Wiadomość od Mateusza

przez Suzy Ward, 12 maja 2013
http://www.matthewbooks.com

Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew. Wiemy, że to jest trudne, aby czuć się dumnym z Ziemi będącej w czwartej gęstości, kiedy przemoc wciąż ma mocne miejsce w waszym świecie, i zastanawiacie się, gdzie jest obiecany Złoty Wiek.
Ziemia przekroczyła próg jej Złotego Wieku, kiedy weszła do bezpiecznego portu w czwartej gęstości prawie sześć miesięcy temu, ale wielu jej mieszkańców, którzy towarzyszyli jej, nie osiągnęli tej gęstości w duchowej i przytomnej świadomości. Tak to jest zrozumiałe, że czujecie się zniechęceni tym, co wydaje się być niewielkim postępem w kierunku pokoju na świecie.

Tak, wspominaliśmy te uczucia przedtem, i teraz tak jak wtedy, nigdy nie jest to krytyką. W całej prawdzie, czulibyśmy to samo, jeśli widzielibyśmy tylko to, co Wy widzicie, ale mamy tą ogromną zaletę, że jesteśmy w stanie zobaczyć Ziemię z tej wyjątkowej perspektywy.

Widzimy przepiękne różnice w waszym świecie dzisiaj w porównaniu z warunkami, na początku wzniesienia Ziemi tylko siedemdziesiąt kilka lat temu. Widzimy, że starożytne portale energii są na nowo otwarte i dopływy światła są zakotwiczone na całej planecie. Widzimy mnóstwo musującego światła przebudzenia dusz, gdy Ziemia się przesuwa w coraz wyższe drgania i widzimy całą jej chwałę Złotego Wieku spełnioną.Wy czulibyście się nie tylko zachęceni, ale uradowani gdybyście mogli zobaczyć to wszystko też, i jak chcielibyśmy, abyście mogli! Ale nie możecie, więc proszę niech nasza wiedza o tym, co się wydarzyło i co się dzieje w tej chwili rozwiewa wszelkie Wasze zniechęcenie, żeby jego poziom niskich wibracji nie ściemniał Waszego światła. Wasza wytrwałość w świetle jest ważna teraz, jak to zawsze było dla Was i dla waszego społeczeństwa – jesteście drogowskazami dla nowo obudzonych poszukiwaczy duszy.

Czy występowanie przemocy pokazuje, że ciemność ma nadal Ziemię w jej uścisku? Krótko mówiąc, to jest to, co niektórzy z czytelników napisali do mojej matki, i ich pogląd jest podzielany przez innych lightworkers. Zapewniamy Was, ciemność, która osłaniała planetę przez tysiąclecia została z tyłu, gdy Ziemia wyszła z trzeciej gęstości.

Aby wyjaśnić, dlaczego przemoc jest aktywna choć planeta jest już pewnie w czwartej gęstości, my cofnijmy się nieco w czasie. Wzdłuż ścieżki wznoszenia Ziemi, przeszła przez wiele poziomów energetycznych i jakiś czas temu osiągnęła poziom, który rozpoczął powiększanie wszystkich cech i zachowań. Gdy przeciwległe końce dwoistości zostały zintensyfikowane, ilość aktów, które odzwierciedlają najlepsze dobro ludzkości wzrosła i tak samo było z aktami, które odzwierciedlają to najgorsze.

Dualność jest w zenicie i każdy reaguje na „wzmocniony głos z wewnątrz” – osoby z tendencjami w kierunku przemocy postępują za ich podwyższonymi wezwaniami, aby działać gwałtownie.

Jednak nie wszystko jest takie jak może się wydawać. Kontrolowana przez Illuminati frakcja CIA wciąż jest aktywna w terroryzmie, czasami w połączeniu z organami ścigania, którzy nieświadomie są pomocnikami zamiast schwytania sprawców. W dodatkukorzystają z kilku pozostałych jednostek o sterowanych umysłach, które zaprogramowali, ta frakcja ma listę „możliwych” osób winnych ich działalności terrorystycznej. Oni zmyślać wiarygodne podstawy wokół selektywnych faktów dotyczących tych osób i tą historią karmią media.

Bombardowanie Marathonu w Bostonie było ich dziełem. Dwaj bracia, którzy „rzekomo” byli zamachowcami są bardzo dobrze dopasowani w to, co frakcja potrzebuję na tą okazję. Dowiedzieli się o zainteresowaniach młodych mężczyzn w konstrukcji prostej bomby i, wiążąc to z ich „radykalnymi” przekonaniami religijnymi i pobytem starszego brata kilka miesięcy w Czeczenii i Dagestanie, stworzyli „podejrzanych”, co społeczeństwo uzna za wiarygodne.

To smutne dla Was i dla nas, że wszelkie gwałtowne incydenty nadal są częścią życia na Ziemi. Są rzeczywiście tragiczne dla wszystkich, którzy doświadczają utraty ukochanej osoby lub otrzymują poważne obrażenia. My pobożnie pragniemy, aby zbolałe rodziny mogły wiedzieć, że ich członkowie zostali powitani przez „zmarłych” z rodziny i ich drogich przyjaciół w czasie wejścia w nirwanę, gdzie życie jest pełne aktywności, różnorodności i radosnej świadomości, że każdy jest częścią Jedności Wszystkiego.

Pomimo wyprodukowanych przez Najważniejsze media pokryć „aktów terroru” i innych haniebnych zbrodni, energia strachu się rozprasza. Gdyż każdy na poziomie duszy wie, że planeta jest stokroć mniej „toksyczna”, niż to było kilka lat temu, i gdy przypływy energii utrzymują przesuwanie Ziemi do coraz wyższych wibracji, ta wiedza zaczęła sączyć się do świadomości. Wielu, którzy dawniej byli głęboko dotknięci sianiem strachu przez Media nie są już podatni na to.

Istnieją nieuzasadnione spekulacje, a także strategicznie straszące plotki o tym, gdzie wojna domowa w Syrii może doprowadzić. Nie będzie więcej „pełnowartościowych” wojen międzynarodowych i próby użycia broni jądrowej nie będą udane. Ostatecznie, bojownicy o wolność w Syrii zwyciężą i, podobnie jak inne kraje, gdzie obywatele wyparli despotycznych władców, ten naród też przejdzie przez okres niepokojów przed osiągnięciem stabilności społecznej i przywództwa.

Trwająca wojowniczość Izraela jest dziełem syjonistów – kolejnej z odmiennych grup Illuminati – którzy służą tylko własnym interesom podboju. W przeciwieństwie do tego, w co oni chcą wierzyć, ruch syjonistyczny nie reprezentuje woli Izraelczyków i Żydów gdziekolwiek indziej na świecie. W tym czasie ten ruch, traci przychylność nawet z jego dawnych zagorzałych sojuszników, z czasem całkowicie straci wiarygodność i wpływy.

To jest tak, że wiele dusz odmawia opieki prawnej, zdrowotnej, edukacji, gospodarczej i społecznej równości; i niesprawiedliwe prawa, metody nadzoru i inne działania są naruszaniem prywatności i, ograniczaniem wolności. Chemtrails wciąż przecinają niebo w niektórych miejscach i wasze powietrze, woda i gleba, są zanieczyszczane nadal, tak jak i bezczeszczenie waszych lasów i straszne traktowanie zwierząt w morzu i na lądzie.

Rządy nie mogą dłużej ignorować wymagań istotnych reform w tych dziedzinach i wszystkich innych szkodliwych sytuacjach. Korzystne zmiany wynikają z działań narodów i ruchów obywatelskich na całym świecie i te ruch gwałtownie rosną w liczbach i skuteczności. Zobaczycie, że wszystkie istniejące lub proponowane przepisy ustawowe, zasady, ograniczenia, produkty i systemy, które negatywnie wpływają na życie na Ziemi będą dotykane stopniowo.

Osoby łączące punkty (kropki) pozytywnych zmian ogłaszane w niezależnych publikacjach, stronach internetowych i dokumentach telewizyjnych i wywiadach czują otuchę. Ostatnie ogłoszone kropki o międzynarodowym zastosowaniu miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Zespół spotkał się z przedstawicielami mediów i kilku byłymi członkami Kongresu, aby mówić o swoich osobistych obserwacjach i wiedzy, które oferują wyraźne dowody inteligentnego życia pozaziemskiego [Obywatelskie Przesłuchania w sprawie ujawnienia (UFO) w Krajowym Press Club w Waszyngtonie, DC, rozpoczęły się w kwietniu 29].

Kilkanaście lat temu grupa była w tym samym miejscu w tym samym celu. To krótkie spotkanie zostało całkowicie zignorowane przez media, nie wspominając, rządu USA i choć ostatnie pięć dni formalnych przesłuchań nie generowało nagłówków gazet na całym świecie, zostało wymieniony w pewnym zakresie w prasie i raportowane na licznych stronach internetowych .

Ale o wiele większe znaczenie tego tygodniowego wydarzenia jest to, że miało ono miejsce. Wpływ Iluminatów w Stanach Zjednoczonych, ich ostatnim bastionie, osłabł tak poważnie, że nie mogli już temu zapobiec. Wasze rządy nie mogą kontynuować znacznie dłużej, aby ukrywać obecność naszej (kosmicznej) rodziny, ale proszę nie oczekiwać, że uściśniecie dłoń tym, którzy żyją wśród was lub powitacie lądującą załogę w przyszłym tygodniu. Urzędowe potwierdzenie, że inne cywilizacje istnieją, a może tylko prawdopodobieństwo, że one istnieją, będzie ostrożnym pierwszym krokiem, i wasi przywódcy, którzy zostali zaangażowani w planowanie zapowiedzi wciąż dyskutują o tym, kiedy ludzie będą gotowi to usłyszeć?

Ci przywódcy nie wiedzą, że decyzja nie należy do nich, kiedy to wprowadzić. W Jego nieskończenie większej mądrości, Bóg wie, kiedy dać sygnał STARTU dla Najwyższej Wszechświatowej Rady, a wtedy niektóre z tysięcy załóg okrążających planetę dołączą do Was. Będą dodawać swoje technologie do opracowanych przez waszych naukowców, wiele lat temu, ale przywłaszczone przez Iluminatów, i kiedy już nie będziecie potrzebowali ich pomocy, ci członkowie rodziny wrócą do swoich ojczyzn.

To jest właściwe miejsce, aby rozwiązać inny problem podzielany przez wielu lightworkers. Nie, fakt, że nie będzie masowego lądowania nie oznacza tego, że życzliwe cywilizacje w naszej wszechświatowej rodzinie porzucili was i cywilizację, co oznacza zniewolenie, które teraz jest na miejscu! Jedyne załogi na waszym niebie to są świetlni wojownicy i służą wam głęboko w sposób niezbędny.

Technologie na statkach ograniczają zanieczyszczenia w atmosferze, powodują awarie wojennej broni, zapobiegają próbom ogromnych ataków terrorystycznych, kierują światło na wasze wody, aby pomóc utrzymać życie morskie i burzą lub odparowują wszelkie małe elementy w przestrzeni, które mogłyby zaszkodzić Ziemi. Ogromne, potężne cywilizacje wciąż promieniują światło z daleka na planetę, i tych z poza ziemi, którzy są z wami na wpływowych stanowiskach i naciskają na działania reformatorskie.

Wymieńmy kolejny obszar, w którym używane argumenty są bez sensu. „Globalne ocieplenie” z powodu umyślnego zaniedbania ludzkości, ignorancji i zaprzeczania jest absolutnie realne, ale bądźcie pewni, żetopnienie lodu polarnego, rekordowe skrajne temperatury i inne anomalie pogodowe są ziemskimi krokami w kierunku powrotu do klimatu umiarkowanego na całym świecie, w sposób, jak to było, gdy cała planeta była „w ogrodzie Eden”.

Narciarze i inni lubiący zimną pogodę, miłośnicy sportu nie muszą niepokoić się, że ośnieżone góry znikną – z całą pewnością, że nie! Majestatyczne górskie łańcuchy Ziemi i niesamowite wąwozy tworzone przez dynamiczne wstrząsy i potężne wody nie istniały, gdy planeta najpierw powstała, ale te spektakularne aspekty, jej naturalne piękno, które zachwyca was zachwyci ją też.

Matko, myślę, że czytelnicy ucieszą się z części transmisji od drogiej duszy w nirwanie, która odnosi się do klimatu. Proszę wpisać również jej późniejszą krótką rozmowę z tobą.

Oto fragment informacji Grace o życiu w Złotym Wieku Ziemi – Zycie Poza 2012. (Jej część tej książki, to jest kilka krótkich pozycji z kilku długich transmisji, które stały się rozdziałem”Grace” w „Iluminacji nowej Ery”. Poniższe informacje pochodzą z jej pierwszego przekazu, z 1999 roku.)

Moje usługi w tym momencie to studiowanie mechaniki i rozbiór anomalii pogodowych i zmiękczanie ich skutków w naszej atmosferze. I „nasza” oznacza tak waszą, jak i naszą. Nie wszyscy jesteśmy tak daleko od Was, wiecie, a co więcej, mamy takie bliskie więzi z wami wszystkimi, że nie jesteśmy oddzieleni na bardzo wiele sposobów. Poprzez naszą mniejszą gęstość i odpowiednią pogodę, tak, jesteśmy (oddzieleni), ale nadal jest to Wasz i nasz klimat, nad którym pracuję.

Wiem, że to brzmi prawie zbyt dziwnie, aby w to uwierzyć, ale to jest najprostszy sposób, abym mogła powiedzieć. To nie jest dokładnie, jak ja to opisuję tutaj, ale nie macie naszych słów, wiec, jak moglibyście zacząć wiedzieć o co mi chodzi, jeśli mogę użyć naszego słownictwa? Nie ma żadnych synonimów lub podobnych wyrażeń w tym procesie. To jest coś, co nie może pomóc od razu, ale w dłuższej perspektywie, to, co robię uczyni dobrą różnicę.

To nie jest tak, że mogę wykorzystać wiatry Ziemi lub działać jako globalny parasol w tych głównych sztormach. Uczę się jak zamknąć energię, tak, żeby mogła być ona rozproszona, a nie gromadzić się, a następnie eksplodować. Powinnam powiedzieć rozproszona w rutynowy i powolny i łatwy sposób, a nie tylko siedzieć przez chwilę, a następnie działać tak, jakby złapała cały świat za ogon, a wtedy , uważajcie -oto kolejny huragan lub tornado!

To zajmie trochę czasu, aby to miało jakiś wpływ, wiesz? Jest dużo więcej tego, co jeszcze przyjdzie jakiekolwiek oznaczenie tego będzie podane -oczyszczanie, zwiększanie światła, rozjaśnianie brzemion negatywności Ziemi, proces wzniesienia – ale to wszystko składa się na to samo – dużo aktywności geologicznej z poważnymi uszkodzeniami jest jeszcze w zanadrzu.

Nie ma sposobu na to, wiesz. Energia jest energią, i nie można powiedzieć, „Sio, kochanie, idź się rozproszyć.” Właściwie, to co teraz mam w pracy, to, jak dostać się do tego stanu, aby być w stanie obsłużyć rzeczy tak, że jeśli deszcz jest potrzebny, to przychodzi, po prostu wystarczająco dużo. Gdy to się robi, to odejdzie, dopóki nie będzie znów potrzebny. Rytm, wzór jest ustanowiony, widzisz.

Poniżej część Grace i moja krótka rozmowa w październiku 2011 roku.

Te ekipy na waszym niebie są coraz podniecone. Były gotowe od lat, aby wylądować i zacząć zabierać się do rzeczy, które mogą zrobić, aby wam pomóc, które ich technologie mogą. Macie jakieś własne wynalazki, które są utrzymywane w tajemnicy, a niewielu z was wie to i co oni są w stanie zrobić, ale tylko poczekajcie, aż zobaczycie (pozaziemskich) techników w akcji!

Także Wasza pogoda i „naturalne” katastrofy – kilka słów o tym. Wiesz,że przez wieki wiele z tego został stworzone przez kombinacje technologiczne kontrolowane przez Illuminati – dobrze, to skończy się w wielkim pośpiechu. Właściwie, to już zwolniło mocno, a żadne z tych twierdzeń o fantastycznych – jak w fantazji – pozorach, nie fantastycznych – potężnych – katastrofalnych wstrząsach wędrujących po Internecie nigdy nie nastąpi. Tylko trzymajcie oko na wspaniałości świata, Złotym Wieku Ziemi, i nie bójcie się dużych zmian – One są wszystkie dobre!

Grace, jak ci idzie z twoją „Pogodą na przyszłość”?

Cudownie! Jesteśmy gotowi na czas, gdy Ziemia zrzuci wszystko negatywne i możemy działać na jej wyborze dla klimatu umiarkowanego wszędzie. To nie potrwa tak długo, jak moglibyście pomyśleć, aby zmienić pustynie w ogrody warzywne!
Dziękuję, mamo. Teraz, droga ziemska rodzino, wiecie, że ludzie w Nirvanie robią więcej niż promieniowanie miłością na was – Oni są w służbie w sposób, którego prawdopodobnie nigdy nie wyobrażaliście sobie, aby ktoś żyjący w świecie duchów mógł zarządzać.

Wiele krajów uhonorowało matki w tym dniu, a wszystkie kraje mają specjalne dni na cześć osób, którzy dokonały niezwykłych wkładów w ten czy inny sposób. Co radość będzie, gdy na co dzień będziecie szanować siebie i wszystkie inne dusze w tym wszechświecie jako rodzinę Boskich istot.

______________________________

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
suzy@matthewbooks.com

http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s