Manuskrypt przetrwania – część 306

Jak już być może zauważyliście, przychodzące energie można podzielić na różne moduły, a powód tego jest bardzo prosty. Jedna z warstw tej ogromnej sieci energetycznej jest jedną częścią tej wszechogarniającej , która otacza i łączy wszystko, co istnieje. Nie tylko na tej planecie, ale wszędzie. I ta nieskończona sieć, jeśli można tak to nazwać, jest energetyczną częścią tego zespolenia, którego wielu z was doświadczyło już jako rzeki światła. Jest to na tak wiele sposobów, bardzo spokojna i złotego koloru energia, który ułatwia Wam i uwalnia dużo energetycznego stresu, którego wszyscy doświadczacie ostatnio. Te nici tej tkaniny złotej błogości są czymś, co będzie jeszcze bardziej widoczne, gdy dzień zebrania nadejdzie, i zapraszamy wszystkich do wzięcia małego łyku z tego, jeśli macie na to ochotę.

Bo wy już jesteście podłączeni do niej w pewnym sensie, i proces, który zostanie zakończony w niedzielę to akt łączenia wszystkich ściślej ze sobą za pośrednictwem skomplikowanych splotów tych włókien światła. Więcej na ten temat w późniejszym przekazie, ale teraz, o drugiej, i być może nieco bardziej znaczącej obecności innych warstw energetycznych, w których pływacie w tej chwili. Bo jak powiedzieliśmy wszystko wcześniej, ten tydzień prowadzi do tego energetycznego zebrania, które będzie na wiele sposobów być trudnym dla wielu z was. Przyciski zostały i zostaną naciśnięte na tak wiele sposobów, w tym ostatni wysiłek, aby całkowicie przeszukać wszelkich ostatnich resztek starego żużla, który nadal może przywierać uparcie do tej w inny sposób genialnej powierzchni cennego diamentu duszy. Bo wszyscy jesteście bez zarzutu wewnątrz, ale może być jeszcze kilka drobiazgów kurzu i brudu nie dokładnie oczyszczonych wcześniej. I tak np., natężenie tych energetycznych resztek możecie czasami odczuć trochę z szorstkiej strony. Ale proszę, nie bierzcie żadnych z tych szorstkich efektów tego wszystkiego, jako jakiś rodzaj kary lub nagany, bo to nie ma czegoś takiego. To jest po prostu sposób Kreacji na upewnienie się, że błyszczycie waszym nieodłącznym blaskiem, niezakłóconym przez byle kurz, które mógł być zebrany gdzieś w kącie. Bo zasługujecie nie mniej niż stanąć jaśni i wysocy, jak radiolatarnie, którymi naprawdę jesteście, kiedy brzmi wezwanie, aby was wszystkich zebrać i połączyć w ciągu kilku dni od teraz.

Więc jeszcze raz powiemy, że wszystko jest dobrze, i rzeczywiście jesteście w dobrych rękach. Bo wy jesteście przygotowywani tak, abyście mogli przedstawić siebie w swoich wspaniałych szatach i mieć swój najlepszy czas, gdy impreza jest na wyciągnięcie ręki. Wszyscy bowiem jesteście godni tego specjalnego, a może powinniśmy powiedzieć traktowania VIP-ów, bo wy wzięliście na was ogromne zadanie wyczyszczenia nie tylko siebie, ale tak wiele zbiorowego żużla oprócz własnego, w tym długotrwałym procesie oświecenia, i na pewno zasługujecie na możliwość zabłyśnięcia na różnego rodzaju sposoby. Więc proszę, pamiętajcie, aby oddychać, gdy jedna z tych ciężkich bomb oczyszczających może was uderzyć, i wiedzcie, że są one z korzyścią dla Was, nawet jeśli poczujecie czasami, że starają się zatrzymać was na waszej ścieżce. One nie robią nic takiego w rzeczywistości zostały one specjalnie zaprojektowane, aby oczyścić drogę przed Wami.Więc pozostańcie zrównoważeni, i pozostańcie połączeni, i proszę, nie zapomnijcie, aby postarać się czasami o trochę schronienia, szukając tej drugiej strony, o której powiedzieliśmy wam wcześniej. Bo ta sieć złotej błogości została zawinięta wokół Was, i zachęcamy wszystkich, aby pozwolili sobie tonąć w niej tak często, jak chcecie, aby znaleźć pocieszenie i towarzystwo, na które tak naprawdę zasługujecie.
(Od Aisha: możesz przeczytać więcej o zebraniu tutaj:http://aishanorth.wordpress.com/2013/04 … d-the-pond /)

http://aishanorth.wordpress.com

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s