Arkturianie: Oczyszczanie i Wasza moc.

Channeler: Marilyn Raffaele
19 maja 2013 r. – http://www.onenessofall.com

Grupa Arkturian zaprasza wszystkich czytelników do następnego komunikatu ze światła i miłości. Jesteśmy tutaj, aby pomóc wszystkim, którzy wybrali, aby się wznieść do energii wyżej wymiarowej, która teraz staje się coraz bardziej oczywista, z każdym dniem.

Ci, decydujący się wznieść muszą doświadczyć oczyszczenia ich fizycznego, emocjonalnego, umysłowego i duchowego pola energii, które jest uwolnieniem wszystkich starych, gęstych energii nadal przenoszonych z przeszłości (lub obecnie). Może to być niewygodny proces.

Możesz znaleźć się przeżywając dzień kiedy płaczesz, jesteś w depresji, lub zły bez powodu. Możesz płakać i śmiać się jednocześnie będąc w stanie racjonalnie obserwować doświadczenie jak gdybyś stał poza sobą i patrzył. Wielu (nie wszyscy) ponownie doświadczą pewnych intensywnych emocjonalnych energii, gdy je uwalniają. Pozwólcie im odejść, nie żądając ich z powrotem jako osobisty problem, gdy mówicie do siebie, „Jestem tak przygnębiony” czy „potrzebuję leków, lepiej iść po jakieś pigułki”, co Ci utrudnia proces uwalniania.

Uwolnienia z fizycznej pamięci komórkowej często przepływają przez najsłabszy obszar ciała, co w wyniku daje problemy związane z danym obszarem w kółko. Uwolnienie energii odbywa się również w snach. Jednostka może mieć marzenia o jakiejś gwałtownej działalności, takich jak bycie wojownikiem w walce i zastanawia się, dlaczego. Te sny są prawdopodobnie uwolnieniem zgromadzonej pamięci komórkowej z rzeczywistych doświadczeń.Energia może również uwalniana dokładnie w miejscu starego urazu, gdzie pamięć komórkowa wciąż utrzymuje traumatyczne wydarzenie. Osoby żyjące z nadmierną obawą wobec wody, wysokości, niektórych zwierząt etc wciąż posiadają w swojej pamięci komórkowej jakieś traumatyczne doświadczenia z przeszłości z udziałem tych rzeczy.

Omawialiśmy oczyszczania w poprzednich wiadomościach, ale pragniemy przypomnieć, że wszyscy, którzy zdecydowali się przenieść duchowo do przodu, muszą być oczyszczeni. Nie możecie wziąć starych i gęstych energii trzeciego wymiaru z wami do nowego i wyższego. Jesteście również w trakcie otwierania zablokowanych czakr, w których energia płynie, jak również oczyszczenia siedmiu czakr i wprowadzania nowych. Dużo się dzieje w was teraz moi drodzy, więc o tym pamiętajcie, gdy doświadczacie tych oczyszczeń. Starajcie się unikać pośpiechu do jakiejś diagnostyki medycznej z trzeciego wymiaru w tych doświadczeniach, ale nie wahajcie się skontaktować się z lekarzem, jeśli jesteście tak kierowani. Wiedzcie, że wiele dzisiejszych problemów fizycznych ewoluujących dusz jest oczyszczaniem i uwolnieniem starej energii.

Chcielibyśmy pomówić o życiu w wyższych częstotliwościach, które są energią otwartości i szacunku. Szacunek dla wyborów każdego innego we wszystkich dziedzinach bez osądu lub krytyki, która zawsze zawiera osobiste koncepcje. Wyżej wymiarowe życie płynie harmonijnie na bazie energii miłości, ponieważ jest przeżywane ze zrozumieniem Jedności. To, co ludzie zaakceptowali jako normalne (dualizm i oddzielenie) zaprogramowało ich, aby wierzyli, że taka jest rzeczywistość. Mówimy wam, że to jest aberracja -energia miłości i Jedności jest rzeczywistością. Ludzie zapomnieli, że pokój i spokój mieszkał w ich domu na ich rodzimych planetach lub w doświadczeniach pomiędzy żywotami, bo kiedy dusza postanawia się wcielić ona chętnie przyjmuje zasłonę zapomnienia, która jej towarzyszy. Powoduje to życie na ziemi bez pamiętania, kim naprawdę jest.

Wiara w stałą rzeczywistość dualności i separacji teraz zaczyna się rozpuszczać w ogromnej ilości światła płynącego do ziemi z wielu źródeł oraz ze świecącego w cieniu światła waszej własnej Boskości. Przypominamy o tym, ponieważ gdy zaczniecie doświadczać więcej przejawów tego, co jest prawdziwe, owoce dualności i separacji zmniejszą się – to co wewnątrz jest tym, co na zewnątrz. Zaczniecie obserwować więcej pokoju, spokoju, dobrobytu, szacunku, radości, zdrowia i dzielenia się wszystkimi rzeczami, ponieważ jest to rzeczywistość, utrzymywana w miejscu przez Boskie prawo.

Ludzkość została zaprogramowana, aby wierzyć w brak, ograniczenie, separację, a zło, które spowodowało wcielenia z udziałem samolubnych i okrutnych zachowań z udziałem kogokolwiek (nawet was kochani, w waszych nieprzebudzonych wcieleniach), gdzie dominowali nad innymi w przekonaniu, że oni nie będą mieli nic, chyba że siłą zabiorą to.Doświadczenie dualności było i nadal jest dla niektórych, ważnym narzędziem ewolucji, ale jego czas jest skończony dla budzących się.
To, co jest stare i fałszywe szybko rozpuszcza się w nicość, czym to naprawdę jest i duchowa świadomość zaczyna manifestować się na zewnątrz jako nowe i wyższe formy życia, dlatego widzicie tak wiele chaosu w tym czasie. Pozory mówią, że świat się rozpada, sytuacja się pogarsza, a ludzkość cofa się do tyłu. Prawda jest taka, że energia wyższej częstotliwości światła zaczyna świecić na cienie w ramach rządów, kościołów, firm i korporacji ujawniając te rzeczy, które były dotąd ukryte przed wami.

Teraz jest czas, aby odzyskać swoją wrodzoną moc, moi drodzy, i dokonywać codziennych decyzji z miejsca świadomości.Wniesienie oświeconej świadomości do codziennego wyboru, jakiego dokonujecie, jest sposobem, w jaki ludzie przynoszą zmiany. Potrzeba, aby świadomość szła razem z duchowością i materią w waszym zrozumieniu prawdy, że nie ma separacji. Świat, który widzicie jest po prostu materialnym poczuciem duchowej rzeczywistości.
Decyzje dokonywane z miejsca głębszej intuicji, a nie z propagandy 3D będą skutkowały tym, że nie będziecie głosować na samolubnych i nie – wyewoluowanych ludzi. Nie wspierając korporacji, które dostarczają wam chemikaliów i śmieci przyniesie zmianę. Odmawiając ślepo wspierać systemy wierzeń i kościoły, które utrzymują ludzkość w niewoli osobistej i egoistycznej doktryny i koncepcji przyniesie również zmiany.

Teraz jest czas dla wszystkich, aby zaakceptować i zintegrować zarówno energię męską (aktywne / bycie, robienie) i żeńską (otwarcie, twórczość) aspektów waszej jaźni. Będzie to prowadzić do bardziej zrównoważonego, w całości, i potężnego stanu świadomości, który umożliwi wam indywidualne działania i dokonywania wyborów, które służą dla wyższego dobra, a nie kierowaniem się wpływami zewnętrznymi.
Wyewoluowane istoty nauczyły się żyć z ich wnętrza na zewnątrz, a nie od zewnątrz do środka. Jesteście mocą, drodzy, i to minął już czas, aby to rozpoznać i rozpocząć działanie z tą świadomością.Bądźcie świadomi, że nie mówimy o mocy w sensie władzy nad kimś lub czymś, bo użycie mocy w egoistyczny lub na własny użytek było upadkiem wielu i jest ze starej energii. Mówimy o mocy, która pochodzi ze zrozumienia, że jesteście przejawem Źródła i nic i nikt nie może oddzielić Was od Tego – wszystko, co potrzebujecie jest już wewnątrz. To jest moc prawdy, która nie widzi nic potrzebującego uzdrowienia lub korekty.

Zawsze rzetelnie badajcie intencje, drodzy, bo to, co kiedykolwiek powiecie i zrobicie przenosi na energię intencji. Bądźcie skrupulatnie uczciwi i wierni sobie pytając, „W co ja wierzę, że to powoduje, że czuję i działam w ten sposób?”. Energia prawdy i światło zawsze będzie Twoim przewodnikiem w jakimkolwiek wyborze, działaniu lub słowach, które są konieczne, jeśli szukasz, zaufania, i na to pozwalasz.

Jesteśmy Grupą Arcturian 19.05.13

http://2012allabout.blogspot.com/2013/05/arkturianie-oczyszczanie-i-wasza-moc.html

Reklamy

13 comments on “Arkturianie: Oczyszczanie i Wasza moc.

 1. „Uwolnienia z fizycznej pamięci komórkowej często przepływają przez najsłabszy obszar ciała, co w wyniku daje problemy związane z danym obszarem w kółko.”

  Taaa…. No wlasnie to przerabiam….

  Od kilku dni probuje sie wyleczyc z pewnego zapalenia i nie widze efektow 😦

  • O zjawisku uwalniania negatywnych wzorów/obrazów z pamięci komórkowej piszą Ben Johnson i Alexander Lloyd w „Kodzie uzdrawiania”. Ich metoda pomaga w przyspieszeniu tego procesu.

   • Dzieki Mariusz, zwroce uwage na to dzielo. Choc przyznam sie, ze ja ide „na skroty” i z „Pierzastymi” zawsze najpierw probuje dzialac 😀 To jest moja ulubiona metoda 😀 Po prostu „miod i malina” 😀

    Ale sama – niestety 😦 tez musze dzialac, przynajmniej na razie…

    A Ty, probowales metody z tej ksiazki?

   • Metoda Loyda jest właśnie ‚pierzasta’. Miał bardzo chorą żonę i – choć sam był lekarzem – był bezsilny, bo ‚leki’ nie działały. Więc jak trwoga, to do Boga. No i pewnego pieknego dnia dostał przekaz, będąc akurat w samolocie. Oczywiście ‚uzdrowił’ żonę, a dziś jego metoda podbija świat. Na forach jest dużo pozytywnych opinii. Ja sam oczywiście doraźnie korzystam, u mnie akurat idzie to lajtowo, ale znam ludzi, którzy np. z bólem wydalali piasek z rozpuszczonych kamieni nerkowych, bo akurat w tę stronę energie poszły. U każdego, co oczywiste, objawia się to indywidualnie.

    W każdym bądź razie jest to jedna z metod rozpoznawania, ujawniania i uwalniania „znanych i nieznanych negatywnych obrazów, niezdrowych przekonań, destrukcyjnych wspomnień komórkowych oraz problemów fizycznych”.

   • A duzo soe trzeba „napracowac” przy tej metodzie? Rzecz w tym, ze jest duzo roznych metod ale niektore wydaja mie sie bardzo skomplikowane i jakby poza moim zasiegiem. Wiec wybieram, te, ktore mi „ida” 😉

    Ps. U mnie non stop pada i jest zimno. Ouuuuu….!
    Od tego tapniecia pogody i u mnie nastapilo ogolne „tapniecie” 😦

   • To metoda w sam raz na dzisiejsze fastfoodowe czasy: lekko, łatwo i przyjemnie. Autorzy zalecają 6 minut, 3 razy dziennie. „Jeśli jest to konieczne, możesz stosować go częściej, aby rezultaty nastąpiły szybciej. Osiągniesz je, nawet jeśli będziesz go stosować raz dziennie i gorąco zalecamy, abyś koniecznie robił to co najmniej raz dziennie. Możesz go również wykonywać dłużej niż sześć minut. Regularne stosowanie kodu ma kluczowe znaczenie. Najlepiej jest wykonywać go przez sześć minut trzy lub więcej razy dziennie – to przyniesie najlepsze rezultaty”.

    A co do ‚tąpnięć’, to jesteśmy po serii znaczących Zaćmień, które zawsze działają jak mechanizm spustowy, więc… wszystko zgodnie z Prawami natury. W duchu tąpnięć i przełomów jest też najnowszy przekaz Saint-Germaina.

   • Lekko, latwo i przyjemnie to jest to, co ja lubie! 😉 To pozostaje mi juz tylko zaopatrzenie sie w te ksiazke 🙂

    A co do tapniecia, to rzeczywiscie, odczulam to jakby jakis „krach na gieldzie”…

 2. O, widze, ze jest nas 3 🙂

  Dziekuje Agnieszko. Slysze od jakiegos czasu o tej metodzie ale jakos wciaz nie moge do niej dotrzec. Widze, ze jednak powinnam sie zainteresowac.

  A Ty masz jakies konkretne doswiadczenia z ta metoda? W czyms konkretnym Ci pomogla?

 3. Kochani,
  metodę znałam od dawna jak przeczytałam Zero Ograniczeń, chwilę ją stosowałam i potem odłożyłam na ” półkę”. Teraz do niej wróciłam jakiś miesiąc może temu. Przeznaczam na nią trochę czasu rano i wieczorem i trochę w ciągu dnia jak o niej pamiętam ;). Pomogła mi i pomaga w relacjach z córką, z bólem i kłuciem w krzyżu , przy zdenerwowaniu i złym samopoczuciu. Z tym , że stosuję ją teraz regularnie :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s