Oddanie się Stwórcy. RAMANA MAHARISHI

RAMANA MAHARISHI

Rozpoznanie jest dawane i nie może ono zostać
wymuszone przez żadne ćwiczenie medytacyjne.

 

Oświecenie przekazywane jest poprzez Łaskę Stwórcy i istnieje ku temu jeden warunek, jeden wymóg który Człowiek musi spełnić aby okazać się godnym tej Łaski: bezwarunkowe oddanie się Stwórcy.

Ukochani Ludzie, Wy wielkie Anioły tego Świata!

Ja Jestem bezgranicznym Duchem, nieskończoną Świadomością które weszła w Stwórcę i powróciła do Rzeczywistości wszystkich Bytów.
Ja Jestem RAMANA MAHARISHI.

W Medytacji możecie uwolnić się od Iluzji, przez Medytację osiągnąć możecie „uwolnienie”. Uwolnienie od wszystkich lęków, zmartwień które są bezpośrednio połączone z ludzkim Bytem.

Medytacja faktycznie jest środkiem aby się Podnieść i aby pokonać to „ludzkie”, aby doprowadzić się samemu do bliskości Boga i aby samemu doświadczyć się jako Jedność ze Stwórcą.

Medytacja oznacza rozłożenie skrzydeł i wzięcie pierwszych godzin lotu. Oznacza opuszczenie wszystkich ograniczeń, zniszczenie ogrodzeń stworzonych przez ludzkiego Ducha, oznacza powstanie i całkowite oddanie się Światłu Boga.

Medytacja jest panaceum na to by w samym sobie stworzyć porządek, klarowność i uzdrowienie, aby przemienić siebie samego, to JA i Duszę w żyzną glebę na której Stwórca może rozsiać zdrowe Ziarno.

Medytacja jako środek oraz bezwarunkowe oddanie się Stwórcy są królewskimi elementami które uwalniają i oświecają Ducha.

Dziś zapraszam ponownie abyście weszli w głęboką Medytację. Zapraszam Was i prowadzę, abyście zaczęli ją bez żadnych oczekiwań, abyście prowadzili ją bez żadnych oczekiwań i abyście zakończyli ją bez żadnych oczekiwań.

Wielu Ludzi – i faktycznie jest ich wielu – oczekuje cały czas wyników, wyników medytacyjnych i chętnie wchodzą w Medytację właśnie z tym jednym celem.

„Dzisiaj chcę osiągnąć Ciszę, dziś chcę zgubić Myśli, dziś chcę doświadczyć Miłości, dziś chcę się uwolnić od lęków” – tak mówią.

Dzisiaj chcę osiągnąć to czy tamto i w taki sposób wiele rodzajów oczekiwań zostaje przyczepionych do Waszych Medytacji.

Nadszedł czas abyście od teraz wchodzili w Medytację bez żadnych oczekiwań. Uwolnijcie się od każdego oczekiwania, od każdej przeszkody którą przez nie sami stawiacie sobie na Drodze i której nigdy nie możecie pokonać ponieważ tworzycie ją na nowo przed każdą Medytacją.

MEDYTACJA:

Wejdźcie teraz w głęboką Medytację i nie zajmujcie się ani tym jakie osiągniecie stany, ani tym czy potraficie uspokoić Wasze Myśli i czy podnieśliście Waszą Duszę. Pozwólcie wszystkiemu być takim jakie jest, dopuśćcie wszystko, pozwólcie wszystkiemu przyjść i odejść i zakończcie dyktowanie sobie sukcesu.

Jak możecie przenieść w pozaziemski Proces Wasze ludzkie normy, społeczne wzorce które są ziemskiej natury?

Uwolnijcie Wasze Medytacje od każdego oczekiwania, od każdego życzenia, od każdego wyznacznika który sami sobie dajecie, sami definiujecie i w następstwie tego mówicie o „udanej” czy też „nieudanej” Medytacji.

Oddajcie się Medytacji bez Konceptów.

Spróbujcie być jedynie sobą samym i spróbujcie oddać się Waszemu własnemu Bogowi. Spróbujcie zaktywować Waszą Miłość i spróbujcie stracić Wasze Lęki, jednak bez oczekiwania że musi się to wydarzyć.

Przed każdą Medytacją uwolnijcie Waszego Ducha od każdego oczekiwania. Przez to tworzycie dobry grunt na którym może być rozsiane dobre Ziarno i tworzycie żyzne Pole Energetyczne na które wszystko może być dane.

Dojdźcie do Spokoju i pozwólcie wszystkiemu się dziać. Uwolnijcie Waszego Ducha od oczekiwań a będziecie zdziwieni jakie „postępy” powstaną całkowicie same z siebie, jakie się wydarzą i podarują Wam Wolność.

Kim ja jestem?
I bądź gotów przyjąć na to każdą odpowiedź.

Medytacja jest konieczna tak długo, jak istnieje dystans między Tobą a NIM, Medytacja staje się bezużyteczna gdy tylko jesteś z NIM stopiony i jesteś przez NIEGO zaabsorbowany (*wchłonięty).

Wyjustuj Twoje Serce całkowicie na Stwórcę a zobaczysz że wraz z tym wszystko jest uczynione. Medytacja przy tym ma być pomocą i ma Cię wyjustować na nowo, aż będziesz umiał oddać również i to Narzędzie Stwórcy, który Cię całkowicie wchłonął.

Bóg jest Wieczny,
jest Wszech-jednym z Tobą
i jest Wszechobecny
– Twoja Twarz jest JEGO Lustrem.

Ja Jestem RAMANA MAHARISHI który na czas określony powrócił do Ludzi.

//Patrz również: 16.10.2012 Wolni od winy. SHIVA (live) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/07/07-05-2013-oddanie-sie-stworcy-ramana-maharishi/

Reklamy

One comment on “Oddanie się Stwórcy. RAMANA MAHARISHI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s