Dźwięk Ziemi. OPIEKUNOWIE ZIEMI

Opiekunowie Ziemi / Ci którzy strzegą Ziemi

Zmienił się dźwięk Ziemi!

Matka Ziemia została wprawiona w Wibracje i wysyła dźwięki w Wszechświat.
Po nich można ją rozpoznać – jako planetę która wyrównała się do tych wyższych drgań Światła Boga. Ziemi nie mogą już więcej przeoczyć, nie mogą jej nie usłyszeć te wszystkie Formy Życia które już same stoją w Świetle.

Przybywszy na ten Poziom Bytu, wszystko idzie teraz szybko dalej.
Przebudowa Świata nie wie co to przerwa, tak samo jak ewolucja Wszechświata i indywidualnych Bytów również nie wiedzą co to jest przerwa.

Jednak rasa ludzka ma skłonności do tego by czynić przerwy, duże i długie przerwy które przyczyniają się do zagubienia w różnych Życiach, do zmarnowania się a nawet do zmarnowania samego Życia.

Gdy tylko Istota wchodzi w reguły Czasu i Przestrzeni, wtedy od podstaw zmienia się modus pracy.

Wszystko podporządkowane jest określonej ociężałości i mało pozostaje z tych pierwotnych Boskich Impulsów Siły które tworzą się cały czas na nowo.

Jednak nie jest to jedynie naturalna ociężałość samej planety czy otoczenia przez Czas i Przestrzeń które to powodują, nie jest to tylko ciężkość pola magnetycznego które wszystko czyni cięższym, lecz jest to przede wszystkim fakt że „podwójno-nitkowy-DNA Człowiek” praktycznie nie jest w stanie podnieść się ponad tą ociężałość. To jest również przyczyną tego że tradycyjne Elity tego Świata mogły do dziś postępować z ludzkością jak tylko chciały.

A więc ociężałość była wrodzoną dla rodzaju ludzkiego i wydawało się że nie można przed nią uciec – aż do TERAZ, do dziś.

Teraz zmienia się to radykalnie!
I władcy tego czasu nie są na to nastawieni i prowadzą dalej swoją Starą Grę. Jednak Ludzie przebudzają się z dotychczasowego letargu.

U podstaw faktycznych Przełomów tego Czasu leży przełom mający miejsce w ludzkich komórkach, bo dzięki temu Człowiek się przebudza i przestaje być śpiący, zaczyna starać się o odpowiednie środowisko życiowe i w tym celu przejmuje odpowiedzialność.

Wpierw poprzez to że dotychczas posiadający władzę zostaną zastąpieni ponieważ Ludzie sami czują się nowymi Królami Świata który reprezentują, nowymi Królami Świata którzy mogą ich reprezentować.

Gdy tylko przebudzają się komórki Człowieka, przebudza się sam Człowiek.

To jest teraz szeroko rozpowszechnione.
Ten który się przed tym zamknie, pozostaje daleko, jednak każdy który się na to zdecyduje bardzo szybko stał będzie w Świecie – bez strachu, bez zmartwień, bez nienawiści, bez zazdrości, bez łakomstwa, bez stanów mącących Świadomość i tylko dzięki temu zmieni ten Świat.

Wy Przebudzeni dzięki przebudzeniu komórek dopuszczacie dla siebie możliwość nieograniczonego kreowania, ciągłego tworzenia nowych, nieustających kształtów, pełnych Światła wydarzeń i pełnej Światła Rzeczywistości.

Istnieją niektóre powody dla przejściowych porażek jednej Egzystencji na Ziemi, bowiem porażka jest zawsze tylko przejściowa i najważniejszy tego powód został tutaj wymieniony.

I dokładnie ten powód zostanie teraz zniesiony przez intensywne zalewanie ludzkich komórek Światłem. Tak więc wszyscy Ludzie znajdą takie same warunki do tego aby teraz uzdrowić Świat i samemu całkowicie wyzdrowieć.

Honor Wam, tym którzy tak długo przebywali w Świecie Ciemności, Honor Wam, tym którzy wybrali Śmierć pomimo tego iż pochodzą z Życia Wiecznego, Honor Wam, tym którzy Ciemności stawili czoła w niesprzyjających dla nich warunkach, Honor Wam, tym którzy byli Ludźmi i są Ludźmi.

Teraz Światło podnosi Was do nowego Pola Drgań, nowy dźwięk rozbrzmiewa w Waszym uchu i wielu Ludzi go słyszy. To jest Wibracja Tworzenia, Nowego Tworzenia, bo sama Ziemia została stworzona na nowo i wciąż i nadal będzie tworzona na nowo.

Honor Wam, tym wysłanym przez Boga, w Waszych rękach leży Ziemia i wiele Światów które formujecie w Waszych rękach.

Honor Wam –

OPIEKUNOWIE ZIEMI

//Patrz również: 20.11.2012 Matematyka Stwórcy. ATOS TU NAH’ – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/22/21-05-2013-dzwiek-ziemi-opiekunowie-ziemi/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s