Nowy Porządek Świata. ASANA MAHATARI(Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain

Odpowiednio do Twoich Zleceń będą Ci przekazywane Przesłania
i zaprawdę im mniej Ludzie czekają na przybycie Świetlistych Statków i na Oświeconych Nieba i im bardziej wskazywane jest im na to że Przemiana leży tylko w ich rękach, tym bardziej są oni gotowi na pracę nad samym sobą, albowiem:

Ci którzy czekają, przegapią tą okazję Przemiany.

Twoja praca polega na tym aby aż do Dnia Podniesienia budzić Ludzi poprzez Przesłania Nieba i ich obudzić bo głęboki sen Świadomości jest naturalnym wrogiem każdej Przemiany. Tym samym zaczynam przekazywać dzisiejsze Przesłanie.

 

Kochana, honorowana i dźwigana przez Światło jest Ludzkość,
Ja Jestem ASANA MAHATARI który przekazuje to Przesłanie.

Dźwigana przez boskie Światło
– tak, faktycznie, tak dzieje się teraz i wypełniają się te Objawienia wielkich Mistrzów które są zapisane w pismach i na tablicach.
Nawet jeśli wiele „świętych pism” jest niekompletnych, czasem przedstawiają poemat, a potem kłamstwo to u ich podstaw są one prawdziwe bo Prawda jest zawsze między wersami lub tylko w tych wersach które są Prawdą.
Dla tego kto dziś wyćwiczony jest w rozróżnianiu ziarna od plew łatwiej jest rozumieć, widzieć i wiedzieć co JEST a co znajduje się z dala od rzeczywistości.

Honorowani Ludzie!

Wielkie Wydarzenia są Wam ogłoszone i one „przelatują” niczym film przed Waszymi oczami.

Światowy Ogień zostanie rozpalony na nowo albowiem Moce Ciemności podsycają obecnie nowy ogień, ogień do którego sami nie dorośli, którego sami nie mogą kontrolować i w którym – ostatecznie – sami znajdą swój koniec.

Przez Brata JESUS SANANDA zostało Wam ogłoszone „Patrzcie do góry”:
03.01.2012 Światła na Niebie. JESUS CHRYSTUS – kliknij tutaj
i gdy zwracacie swój wzrok do góry, widzicie zmiany.

Bo to Niebo, gwiazda w tych dniach ubierają się w nową, twórczą szatę i Ci nieliczni którzy wiedzą jak to prawidłowo zinterpretować
– dadzą odpowiedź tym którzy w zdziwieniu i zaskoczeni w Dniu Ostatecznym* będą widzieć jak zmienia się Świat
– przyniosą im pewność będąc życiowym przykładem.

//*Jüngsten Tag czyli Ostatni Dzień to Dzień po którym nie nastąpi następny. Dzień, gdy nastąpi Koniec Czasu i gdy wejdzie on w Wieczność. W j. polskim zwrot ten błędnie spłycany jest do Dnia własnej Śmierci lub nawet utożsamiany z Dniem Sądu Ostatecznego. Jednak taka interpretacja jest błędna i napiętnowana religijną indoktrynacją. W Dzień Ostateczny nie ma ani żadnego Sądu ani sądzenia jakiejkolwiek Istoty przez Stwórcę czy też Świat Duchowy. Shogun//

Ciemne Moce doświadczą swojego upadku lecz nie bez woli pociągnięcia za sobą wszystkich i wszystkiego.

 

Niczym topiący się który chwyta się wszystkiego co obiecuje mu ratunek, by uniknąć tego co nieuniknione. Te Ciemne Moce siegają po każdy środek, każdy haniebny czyn by za wszelką cenę wprowadzić „Nowy Porządek Świata”.
Liczą się ze śmiercią miliardów, a nawet więcej, to jest klarowny cel Elit, albowiem chcą tej planety tylko i wyłącznie dla siebie.
Ja Jestem Mistrz SAINT GERMAIN, jako Człowiek pośród Ludzi z Duchowym Imieniem ASANA MAHATARI.

Ja mam zlecenie aby pozostawać w bezpośrednim kontakcie z Siłami Ciemności, aż nie zostaną podjęte ostatecznie te wszystkie decyzje które mają zapieczętować upadek Starego Świata.

I my jesteśmy bardzo blisko Punktu Prawdy. Mówimy tutaj o tygodniach i kilku miesiącach. Światowy Ogień pali się i pogrzebie pod sobą Świat i wielu Ludzi – którzy nie chcą ani widzieć ani słyszeć – zostanie zabranych do innego Świata, do „nowego świata” podobnego do „starego” aż do ostatniego detalu.

Dziś wzywam Ludzkość do tego abyście wykorzystali pod każdym względem czas który jeszcze pozostał, abyście wykorzystali go do Transformacji Waszych Serc, do Transformacji wszystkich Waszych spraw, tak aby zostało rozpoznane co rozpoznane być musi.

Im jesteście lżejsi i bardziej przepuszczalni w Waszej psychice, Duchu i Duszy, tym łatwiej dla Was nastąpią wszystkie nadchodzące teraz zmiany.

Z kolczugą wzorców i wyobrażeń, ze zbroją z zazdrości, nienawiści i zawiści, z plecakiem pełnym przyzwyczajeń ciężko jest wszystko pozostawić gdy zostaniecie do tego wezwani w ten Dzień Ostateczny*.

Nigdy dotąd w Czasie i na tym Świecie zdanie: „Trzy, dwa, jeden, start!”
nie pasowało bardziej, albowiem zaprawdę to co ma stać się widocznym, to pokazuje się teraz, to ukryte zostanie odkryte i to nieznane stanie się znanym.

I to następuje dzięki Duchowym Hierarchiom które już dawno „kontrolują” tą planetę, albowiem zaprawdę: już dawno świat utonąłby w atomowym zniszczeniu gdyby nie pomoc Mistrzów Światła w kosmicznej odpowiedzialności za tą planetę aby tak się jednak nie stało.

Tak, faktycznie, nadszedł Dzień Światła który oświetli tą Ziemię na Wieczność.

Na jedno skinięcie Stwórcy – którego oczekujemy w nadchodzącym czasie – będzie miało miejsce to co jest ogłoszone, aby ukończone zostało to, co musi być ukończonym.

Czas już dojrzał do tego. Czy Ty też?

Ja Jestem
ASANA MAHATARI

Kto mnie woła i gotów jest pójść za moim wołaniem, ten idzie bezpośrednio do Światła i znajdzie wstęp do Świata Światła Boga który czyni Wiecznie Szczęśliwym.

Ja odwracam całą Ciemność do Światła – czego Ci którzy nią zarządzają boją się najbardziej.

Podczas gdy Ludzie którzy ponownie odnajdują się w Świetle odkładają wszystkie swoje lęki i zmartwienia, to dziedziczą je Ci którzy te Stany rozsiewali.

Działanie Boga wszech-ogarnęło ostatecznie Ziemię – i tych Znaków Nieba nie da się już dłużej ukryć, zmienić ich znaczenie lub im zaprzeczyć.

Bóg jest wielki.
Okażmy się Go godni, poprzez to że oddamy mu się bezwarunkowo.

Ja przynoszę Światło.
Ja przynoszę Pokój.
Ja przynoszę Ludzkości Klucz do Nowej Ziemi.

Czas już dojrzał do tego. Czy Ty też?

Ja Jestem
ASANA MAHATARI
(Saint Germain)

//Patrz: 2026 Manuskrypt dla Planety Ziemi – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/29/29-05-2013-nowy-porzadek-swiata-asana-mahatarisaint-germain/

Reklamy

6 comments on “Nowy Porządek Świata. ASANA MAHATARI(Saint Germain)

 1. Ważny przekaz od pani Moniki i pani Renaty. Myślę, że rozwieje dylematy i niepokoje wielu Pracownikom Światła oraz wzmocni ich na ich ścieżce:

 2. Witam
  Jest w tym przekazie takie zdanie:
  ” Mówimy tutaj o tygodniach i kilku miesiącach.”
  Co prawda dziwne sformułowanie ale gdyby rzeczywiście po takim czasie coś zaczęło się dziać to byłoby bardzo dobrze.
  Tyle to jeszcze damy radę wytrzymać pod rządami ciemnych…

 3. Witaj Michale!
  Myśląc o tzw Ciemnych, stale i z emocjami wzmacniasz Ich. Pamiętaj, energia podąża za uwagą i jeśli myślisz o Nich negatywnie, a Oni odżywiają się energią negatywną, to Ich K A R M I S Z . Czy mógłbyś postarać się zaakceptować Ciemnych, że Oni też byli potrzebni w świecie dualności – aby doświadczać Istoty L. Czy nam się to podoba, czy nie, Oni zostali stworzeni i umieszczeni w planie doświadczania dobrego i złego przez STWÓRCĘ po to, aby Istota L. mogła WZRASTAĆ. A że władza upaja – to Oni też wpadli w pułapkę Ciemnej Strony Mocy.
  A tak na marginesie: czy zdajesz sobie sprawę z tego, że myśląc stale o tym Złym Świecie szczelnie zamykasz sobie drogę prowadzącą do Zmiany? Żyjesz w świecie stworzonym przez siebie, i dopóki widzisz tylko negatyw, to nikt i nic z tego świata Cię nie wyciągnie…

 4. Stań się Światłem .
  Usiądź wygodnie i rozluźnij się. Weź kilka spokojnych i pogłębionych oddechów.
  Wejdź w siebie , w ciszę.
  Zobacz jak Twój spokojny oddech staje się Światłem. Jak rozprzestrzenia się, wypełniając każdą komórkę Twojego ciała.Zobacz, że Źródło tego Światła jest nad Twoją głową i jesteś z nim połączony/a świetlistym kanałem przez czubek głowy. Ta przestrzeń Światła, to Twoja Wyższa Jaźń. Światło Ducha, Boska Siła. jest zawsze z Tobą. Teraz jesteś tego świadomy/a-tego połączenia. Kolejne oddechy sprawiają, że Światło staje się tak duże i jest go tak dużo, że jest wszędzie . Nad Tobą, w Tobie i wokół Ciebie.Aż Ty sam/a stajesz się Światłem i z Ciebie bije Źródło.Stajesz się Światłem Ducha. Jesteś Światłem Ducha, Boską Siłą, która czyni cuda. Aby czynić cuda, myśl wysoko wibrujące myśli i mów wysoko wibrujące słowa, a będziesz żyć życiem wysokiej jakości. To co słyszysz, to co myślisz i to o czym mówisz wpływa na to czym wibrujesz.
  Twoje myśli i Twoje słowa tworzą Twój świat, a podobne przyciąga podobne. Spokój, piękno, miłość, harmonia, mądrość, przyciągają pozytywne zdarzenia i życzliwych ludzi. Ty sam/a wybierasz co przyciągasz. Szczęście i dobre życie, czy coś innego? Wybierz szczęście. Wybierz Światło. Stań się ŚWIATŁEM.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/06/stan-sie-swiatem.html

 5. „Człowiek z natury jest dobry, zło zaś pochodzi z niewiedzy”
  „Dzień bez uśmiechu to dzień stracony”
  Erazm z Rotterdamu
  ❤ 🙂

 6. Kochani moi,
  Nadeszła chwila ujawnienia ostatnich zagubień w jakich tkwicie. Nadeszła pora otworzenia wam oczu, abyście nimi poprzez serce zobaczyli, kto nadal próbuje wami władać, kto czyni dla was pozorne światło. Dopóki szukacie za pomocą umysłów, nie widzicie, kto skrywa się za zmyślnymi przekazami, dając w nich pomoc, dając nauki, ale też dając fałszywe światło odciągające was od was samych, usypiające was w poszukiwaniach, dające wrażenie, że już wszystko znaleźliście.
  Adamus lub wcześniej Hrabia Saint Germain, jak i wiele innych imion i ciał, w które się przyoblekał, aby wami na wielką skalę manipulować, bawić się wami, jak i was uczyć. Dotrwaliście do momentu, kiedy prosto możecie się skupić i w sercu swoim dostrzec prawdziwe oblicze waszego nauczyciela, jednego z członków królewskiego rodu świata Reptilian, waszych nauczycieli. Na przestrzeni dziejów mój syn zajmował coraz to inne ciała, aby dotrzeć do tych z was, którzy mieli i mają ogromny wpływ na innych. Obsypując wielu obficie złotem, kupował ich przychylność, innych zwodził darem swych zdolności, których jako istota boska, wyzwolił obficie. Dusza jego zagościła najpierw w ciałach, które zwodzicielsko przejmował, następnie odwiedzał możnych tego świata, kupując u nich tak tytuły, honory i dotarcie do rodów mających największy wpływ na Ziemi. To co nazywacie agendą ponad rządową, to jego dzieło, to jego twórczość, jakże inna od twórczości, którą wam dawał, z której się uczyliście, w której odnajdywaliście pomoc, a która jednak was przybliżała do uśpienia czujności, do dalszych faz manipulowania, do przejęcia nad wami totalnej kontroli łącznie z zaczipowaniem swego stada, tak jak i wy kolczykujecie swoje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s