Pozwólcie sobie wznieść się w ciszę, która jest waszym rdzeniem

 

 

Kochane Dusze, wiecznotrwała Miłości, którą jesteście. Przychodzę do was dzisiaj przynosząc mą miłość i wsparcie w waszej podróży wiodącej ku większemu zrozumieniu i oświeceniu, ku waszemu boskiemu celowi i ku waszym Boskim Jaźniom.

Do tej pory doznaliście tylko przebłysku waszej mocy i rozległości tej mocy w waszej boskiej naturze. Bądźcie gotowi doświadczyć jej więcej w czasie nadchodzących dni. Ważne jest, abyście się poddali i pozwolili jej napływać w coraz większym stopniu. Gdyż nie macie tylko “próbować”, ale i zezwalać na to, wchłaniać i BYĆ w rozszerzającej się matrycy wzniesienia w wyższe wymiary.

Moi ukochani, wdychajcie teraz Miłość i Światło coraz głębiej i z większym zdecydowaniem. Czujcie tę ekspansję dwadzieścia cztery godziny na dobę. Poczujcie się z nią wygodnie. Jesteście czymś o wiele większym niż jeszcze niedawno doświadczaliście. I ten proces będzie przyspieszać.

Poczujcie moją miłość dla was. Jest ona delikatna i silna, jedwabista i słodka; jest potężna, a jednak tak subtelna niekiedy… Takiego rodzaju Miłości możecie doświadczyć i doświadczacie. Obejmijcie ją, ukochani.

W swych chwilach Teraz uczestniczycie obecnie w tej ekspansji w jeszcze większej skali. To, czego doświadczacie, nie zawsze może być zdefiniowanie. Jest to bardziej oczywiste kiedy nie próbujecie tego określić, kiedy nie próbujecie być tego nazbyt świadomi. Wasza większa świadomość istnieje w przestrzeniach pomiędzy waszymi oddechami, pomiędzy waszą uważnością, kiedy puszczacie wszelkie oczekiwania i spostrzeżenia.

Wasze Ciała Świetlne osiągnęły absolutny rekord pod względem swej świetlistości i ekspresji. Dajcie sobie czas na zintegrowanie tego i zaakceptujcie swe nieustannie fluktuujące przemiany. Wasza największa siła leży w zezwalaniu i poddawaniu się przypływom i odpływom waszej ekspansji.

Miłość, jakiej teraz doznajecie, jest jeszcze czystsza dziś niż wczoraj, i jeszcze bardziej świetlista – a nawet bardziej uchwytna, choć czasami na pozór wam się wymyka. Otacza was ona teraz błogosławieństwami, które nawarstwiają się i gromadzą w miarę jak całkowicie porzucacie wszelkie osądzanie i oddzielanie, kiedy unosicie się pośród świeżości decyzji, by doświadczać tego rodzaju miłości, w którym pływaliście kiedyś na co dzień. Witacie ją ponownie w swoim życiu, a wraz z nią wszystko się zmienia.

Kiedy staje się to głównym punktem skupienia w waszym życiu, wszystko zabarwia się w inny sposób. Nie pozostaje miejsca dla zmartwień czy wątpliwości, gdyż całkowicie powierzacie się waszej esencji Miłości. Zaczynacie doświadczać jej totalności, jej wsparcia, i nic nie jest już w stanie podkopać radości i szczęścia, jakie zeń pochodzą, niezależnie od tego co się wydarza. Tak, zawsze możecie żyć w tym stanie. Witajcie w piątym wymiarze i wyżej, ukochani, gdy sobie to uświadamiacie.

Ja jestem waszym wzorcem tej miłości. Doświadczcie jej łaski i miłosierdzia. Pozwólcie, by przebaczenie przeniknęło każdą chwilę waszej jawy, dla was samych i innych. Żyjcie w tym stanie wiecznego rozkwitu najczystszej błogości i radości, która pochodzi z wiedzy, że jesteście zawsze chronieni i obejmowani przez Stwórcę, i że idziecie naprzód w swym rozwoju, dokładnie tak jak to ma być. Odprężcie się w spokoju świadomości tego.

Bądźcie w jedności z waszym obecnym celem doświadczania swego życia w całkowicie nowym świetle, życia wolnego od sporów i podziału. Już nie kalkulujcie i nie osądzajcie. Pozwólcie sobie wznieść się w ciszę, która jest waszym rdzeniem. Tak, waszym Boskim Rdzeniem, tak jak Stwórca, który istnieje w was wszystkich.

Gdy przestaniecie już doznawać oddzielenia, zauważycie jak wasz świat się przemieni, kochani. Może to być właśnie tak proste, i tak głębokie. Spokojnie przyjmijcie to jako wasze nowe poczucie Istnienia. Gdyż przebłysk Jedności staje się coraz bardziej uchwytny, kiedy poddajecie się wiedzy swej Duszy o waszej prawdziwej naturze. Spocznijcie w niej, ukochani. Żyjcie nią Teraz.

Jestem zawsze waszą kotwicą w wyższych wymiarach, kiedy pozwalacie Miłości i Światłu przenikać was coraz bardziej w czasie nadchodzących dni. Macie bowiem wszelkie właściwości Miłości i Istnienia, jakie ja posiadam. Odprężcie się teraz wiedząc o tym, kochani.

Wasza kochająca Matka Maria, Zwierciadło Miłości, którą jesteście

Przekazała Fran Zepeda, 19 maja 2013
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s