Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości9 kwietnia

Jednym z największych wyzwań dla istoty ludzkiej na ścieżce światła jest zachowanie spokoju i stanu równowagi, kiedy wokoło was są ludzie, którzy źle się czują i to uzewnętrzniają. Kochani, jeśli zezwolicie tej energii, by was ściągnęła w dół, oddajecie swoją moc. Jeśli spadniecie do ich poziomu energetycznego, pozwalacie na to, by sytuacja jeszcze bardziej wychyliła sie ze stanu równowagi. Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możecie uczynić, jest pozwolenie innym ludziom doświadczać dowolnych energii, jakie dla siebie wybierają w czasie, gdy wy sami zakotwiczacie swój spokój w BYCIU. Jest to częścią sztuki akceptacji. Możecie z miłością zaakceptować to, że inni wybierają jakieś doświadczenie, i zaakceptować również, że to doświadczenie nie ma nic wspólnego z wami i z waszymi osobistymi wyborami. Każdy ma wybór! Wybieracie radość, szczęście, miłość, błogość. Wybieracie też rozpacz, gniew, frustrację i depresję. W każdej chwili możecie zadecydować, jaka jest wasza pierwotna reakcja. Jeśli wyślizgujecie się ze swego najwyższego dostrojenia, po prostu zapomnieliście, że zawsze macie wybór.

8 kwietnia

Kochani, im szybciej porzucicie całą tę iluzję, że jesteście oddzieleni – oddzieleni od Źródła, oddzieleni od siebie nawzajem – tym szybciej pozwolicie sobie na potwierdzenie i wyrażenie wrodzonych sobie praw i zaczniecie żyć pełnią życia, w harmonii, obfitości, pokoju, chwale, jako ludzka istota ze światła. 

7 kwietnia

Troszczenie się o innych może okazać się trudne, jeśli nie praktykowaliście bezwarunkowej miłości, akceptacji i troski w odniesieniu do samych siebie. Jeśli próbujecie działać z pozycji osobistego braku, nie jesteście w równowadze. Co się dzieje, gdy staracie się być pożyteczni wychodząc z pozbawionego równowagi stanu deficytu? Stajecie się wyczerpani, sfrustrowani, rozczarowani i często budzi to w was urazę i poczucie, że jesteście niedoceniani. To właśnie z tego powodu tak często widzicie efekty „wypalenia się” u tych, którzy zawodowo zajmują się  w waszym świecie pomaganiem innym. My kochamy was i szanujemy za wasze czułe i troskliwie serca, ale w pierwszej kolejności priorytetem dla was ma być wasze zdrowie, dobre samopoczucie i równowaga. Z tego solidnego punktu oparcia możecie rozprzestrzeniać tę troskliwość i opiekę wobec innych. Zdrowe granice, równowaga i miłość dla siebie samych są kluczowymi elementami tego, byście stali się pełnymi mocy istotami ludzkimi ze światła i mogli w najwyższym stopniu służyć innym. 

6 kwietnia

Kiedy praktykujecie bezwarunkową miłość i akceptację dla siebie, wydarza sięcudowna rzecz. Nie tylko wy czujecie się spokojni, zrównoważeni i ugruntowani, ale również zaczynacie przyciągać więcej bezwarunkowej miłości i akceptacji do swego życia. Wtedy jesteście pełni energii bezwarunkowej miłości i akceptacji, co oznacza, że macie ich obfitość i możecie się nimi podzielić z innymi. Czy rozumiecie? Możecie stać się nieskończonym źródłem miłości i akceptacji, a czyniąc to stajecie się zmianą dla samych siebie, dla innych i dla swej ukochanej planety. Jest to w tak piękny sposób proste. I wszystko to zaczyna się od was.

5 kwietnia

Kochani, wasza dusza zawsze poszukuje kolejnego najwyższego wyrazu siebie samej. Kiedy to słyszycie, automatycznie zaczynacie myśleć: jak mam się dowiedzieć, czym to jest? jak mam to odnaleźć? jak mam się tym stać? Nie potrzebujecie się martwić. Wasza dusza w naturalny sposób doprowadzi was do tego miejsca gdy płyniecie z nurtem. Waszym zadaniem jest nie wchodzenie sobie w drogę. Oznacza to nawigowanie swą ścieżką poza strachem i wątpliwościami. Jak macie to zrobić? Poddajcie się. Poddajcie się nurtowi, i pozostańcie w nim wystarczająco długo, aby te rzeczy mogły się rozwinąć. Takijest najszybszy i najbardziej pełen mocy sposób, by móc łatwo pozostać w dostrojeniu do tego, czego macie doświadczać w ciele.

4 kwietnia

Kochani, czy zauważyliście, że kiedy mówicie o innych, często koncentrujecie się na waszych różnicach? Mój nauczyciel Murzyn, mój sąsiad gej, mój współpracownik Żyd, mój niepełnosprawny kuzyn. Jest to nawyk zrodzony w świadomości rozdzielenia, i w żadnym razie nie reprezentuje energii, w jakie wchodzicie. Czemu po prostu nie powiedzieć: sąsiad, współpracownik, bliźni, towarzysz drogi? Odnajdźcie sposoby świętowania i celebrowania waszej jedności, waszego wzajemnego połączenia ze Źródłem, a naprawdę zaczniecie wspierać świadomość jedności, którą na Ziemi macie zakotwiczyć i której macie doświadczać. 

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s