Pora, abyście WY się połączyli

 

61529_498178110231363_222312554_n

Cześć wszystkim, mówi smok.

Brian czasami umie być dość produktywny, jeśli chodzi o przekazy, a potem przez jakiś czas się nie odzywa, nieprawdaż? Jego połączenie jest całkiem dobre, ale bywa ograniczany czasem, zmęczeniem i innymi czynnikami.

Niektórzy z was lubią nasiąkać przekazami jak gąbki, niezależnie od tego, jakimi ich źródłami jesteście zainteresowani. Każdy ma swoich faworytów, co zależy od rodzaju ich energii, waszych zainteresowań oraz tego, co wydaje się właściwe. Jednak przekazy te nigdy nie pojawiają się wystarczająco szybko, prawda? Możecie tak nasiąkać i nasiąkać, a gąbka dalej nie wchłonęła wszystkiego. W ten sposób jesteście skonstruowani, i nie bez powodu. I tych przekazów nigdy nie będzie wydawało się dosyć.

Nie oznacza to, że ludzie powinni przestać przekazywać te wiadomości, włącznie z Brianem, gdyż służą one pewnemu celowi. Jednakże dla wielu z was, którzy czytacie już od jakiegoś czasu te przekazy, nastał czas, abyście sami, o ile jeszcze tego nie zrobiliście, stworzyli własne powiązania tego rodzaju ze zbiorowością istot, które was obserwują i prowadzą. Już pora. I mówimy o nich “oni”, ale mamy na myśli i “nas”. Po prostu nie chcemy, aby ta wiadomość zdała się dotyczyć nas. Ona jest o was samych.

Te istoty są dla was dostępne, o ile zdecydujecie się nawiązać to połączenie. Nie możemy stwierdzić, że cierpliwie lecz entuzjastycznie oczekują one na to, gdyż wiedzą już one w jakim czasie w przyszłości nawiążecie to połączenie. Są one również i tam. Ale tu chodzi o was, o waszą zdolność do sprowadzania tych informacji w szybszy sposób. O to, abyście się czuli połączeni, i bardziej w całości, a nie samotni. Nie ma więc powodu, abyście dalej na ten kontakt czekali.

Bo niby dlaczego? Ok, znamy na to odpowiedź…ale pytanie to ma was sprowokować do myślenia.

Jeśli jesteście jak gąbka i lubicie nasiąkać i nasiąkać…no cóż, to nasiąkajcie. Czemu mielibyście czekać wiele dni albo jeszcze więcej na przekazy od różnych ludzi? Stwórzcie wasze własne połączenie, tak jak to zrobili ci czanelerzy. Ilość informacji, jaką otrzymacie, będzie o wiele większa.

No i informacje te będą płynąć szybko. Wasza gąbka szybciej się napełni.

Jest to dla was bardzo naturalne. Jest częścią waszych zdolności. Każdy ma tę zdolność. Czasami ją praktykujecie nawet o tym nie wiedząc. Zróbcie więc to teraz świadomie.

Nie zwlekajcie już dłużej. Jeśli czujecie się zablokowani, wiele osób opowiadało wam już w jaki sposób nawiązać takie połączenie. Jak to się czasami mówi na waszym świecie, po prostu to zróbcie.

A na koniec chcielibyśmy powiedzieć, że największą duchową istotą, z jaką możecie się połączyć, jest ta, która żyje w was, i która żyje w nas wszystkich.

Z miłością –
Smok

Przekazał smok Brian, 18 maja 2013

http://lightworkers.org/channeling/182298/channeling-isnt-fast-enough-its-time-you-connect

Przetłumaczyła wika

Źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s