Feniks z Popiołów. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Bóg manifestuje swoją wspaniałość na Ziemi.
I podczas gdy wydaje się że Ludzkość ponownie się zagubiła, wszystko nadchodzi w zupełnie inny sposób, albowiem zaprawdę:
Droga do Światła przynosi wiele magicznych zmian (*zwrotów) i ten najbardziej znaczący Zwrot jest uzasadniony tym że ulatnia się pozór tego Świata.

 

W tych dniach budowane są zagrażające scenariusze wojenne,
w tych dniach Świat wciągany jest w prąd zguby (*zepsucia),
w tych dniach oddziela się ziarno od plew i chwast będzie wyrywany jak nigdy dotąd.

Ostatnie przełomy i wyłomy w ludzkim Społeczeństwie są inscenizowane przez Ciemne Siły, aby ludzkość i Świat pozostali w ich posiadaniu.

Teraz zostaną stworzone ostatnie Dramaty, jeszcze zanim wszystko zgubi się w Bycie i rozpuści się w niczym – dla Was, dla tych którzy wybrali Światło.

Dlatego też teraz należy utrzymać nerwy na wodzy, pozostać z dala od Gry Zgrozy, lecz mimo to obserwować to dokładnym spojrzeniem.

Teraz zaczął się czas największych Transformacji jakie kiedykolwiek były możliwe dla Ziemi i dla Ludzkości.

Kto teraz pozostanie spokojnym, zakotwiczonym, wycentrowanym i wyjustowanym na Centrum Wszystkich Bytów, tego Królestwo Nieba wita jako Dar Boży i jemu należy się zapowiadany Ludzkości spadek.

Nic nie pozostanie takim jakie było, zaprawdę, żaden kamień nie pozostanie na kamieniu, Świat otrzyma Nowe Oblicze – i tylko ze słyszenia Nowe Generacje będą pamiętały o tym Stanie – jako wzorową Służbę która wykonali kiedyś na Ziemi wielcy bogowie.

Tak więc nie martwcie się ani sekundy, bo każde zmartwienie jest zmarnowaną Energią, Energią którą możecie zastosować wszędzie, tylko nie przy ociężałych Stanach które trzymają Was niczym zakładników.

Każde staranie jeszcze panujących Sił Ciemności jest skierowane na to aby Ludzkość pędzić przed sobą niczym głupie stado owiec i utrzymywać ją w zmartwieniach, strachu i nienawiści.
To zagwarantowałoby ich zwycięstwo i dlatego też przez tysiące lat udawało się im utrzymywać tą władzę nad Światem i Ludzkością.

Jedynie przez Wasz Strach oni stają się mocni, Ci którzy stają teraz przez zmianą (*Ci którzy zostaną teraz zastąpieni). Jedynie Wasze zamartwianie się i Wasza nienawiść daje Moc tym Istotom i zaopatruje je w dostateczną ilość Energii, by mogły one nadal czynić szkodę.

Strach jako Źródło Energetyczne jest najbardziej rozpowszechnionym środkiem niskich Kultur, tak aby wszystkie Istoty które zdecydowały się brać udział w tej Grze mogły otrzymać swoje doświadczenia.

Dla tej Ziemi te Stany minęły – raz na zawsze!

Tak więc Ciemni będą musieli szukać sobie nowych pastwisk albo – dokładniej mówiąc – zostało zarządzone że zostaną oni PRZESUNIĘCI na nowe pastwiska.

Ta Ziemia nie może już więcej tolerować takich Sił i zrzuci je – tak jak Człowiek który wchodzi w Światło zrzuca swój Cień.

Patrzcie w przyszłość z Zaufaniem.
Im bardziej szaleją walki na Ziemi, im bardziej piętrzą się scenariusze upadku, tym bardziej macie pozostawać w Radości, Pewności, Pokoju i Klarowności, Szczęściu i Miłości.

Rozpoznajcie co JEST i rozpoznajcie DLACZEGO to jest. Wtedy jesteście Widzącymi i Prorokami, albowiem w nadchodzącym czasie ludzkiemu oku zostanie pokazane wiele, a jednak to Oko Duchowe będzie umiało rozróżnić jedno od drugiego.

My wkraczamy na nieodkryty ląd – na zaprawdę nowe Poziomy Tworzenia i będzie jednocześnie zimno i ciepło, będzie podnosiła się nienawiść i mnożyła się Miłość, jak w żadnym Czasie dotychczas. I z tych „rozbujanych” Stanów przeciwieństw tego Czasu podnosi się szybko Nowa Ziemia z Nową i Przebudzoną Ludzkością – niczym Feniks z Popiołów.

Podczas gdy wydaje się iż wszystko pozostaje „po staremu”, wszystko stanie się nowe – i Wasza duchowa natura wie o tym, przypomnijcie sobie o tym.

Boska Łaska zarządza Nowy Świat i Ludzie budzą się z ich koszmaru, aby oddać się nowej historii Tworzenia.

Honorowani, kochani i po wsze Czasy weszliście w Tworzenie jako wyjątkowa Ekspresja – LUDZIE – Wy Anioły w ludzkiej postaci.

Ukłońcie się przed Wami samymi albowiem zaprawdę bogowie sami rozpoznają się w Bogu i okazują się godnymi Jego Łaski przez to że doświadczają się jako bycie Wszystko-Jest-Jednym z wszechobecną Świadomością i ze Źródłem Bytów.

Ja Jestem tym który prowadzi Was przez ten Czas, z nieskończenie wielką liczbą Wojowników Światła i Istot Światła.
Wypatrujcie Światła które Ja noszę na Wysokości i wypatrujcie Świątyni zbudowanej na stabilnym gruncie.

Wypatrujcie wiecznej, niezmienionej Prawdy wszystkich Żyć – a Kamień Mądrości stanie się Waszym na Wieki.

Teraz pożegnajcie się ze Starym Czasem, albowiem Nowy Świat gotów jest aby go powitać.

Dni odchodzą, dni przychodzą aż do Momentu w którym ten Świat wystąpi z Kręgu Karmy.

Jesteście godnymi, aby się teraz tego dowiedzieć – dzisiaj, tutaj i teraz – jest to dane – w Wieczności.

JESUS SANANDA

//Patrz również: 04.01.2013 Feniks. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/16/16-05-2013-feniks-z-popiolow-jesus-sananda/

Reklamy

14 comments on “Feniks z Popiołów. JESUS SANANDA

 1. @Dorota 😀 ,,,, miłego wieczoru ,,, w moim ogrodzie zakwitły bzy 😀 i śpiewają
  kosy , wielki orzech ma już pierwsze listki 😀 ****** 😀 *******
  PS. nie bierz urlopu ,,,, 😉

  • @Xylotet, witaj Braciszku 😉 Nocny Marku 🙂 A cóż Cię to tak za dnia przywiodło do nas? 😀
   Urlopu nie wzięłam na własne żądanie, ale widzę że całe nasze towarzystwo chyba jakieś skonfundowane się zrobiło tymi różnymi masażami „po całości” 😛 i umilkło, czy przyczaiło się tylko…. no, nie wiadomo co nimi….. , ale jak się tu trochę pokręcimy to może się któryś „diablik” albo „diabliczka” pojawi 😀
   PS za moim oknem też tak mam 🙂

   • A kuku!
    Dorota – nic nie jest takie jakie się wydaje 😀 Klimaty zmieniają się, bo są różne „wytyczne”. Jak zwał tak zwał 🙂 W każdym razie przyjmij zaproszenie Marka, jeśli masz ochotę rzecz jasna. Marek na pewno chętnie wyprostuje niektóre „zagięcia”. Jakby co, miłego gadania!
    Buziaki 🙂 😛

   • @freeheart ,,, masz wpływ na ludzi (dawną załogę),,, to już Ci odpowiedziałem
    na Twoje wcześniejsze pytania ….. 😀

   • @Dorota ,,,, co powiesz o jednoczakrowym uniwersum ???? albo rzeczywistości,,
    nazywaj to jak chcesz 😀 ,,,,, mentalne zagięcia ,,, ????
    Ps.Zdzich Ci to może wyjaśnić…….

   • Dobrze, że xylotet jest czujny 😀
    Mogłaś pomyśleć, że jakieś Twoje zagięcia …
    To już wiesz, że myślę globalnie.
    Buziaki – świstaki

   • O, to już prasujemy zagięcia?…rozplątujemy zwinięte na ścisk duszo-kłębki? rozprostowujemy wygniecione 3w skrzydełka?…jakże miło… 😀 😀 😀 Buziaczki dla jednoczakrowców 😉 tych już gotowych, a zwłaszcza tych ‚in spe’ i ‚in statu nascendi’ 😀 😛 😀 ❤ ❤ ❤
    PS. A nawet 'in spa', a co!… 😉

   • Wika, tak sobie myślę, że najlepiej jest gdy każdy we własnym zakresie swoje skrzydełka prasuje, bo tylko on wie co i gdzie ma zagięte. Jesteśmy „indywiduami” 😉 , niepowtarzalnymi i chociaż wydaje się, że wiemy wiele, to każdy z nas wie tylko tyle ile widzi ze swojego „pięterka”. A zatem, dobrze jest wiedzieć co w trawie piszczy, ale trzymać się swojego promyczka i nim podążać 🙂 :*****

   • Dobrze, ze jestes Dorotko 🙂 Dziekuje Ci za to Twoje Serce i PRAWDZIWA milosc, ktora z niego emanuje i oswieca, rozgrzewa dusze, ktore przy nim sie znajda. W kazdym badz raziei ogrzewa moja, zawsze ilekroc sie tu pojawiasz 🙂
    Milosc, ktora nie poucza, nie osadza, rozumie i akceptuje, wszystko co jest.

    Dziekuje Ci tez za Twoja prawdziwa Madrosc,ktora przejawia sie w kazdym Twoim slowie, takze, w tym, ktore wlasnie napisalas…

    Pojawilam sie tu, zeby sie uczyc, miedzy innymi milosci 🙂
    I od Ciebie miedzy innymi otrzymalam jej i co za tym idzie ucze sie najwiecej.
    Mam zamkniete bo poranione serce i tylko prawdziwa milosc moze je uleczyc i otworzyc.
    Zranionego serca nie da sie oszukac slowami. Ono reaguje i otwiera sie tylko w swietle prawdziwej milosci.

    Badz taka zawsza, bo niesiesz to Swiatlo niezlomnie, stale i „skromnie”…bez fanfar zbednych slow. Milosc nie potrzebuje slow. Bo kiedy jest, po prostu sie ja czuje. I slowa sa niepotrzebne.
    Bo im wiecej ktos mowi o milosci , tym przewaznie mniej jej ma. Dlatego tyle musi o niej mowic…by miec jej iluzje.. 😉

    Zaslugujesz w pelni na to dumne miano Pracownika Swiatla. Wiem, co mowie.
    Wszytskiego dobrego, Dorotko…

   • Fiołeczku 🙂 wielkie dzięki za te bardzo miłe słowa 🙂
    Zanotowałam sobie w moim pamiętniczku 🙂 to, co napisałaś:

    „Zranionego serca nie da się oszukać słowami. Ono reaguje i otwiera się tylko w świetle prawdziwej miłości.”

    Możesz mi wierzyć, że wiem co to znaczy Siostro 🙂 , buziaczki dla Ciebie :******

    PS. Na mojego nosa, wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku 🙂 , teraz wystarczy tylko spokojnie przysiąść na jakimś pieńku 😉 , poprzeglądać piórka, pouśmiechać się do siebie 🙂 , a Wszystko samo się poskłada 🙂 :******

   • Bo niektórzy z tych Wojowników Światła, walczy raczej…”ogniem i mieczem” 😀 zamiast światłem. Idą jak tarany w swym wojowniczym zapale i wypalają po drodze wszystko co stanie na drodze ich „ego” z hymnem „miłości” na ustach 😀

    Nie daj się Fiołek !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s