Dzisiejsza wiadomość z forum Fundacji Keshe

https://i2.wp.com/www.keshefoundation.org/templates/keshe/images/logo2.png

Podczas lat badań zaobserwowałem zjawisko, które było dla mnie jasne, ale jakoś nie chciałem mieć z nim do czynienia, gdy byłem zbyt zajęty innymi sprawami technologii.

Ale nadszedł czas zajęcia się tą dokuczliwą wiedzą.

Wyniki około czterdziestu lat badań w ostatnich tygodniach doprowadziły nas do rozwoju jednego z najpotężniejszych systemów energetycznych i magneto-grawitacyjnych znanych w świecie stworzenia.

Według mojej wiedzy, system ten może być wyłącznie produkowany na ziemi ze względu na jej skład chemiczny w obecnym stanie.

Widziałem działanie miniaturowej wersji systemu, którą noszę ze sobą od lat, ale potrzeba było dojrzałości wiedzy i nastania odpowiednich warunków przed jej wydaniem.

Mam przyjemność poinformować forum, że posiadamy i możemy wyprodukować jeden z najpotężniejszych nie nuklearnych systemów energetycznych.

Teoretycznie pełnowymiarową wersje można zrobić w ciągu kilku dni, ale mechanicznie może zająć do sześciu miesięcy ukończenie pełnego systemu sterowania.

System waży mniej niż 100 gramów, a jego efektywność wynosi około 1-10 MW lub nawet więcej.

Zdolności systemu do podnoszenia wynoszą do kilku tysięcy ton, a granica magneto-grawitacyjna systemu może sięgać do kilku kilometrów.

Ze względu na badania medyczne w ostatnich tygodniach, nie ma innego wyjścia, jak zacząć pełne testowanie mocy tej nowej technologii.

Rozmawiałem na ten temat w moim wykładzie o „Tesla spotyka Keshe” w naszym centrum w zeszłym roku i nikt z widowni nie pojął tej koncepcji.

Teraz jesteśmy gotowi, aby zaprojektować i rozwijać tą technologie z jej pełnym zastosowaniem i konsekwencjami.

Ten nowy system, gdy zacznie działać jest w stanie zaspokoić większość potrzeb energetycznych danego narodu, przemysłu motoryzacyjnego, ruchu w przestrzeni, oczyszczania środowiska; medycznego, niedoboru wody, głodu i tak dalej.

Proces produkcji tego reaktora jest bardzo prosty i staramy się, aby zbudować system z miniaturowym reaktorem we współpracy z jednym z wiodących państw w nadchodzącym miesiącu.

Jestem w stanie zobaczyć jak system dwóch telefonów komórkowych może wyprodukować tyle energii aby starczyło do prowadzenia wygodnego życia. To o czym mówiłem na moich wykładach, jest teraz w pełni do zrealizowania w dowolnym miejscu na tej planecie kosztem równym filiżance kawy lub puszce napoju.

Urządzenie domowe nie powinno być trudne w wykonaniu – mogące produkować tyle ile potrzeba czystej wody i energii przy użyciu telefonu komórkowego w dowolnym miejscu na tej planecie.

W Afryce nastąpią znaczące zmiany, gdyż nawet w najodleglejszych wioskach telefon komórkowy będzie mógł zaspokoić energetyczne zapotrzebowanie całej wsi.

O tym systemie marzyły uniwersalne kultury korzystające z magneto-grawitacji, stawia to ludzkość na czele uniwersalnej mocy i technologii poruszania się w przestrzeni, ze względu na wyjątkowość fizycznej struktury magneto-grawitacji ziemi.

Ziemia dzięki tej technologii staje się centrum uniwersalnych systemów podnoszenia i przemieszczania, ponieważ te systemy nie jest łatwo wyprodukować w przestrzeni kosmicznej, mimo iż wiedza z czego je stworzyć jest znana dla innych cywilizacji.

Postaram się to wyjaśnić w szczegółach w najbliższej przyszłości, gdy już fizycznie stworzę nową wersję. Nowy reaktor ze strony technicznej jest w stanie uczynić kryzysy energetyczne nieistotnymi, a całość dostaw energii wszystkich narodów może zostać zaspokojona w ciągu kilku miesięcy bez konieczności używania kabli i małych satelitarnych systemów energetycznych.

Zapraszamy głównych producentów energii jak Francja i USA oraz firmy takie jak Suez, które aktywnie starają się nas zdyskredytować i blokują od lat na uniwersytetach, a także rządy na całym świecie, aby zorganizować konferencję w celu dyskusji i komercjalizacji nowej technologii, ponieważ od tej chwili nie ma już kryzysów energetycznych.

Zamierzałem ogłosić to zdarzenie w Warnie-Bułgarii w ubiegłym tygodniu podczas trzy dniowej konferencji, ale potrzebowałem czasu zabezpieczając kilka punktów, aby nasze życia nie znalazły się w niebezpieczeństwie. Teraz jesteśmy gotowi do stawienia czoła najpotężniejszym państwom świata dla równowagi władzy w energii i ruchu w przestrzeni.

Nowa technologia sprawia, że naród taki jak Chiny jest w stanie zaspokoić swoje zapotrzebowanie energetyczne w ciągu kilku miesięcy, ponieważ posiadają wszystkie materiały potrzebne do produkcji i zaspokajają swoje wewnętrzne zapotrzebowanie na produkcję energii i wody.

Obiecaliśmy, że zmiany nastąpią poprzez pokój na świecie, obecnie dostarczamy narzędzia pokojowe do każdego narodu i człowieka na tej planecie.

Zabezpieczyliśmy naszą wiedzę za pośrednictwem odpowiednich kanałów, tak że technologia, po pozbyciu się mnie, nie zostanie zablokowana.

Wiodące kraje oraz naukowcy, którzy pracują z nami nad rozwojem programu kosmicznego, obecnie w pełni posiadają tą technologie. Jesteśmy gotowi do ujawnienia całych projektów systemów dla wielu narodów, aby mogły poprzez współprace przynieść zrównoważoną energetykę na świecie oraz program kosmiczny.

M T Keshe
Dyrektor Fundacji Keshe

źródło: http://www.keshefoundation.org/

tłumaczenie: Piotr ( dziękuję Piotrze:)

Reklamy
By soulowicz Posted in Keshe

21 comments on “Dzisiejsza wiadomość z forum Fundacji Keshe

 1. Polski naukowiec wprowadził Polskę w program kosmiczny.

  Witamy Polskę w programie kosmicznym Fundacji Keshe.

  Film poniżej wyjaśnia w pełni co zostało osiągnięte.

  Co zrozumiałem z filmu:

  – reaktor widoczny na filmiku został nazwany „systemem gwiezdnym” i jest on ukończony

  – został w całości zbudowany (włączając elektronikę) przez jednego człowieka w niecały miesiąc

  – w ciągu kilku tygodni naród Polski będzie w stanie stworzyć własny program kosmiczny

  – zaś Niemcy opracowali elektronikę do systemów kontrolnych dla programu kosmicznego, ale jeszcze trzeba poczekać 6-8 tygodni by w pełni przetestować jej możliwości

  – urządzenie zostało przetestowane osobiście przez Keshe i określił je mianami piękne i absolutnie perfekcyjne

 2. jeśli to nie jest jakaś ściema ani prima aprilis i urządzenie nie zostanie wykorzystane przez niewłaściwych ludzi, to powiem jedno: warto było doczekać tych czasów 🙂

 3. Panowie gdy chodziło o fałszywy reaktor z Mołdawi, litry plazmy, ampery na drutach, buzie wam sie nie zamykały. Terazy gdy już oficjalnie potwierdzono że w Polsce jest człowiek który zbudował reaktor. Cisza!
  Czy wiadomo kim jest ten człowiek? Skąd posiada taką wiedzę i umiejetności?
  Czy zdradzono co jest sercem reaktora? Bo szukam i szukam i wielkie nic.

 4. witam-na str.Rose Of Sharon-nowosci jest umieszczony film tego polaka i jego urzadzenia z polskim tlumaczeniem.

 5. Witam ponownie,zastanawia mnie to ,ze Polak w tak krotkim czasie potrafił skonstruowac urzadzenie,które tak wychwala Keshe,a co z wynalazkami samego Keshe-gadanie i gadanie cos tam mam jakies projekty i nic poza tym.Raczej ze strony Keshe niczego sie nie doczekamy,takie jest moje zdanie,za długo to trwa,za duzo chwalenia ,obiecanek.pozdrawiam.

 6. Reaktor który widzicie na filmie zbudowany przez naukowca z Lublina nie jest jedynym tego typu reaktorem w Polsce i Robert to wie i go widział miesiąc temu ,zrobił nawet kilka zdjęć,więc nie wymuszajcie na nim swoimi wypowiedziami żeby to ujawniał,bo jeszcze nie przyszła odpowiednia chwila.Jak już wcześniej napisałem te urządzenia mają być robione przez „kowalskich” i dla „kowalskich” a nie stać się własnością bandyckich korporacjii i rządów. Jeżeli Keshe nie zacznie ujawniać tych urządzeń do ogólnego użytku sam wypadnie z gry i nikt go więcej nie będzie pytał o zdanie i pozwolenie bo zjawisko o którym mówi jest własnością STWÓRCY i każdy „kowalski” ma prawo je wykorzystywać ,bez względu na to czy mu się to podoba czy nie.Ewolucji zatrzymać nie może tak jak nie można zatrzymać lawiny.Będzie musiał szybko podjąć decyzję ,czy chce brać udział w tej grze czy zostanie z niej wypchnięty. Pozdrawiam.

  • Czytalem gdzies ze reaktor mozna urochomic tylko modlitwa i uzywac go jesli ma sie czyste intencje inaczej nie chce dzialac ?

 7. Wow wasza grupa jest „najlepsza w kraju” nie tylko macie już kilka reaktorów w tym ten pokazany i zachwalany przez Pana Kesha, macie pierwsze pokazy na uniwersytetach , ale również patent na podróże w czasie. Rozumem że Wasz Lubelski naukowiec pokazał boskiemu Robertowi reaktor miesiąc temu. Dziękujmy Bogu że Robert zrobił zdjęcia będą dowodem w dokumentacji patentowej.
  Pan Keshe mówi „dzis jest 13 maja 2013, Naukowiec zbudował ten reaktor w miesiąc”. Wiec ten ten genialny naukowiec ZACZĄŁ około 13 Kwietnia 2013 czyli mniej wiecej w okresie kiedy widział sie z Robertem. Naprawde szacun.
  A powiedzcie mi jedno jak to jest że na oficjalnym forum keshe twierdzą że nie mają z wami nic współnego?
  Już wiem jesteście tak cenni że boją sie do was przyznac ale jak już przyjdzie czas to przedstawią waszą grupę jako liderów . Liderów w której szeregach są znawcy free energy, którym zawsze czegoś( bliżej nie okreśłonego) brakuje do ukonczenia projektu np. kilku elementów do skopiowania tesli- tu też wielki szacun.
  Czy już ogłosiliście że z bieracie pieniadze na reaktor Kesha jako grupa z której pochodzi zachwalany przez Pan Keshe reaktor? Oby nie bo po tym wpisie moga się zacząc, bardzo niewygodne pytania.
  Keshe wspomina że po jego pokazie będą naukowycy kopiujący projekt nie mając zielonego pojecia co budują ,,,ciekawe o kogo mu chodziło ?

 8. Logik -a o jakie oficjalne forum Kesha ci chodzi.? A czy pomyślałeś że ktoś może czekać na jego akceptację żeby „kowalscy” nie zaczęli robić tego o czym mówi Keshe nie rozumiejąc zasady działania tego zjawiska,pomimo że urządzenie jest bardzo proste.Na wszystko przychodzi czas,ale można nad nim utracić kontrolę i właśnie to miałem na myśli,pisząc we wcześniejszym komentarzu.

 9. Ktos czeka na akceptacje? Urządzenie bardzo proste;-) nie pisałeś że przychodzi czas tylko że facet z lublina juz ma od miesiąca i to że ten od Kesha.
  http://forum.keshefoundation.org jedyne oficjalne forum i tam jest grupa Polska.
  Kilka dni temu Polski Naukowiec kolejny raz odcioł się od takich ludzi jak wy. Kolejny facet w tym kraju co nie docenił waszego geniuszu.
  Kowaliski to sobie może wyprodukowac świeczkę z ucha a nie genertor Kesha no chyba że tą zabawke z butelki.

 10. Do tych oczekujących na wydumany keszoreaktor. Dajcie sobie na wstrzymanie i zapomnijcie o bujnych fantazjach Keshe. Ten temat trwa od sześciu lat, a ogłupił już kilka tysięcy naiwnych ludzi. Tu chodzi o to by Iran zrobił błyskawiczny, niewidoczny krok w technice nuklearnej. Keshe robi wszystko by jego kraj mógł produkować pluton. Tego nie da zrobić się sitem, do tego muszą być wydajne, nowoczesne wirówki i to sporo. Kto by bawił się z odpadami gdyby miał tak wydumaną technologię? Izrael czeka i się doczeka już wkrótce pierwszych udanych testów ale nie z keszoplazmą lecz z reakcją łańcuchową. Iran odwirował już znaczącą ilość ton Uranu i ma obecnie sporą ilość U235 wzbogaconego do 20% ma też wystarczającą ilość wzbogaconego U235 do 90%.

  • Jeśli ktoś funkcjonuje na takim paradygmacie, w życiu nie zatrybi, co jest istotą, rolą i celem Wolnej Energii…

   A Izrael (jako państwo totalitarne) jest już psem bez zębów – teraz to sobie może już tylko poobszczekiwać karawanę, która spokojnie idzie w wiadomym sobie kierunku…

 11. Wiadomość od osoby, która rozmawiała z Twórcą Polskiego Reaktora Keshe.

  „W ostatnich dniach pojawiło się kilka wpisów na forum Keshe jak i w internecie, sugerujących niejako, że twórca polskiego reaktora jest związany lub też będzie niedługo związany z jakąś grupą, czy stowarzyszeniem. Po rozmowie z Panem X… odpowiadam, że to BZDURA. Nie jest, nie był z nikim związany. Ponadto, nie upoważnia nikogo do zbiórki pieniężnej, reprezentowania go przed przedsiębiorcami, firmami itd. Nie szuka w obecnej chwili współpracowników, podwykonawców i żadnej maści pośredników. Co do informatyków, chwilowo nie potrzebuje nikogo. Informatycy, z którymi nawiązał współpracę radzą sobie z powierzonymi zadaniami. Projekt, każdego dnia zmienia swoje oblicze. Teraz wielka niespodzianka Pan X prosi o cierpliwość ponieważ generator nie jest jedynym projektem naukowym nad którym pracuje. Uspokaja, że postara się dołożyć wszelkich starań by nie zawieść pokładanych w nim nadzieje. Ciekawe czym jeszcze zostaniemy zaskoczeni?

  https://www.facebook.com/Keshefoundation?hc_location=timeline

 12. Witajcie.
  Cieszę się bardzo że monitorujecie sprawę reaktora Keshe i w miare swojej możliwości promujecie tę technologię.
  Chciałem was zaprosić na FUN PAGE na http://www.facebook.com/Keshefoundation zawsze mile widziana wasza obecność i wasze sugestie, linki do ciekawych materiałów.
  Pomoże to na zwiększenie świadomości ludzi. Jak osiągniemy dostatecznie wysoki próg i zainteresowanie naukowców nie widzę problemu aby zaprosić Keshe do Polski.
  Na grupie Polskiej na Forum Keshe jest poniżej 40 osób. Więc jeszcze przed nami sporo pracy.
  Pozdrawiam.

 13. Panie Romanie!
  Temat jest, a raczej – był, bardzo interesujący. Problem polega na stosowaniu przesadnej konspiracji. To sprawę ośmiesza i wzbudza niechęć. Od trzech miesięcy „wisi” filmik przekręconego generatorka w jakiejś szklance i nic poza tym. O czym ci ludzie mają niby dyskutować? Inni – na przykład ten Holender: MrfixitRick’s – chociaż coś pokazują. Zrobił 8 odcinków z Keshe przez skypa i czymś takim można ludzi zainteresować i wciągnąć. Same prośby o modlitwę nie wystarczą.
  Pozdrawiam, Mirek

 14. Jest już przepis na darmową żywą plazmę.
  Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.
  Kitty Foundation Study group

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s