Manuskrypt przetrwania – część 307.

08 maja 2013

Drodzy przyjaciele, droga rodzino! Tak, chcielibyśmy rozszerzyć nasze ciepłe przyjęcie was w domu na was wszystkich, bo naprawdę przeszliście granicę i wróciliście z powrotem do swojej dawnej świetności na tak wiele sposobów. Wiemy, że dla niektórych z was, to pozostawia wiele znaków zapytania w waszym umyśle, bo nie widzicie niczego innego (różnego) w waszym życiu, a nawet w swoim ciele fizycznym, i tak będziecie myśleć „o czym, oni mówią ? „Wyjaśnijmy więc trochę tego, co działo się w tych ostatnich dniach.

Bo gdy świadomie otworzyliście te ostatnie drzwi do samego rdzenia waszego serca, czymkolwiek to było przedtem, w trakcie lub nawet po zebraniu, w którym wielu z was brało udział, równieżusunęliście ostatnią przeszkodę stojącą na waszej drodze. Bo wiedzcie, że to jest tak, jak zawsze decydowano, wybór musi być Wasz, i tylko Wasz. Nikt ani nic nie może was zmusić do poddania się sobie, bo jest tylko wasza decyzja, i tylko wasza. Ale kiedy to zrobicie, podejmiecie tą decyzję, nikt i nic raczej nie może stanąć na Waszej drodze. Więc, gdy mówicie sobie TAK, cała kreacja będzie słuchać, a wszystkie drzwi zostaną otwarte jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Bo wtedy i tylko wtedy możecie wejść w swoje prawdziwe ja.

I teraz, tak wielu z was podjęło tą decyzję, i teraz nic już nie będzie takie samo. Ale znowu, powierzchownie, nie wiele będzie widoczne i rozglądając się zobaczycie mniej więcej to samo, co wcześniej. Ale jeśli przyjrzycie się bliżej, zaczniecie już widzieć jakieś subtelne różnice. Może samo powietrze wyda się być mieniące się w nieco inny sposób niż dotychczas, kolory mogą wydawać się nieco bardziej żywe i głębokie słowa wypadną łatwiej z waszych ust, a nawet z wyciągnięcia ręki. Jak powiedzieliśmy wcześniej, będzie to wydawać się być, jak zbyt duże buty do wypełnienia na początku, i sama myśl, czego to wszystko wymaga może być więcej niż trochę trudna. Więc nie będziecie wciskani na oślep w to, moi drodzy, i to jest wiadomość, która była często powtarzana, wiemy też, że jest to wiadomość, która będzie w stanie spowodować podrażnienie dla niektórych. Bo, co tu jest nowe, będą mówić, zawsze obiecujecie, daleko idące zmiany, ale potem, po jakimś czasie, zawsze, zawsze mówicie to samo: „miejcie cierpliwość, a zmiany będą małe i trudno dostrzegalne w ogóle.”

Cóż, wszystko, co możemy powiedzieć, to, przyjrzyjcie się swojej niedawnej przeszłości, w ostatnich dwunastu miesiącach lub około, i bądźcie naprawdę uczciwymi wobec siebie. Czy widzicie jakieś zmiany w ogóle, czy żadne? Czy nadal po prostu widzicie rachunki piętrzące się, i tylko nieprzyjazne twarze wpatrzone w was w tłumie? Czy widzicie coś innego? Ponownie, jest to ważne, gdyż w waszych sercach, będziecie dobrze wiedzieli, jakie są zmiany, o których tu mówimy. Gdyż to nie są powierzchowne zmiany, dumnie ogłaszane w mediach na równi ze sprzedażą zagrożenia wojną lub głupoty tak zwanych celebrytów. Są to zmiany na głębokim poziomie, zmiany, które naprawdę zamieszają Wasze serca i przyniosą łzy radości w oczach. Czy czuliście cokolwiek z tego ostatnio, więc, co było tego powodem? Bo to jest miejsce, gdzie leży prawda, drodzy przyjaciele, boWasze serce nigdy nie kłamie. I od teraz będziecie wszyscy czuć, jak wasze serce przyspiesza, i to jest odpowiedź, ta radość, będzie coraz częstsza, gdy dobrze nauczycie się dostrajać do tej nowej częstotliwości, w której zostaliście osadzeni. Teraz nie jesteście już tymi samotnymi latarniami, ściągającymi i kotwiczącymi dźwięki z nieba i rozpowszechniającymi je w nocy. Teraz jesteście naprawdę JEDNOŚCIĄ, i wszyscy nucicie tą samą melodię, i nie możecie pomóc, ale to robicie. Bo Wy wszyscy zostaliście podłączeni do tego ciągłego generatora światła i energii, a przez was wszystkich, ten nowy dźwięk radości już pokrywa cały glob.

Więc Nadstawcie uszu, i nie możecie nie słyszeć, ba czuć, w każdej kości swego ciała. I za każdym razem, gdy świadomie dotrzecie do każdego innego członka tej sieci światła, możecie dosłownie poczuć wibracje przechodzące przez was. Bo nie jesteście już odrębni, i wasza wiadomość radości nie będzie już tonąć w czarnej ciemności, która otaczała waszą pojedynczą wiązkę światła. Bo teraz jest tak, jakby samo powietrze było żywe i nucące tą samą melodię radości.

Więc wyjdźcie i posmakujcie tego chóru każdym włóknem w organizmie, i nie zapomnijcie powiedzieć sobie: „to jest tutaj, bo JA JESTEM tutaj, i to przez moje istnienie, ta cała planeta zaczęła nucić w harmonii po raz kolejny po eonach dysharmonii „. I wiedzcie, że te życzliwe wibracje już zaczynają mieć wpływ na wszystko inne, bo nie możecie pomóc, ale utrzymać docieranie dalej i dalej od Rdzenia i dalej i dalej do rdzenia wszystkiego tego, co go otacza.
http://aishanorth.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s