Michał: …światło narasta…

Dzisiaj po raz kolejny chcemy skierować waszą uwagę na temat poczucia własnej wartości i zasługiwania. Na te sprawy nie da się położyć zbyt dużego nacisku czy też zwrócić nadmiernej uwagi. Są to naprawdę rzeczy, których prawie wszyscy z was nie czują i w które nie mogą uwierzyć. Czemu tak się dzieje?

Dzieje się tak ponieważ osądziliście samych siebie, a nawet wasz boski Stwórca tego nie uczynił i nigdy tego nie zrobi. I wiele razy prosiliście o wybaczenie za rzeczy, za które się osądziliście i uznaliście się winni, a jednak w większości odmawiacie przyjęcia tego przebaczenia od samych siebie.

Raz po raz słyszycie, jak się wam mówi, że jesteście boskimi istotami, współ-stwórcami ze Wszystkim. Mądrze kiwacie nad tym głowami. Jednak nie umiecie znaleźć prawdziwego przekonania co do tego w waszych sercach.

Ale teraz, drogie anioły na Ziemi, wokół skrajów tej zasłony, za którą ukrywaliście się przez wszystkie te tysiąclecia, narasta światło. Pojawia się teraz możliwość, pojawia się „być może”. Umiejętności, uczucia, myśli i wspomnienia, które były wam nieznane przez niezliczone wcielenia, zaczynają się przebijać na wierzch. Czujecie często pragnienie odwrócenia się od tego, jak to zawsze czyniliście. A jednak coraz więcej spośród was odkrywa, że zaczynacie akceptować możliwość tej prawdy. Czy rzeczywiście jestem? Czy mogę być? Czy będę?

Mówimy wam raz jeszcze, w nadziei, że tym razem przyjmiecie bez zastrzeżeń, wiadomość, którą zawsze otrzymywaliście. Więcej niż jeden posłaniec niosący tę nowinę oddał życie, aby ją wam przynieść. Wysłuchajcie jej teraz. Ty, droga istoto, która to czytasz, jesteś boską twarzą JEDNOŚCI. Posiadasz w swym sercu, niezależnie od tego gdzie jesteś i co uczyniła/eś czy też nie, część doskonałej miłości i życia Stwórcy Wszystkiego.

Rozszerzając tę myśl, jesteś częścią Stwórcy, tak jak jest nią każde inne życie we wszechświecie. Niczego ci nie brakuje. Nie istnieje nic, o czym mógłbyś/mogłabyś marzyć, a co nie byłoby możliwe. Jeśli istnieje coś, nad czym być może potrzebujesz popracować, tym czymś jest akceptacja i uświadomienie sobie tej prawdy. Zajmij się odnalezieniem tego w sobie.

Ty, twój bliźni, twój świat, i twój wszechświat, czekają z zapartym tchem abyś teraz to sobie uświadomił/a. My czekamy. I my oraz niezliczone rzesze innych wysyłamy miłość i światło jak nigdy przedtem w największym przedsięwzięciu jakie możecie sobie wyobrazić, po to aby wesprzeć wasze starania. Widzimy wasz sukces jako fakt dokonany. Wy wciąż czekacie. No cóż, wpływa to w was teraz jak powódź. Zezwólcie na to i uczcijcie ten fakt. Jeśli okoliczności, w jakich się znajdujecie, zdają się mu zaprzeczać, zwróćcie ten zalew energii w stronę tychże okoliczności. Jest on rzeczywisty, a te okoliczności nie są.

Miłość i światło są rzeczywiste. Podążą one tam gdzie je poślecie. Tym właśnie, najdrożsi, jesteście sami, w najbardziej podstawowych słowach. Nasze świętowanie waszego sukcesu już się rozpoczęło, ale zawsze jesteśmy na posterunku wspierając was kiedykolwiek o to poprosicie.

Bądźcie w radości, a my wkrótce znów się odezwiemy. Dobrego dnia. 

Przekazał Ron Head, 26 maja 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/26/comes-a-growing-light-channeled-by-ron-head/

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s