Arkturianie – Energie Rzeczywistości i Iluzji

Channeler: Marilyn Raffaele
06 kwietnia 2013
http://www.onesnessofall.com

Ponownie witamy was drodzy, tych, którzy czytają te wiadomości, widzimy was, jako studentów prawdy, gotowych rozwijać się i wzrastać głębiej.

Dużo światła teraz objawia się na ziemi, i wkrótce będziecie mogli rozpoznać tego efekty. Nie spodziewajcie się nigdy dużych przytłaczających wydarzeń, ale bądźcie bardziej spostrzegawczy dla wielu małych zmian zachodzących codziennie, niespodziewanie zrozumiałe słowa wypowiedziane przez jakiegoś polityka czy przywódcę duchowego, życzliwość między obcymi, lub wzrost ilości tych wybierających pomóc służyć wszystkim żywym rzeczom, jak np. ratowanie zagubionych maltretowanych i przestraszonych zwierząt.

Każdy ekspresja światła (bezwarunkowej miłości) dana światu, do wszystkiego, co żyje, sobie nawzajem, dodaje się do energii całości. Nawet kiedy nie szczególnie lubicie innych, waszym zadaniem jest po cichu uznać ich boskość wbrew pozorom, jakie widzicie i to jest sposób, w jaki sposób praktykujecie bezwarunkową miłość, bo miłość jest zrozumieniem Jedności co nie znaczy, że macie być wycieraczką dla drugiego.

Dziś pragniemy omówić energię rzeczywistości i iluzji, bo wielu jest zdezorientowanych, kiedy czytają literaturę duchową, stwierdzającą, że świat jest iluzją, kiedy życie wydaje się być tak bardzo realne i często tak bolesne.

Będąc ekspresją Źródła, jesteście twórcami i w ciągu wielu wcieleń tworzyliście ze świadomości trzeciego wymiaru dualności i separacji. Doświadczenia te są bardzo realne w tym stanie świadomości – ból jest odczuwalny, zdarzają się wypadki, choroby, braki, i ograniczenia. które są bardzo widoczne i wydają się być tym, o co w życiu ludzkim na ziemi chodzi.

Wiele religii wciąż ignorancko uczy, że nagroda człowieka będzie w niebie, a nie na ziemi i że Ziemia ma być miejscem cierpienia.Oryginalne nauki Buddy mówiące o świecie będącym iluzją zostały źle zrozumiane przez tych, którzy nie dojrzeli duchowo, aby je zrozumieć. Spowodowało to, ze wielu po prostu nic nie robi, mówiąc; „. Cóż, że dziecko głoduje, to nie ma znaczenia, to wszystko jest iluzją” To nie świat i wszystkie żywe rzeczy są złudzeniem, to koncepcja ludzkości dotycząca świata, jest złudzeniem. Jest to istotny punkt w rozwijającej się duchowej świadomości.

Ponieważ jesteście twórcami, drodzy, tworzycie z własnego stanu świadomości i to, czego doświadczacie jest oparte na tym. Czy tworzycie doświadczenia, które manifestują dualność i separację, czy tworzycie doświadczenia Światła i Miłości? Wielu będzie reagować na to oświadczenie i czuć gniew, ale prosimy was, aby wziąć to w swoim spokojnym czasie i rozważyć te słowa. Ci, którzy prosperują będąc „ofiarami” nie będą już w stanie obwiniać innych za swoje problemy, a to spowoduje wiele reakcji gniewu i niewygodnych emocji. Jest zakorzenione, ale błędne przekonanie, w trzecim świecie wymiarowym, że inni są odpowiedzialni za twoje życie, problemy oraz sukcesy.

Kiedy widzicie cierpienie innych zdajcie sobie sprawę, że to, co obserwujecie jest przejawem ignorancji stworzonej przez wierzenia dualności i separacji. Formy te mogą pojawiać się w nieskończonej różnorodności ekspresji i często odzwierciedlają indywidualną energię osoby, która być może nadal trzyma (i tym samym przyciąga) coś z przeszłych doświadczeń życiowych.Energia ta może objawiać się w tym czasie, ponieważ osoba jest teraz dojrzała, aby to uwolnić i wyczyścić. Często dobre lub złe doświadczenia po prostu odzwierciedlają bezosobową naturę trzeciowymiarowego systemu wierzeń, ponieważ osoby mieszkające w świadomości niewiedzy są na łasce każdego przekonania, które może pływać sobie tam w powszechnej świadomości ludzkiej. Wiedzcie, że dobre objawy nie są bardziej duchowe niż złe, wszystkie są koncepcją duchowej rzeczywistości.

Kiedy duchowy uczeń zaczyna rozumieć te prawdy, może to spowodować pewne zamieszanie, co do tego, jak on ma reagować na cierpienia świata. Ta świadomość nie oznacza, że nie może pomagać innym i nie oznacza, że ma nic nie robić, ale oznacza, że musimy rozpoznać rzeczywistość za tym, co się dzieje.

Widzicie, Boska Świadomość, która jest wszystkim, co istnieje (Wszechobecność) nie byłaby w stanie objawiać się jako podział, niezgoda, dysharmonia – jak mogłaby JEDNOŚĆ (wszystko co jest) być podzielona? Iluzja jest ludzkim ignoranckim zrozumieniem Boskości, widząc Boga jako swego rodzaju człowieka w niebie, i nadając mu cechy dobra i zła – koncepcji zrodzonych z życia w nieświadomości prawdy.

Wszystko zawarte w ramach Boskiej Świadomości jest prawem, i te cechy w sposób ciągły i nieskończenie się objawiają. Jest tylko JEDEN UMYSŁ i to jest BOSKI UMYSŁ, ale u nie obudzonych ludzi, ten jeden umysł jest uwarunkowany przekonaniami dualności i separacji, a potem z kolei manifestowany się przez te uwarunkowania.

Na przykład, samowystarczalny, samopodtrzymująca cecha Źródła objawia się człowiekowi, jako jedzenie, ubrania, lub to, co jest potrzebne, kiedy interpretowane przez umysł pełen różnych wierzeń dualności i separacji, to ta jakość Boskiej kompletności będzie objawiać czasami jako wystarczająca , a nie w innym czasie niewystarczająca – doskonała ekspresja dualizmu. Nieskończona mądrość i inteligencja Boskiej Świadomości zamanifestuje się przez świadomość zaprogramowanej dualności i separacji, jako niektórzy ludzie bardzo inteligentni i mądrzy, a inni wręcz przeciwnie.

My nie polecamy Wam krzyczeć „Brawo” i wyrzucić wszystkie leki lub rzucić pracę, mówiąc, „Bóg jest wszystkim, wszystko inne jest iluzją”. Mówimy, że jeśli rezonujecie z tymi prawdami, to jesteście gotowi do włączenia ich do swojej świadomości. Kiedy coś nieprzyjemnego lub nawet bardzo trudnego, przychodzi do twojego doświadczenia, będziesz w stanie spojrzeć na to bardziej bezosobowo, zadając sobie pytanie, „W Co ja takiego wierzę, że każe mi się tak czuć, czy manifestować to? Co jest prawdą? „.

W procesie tym, nigdy nie ma potrzeby poczucia winy lub samo rekryminacji za błędy przeszłości lub osądy, gdyż to jest po prostu proces ewolucji, którego doświadczasz, i robisz znakomitą robotę. Uczycie się, kim naprawdę jesteście, a potem żyjąc tym, czym to jest, wiecie dlaczego jesteście na tej drodze.

Wiecie, że wiele z tego, co może być nieprzyjemne w waszym życiu w tym czasie jest to po prostu energia z przeszłych wcieleń, że jesteście teraz gotowi do oczyszczeń fizycznie, emocjonalnie i psychicznie. Wielu doświadcza problemów, o których sądzili, zajmowali się już, o których nigdy nie myśleli nawet, że będą na pierwszym miejscu. Te rzeczy są pojawiają się w tym czasie, aby być postrzegane na wyższym poziomie i uwolnione.
Kwestie te odzwierciedlają możliwości, aby zbadać swój system wierzeń. Wielu jest prowadzonych w celu usunięcia negatywnych lub pozytywnych energetycznych przywiązań dołączających ich do osób i miejsc, bo wszystko rezonujące z tym, co jest zakończone musi być uwolnione. Wszystko, co wciąż rezonuje ze starą skończoną energią może was trzymać w niewoli do przeszłości. Negatywne przypadki, które są prezentowane w tej chwili służą, aby przenieść wszystkie ewoluujące dusze w głębsze sposoby rozumienia i możliwość uwolnienia z miłością i wdzięcznością. To z kolei powoduje widzenie świata nowymi oczami.

Zawsze należy pamiętać, rzeczywistość jest, była, i zawsze była Jednością, i ta Jedność zarządza i utrzymuje zawsze w miejscu przez prawo. Dlatego naprawdę nie ma śmierci, czy może Boskość umrzeć? Widzimy pozory śmierci, ale czy to, jest rzeczywistość? Strach przed śmiercią jest jednym z najcięższych przekonań, który musi zostać uwolniony. Można zmienić lokalizację, ale nigdy nie ma śmierci, JA JESTEM (JAM JEST).

Charakter doświadczenia trzeciego wymiaru jest taki, że każdy zostanie obudzony do prawdy, niezależnie od zewnętrznych pozorów. To oznaczało, że nigdy ziemia nie był tak mocno zatopiona w gęstych energiach dualności i separacji, ale to się stało, i mimo tego, to wielu teraz budzi się i staje się silnymi istotami – godnymi wielu pochwał i gratulacji. Starajcie się nie zniechęcać, drodzy, bo robicie to, co przyszliście tu zrobić i robicie znakomitą robotę.

Ci z was, którzy czytają te wiadomości są bardziej niż gotowi do potrzebnej pracy. Przyjdzie taka chwila, w której większość zewnętrznych rozdźwięków po prostu odpadnie, bo nie będzie już energii przekonań, aby je zamanifestować, i to jest tym, jak świat się zmienia. Ponieważ coraz więcej budzi do prawdy i zaczyna żyć z oświeconej świadomości, zewnętrzne manifestacje będą w formie bardziej doskonałej i wyższej. To dlatego nikt nie może przyjść i uratować świata dla Was drodzy, to musi być oświecona świadomość wielu, która manifestuje nowy świat i to jest dokładnie tym, co dzieje się bardzo szybko w tym momencie.

Starajcie się nie oddawać energii dla negatywnych światowych przypadków, których możecie stać się świadomi za pośrednictwem wiadomości. Dużo tego jest manifestacją starych i skończonych energii na wielu obszarach świata, które nadal posiadają wiele tego, co jest bardzo gęste z przeszłości, miejsc wojny i cierpienia.Wyślijcie bezwarunkowe światło do wszystkich ludzi i miejsc, wiedząc zawsze, że jest tylko JEDNOŚĆ i JA JESTEM tą JEDNOŚCIĄ.

Jesteśmy Grupą Arcturian 06.04.13

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/05/grupa-arcturian-energie-rzeczywistosci.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s