Michał: Rezultat staje się jednoznaczny

Naszą dzisiejszą wiadomość rozpoczniemy od gratulacji dla naszego czanelera z okazji jego bezpiecznej i udanej przeprowadzki do nowego domu. Wiemy, że zdaje on sobie sprawę z całej pomocy, jakiej mogliśmy mu udzielić w tym przedsięwzięciu, i jesteśmy wdzięczni, że zaakceptował on tę pomoc z otwartym sercem i umysłem. Wiele teraz zostanie dokonane.

Głównym tematem naszej dzisiejszej wiadomości będzie właśnie pomoc, jakiej możemy teraz udzielić, kiedy jakaś osoba odkrywa ścieżkę wiodącą ku wypełnieniu swych życiowych kontraktów i na nią wchodzi. Wolelibyśmy używać nowego słowa w odniesieniu do tego, gdyż „kontrakt” implikuje w waszym obecnym języku rzeczy, które nie mają tu zastosowania, jednakże na razie to słowo nam wystarczy.

Wasze kontrakty nie zawierają klauzuli dotyczącej jakichkolwiek kar czy odszkodowań. Zawierają jedynie obietnicę spełnienia i satysfakcji, kiedy zostaną dopełnione. Pozwólcie sobie też powiedzieć, że mogą one ulec zmianie czy też „aktualizacji” w miarę jak wasze życie idzie naprzód, a wasze zewnętrzne i wewnętrzne sytuacje się zmieniają. Tak zwane
„rady” {councils}, w których zawsze dokonywane są uzgodnienia w zakresie tych kontraktów, obradują zawsze, a wy odwiedzacie je regularnie.

Bardzo niedługo, tak jak my to szacujemy w swej świadomości, staniecie się o wiele bardziej świadomi tych spraw, i dzięki temu rozpuszczą się wasze odczucia, że zostaliście czymś przez los obarczeni. Niczym, oczywiście, nie jesteście i nigdy nie byliście obarczeni. Jesteście i zawsze byliście wolnymi i boskimi istotami. Okoliczności waszego życia zawsze były uzgodnione z waszymi wyborami, lecz same wybory i wspomnienia o motywach tych decyzji były przed wami ukryte, przez was samych, po to, abyście mogli nauczyć się lekcji, które uznaliście za potrzebne. Gdy odkryjecie, czego dzięki temu dokonaliście, wprawi was to w ekstazę, i nie będziecie musieli już długo czekać na to, aż „przebudzenie”, jak to nazywacie, przeniknie coraz dalej w ziemską świadomość.

Dzień w dzień wznosicie teraz siebie nawzajem, a efekty tego stają się oczywiste i jednoznaczne. Dalej. Dalej. Czyńcie to dalej. My też będziemy dalej was wspierać naszą miłością na wszelkie możliwe sposoby.

Teraz kończymy, jak na dziś. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

Przekazał Ron Head, 2 maja 2013 
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/02/the-result-is-becoming-unmistakable-channeled-by-ron-head/

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s