Michał: Łącząc się z impetem energii wzniesienia

30960_342943552471481_1774125079_n

 

 

Kiedy w coraz większym stopniu otwieracie się na pełnię waszego istnienia, głębia przypomnienie rozpala się w waszym wnętrzu.

Pojawia się coraz silniejsze połączenie ze wszystkim, czym jesteście, i Źrodłem które JEST wami samymi. I poprzez to rozszerzenie uwagi, i poprzez to wzmocnione połączenie z waszą Uniwersalną Jaźnią, z uniwersalną pełnią waszego istnienia, zaczynacie sobie w coraz większym stopniu uświadamiać co jest dla was możliwe.

Wyłaniają się żywione od dawna życzenia i pragnienia. Delikatne wglądy w to, co daje wam radość wychodzą na powierzchnię, i wyłania się gotowość objęcia ich od razu jako opcji, jako możliwości, jako zachęty dla szczęśliwszych doświadczeń w tej egzystencji.

I zaczynacie wyczuwać i widzieć jak moglibyście wkroczyć w pełniejszą ekspresję swojej istoty. Zaczynacie widzieć, w jaki sposób trzymaliście się z daleka od wszelkiego rodzaju rzeczy jakimi mogliście się cieszyć, i będziecie się cieszyć nimi teraz ponieważ już dłużej ich nie powstrzymujecie.

Ponieważ jesteście coraz pełniejsi wszystkiego, czym jesteście, i w tej pełności jesteście bardzo OTWARCI na świat. Jesteście chętni w pełniejszy sposób wejść w świat i pozwolić mu się oczarować i zachwycić. Oczekujecie na coraz więcej. I spodziewacie się, że to “więcej” spotka się z miłością, ze spontanicznymi przejawami miłości i pełni. Ze zwierciadłami waszego piękna, z pełną radości przyjaźnią i ciepłym poczuciem braterstwa w tej podróży.

Uświadamiacie sobie, że każda osoba jest w stanie spotkać się z wami w ten głęboki i piękny sposób. I że ich podróż może ukazać wam Źródło, jakim są, jeśli otworzycie się by poczuć tę prawdę i zrozumienie, i możecie wpłynąć w te połączenia i poprzez nie, pozwalając sobie na odczucie tego przypomnienia, tej całości, Jedności Życia, możecie pozwolić sobie żyć prawdą Jedynego Prawa, o którym pamiętacie. Prawdą całkowitości, którą jesteście.

I każda osoba coraz bardziej otwiera tę całkowitość. Zaczynacie widzieć i czuć bardzo szczerze i bezpośrednio w jaki sposób każda osoba otwiera waszą pamięć coraz pełniej, i w swojej neutralności zaczynacie być coraz bardziej dostępni dla życia, ukazującego wam drogi i zaproszenia, które wydają się całkiem niewinne, a jednak mogą dostarczyć wam niezwykłych doświadczeń i energii.

Zaczynacie sobie uświadamiać coraz bardziej, że możecie po prostu pojawić się w danym dniu, ukazać mu się i pozwolić, aby was pochwycił. Ten dzień może was porwać swym pięknem, może zagarnąć was wszystkim co wam ofiarowuje i czym was obdarza. I możecie przezeń po prostu płynąć, wejść w niego, otworzyć się na więcej. Możecie po prostu pozwolić sobie na to, by was spotkano i ujrzano i rozpoznano. Możecie pozwolić waszemu wewnętrznemu przewodnictwu wyłonić się z wyższych poziomów waszej istoty, możecie pozwolić sobie na mówienie do siebie i wzywanie was ku większej pełni przez to, że każdy dzień i każda chwila zaaranżowane są tak, by was spotykać i mówić do was i przyzywać pełniejsze rozpoznanie waszego własnego wdzięku i łaski, waszej własnej swawolnej obecności, waszej radości, waszej ekspansji i unoszenia się w coraz więcej i więcej i więcej.

I zaczynacie w odmienny sposób odnosić się do zmiany. Odkrywacie, że z natury swej jesteście bardzo płynni i bardzo elastyczni. Kiedy jesteście w tym trybie istnienia, odczuwacie go jako bardzo znajomy, a jednak jest on tak nowy i piękny i ekscytujący i całkiem surrealistyczny w swej różnicy, w swej zdumiewającej zdolności stwarzania otwartości i ekspansji w waszym życiu, gdy puszczacie wolno coraz więcej i więcej i pozwalacie życiu tańczyć z wami, i zapraszać was do wchodzenia w coraz więcej doświadczeń z otwartym sercem, które was prowadzi. Pozwalacie wyższym poziomom waszej istoty wskazywać drogę, zespalacie się wewnątrz swej energii z o wiele większym impetem i rozmachem, a to uczucie jest ekscytujące i uskrzydlające.

I wraz z tym otwarciem serca wszystko się dla was otwiera. Wraz z tym otwieraniem się wpływacie niefizyczną pełnią waszej istoty w tę sferę rzeczywistości, a życie otwiera się na życie. Ziemia otwiera się dzięki pełni waszej istoty, która płynie z waszych wyższych poziomów w tę sferę skupienia uwagi, w którą rozszerzyliście się.

I w ten sposób łączycie je mostem i płyniecie tą energią i nie czynicie tego z wysiłkiem, nie “wysyłacie” donikąd energii ani nie czujecie, że jest jakaś “potrzeba” robienia tego, po prostu jesteście sobą w coraz pełniejszy sposób. I tak czyniąc bardzo wiele ofiarowujecie pod względem energetycznym sferze, na jakiej się skupiacie, i to rozszerzenie waszej obecności, waszego pola energii, stwarza coraz więcej dróg dla waszego Uniwersalnego Ja, aby mogło być tu i teraz. I wasze Uniwersalne Ja rozszerza się będąc tu i teraz. I wznoszenie się tego wszystkiego ma imponujące rozmiary. I Wszechświat, i całe Stworzenie jest podnoszone dzięki wam i waszej ciągłej obecności w formie w tej awangardzie życia.

I jest to nowe! nowe! nowe! Raz po raz pojawia się ta nowość! A wy puszczacie wolno potrzebę, aby rzeczy pozostały takie same i dzięki swej otwartości ułatwiacie tej nowości drogę. W ten sposób to działa. I dzięki waszej otwartości Wszystko-Co-Jest unosi ku wam to radosne przypomnienie w euforii i ekspansji.

Całkiem fantastyczne, nieprawdaż?

JAM JEST Archanioł Michał

Przekazała Meredith Murphy, 27 maja
http://lightworkers.org/channeling/182891/how-access-momentum-ascending-energy
Przetłumaczyła wika

http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s