Długa Noc. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Ukochane Dzieci Ludzkie!

 

Podnieście się ponad wszystkie Iluzje i zanurzcie się w Wiecznej Wiedzy o Naturze wszystkich Rzeczy.

I Natura wszystkich Rzeczy ujawnia się przed Wami gdy tylko odłożycie Wasze – charakterystyczne dla Czasu i Przestrzeni – myślenie.

Przy całej niesprawiedliwości która pokazuje się teraz na tym Świecie wielu popada w głęboką gorycz, przez co mąci się Duch i tępieją zmysły odbierające te delikatne niuanse działające za Kurtyną.

Tym samym jest powiedziane że również i w tym Czasie działają Prawa Boskie i one cały czas utrzymują równowagę. To znaczy że każdy czyn będzie „odpokutowany”, musi być odpokutowany co oznacza że muszą być stworzone równowaga i Karmiczne Wyrównanie.

To jest Prawo Boskie i więcej się nie zajmujcie tym co ma się stać z Ciemnymi Siłami i dlaczego one wciąż mogą tak szaleć na tej planecie.

Nikt nie ujdzie przed „Sądem Ostatecznym”, przed Dniem w którym każda Istota stanie w prawdziwym Świetle swojego JA.

Zadbajcie jedynie o to, abyście byli zawsze Dobrej Woli, radośni. Zadbajcie o to abyście nie dali się zarazić zepsuciem ujawniających się teraz Wydarzeń i zadbajcie o to abyście w tym Punkcie pokonali Wasze ludzkie myślenie. Albowiem przez nie ześlizgujecie się w melancholię i apatię.

Kto dziś zawsze czyni dobry czyn, otrzyma zapłatę, kto zawsze czyni ciemny czyn sam doświadczy jego skutków.

Niezależnie od tego jak ktoś wydaje się potężny, niezależnie od tego jak niepokonanym wydaje się państwo, niezależnie od tego jak głęboko Istota lub Społeczeństwo uwikłane są w ciemnych machinacjach – Boskie Wyrównanie zadba o to że każdy otrzyma sprawiedliwość.

A więc idźcie i nie martwcie się o „Spadek Sił Ciemności”. Przede wszystkim uważajcie na to abyście nadal szli bez obcych wpływów Drogą Miłości i Światła, aż w tym Świecie i w Was samych nastąpi Ukończenie (*Udoskonalenie).

Ci którzy teraz mają Władzę nad Ludzkością napotkają Bezsilność a Ci którzy zostali teraz zdegradowani do bezsilnych niewolników tych Elit staną się zaprawdę potężni, gdy ZOSTANĄ WEZWANI by doprowadzić Świat z powrotem do Porządku Tworzenia.

Ja Jestem Opiekunem tego Świata.

Właśnie zaczęła się ta długa Noc – Noc poprzedzająca Wielką Przemianę, po której nawet dla Ślepców stanie się ona widoczna.

Ja Jestem
JESUS SANANDA

//Patrz również: 16.02.2012 Marionetka Ciemnych Sił. LORD ASHTAR – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/11/10-05-2013-dluga-noc-jesus-sananda/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s