło będzie, tym bardziej fizycznie widoczne efekty przesunięcia będą.

Czujecie się niezadowoleni ze swojego starego sposobu życia. To jest dobre. Niezadowolenie jest prekursorem zmian. Jest to bardzo ważne, aby spędzać czas na kontemplacji i siedzieć z niezadowoleniem. Rozpatrywać to. Studiować. Odkrywać, jego początki (pochodzenie), a następnie przystąpić do budowy trwałego rozwiązania; takiego, które jest w zgodzie z energiami i filozofią nowego paradygmatu. Dziękujcie temu błogosławionemu niezadowoleniu, ponieważ zachęciło was do działania, a następnie uwolnijcie je z powrotem do Źródła, dla recyklingu w coś jasnego i dobrego.

Radzimy także znaleźć czas, aby wyciszyć wewnętrzne gaworzenie i egoistyczne myśli i zamiast tego słuchać spokojniejszej i bardziej delikatnej mądrości serca. Poświęćcie chwilę, aby nic nie robić i pomyśleć o niczym. Słuchajcie uważnie. Wtopcie się piskliwe dzwonienie w uszach, gdyż to są melodie Domu. Mówimy do was, prowadzimy i i dajemy natchnienie waszym fizycznym naczyniom przez bardzo potrzebne uaktualnienia. Zwróćcie uwagę na określone słowa i frazy, które powtarzają się, ponieważ istnieje ogromne znaczenie w tych transmisjach.

Ten nowy wiek niesie ze sobą nie tylko równość i dostatek, ale pełną integrację i przywrócenie wszystkich aspektów siebie. Cenne ludzie Gai budzą się, jeden po drugim, a w coraz szybszym tempie. Gdy każdy otwiera oczy i serce, gwałtownie skręca na oczekiwaną ścieżkę, więc światło wzrasta. Bądź pasterzem dla każdego, kto odrywa się od stada.

Każdy w miliardach was jest równie cenny i ważny w tym wspaniałym schemacie rzeczy. Puzzle nie będą kompletne, aż każda część nie trafi na jej miejsce. Opowieści nie można zakończyć, aż każdy rozdział zostanie przepisany i przeczytany w całym wszechświecie przez rozentuzjazmowane kultury daleko i szeroko. A wy, drodzy bracia i siostry, trzymacie pióro w dłoni. To wy jesteście autorami własnego przeznaczenia.

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/05/anioy-w-ludzkiej-postaci-przekaz.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s