Manuskrypt przetrwania – część 309

Już przyzwyczailiście się do idei czytania słów wam dawanych przez pośrednika, takich jak channelerka, której używamy. Jednak od teraz chcemy też i zachęcamy wszystkich, aby próbowali komunikować się bezpośrednio z nami. A gdy mówimy „my”, mówimy oczywiście kolektywie znanym jako Wierni Towarzysze. Jest oczywiście zrobić to łatwiej otwierając się na wszystkich, bo jeśli poprosiliśmy każdego z was, aby po prostu wybrać sobie nazwę podmiotu, z którym chcielibyście się skomunikować, to mogłoby uniemożliwić wam komunikację na tak wiele sposobów. Tak, to jest również powód, dla którego wybraliśmy pojawiać się w formie zbiorowej bez twarzy i bez imienia. Widzicie, macie wszyscy zdolność do łączenia się z „drugą stroną”, jak wielu odnosi się do nas, ale do tej pory, to była taka, która została zarezerwowana dla niewielkiej liczby osób. A powody tego są łatwe do wyjaśnienia. Ludzkość była w długiej podróży, aby dotrzeć do punktu, gdzie jesteście na dziś, i teraz wreszcie uczyniliście siebie gotowymi do wejścia naprawdę w swoją prawdziwą rolę jako obywatele nie tylko z tej planety, ale z całego Stworzenia. I ta podróż była obarczona wieloma niebezpieczeństwami i zakłóceniami, i jako takie informacje były kontrolowane na tak wiele sposobów. Wiemy, że nie jest to nowość dla każdego z was, bo wszyscy wiedzą dobrze, że tutaj jest dużo manipulacji dziejącej się za kulisami, jak to było, i ta droga, którą ludzkość szła w dół przez tak długi czas, nie jest Drogą, którą ludzkość określiła na początku. Ale teraz wiele rzeczywiście zostało wyprostowane, i jak wszyscy wiecie, wasza własna podróż była istotną częścią tej restrukturyzacji waszej planety. Bo bez procesu oczyszczania i oświecania, który wzięliście na Siebie, nic więcej by się nie zmieniło w ogóle w tym temacie, w waszym domu z dala od domu, jak byśmy to nie nazwali, a ludzkość byłaby zmuszona do kontynuowania podróży w kierunku w dół i nad przepaść do pewnej zagłady.

Ale, jak ostatnie wydarzenia więcej niż pokazały, dość waszych braci postanowiło zrobić to samo na temat spotkania, jak Wy, i przez te ostatnie kilka miesięcy, ilość światła, która została wylana do waszego świata poprzez wasze fizyczne naczynia wzrosła tak bardzo, że, to zmyło niemal wszystkie ślady manipulacyjnej gęstości, która kiedyś cię otaczała was ze wszystkich stron. My nie będziemy bawili się w więcej szczegółów na ten temat, po prostu podaliśmy to, aby wyjaśnić niektóre z powodów, dlaczego na wiele sposobów zostaliście zmuszeni przejść przez stan pośredni, kiedy tylko chcieliście słuchać słów pochodzących od światła. Ale teraz, tak wiele z tych szkodliwych sił zostało zneutralizowanych lub usuniętych, więc także, wasze własne umiejętności łączenia się zostaną znacznie zwiększone.

Widzicie, otwarty kanał jest otwartym kanałem, a wcześniej, to było zbyt kuszące dla tych, nie tak chętnych na poszerzenie ilorazu światła, aby używać tego otwartego kanału do realizacji ich własnych pomysłów. Innymi słowy, wiele prób manipulacji w postaci dezinformacji i umyślnego zatapiania w niskich częstotliwościach zostało przeprowadzone, i niektóre z nich były naprawdę udane, a inne, zaprzestane. Ale nadal to było wystarczające, aby utrzymać nas wszystkich zajętymi, aby próbować zminimalizować wyciek ciemnej materii do kanałów (channelerów) światła. I wierzcie nam, to było w czasach bardzo gorączkowego nastroju po obu stronach zasłony. Ale teraz, całe pole gry zostało zmienione na tak wiele sposobów, a ponadto Wasz własny poziom wibracji został podniesiony o wiele wyżej przez wasze chęci dostania się, a nawet podłączenia do tej sieci światła, której wszyscy staliście się częścią. Więc teraz, stawka jest bardzo, bardzo różna od tego, co było tylko krótki czas temu, więc tak, zachęcamy wszystkich, aby zacząć uważniej słuchać sygnałów, które będziecie otrzymywali w czasie do przodu.

Bo Wy też macie własnych wiernych towarzyszy, i oni nie są w różnego rodzaju kształtach i rozmiarach. Bo pamiętajcie, nie jesteście już samotną istotą, podróżującą samemu na tej drodze. W rzeczywistości nigdy nie byliście samotnymi podróżnikami, ale teraz jest czas, aby rozpocząć łączenie się nawet bliżej z kumplami. Oczywiście, niektórych z nich już spotkaliście, może nawet w formie fizycznej, ale inni są mniej znani dla Was. Ponadto wasze własne grupy znacznie się zmieniły w całej tej podróży, ponieważ jesteście starannie dobrani, aby dopasować swoje pole wibracji w każdym momencie. Więc tak, oni są waszymi stałymi towarzyszami, ale również stale się zmieniają, nawet jeśli niektóre z elementów grupy będą stałe.

Spodziewamy się, że to nie będzie nowość dla wszystkich, bo niektórzy z was przez długi czas mieli możliwość połączenia się z innymi podmiotami, z drugiej strony, ale dla innych, to będzie nowe terytorium, co by nie powiedzieć. I tak, będzie to również odczuwane jako trochę trudne na początku, bo jak możecie wiedzieć, kim jest ten co „mówi” do was? Czy nie jest to po prostu tobą? Cóż, może tak jest, bo sami składacie się z kilku poziomów świadomości, a ten, co „żyje i oddycha” z dnia na dzień jest tylko częścią tej całości. Ale teraz, gdy wszyscy stajecie się JEDNOŚCIĄ, możecie również stać się JEDNOŚCIĄ z sobą, czy może powinniśmy powiedzieć „Wami”, i na tym polega pierwszy krok w kierunku uznania wiadomości, które będziecie otrzymywali. Bo wiele razy to jest rzeczywiście Ty mówisz do siebie, ale jest to wyższy poziom świadomości w was, który przemawia do ludzkiej części was. Ponadto, możecie również zacząć odbierać sygnały od innych podmiotów, więc rzeczywiście jest dużo do odkrywania teraz.

Wiemy, że to wydaje się być nie tylko trudne, ale wręcz przerażające dla wielu z was. Bo co (będzie), jeśli ktoś, kto zapuka do twoich drzwi i nie będzie z rodzaju tak łagodnych? Cóż, pozwólcie nam najpierw powiedzieć, że szanse na to nie są bardzo wysokie, ale w tym, jak we wszystkim innym, jest to kwestia świadomości i intencji. Bo zawsze sprawdzacie wiarygodność każdego, kto chce wejść do Waszego domu, prawda? Innymi słowy, możecie użyć waszego rozeznania w tym, jak to zrobić, jak we wszystkim innym, i jeśli jest to coś, z czym po prostu czujecie się źle, po prostu powiedzcie „NIE” i odmówcie im wejścia. To jest takie proste, bo nikt nie może „wejść” bez twojej zgody. A teraz światło , które wszyscy przenosicie w środku jest tak silne, że będzie działać jak najlepsza z tarcz w każdych okolicznościach. Więc po prostu pozostańcie skoncentrowani i zachowajcie czujność, i wczuwajcie się w to, co czujecie, że się zbliża. I proszę, wiedzcie, nawet najbardziej łagodne z energii mogą być nieco przytłaczające na początku, ale potem, po prostu poproście je o działanie powoli aby przyzwyczaić się do energii. Bo to jest pierwsza i najważniejsza kwestia energii, a więc każde nowe spotkanie będziecie czuć ta samo tylko, że nowe, w jakiś sposób, ponieważ będziecie stykać się z formami energii, z którymi czujecie się trochę obco , jeśli możemy użyć takiego słowa. Ponownie, po prostu róbcie to, z czym czujecie się dobrze, i nie starajcie się zmuszać do niczego. Wystarczy pamiętać, że drzwi nie są zamknięte już dłużej, a więc możecie również wejść w te sale „wolnego słowa”, ale róbcie to, w tempie, z którym czujecie się komfortowo. I odbierajcie swoich „towarzyszy”, aby połączyć się z nimi, gdy czujecie się kierowani do nich. Po prostu wiedzcie, że macie dosłownie całe mnóstwo do wyboru, i wszyscy są chętni, by się przywitać w ten czy inny sposób. A jeśli czujecie się całkowicie zamknięci, i wszystko wydaje się milczeć, wiedzcie, że też nie jesteś sami. Właśnie postanowiliście wziąć trochę czasu i trochę poczekać, zanim podejmiecie ten pierwszy niepewny krok do tego, i to jest też OK.

Ponownie, jest to dosłownie jeden na jeden. Tak więc każdy z was będzie miał własne doświadczenia z tym. Część z tej energii przyjdzie do Ciebie w postaci słów, przez palce lub przez uszy. Inni mogą mieć podwyższoną świadomości kształtów i obrazów, podczas gdy inni zaczną odczuwać nieoczekiwane zapachy w nieoczekiwanych miejscach, jak zapach róż, gdy nie ma róż obecnych. Rzeczy jak te, wielkie i małe, to wszystko znaki, którymi ktoś próbuje powiedzieć „hello” w ten sposób, więc nie sądźcie, musicie naśladować tą channelerkę, aby być w stanie komunikować się ze swoimi stałymi towarzyszami.

Zostawmy to na tym na dzisiaj, ale my naprawdę wrócimy z powrotem i powiemy więcej na ten sam temat później. Do tego czasu zapraszamy wszystkich, aby zaczęli słuchać dobrze, aby nie przegapić żadnego „przywitania” przychodzącego na waszej drodze.

http://aishanorth.wordpress.com/

http://2012allabout.blogspot.com/2013/05/manuskrypt-przetrwania-czesc-309.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s