Michał: Niech zrozumienie Wszystkiego, zrozumienie Jedności, pojawi się w waszych sercach

Dziś będziemy mówić o dalszych sukcesach świetlnych pracowników w otwieraniu dróg zrozumieniu i świadomości na waszym świecie. Podziwiamy zdolność tak wielu osób w unikaniu dostrzegania tego, co dla nas jest tak oczywiste. Z każdym dniem staje się coraz trudniejsze interpretowanie wydarzeń oraz doniesień o nich w inny sposób niż pozytywny i pełen nadziei.

Dzieją się wciąż rzeczy, które jak wiemy nie aż tak łatwo zrozumieć w tym świetle, ale otacza was o wiele więcej tego, co jest pozytywnej natury. Oczywiście najgłośniej rozbrzmiewają te głosy, które wciąż uderzają w nuty strachu i kontroli. Ale tony pokoju, postępu, wolności, miłości i współczucia już nie dają się spychać na bok. I wszyscy mogą je usłyszeć, jeśli tego zapragną.

Wiele, bardzo wiele głosów powiększa codziennie ten chór. Miłość i światło już nie mogą być lekceważone, i nie będą. Gdy ten nurt nabiera prędkości, dla tych, którzy tylko patrzyli, czekając na podjęcie ostatecznych decyzji, coraz łatwiejsze staje się dołączenie do niego. Witamy ich.

To zrozumiałe, że przeszłe doświadczenia bólu i cierpienia uwarunkowały wiele osób tak, że dla swej ochrony trzymały się one z dala od „linii ognia”. Nikt nikogo za to nie wini i żadne poczucie winy nie jest potrzebne. Chronienie samych siebie jest jednym z najbardziej podstawowych życiowych popędów. Możecie równie dobrze odkryć, że ci, którzy właśnie teraz zaczynają się przyłączać, rzucają się w ten nurt z wielką radością i oddaniem. Czekali oni na nadejście tych zmian dłużej i modlili się goręcej. Niechże na ich powitanie otworzą się serca i ramiona.

Rozglądajcie się często wokoło, aby odnajdywać nowe dowody, nawet pozornie niewielkie, tej nadciągającej powodzi światła. Mogą one być kroplą w oceanie, ale pamiętajcie, że mówimy tu właśnie o oceanie. Jeśli zaczynacie się zniechęcać, zmieńcie swą perspektywę i wznieście się na tyle wysoko, by zobaczyć fale. I pamiętajcie, kiedy dziękujecie Stwórcy za stworzenie tego, i kiedy dziękujecie za to nam, abyście podziękowali również sobie nawzajem i samym sobie za to. Pozwólcie, by zrozumienie Wszystkiego, zrozumienie Jedności, wkroczyło w wasze serca.

W wielkiej miłości życzymy wam dobrego dnia, drodzy przyjaciele. Wkrótce znów się odezwiemy.

Przekazał Ron Head, 23 maja 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/23/allow-the-understanding-of-all-of-one-to-enter-your-hearts-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s