Michał: Rozszerzająca się świadomość Jaźni

Chcemy teraz porozmawiać z wami o rozszerzającej się świadomości Jaźni. Zauważacie, że napisaliśmy to przez duże ‚J’. Nie chcielibyśmy, abyście uznali, że mówimy tu o częściach was samych, które aktualnie u większości z was są świadome. I używamy sformułowania „u większości z was”, gdyż wasz stan świadomości jest bardzo odmienny u różnych jednostek.

Tym jednak, co jest dla was rzeczą wspólną, od tych najbardziej do najmniej świadomych, jest fakt, iż otrzymujecie potężne światło od swego Stwórcy, i ono powoduje rozszerzanie się tej świadomości. Ci bardziej świadomi spośród was z wdzięcznością przyjmują to światło i wywołany nim wzrost. To sprawia, że rozwijacie się na coraz bardziej cudowne sposoby, i proces ten ulega przyspieszeniu. Inni, którzy są bardziej zdeterminowani, by pozostać takimi, jakimi są teraz – co jest swoją drogą niemożliwe – w ogóle nie rozumieją co się dzieje i czują się zagubieni, nie wiedząc jak sobie radzić ze swymi odczuciami. Wynikiem tego jest spora doza, jak to określacie, uzewnętrzniania tych emocji w swym otoczeniu. Po raz kolejny radzimy wam, abyście pomogli im, o ile o to proszą, ale nie czujcie się odpowiedzialni za uzdrowienie całej populacji. Ci, którzy decydują, że nie chcą tego wszystkiego widzieć, również mają wolną wolę.

Ujrzycie też w ludziach ze swego otoczenia bardzo znaczące przemiany postaw – wtedy, gdy pozwolą oni sobie na dostrzeżenie przebłysków innych możliwości i alternatyw. Nie leży w niczyjej naturze ponowne decydowanie się na doświadczanie bólu, więc nie musicie się martwić, jeśli teraz nie widzicie jeszcze w jaki sposób taka całkowita przemiana mogłaby się w nich wydarzyć. Nie jesteście świadomi wszystkiego, co oni widzieli i słyszeli, ani ich wewnętrznych reakcji na to. Wszystko będzie tak, jak być powinno.

Oddawajcie się nadal swemu rozwojowi i wzrastaniu. To właśnie macie tutaj robić, i na tym polega sposób, dzięki któremu możecie najbardziej pomóc temu światu i każdej czującej istocie, która na nim żyje. Jak na razie jeszcze w pełni nie uznajecie tego faktu. Ale kiedy osiągniecie świadomość, o jakiej mówimy, zrozumiecie to.

Wasza odpowiedzialność wobec waszej Jaźni jest waszą odpowiedzialnością wobec Wszystkiego. Oczywiście kiedy sięgacie coraz wyżej, odkryjecie, że w coraz większym stopniu dzielicie się ze wszystkim, co was otacza. Po prostu nie dostrzegacie, że to dzielenie się trwa dalej i wykracza w nieskończoność. Zapewniamy was, że tak właśnie jest. A totalna suma, ciężar i moc tego, co teraz stwarzacie, wkrótce zaowocuje światem, który przekroczy wasze najgorętsze marzenia.

Bądźcie teraz nieustannie i jeszcze głębiej waszych sercach, najdrożsi, kochane anioły, a my niedługo znów się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 19 maja 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/19/the-expanding-awareness-of-self-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s