Michał: Na horyzoncie

Będziemy dziś mówić o tym najnowszym napływie energii, skupionym wokół waszego miesiąca z trzema zaćmieniami. Przyspieszy on przemiany społeczne, które już się rozpoczęły w tempie dotychczas niespotykanym. Niektórzy będą tym oszołomieni. Ci, którzy już posunęli się daleko naprzód w ich procesie przebudzenia, otrzymają pewne potwierdzenie dla swych przekonań, których wytrwale strzegli przez tak długi czas.

W dużym stopniu oznacza to również przemiany w waszym wszechświecie, które wkrótce wywołają wewnętrzną ewolucję oraz doprowadzą do zewnętrznych sytuacji, o których marzyliście, afirmowaliście i o które prosiliście swego Boskiego Stwórcę. Wy, którzy rozpoznajecie, co się tak naprawdę wydarza i stanowi daleko posunięty proces, możecie być poruszeni tempem zmian, jakie dostrzegacie, ale chcemy wam powiedzieć, że jest to nic w porównaniu do tego, co jest na horyzoncie.

Tak jak we wszystkim, jedna zmiana zainicjuje wiele innych, a efekt tego będzie przypominał lawinę. Niektórzy z was już zaczęli czuć, że to się zbliża. Staracie się do tego przygotować. Po prostu się rozluźnijcie i przygotujcie się, aby się tym cieszyć, najdrożsi, gdyż nie możecie być odpowiednio przygotowani na to, co na was oczekuje. Wasz wiat zostanie wywrócony do góry nogami już przez jedną czy dwie rzeczy, które niedługo ujrzycie, a jest tego więcej niż jedna czy dwie w zanadrzu.

Czujecie, że poczynione zostały obietnice, których nigdy nie dotrzymano. Mówimy na to, że macie już przed sobą wystarczająco dużo dowodów, które mogą rozwiać te odczucia – o ile rozejrzycie się uważnie. Ale nie ma to większego znaczenia, gdyż bardzo niedługo ci, którzy chcą to zobaczyć, nie będą mogli już temu zaprzeczać.

Pragniemy jednak, abyście nieustannie utrzymywali wasze skupienie na wewnętrznej przemianie, jaką zainicjowaliście i nad którą dotąd czuwaliście. Jest to siłą napędową dla całej reszty. Naszym najgorętszym pragnieniem, najdroższe ziemskie anioły, jest to, abyście nadal badali i zgłębiali prawdę waszej istoty aż odkryjecie cudowną i boską prawdę, jaką my w was dostrzegamy. Będziecie inaczej chodzić, inaczej stać, inaczej się czuć, i inaczej myśleć. Czy możecie sobie wyobrazić świat, jaki wtedy stworzycie?

Dla nas ten świat jest już tutaj, ale mówimy używając waszych pojęć po to, by was zachęcić. Bądźcie w pokoju. Bądźcie w radości. Bądźcie w jedności i w miłości z życiem. Wkrótce znów będziemy z wami rozmawiać. Dobrego dnia.

Reklamy

One comment on “Michał: Na horyzoncie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s