Hologram Ciała Świetlistego. ATOS

Atos Tu Nah'

Niebo otwiera się, niebiańskie moce przychodzą na Ziemię,
Posłańcy Boga w dużej ilości osiągają orbitę Waszej Rzeczywistości.

 

Weszliśmy w ostatni Przedział Czasowy czasu w którym stare sposoby życia zostają zastąpione i ukazują się nowe sposoby Życia. Jest to wyjątkowy, przepiękny i święty czas w którym mają miejsce zaślubiny Nieba i Ziemi oraz Ludzi z ich Boską Świadomością.

Tak więc słuchajcie, Wy Ludzie!

Zostanie Wam – każdemu z Was – dane wszystko to co wybraliście! Wszystko, zaprawdę i ostatecznie wszystko! Pamiętajcie o tym proszę przy każdej myśli, każdym słowie, każdym czynie. Po cichu manifestują się Wasze ukryte Intencje, stają się one prawdziwe i rzeczywiste.

Wybierzcie teraz, jest na to czas,
bo Bóg daje Obfitość w Wasze puste ręce.

Niewiarygodne widowisko, które ma teraz miejsce na gruncie Ziemi. Podczas gdy jedni pozostają zasklepieni w swoich starych przyzwyczajeniach i w taki też sposób stworzyli swój Świat, inni podnoszą się, wznoszą się szybko i pozostają absolutnie niedotknięci wszystkim tym co jest wokół nich i co jeszcze działa.

Wy jesteście twórcami Waszego Hologramu w którym się rozszerzacie i w którym znajdujecie wszystko to czego potrzebujecie aby iść dalej, aby rosnąć, aby się stać. Wy jesteście budowniczymi Waszego na nowo ożywionego Ciała Świetlistego które chroni Was przed wszystkim co jest niebezpieczne dla tych którzy nie zdobyli dla siebie tej rzeczywistości.

W tych dniach pojawia się ta rzeczywistość. Nadchodzi czas w którym jedni Ludzie pytają drugich: „dlaczego pozostajesz tym niedotknięty, dlaczego jesteś  dla tego wszystkiego nieosiągalny i jesteś niewzruszony?”. Jest to zagadka dla tych którzy nie mają żadnej wiary, którym brak orientacji ponieważ stoją mocno „w starych butach”.

Czas Przejścia oferuje wszystko i podczas gdy trzęsie się Świat, gdy Matka Ziemia wyłamuje się ze swojego wnętrza i Niebo przynosi na Ziemię Siły które zmienią wszystkie Życie, Wy, którzy wyposażeni jesteście w Wasze Ciała Świetliste, Wy pozostajecie niedotknięci tym wszystkim.

Istnieje wiele scenariuszy i Potencjałów dla Wielkich Przełomów w Naturze i w Ludzkim Społeczeństwie które mogą się zrealizować. Jednak teraz te możliwości będą widoczne i teraz pozostają jedynie nieliczne opcje, albowiem im bliżej jest do ostatniej kumulacji i do nadchodzących epokowych scenariuszy, tym klarowniej wyłania się jak odbędzie się ta Podróż dla jednostki.

Pierwszą, nieodwołalną rzeczywistością jest fakt, że będziecie żyć w Waszych Ciałach Świetlistych, podczas gdy Ziemia wokół Was będzie widowiskiem niepokoju.

Te Ciała Świetliste zostaną w odpowiednim czasie zaktywowane – u wszystkich tych którzy się na to zdecydowali.

„Ewakuacje” w ostatniej chwili są tylko minimalną opcją albowiem ta Gra została rozciągnięta w czasie na tak długo, że wszyscy ludzie którzy wchodzą w Światło w sobie samych stworzyli warunki do aktywacji ich Hologramu Ciała Świetlistego.

Tak więc w tym celu Wy nie potrzebujecie już więcej statków kosmicznych, stacji przestrzennych Nieba, bo możecie sami, w Was samych instalować „Płaszcz Czaso-Przestrzenny”. Ta aktywacja będzie miała miejsce w odpowiednim czasie – zostanie zapoczątkowana i przeprowadzona przez Mistrzów.

Wy nie potrzebujecie nic dodatkowo czynić, ponad to że cały czas pozostaniecie na Drodze, w Zaufaniu, bez Strachu i z mocno zakotwiczoną Wiedzą o Waszej nietykalności.

Wiedzcie, iż właśnie Wy jesteście Spadkobiercami Nowej Ziemi i potrzebni jesteście na czas „po” abyście mogli odbudować i urządzać to, po co przyszliście.

W tym uniwersalnym znaczeniu, w którym wszystko dociera na swoje rodowe miejsce, gwarantuję Wam moją wszechobecność, Ja, który Jestem,

ATOS

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/14/14-05-2013-hologram-ciala-swietlistego-atos/

Reklamy

One comment on “Hologram Ciała Świetlistego. ATOS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s