Wiadomość od Arkturian

Channeler: Marilyn Raffaele
21 kwietnia 2013
http://www.onesnessofall.com

Witajcie, drodzy. Przychodzimy dziś życzyć wam szczęśliwej wiosny, choć to była bardzo różna wiosna w wielu częściach waszego świata w tym roku.

Gaia dostosowuje się do nowych napływających energii, jak również otwiera się na więcej własnych Boskich energii bo też jest świadoma istota. Gaia dokonuje niezbędnych korekt, jak najlepiej potrafi, w celu umożliwienia jej własnemu wzniesieniu, aby postępowało z najmniejszą ilością niezgody dla istot żyjących na ziemi.

Wiele z tego, co możecie widzieć, jako chaos w świecie jest uwolnieniem kieszeni ciemnych energii, które leżały uśpione w niektórych obszarach przez eony czasu. Są to miejsca, w których energie wojny, konfliktów i cierpienia nadal rezonują i gdzie rok i lata nie-oświeconego myślenia i działania obecnie manifestują się w celu zobaczenia, przemienienia i uwolnienia.

Może się wydawać, że świat staje się coraz ciemniejszy, ale w rzeczywistości jest to działalność większej ilości światła, świecącego na poprzednio ukryte cienie przynosząc je do świadomości świata, nie pozwalając im pozostać ukrytymi i funkcjonalnymi, jak to miało miejsce do tej pory.

Dużo się dzieje, drodzy, i ci, wybierający opór wobec światła przez niewiedzę i strach teraz walczą o przetrwanie, co może być tylko przegraną bitwą, niezależnie od tego, jak długo to trwa, po prostu dlatego, Boska Świadomość jest Jedyną Rzeczywistością, a więc nigdy nie może być zgaszona. Nie ma rzeczywistości (trzymającej moc) dla iluzji tworzonych z energii dualności i separacji, mimo że wydają się tak realne, jak w hipnozie. Już wspomniano, że dobre iluzje nie są bardziej realne niż te złe, obie przedstawiają dwoistość. Gdy będzie wystarczająco dużo światła na ziemi, to po prostu rozpuści nie oświecone złudzenia w nicość, czym są.

Wiele dzisiejszych dzieci jest na ziemi w tym czasie po to, aby prostu dodać swoje światło do tego procesu ewolucyjnego. One nie muszą być w ciele dla własnego rozwoju osobistego, ponieważ są one już bardzo wyewoluowane, ale chciały być częścią tego potężnego czasu przez dodanie ich wyewoluowanej energii do niego. To dlatego stajecie się świadomi wielu bardzo intuicyjne, i myślących ” jak starzy” dzieci. Starajcie się szanować je za ich światło, i nie myślcie o nich jako dziwnych i nie zmuszajcie ich do bycia bardziej w i ze starych energii.

Bądźcie wierny swojej świadomości, drodzy, bo robicie różnicę, choć pozornie może nie wydawać się tak być. Starajcie się nie oglądać zbyt wiele wiadomości, w ten sposób jesteście zasilani ciągłym dopływem negatywności i starych energii. Bądźcie selektywni wobec tego, co czytacie, bo nie karmicie śmieciami swojego ciała, więc dlaczego chcecie karmić nimi swój umysł i świadomość? Bądźcie świadomi, ale nie w pełni pochłonięci – „w świecie, ale nie z niego.” Teraz jest czas, aby żyć tym, co wiecie, że jest prawdą, a nie tylko uważać to za to ciekawą rozmową dla grup, klas, czy przyjaciół. Medytujcie często, odpoczywając w waszym centrum Jedności, jest to Wasz uspokajający odpoczynek od świata pozorów, i to jest, gdzie możecie się nauczyć. Już nie potrzebujecie stosów książek i wielu ćwiczeń, bo wyewoluowaliście poza nie ucząc się od wewnątrz. To dlatego wielu z was stwierdza, że już nie rezonują z metafizycznymi książkami i klasami.

Grupa Arcturian chce mówić o Ameryce. Ameryka została założona na Boskich zasadach wyprowadzonych przez ojców założycieli pod kierunkiem Istot Światła z tej strony. Ameryka była dojrzała wystarczająco, aby rozpocząć ruch w kierunku nowej świadomości reprezentującej wolność i pokój z których korzystają wyewoluowane społeczeństwa, które już zakładały kolonie na innych planetach. Są to bardzo inteligentne społeczeństwa żyjące w pokoju i miłości, w których wszystkie formy życia są cenione i szanowane, i nie ma świadomości braku lub ograniczenia. Ludzkość była gotowa do odbioru i zasadzenia nasion tego wyżej rezonującego społeczeństwa, aby się rozwijało. Amerykańscy Ojcowie Założyciele byli bosko kierowani, gdy pisali konstytucję, zaszczepiając świadomość nowego sposobu życia z wolnością i pokojem dla wszystkich. Konstytucja była trzeciowymiarowym sposobem integracji w bardziej oświeconą świadomość świata, choć większość nie była jeszcze gotowa w tym czasie, a nawet teraz, aby naprawdę zrozumieć wyższe prawdy zawarte w tym dokumencie.

Ameryka zaczęła jako niemowlę, rozwijając się w czasie i rosnąc poprzez bolesne doświadczenia prób i błędów, ale teraz budzi się duchowo w „dorosłości”, chociaż nadal istnieje wiele rezonansu ze świadomością „zbuntowanej młodzieży”. Wielu dawniej i teraz błędnie interpretuje ten duchowo kierowany dokument dla własnej korzyści lub po prostu z niewiedzy egoistycznie przekręcając lub eliminując inspirowane bosko pomysły do ich osobistego poziomu i pracując, aby przekonać innych, że jest to w pełni uzasadnione.

To się dzieje, bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ teraz jest panika w tych, którzy widzą przebudzenie się mas jako koniec swoich starych, wygodnych, i sobie służących sposobów. Korporacje, rządy, kościoły, itp., które mogą nadal funkcjonować w energii zachłanności i samolubstwie, robią, co ich zdaniem jest konieczne (w tym błędną Interpretację świętej konstytucji), w celu utrzymania ludzkości w energii strachu, celem zachowania swoich lukratywnych i sobie służących agend.

Jednak ci z was, którzy są ze Światła są gotowi, aby zwrócić uwagę i radzić sobie z problemami świata na nowy i wyższym poziomie.Wysyłajcie światło do ludzi, którzy wydają się być przyczyną tak wielu problemów i pamiętajcie, że oni też są w i z Boskości, ale nie mają wiedzy o tym i tym samym wszystkie swoje wybory robią z miejsca ignorancji. Przynieście światło prawdy w każdej sytuacji, której stajecie się świadomi lub osobiście was spotyka. Świadomość prawdy i iluzoryczna natura ukazywania się wraz z wysłaniem światła pomaga rozpuścić te iluzje ciemności. Recytowanie i opowiadanie o złu świata dodaje energię do już obecnej energii tworząc te objawienia, nadaje im większą rzeczywistość i wytrzymałość, iluzji nabiera siły z energii, którą ją karmicie, widzicie?
Róbcie to, do czego jesteście prowadzeni, aby robić w celu przyniesienia zmian w praktycznych sposobach 3-go wymiaru -podpisujcie Petycje, sadźcie nasiona roślin prawdy swoimi słowami, itp.), ale zawsze pamiętajcie o iluzorycznej naturze pozorów, że są manifestacjami energii cienia nie ma prawa do podtrzymania lub utrzymania ich. Podejmujcie ludzkie kroki, ale tylko po uzyskaniu wskazówek poprzez kontemplację i medytację. Możecie być kierowani, aby nie robić absolutnie nic, ale odsunąć się i obserwować w odseparowanej świadomości lub możecie być kierowani, aby po prostu wysyłać Światło, albo możecie być prowadzeni do podjęcia jakiegoś działania.

Zawsze pamiętajcie – Cała moc jest zawsze tylko w Boskości, Prawdzie , Rzeczywistości.

Jesteśmy Grupą Arcturian 21.04.13

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s