Michał: Zawsze jesteśmy bliżej niż wasza kolejna myśl


Dziś chcielibyśmy omówić zjawisko łączenia się i wzrastania grup świetlnych pracowników. W przeszłości, a nawet jeszcze całkiem niedawno, było wśród bardzo powszechne, że znajdowaliście się odizolowani w miejscach, gdzie stanowiliście prawdziwą placówkę i bastion światła, utrzymując i zakotwiczając nową energię mimo wszelkich przeciwności, nawet w obliczu drwin i wyśmiewania. Czuliście się zupełnie sami. Chcemy wam teraz powiedzieć, że wasze wysiłki przyniosły o wiele większe rezultaty, niż to sobie uświadamiacie.

Powolny napływ narastającej energii i wasza zwiększająca się liczba, dzięki przebudzeniom i narodzinom, osiągnęły punkt, w którym taka izolacja nie jest już dłużej potrzebna, a w istocie istnieją teraz o wiele lepsze sposoby wykorzystania energii, jakie przenosicie. Nawet najbardziej świadomi spośród was nie pojmują jeszcze całkowitego wpływu waszej energii na wasze otoczenie, ale my mówimy wam, że ona zmienia wszystko.

Chcielibyśmy, abyście zaczęli teraz doceniać swój wpływ wtedy, gdy się wam to uznanie należy. Nie mamy tu na myśli, że powinniście chodzić dookoła przechwalając się. Chodzi nam raczej o to, abyście stanęli z podniesioną głową i uświadomili sobie, że ten nowy świat, który się wyłania do istnienia, pojawia się w dużej mierze dzięki waszej intencji i wytrwałości, a w ten sposób powracamy do starego motywu „kochajcie samych siebie”.

W najbliższej przyszłości odkryjecie, że już nie jesteście sami. Może się okazać, że zjawicie się w nowych miejscach. I z pewnością będą to miejsca, w których będziecie pośród ludzi o wiele bardziej otwartych na wasz sposób pojmowania świata oraz tych, którzy mają podobne serca i umysły.

Pamiętajcie, aby obdarzać ich waszą miłością i radością. Jest bardzo możliwe, że czuli się oni równie samotni jak wy kiedyś.

W odpowiednim czasie zaczniecie znajdować powody ku temu, aby wasze nowe grupy wyłoniły się na horyzoncie społecznym. Jesteście nasionami, z których wyrastają drzewa, a nawet lasy. Stójcie z podniesioną głową. Obdarzajcie miłością. Reszta zatroszczy się sama o siebie.

Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy bliżej niż wasza następna myśl. Wspieramy was w każdej chwili. Jesteśmy tutaj, gdy nas potrzebujecie. I nie możemy – i nie jesteśmy – nazbyt zajęci, aby was usłyszeć. Ponieście ze sobą tego dnia naszą miłość. Wkrótce znów będziemy z wami rozmawiać.
 
Przekazał Ron Head, 5 maja 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/05/we-are-always-closer-than-your-next-thought-channeled-by-ron-head/#more-3184

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s