Znamię Zwierzęcia. Część II. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Część II z II

Ukochane Dzieci Ludzkie,
nie zostanie Wam przysporzone żadne Cierpienie jeśli odważycie się na to Niemożliwe, nie dotknie Was żadne nieszczęście jeśli oprzecie się tej pokusie, nie macie ani odnieść żadnych szkód ani pozostać pozbawionymi Praw na Ziemi gdy Ciemne Siły zaczną rozpowszechniać na dużą skalę Znak Zwierzęcia wśród Ludzkości.

 

Jakość Waszych dotychczasowych, różnorodnych Szkoleń Duchowych umożliwi na odważne i pełne Zaufania w Stwórcę, odpowiednie wyjście naprzeciw powabom i wypaczeniom Ciemnych Mocy.

Zaufajcie w Boskie Prowadzenie po podjęciu Waszych Decyzji, bo również drogi bez wyjścia otwierają nowe, nieznane Wam szlaki które obiecują Życie, Szczęście i Pokój.

W tych dniach Ludzkości należy odważyć się na to co wydaje się bez wyjścia, trzeba uczynić to co wydaje się niemożliwym i wyruszyć tymi szlakami które wydają się bez wyjścia.

Zajrzeć za Kurtynę oznacza pozostawić na Ziemi nowe ślady poza wszystkimi ludzkimi szlakami, aby za Wami mogło pójść tak dużo Ludzi jak tylko jest to możliwe.

Wymagana jest Wasza Odwaga, wymagana jest Wasza Siła Decyzji, wymagana jest Wasza Siła Rozróżniania, wymagane jest Wasze Zaufanie w Stwórcę i w samego siebie.

Ci którzy nie mogą ani kupować, ani sprzedawać, otrzymają wszystko, wszystko wygrają, osiągną wszystko. Ci wszyscy którzy wszystko wyjustowali na ich samowolę i którzy dzięki temu Znakowi będą mogli kupować i sprzedawać stracą wszystko krótko po tym jak dla wielu Ludzi stanie się widoczne globalne wdrażanie tego Planu i gdy krótko po tym pierwsze grupy Ludzkie powiedzą na to: NIE. Albowiem cała Władza będzie się zmniejszać bo Symbol Zwierzęcia ma znaczenie tylko w Świecie który jest zarządzany przez niższe instynkty Zwierzęcia spragnionego krwi.

Wielu Ludzi ponownie znajdzie się w Świecie który jest nie do wytrzymania, jednak od którego będą mogli uciec dopiero po wielu bolesnych lekcjach, podczas gdy inni – i to jest mniejsza liczba Dzieci Ludzkich – znajdą się bezpośrednio w Niebie, na Ziemi Nowego Czasu ponieważ poprzez ich Decyzję i Opór, poprzez Odwagę i Wolę powiedzieli NIE wszystkim Manipulacjom tego Czasu, a przede wszystkim powiedzieli NIE na wniesienie Znaku Zwierzęcia do ich ludzkiego DNA.

O wszystko jest zadbane, gdy tylko Człowiek podejmie swoją Decyzję.

Kto zagubi się w Strachu, straci swoje Życie
kto z dala od Strachu wybierze Życie – nawet jeśli będzie mu przepowiadana Śmierć – będzie żył Wiecznie.

Góra jest Dołem, Czarne jest Białym, Dobro jest Złem, Światło jest Ciemnością, wszystko jest odwrócone, wiedzcie o tym, bo to co Siły Ciemności wychwalają jako zbawienie, jest największym nieszczęściem jeśli Człowiek się na to zdecyduje.

Zaufajcie w Stwórcę, zaufajcie naszej ciągłej obecności, podejmijcie odważnie Wasze Decyzje, wszystko inne powierzone jest Bogu którego Woli wszystko jest podporządkowane i poddane.

Ja Jestem pośród Was
w tym Czasie Czasów
w Bezgranicznej Miłości

JESUS SANANDA

//Patrz również: 03.05.2013 Znamię Zwierzęcia. Część I. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//

//Patrz również: 23.06.2012 Radykalne cięcie. Mistrz BABAJI – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/05/05-05-2013-znamie-zwierzecia-czesc-ii-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s