Anioły poprzez Tazjima: gdy trzeba reasekuracji

18 maja 2013 w
www.bluedragonjournal.com

Jesteśmy anielskimi zastępami Boskiej Matki. Witamy Wasz powrót do Jaźni, najdrożsi.

Gdy przechodzicie przez codzienne czynności, chodzimy przy waszym boku. Jesteśmy częścią większego Ciebie, istniejącą w sferze światła, jako emanacje Stwórcy.

Teraz, w tych czasach wielu kłopotów i zamieszania, zarówno indywidualnie, jak i na poziomie światowym, stoimy obok was. Przez słowa od Was i przez pozwolenie przyznane nam przez wasze Dusze, prowadzimy, ochraniamy i doradzamy.
Wiedzcie zawsze, że jesteśmy częścią tego wewnętrznego głosu, który mówi do was, jak jasny promień światła, przebijający się przez warstwy wątpliwości i strachu, kiedy potrzebujecie pewności, że jesteście na dobrej drodze dla Was i dla Stwórcy, dla którego działacie. Wszystkie doświadczenia, czy są uważane za pozytywne, czy negatywne w oczach społeczeństwa mają taką samą wartość w podróży doświadczeń i poznania siebie.

To, co „społeczeństwo” zatwierdziło w tych czasach często nie jest wartościowe dla tych, którzy są aktywni na drodze do samopoznania i ponownego zjednoczenia z duszą i monadą. To, co przejawia się „prawdziwym” w oczach wielu po prostu nie jest prawdziwe w odniesieniu do tego, co istnieje poza chwilowym występowaniem na powierzchni kruszących się struktur rzeczywistości 3D.

Zachęcamy wszystkich tych, którzy obecnie zmagają się z decyzjami i pokusami, aby aktywnie słuchali tego, co wyłania się z centrum waszej istoty. Czy wasze „wnętrzności” skręcone w węzły; czy sen jest mniej niż zadowalające? Czy pokusy tańczenia (przedstawiane) przez głowę rozpraszają waszą uwagę od tego, co jest naprawdę ważne w życiu dzisiaj … osobistego Wzniesienia i tej planety?

Z pewnością wszyscy z was nadal przechodzą intensywne napady oczyszczeń, nawet jeśli myślicie, że przepracowaliście większość warstw niekończącej cebuli. Pamiętajcie, drodzy, ta praca nie tylko jest dla was, ale dla wielu milionów ludzi, którzy będą i już idą w wasze ślady. Ustawiliście się w danym środowisku, aby być jasnym światłem. Jeśli to światło czasami zostaje zamazane sadzą, wiedzcie, że wasze anioły i żywiołaki pomogą mu zabłysnąć.

Siła, która emanuje z Waszego centrum poprowadzi Was z powrotem na drogę, którą postępowaliście przez całe swoje życie, najpierw nieświadomie, a teraz bardziej świadomie. Droga przyjaciółka naszego pisarza niedawno zauważyła to w odniesieniu jak są jej przedstawiane pokusy:

„Z mojego doświadczenia, to było więcej o wygładzaniu połączenia ze sobą. Mamy do czynienia z sytuacją, która wydaje się być wszystkim, o czym myśleliśmy, że poszukiwaliśmy. Jednak głos z wewnątrz (i to jest nasz głos) po prostu powtarza to, co wie – to nie jest miłość.

To zajmie trochę czasu dla nas, aby dokładnie zrozumieć, co to znaczy, bo wszystko – emocje, fizyczne uczucia, co mówił nam świat – wydaje się właściwe. Tutaj, to słówko „wydaje się”. To jest wskazówka. My widzimy poza tym „wydaje się” – w rzeczywistości.

Jednym z aspektów (doświadczenia) jest to, że ono pokazuje, że jesteśmy chronieni przez „siebie”, bez konieczności polegania na kimś innym, który nas prowadzi. ”

Nauczcie się ufać, temu cichemu głosowi lub poczuciu, które emanuje z centrum, z mądrości serca i spokojnej jasności Wyższego Umysłu. To Wasza własna Jaźń mówi do Was. I ona zawiera całą miłość, przebaczenie i zrozumienie, czego potrzebujecie, aby czuć ponownie zrównoważonymi i całością. Być może czuliście, że zeszliście ze ścieżki, ale nigdy nie zostawiliście swojej Jaźni w tyle. Macie ją „na plecach”.

Połączenia wewnątrz zostały ponownie połączone w każdym z was, wzmacniając zewnętrzną świadomość o waszym połączeniu ze Źródłem, waszą Duszą, waszą rodzina dusz czy monadą i Stwórcą. Każdego dnia przechodzicie kolejne oczyszczania i różne doświadczenia, gdy wasze ciało jest bombardowane przez promienie kosmiczne i CME z waszego własnego ciała słonecznego, Słońca, stajecie się tym, czym nie byliście przez bardzo długi czas, całkowicie świadomą Ludzką Istotą… anielską istotą zamkniętą w formie. Nie jest to łatwe zadanie, ale jesteście wybrani, aby odbyć tę podróż w imieniu Stwórcy i dla dobra wielu, którzy potrzebują was, aby prowadzić ich po drodze, przynajmniej na początku.

To magiczny czas dla tych, którzy są w ciałach na Ziemi lub Terra, jak niektórzy ją nazywają. Jest to również czas, który jest wyzwaniem dla wszystkich konstrukcji, które zostały wzniesione w ciągu ostatnich kilku stuleci ponad wrakami bardziej starożytnych cywilizacji ziemskich poprzedzających obecny współczesny świat, w którym sami się znajdujecie. Te cienkie struktury 3D mają ich fundamenty pod nimi.Wszystko, co jest fałszywe, jest teraz ujawniane, w waszym własnym życiu osobistym, bo te rzeczy i myśli, które nie są „prawdziwymi” Wami i te rzeczy, które społeczeństwo uznaje za ważne, nie są bardziej realne i cenne niż złoto głupców.

Szukajcie skarbu, który leży wewnątrz, waszego połączenia z duszą i Stwórcą. Jak wzrośniecie w samoświadomości stworzycie swój własny świat, ten, w którym chcecie żyć, a nie, chybiona kreacja, która powstaje w umyśle innego i jest wymuszana na was.

Jesteśmy tutaj, w ramach środków danych Wam przez waszą kochającą Matkę / Ojca Boga, waszą lokalną reprezentację Źródła, którzy nie są sami w sobie Stwórcami, ale którzy pracują w imieniu Stwórcy, tak jak my.

Odkryjcie pokój, który istnieje wewnątrz, gdy jesteście w pełnym zestrojeniu z Jaźnią. Odkryjcie Ją i pielęgnujcie Ją, bo to będzie Wasza ochrona, gdy będziecie przechodzili przez wyzwania, które pojawią się w każdym z waszych żywotów w nadchodzących miesiącach i latach. To, co zostało błędnie skonstruowane w waszych społeczeństwach musi być rozbite i odtworzone w całości, z korzyścią dla wszystkich, a nie tylko kilku. Zniszczenie tego, co znacie jako realny świat wpłynie na wszystko, ale w końcu, wszyscy skorzystają z tych zmian.

Jesteśmy tu dla Was i kochajaco pomagać, gdy wzywacie nas, aby przyjść do Was. Zobaczcie naszą obecność w uśmiechu nieznajomego, w wybrykach zwierząt domowych, w pięknie kwiatów i świeżości powietrza dotkniętego deszczem.

Idziemy teraz w pokoju, wiedząc, że robimy to dzieło Stwórcy. Wy także, wykonujecie pracę, nawet ci, którzy nie są świadomi, że są tutaj, aby pomóc Stwórcy w doświadczaniu siebie we wszystkich jego aspektach.Radujcie się w wiedzy i szanujcie swoje jaźnie jako godne miłości Stwórcy i spójrzcie na wiele waszych poświęceń i na wiele waszej radości, której doświadczacie po drodze.

Namaste.

Dziękuję, ukochane anioły.

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/2013/05/anioy-poprzez-tazjima-gdy-trzeba.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s