Archanioł Gabriel ~ Teraz jest czas

Channeler: Shelley Young,
28 kwietnia 2013

Pozdrowienia, Kochani, jak zadowoleni i zaszczyceni z waszej obecności dzisiaj. Honorujemy was za przybycie na ziemię w energii grupy i, oczywiście, gdy mówimy, grupy mamy na myśli nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą cieszyć się tym transmisją w internecie później.

Czy wiecie, że poprzez swój udział stworzyliście most, most energetyczny, który zawsze istnieje między naszą energią i waszą? Jesteśmy dostępni dla każdego z was, czy jesteś w tej sali lub przeżywacie tą transmisję w inny sposób, gdy zapragniecie to poczuć. Zachęcamy do skorzystania z tego i wykorzystania nas jako wsparcia w ruchu do przodu.

Rozumiemy, że jesteście w trudnym energetycznie czasie, gdy przeżywacie upadek starych i odczuwacie zupełnie nowe energie Nowej Ziemi, kiedy jesteście w procesie jej tworzenia. Jesteście w serii zaćmień, które często mogą być energetycznie, ciekawe, powiedzmy, dla tych, w ludzkich warunkach. Wasze słońce jest w fazie bardzo aktywnej i rozumiemy, że wszystkie z tych elementów mogą być trudne w nawigacji. Nie zamierzamy iść głębiej w te elementy już teraz. Istnieje bardzo wiele osób w służbie, które robią świetną robotę wyjaśniając energie na waszej planecie.

Będziemy po prostu przypominać, abyście utrzymywali się w stanie poddania i przepływu, akceptacji i skupiali się na tworzeniu. Słuchajcie swoich ciał. Zadbajcie o siebie. Honorujcie siebie i dajcie sobie to, co trzeba, aby utrzymać równowagę, kwitnąć, błyszczeć i poruszać się z gracją i łatwością. Wiedzcie, że podczas gdy te energie mogą być nieco niewygodne, to poruszają was do przodu, w szybkim tempie, do wszystkich rzeczy, których wasze serca pragną i chcą doświadczyć.

Chcielibyśmy mówić do was dzisiaj wstąpieniu w wasze mistrzostwo, bo czas jest teraz, drodzy. Wielu z Was aktywnie obejmuje swój proces wzniesienia od wielu lat, oczyszczenia i uzdrowienia, przesuwanie, pomoc, transmutacja energii. Wielu z was, bo byliście tak bardzo świadomi faktu, że jesteście częścią tego kluczowego, ważnego, magicznego, procesu wznoszenia się, zrozumiało, że były elementy, na które trzeba było czekać, aby wystąpiły. Wielu z was było skoncentrowanych na tym poziomie duszy, na uzyskaniu kluczowego dostrojenia dnia 21 grudnia 2012 roku.

To była linia na piasku, jeśli chcecie, pomiędzy tym, gdzie byliście i tym gdzie idziecie, a ponieważ wielu z was czekało na energie, w których jesteście w tej chwili tak bardzo długo, przyjęliście zwyczaj czekania, jako część procesu. Więc to, co się dzieje, to jest, że wielu z was wciąż czując swoje mistrzostwo, jako coś, co ma się wydarzyć później, coś, na co trzeba nadal czekać, aby się w to przesunąć. Widzicie wasz idealny stan zdrowia jako coś, co przyjdzie w czasie drogi. Widzicie życie w radości, jako coś, czego można jakoś doświadczyć, ale nie jest dostępne w Teraz. Widzicie i pracujecie w skupieniu nad kreacją, ale przez Wasz system wierzeń, to również widzicie kreację, jako coś, co w magiczny sposób pojawi się na ścieżce, nie tworzycie tego w waszym Teraz. Odkryliście ten „Jeden dzień”, myśląc, że był bardzo ważny w jednym punkcie na waszej drodze, ale kontynuujecie go nadal, mimo że to nie ma takiej potrzeby.

Więc co to oznacza dla Was? Co czas, który jest Teraz naprawdę oznacza? To może być trudne stwierdzenie dla wielu z was, którzy boją się wejść do swoją prawdziwą moc. Wielu z was doświadczyło mocy jako nieprzyjemnej rzeczy. Być może stosowaliście moc nieprawidłowo w niektórych swoich innych ekspresjach życia. A może byliście stłumieni przez innych, którzy zarządzali mocą nad wami.

Jako oświeceni ludzie, możecie mieć lęk ego. Utrzymujecie siebie małymi, bo uważacie, że wejście w swoją wielkość, w to kim naprawdę jesteście, oznacza, upadek na oślep w ego.Jesteście zbyt uważni na to, moi drodzy. Gdybyście upadli całkowicie w ego, to byście się czuli tak niewygodnie, że to byłoby niemożliwe, aby utrzymać się w takim stanie. Czy widzicie? To nie jest już opcja dla Was. To już nie pasuje do tego, kim jesteście energetycznie. To nie Wy.

Jesteście na planecie wyrażając swoje najwyższe dostrojenie podczas pobytu w ciele. Ego nie jest wrogiem, to nie jest tylko częścią waszego planu. Czy widzicie? Jesteście bezpieczni i jesteście wolni, i jesteście gotowi, aby wstąpić w tą autentyczną moc. Widzimy bardzo wiele ludzi, którzy są w pełni przygotowani, w pełni gotowi do wejścia naprawdę w ich autentyczną moc, wstrzymujących się, ponieważ trzymają się myślenia „Jednego dnia” i mają strach przed wejściem w ich prawdziwą moc. Chcielibyśmy prosić, abyście porzucili te stare nawyki dzisiaj. Teraz jest czas.

Wielu z was mówi: „Cóż, Gabriel, wierzę, że mogę tworzyć. Wierzę, w to. Ale jak mogę uwierzyć, że coś jest Teraz, kiedy nie jest częścią mojej rzeczywistości, kiedy nie widzę tego? ” To jest trudne, ponieważstaracie się ćwiczyć nieliniową praktykę tworzenia i stosować ją w czasie liniowym. To jest odłączone w waszych mózgach, bycie liniowymi ludźmi, którzy nie rozumieją, jak to może się zdarzyć.
W rzeczywistości, wasze kreacje istnieją poza czasem i przestrzenią. Tworzycie je waszą wyobraźnią i z Waszym skupieniem, a potem kotwiczycie je w Waszej rzeczywistości. Jak szybko to się stanie, zależy od tego, jak dobrze jesteście w stanie utrzymać się w tym przepływie, uziemić się, w tej energii, aby uwierzyć, że jesteście godni, aby wiedzieć, że możecie mieć to Teraz i pozwolić temu, aby stało się częścią Waszego życia.Tak wielu z was ma zwyczaj mówić: „Moje pieniądze już wkrótce nadejdą”, które zawsze utrzymuje je już wkrótce, ale nigdy nie nadchodzą w Teraz. Potężna afirmacja, której może zechcecie spróbować to „Mój czas na moją twórczość jest Teraz”. Następnie pozwólcie, aby wszechświat wymyślił, jak zrobić to waszą prawdą.
Chcemy dać Wam analogię, która może zrobić to łatwiejszym dla was do zrozumienia. Wyobraź sobie, że wykonujesz codzienne czynności i nagle zdajesz sobie sprawę z faktu, że jesteś głodny. Jesteś nie tylko trochę głodny, to nie jest, że po prostu myślisz, że należy coś zjeść. Jesteś naprawdę głodny. Twój pojazd wymaga paliwa. Tak więc, twoja świadomość zidentyfikowała potrzebę wspierania dobrego samopoczucia i Twojego komfortu. Tak więc zadajesz sobie pytanie: „Cóż, czy jestem głodny i muszę wziąć trochę czasu, aby zająć się tym, co chciałbym zjeść?” Więc zastanowisz się i rozważysz wszystkie z różnych opcji, które są dostępne dla Ciebie, i dlatego, że pamiętasz o tym, co należy umieszczać w organizmie, możesz podjąć decyzję chciałbyś zjeść surówkę. Możesz również chcieć jej bardzo szybko, więc decydujesz, że masz zamiar iść do restauracji, która ma bardzo szybki serwis, która daje zdrową sałatkę dla podtrzymania ciebie i pozwoli Ci komfortowo przejść dzień w sposób, który będzie cię wspierać. Nie siedzisz i myślisz: „Oh jestem bardzo głodny! Życzę sobie, żeby wszechświat przyszedł i rzucił mi sałatkę na kolana. „Tyzidentyfikowałeś potrzebę i przeszedłeś do działania. Sprawiasz, że tak będzie. Nie myślisz, „Co jeśli restauracji nie ma? Co zrobić, jeśli zgubię się po drodze? „Widzisz? Wystarczy wprawić się w akcję, która przyniesie to do twojej rzeczywistości.

Więc po przyjeździe do restauracji i udajesz się do kelnera i prosisz o to, co chcesz i płacisz za to. Teraz zasiliłeś to energetycznie. Stwierdziłeś głośno do wszechświata, „Mam zamiar mieć sałatkę i chciałbym ją mieć teraz.” W rzeczywistości, gdy idziesz do restauracji i prosisz o to, co chcesz, oni nie dają ci tego w tej chwili, ale nadal uważasz, że jesteś w akcie posiadania tego teraz przez zasilenie tego energetycznie. Czy widzicie? To jest najważniejsze. To może nie pojawić się dla Was natychmiast, ale nadal energetycznie wskazujecie, że macie to Teraz.
Nie idziesz do kelnera i nie mówisz: „Jestem głodny, ale nie wiem, czego chcę” i nie oczekujesz, żeby dostarczył coś, co będzie całkowicie satysfakcjonujące dla Ciebie. Nie mów do niego: „Cóż, jestem naprawdę głodny i chciałbym mieć sałatkę, ale myślę, że będę musiał poczekać.” Widzisz? Podałeś swój zamiar, zasiliłeś go energetycznie, a potem usiadłeś i czekasz na to, aby przybyło z całą pewnością, że tak będzie.

Jeśli napotkasz kogoś, kogo znasz, i on przychodzi cię zobaczyć i zapyta, co robisz, to nie mówisz: „Cóż, mam nadzieję dostać sałatkę któregoś dnia.” Mówisz: „Jem obiad. Chwytam coś, aby przekąsić. „Mówisz to w teraz, więc nadal energetycznie wspierasz to i nie masz wątpliwości, że to się wydarzy w twoim teraz.

Kochani, nie siedzimy przy stole w złości zastanawiając się, co tam, zamierza razem nadejść, zza kulis. Nie martwimy się, czy jest sałata i pomidory. Nie zastanawiamy się, jak ludzie, pracują w kuchni lub jakie kroki zamierzają podjąć, aby umieścić to wszystko razem w zestawie, który ma przyjść do Ciebie. Zostaw to w rękach ekspertów, wiedząc, że jest to ich praca i robili to wiele razy wcześniej. Nawet jeśli to się dzieje za kulisami, nawet jeśli nie możesz zobaczyć lub wyobrazić sobie, jak to wygląda i jak to będzie tym razem, możesz wierzyć, że tak będzie.

Nie decyduj po trzech minutach, że nie jesteś godny sałatki i nie odchodź. Nie musisz biegać do kelnera co kilka minut ponowne zamawiając sałatkę i płacąc za to ponownie. Nie dzwoń do jednej z przyjaciółek i nie płacz, że nie jesteś pewien, czy sałatka nadejdzie i nie proś, czy może po prostu to sprawdzić. „Czy możesz sprawdzić moje zamówienie? Czy moja sałatka naprawdę przyjdzie? ” (Dużo śmiechu) macie teraz spojrzenie, jak to jest być nami. (Uśmiecha się)

Możesz po prostu tylko usiąść w w swojej wiedzy i zanim się zorientujesz, masz sałatkę przed sobą i możesz z niej korzystać i możesz dać sobie dokładnie to, czego ci trzeba. I oddając dzięki systemowi, który pozwala mieć twój pokarm, zapewniasz, że to się stanie raz i za każdym razem, ponieważ pozostajesz w tym zestrojeniu.

Ludzie pytają nas, dlaczego używamy analogii do żywności tak często.Używamy jedzenia, ponieważ jest to coś, co macie wspólnego. Wszyscy jecie. Dajemy Wam analogie, które są łatwe do zrozumienia i łatwe do zastosowania. Jest też takie idealne dopasowanie, ponieważ zarówno jedzenie jak i duchowość są waszym utrzymaniem. Czy widzicie?

Kochani, czas jest teraz. Uwolnijcie wszystkie te głupie gierki, w które graliście ze sobą w pragnieniu Waszego ego, aby utrzymać Was małymi. Żyjcie. Twórzcie. Tańczcie. Kochajcie. uzdrawiajcie. Wyrażajcie siebie jako wspaniałych twórców, którymi jesteście. Miłej zabawy. Przewodźcie przez Wasz chwalebny przykład. To są czasy, na które czekaliście tak długo, aby je przeżyć. Pielęgnujcie je. Pozwólcie sobie, aby w pełni korzystać, ponieważ nie ma powodu, aby mieć coś innego niż to. I z tym, zostawimy was na dzisiaj. Jesteście kochani i honorowani ponad miarę i to było naszą wielką przyjemnością.

Reklamy

4 comments on “Archanioł Gabriel ~ Teraz jest czas

 1. Bardzo dobry przyklad z jedzeniem. Potrzebowalabym jeszcze kilka takich przykladow, by staly sie dla mnie prawda i latwiej by mi bylo tworzyc te mniej wyobrazalne rzeczy.

  Pozdrawiam ❤ ,

  Ela

  • Elu również przypadły mi do gustu takie przykłady, dają proste i klarowne zrozumienie, jak dla mnie 🙂

   Pozdrawiam.

 2. Bardzo dziekuje za ten przekaz!!! 🙂 I za ta cenna podpowiedz:

  „Potężna afirmacja, której może zechcecie spróbować to “Mój czas na moją twórczość jest Teraz”. Następnie pozwólcie, aby wszechświat wymyślił, jak zrobić to waszą prawdą.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s