Michał: Wasze serce jest bardzo mądre

485387_489139467806188_1726633560_n

 

Tego dnia chcielibyśmy powiedzieć więcej na temat rozróżniania. Jest to w tym czasie sprawą wielkiej wagi. Zawsze była to ważna sprawa, oczywiście, ale w tym punkcie, kiedy tak wiele waszej przyszłości zależy od waszego stanu istnienia, od waszej ewolucji świadomości, jest to temat bardziej istotny niż kiedykolwiek.

Chcecie robić to, co was zachęci i zmobilizuje, a nie to, co w jakikolwiek sposób opóźnia wasze postępy. Chybione życzenie utrzymania status quo jest jednak silne na niektórych obszarach; słabnie ono, to prawda, ale wciąż jeszcze stwarza wam problemy kiedy tylko może.

Wasz intelekt ma dostęp do powodzi informacji, która osiągnęła rozmiary niespotykane na tej planecie od wielu tysiącleci. W waszym najlepszym interesie leży nauczenie się, jak możecie się z tym obchodzić. Jaki jest najlepszy sposób, by zdecydować, co jest dla was wartościowe, a co nie jest? Co jest prawdą, a co nie jest? Komu i czemu możecie zaufać?

Moglibyśmy wam zafundować długi wykład o aniołach, przewodnikach, wzniesionych mistrzach i stwórczych istotach. I to wszystko miałoby zastosowanie, oczywiście. Ale ma to być krótka wiadomość, kochani, ponieważ najlepsza odpowiedź jest tu bardzo krótka.

Istnieje bardzo wiarygodny i prosty sposób, w jaki wszystkie wymienione istoty – i nie zapominajmy również o waszych wyższych jaźniach – komunikują się z wami z chwili na chwilę. Tak, w każdej chwili komunikujemy się z wami. I istnieje wiele rozmaitych sposobów, w jakie możecie otrzymywać te informacje, ale nie to jest tu potrzebne. Tym czego potrzebujecie jest umiejętność zdecydowania w jednej chwili, czy macie zaakceptować to co słyszycie, widzicie czy czytacie – czy też nie. Istnieje również możliwość odłożenia na bok waszej akceptacji czy odmowy do czasu, aż dostępna będzie większa ilość dowodów. Czy istnieje taki sposób?

Chcemy wam powiedzieć, że istnieje. Nie jest to coś, o czym nigdy wcześniej wam nie mówiliśmy. Jest to jednak coś tak prostego, że nie zwróciliście na to odpowiedniej uwagi. Oto klucz, drodzy przyjaciele. Kiedy czytacie, obserwujecie czy słuchacie czegoś, co pojawia się przed wami, bądźcie świadomi, w jaki sposób odczuwacie to w swoim sercu. Wasze serce jest bardzo, bardzo mądre. Jest tym czymś w was, co jest “połączone” w każdej chwili. Jest miejscem w was, w którym zamieszkuje “wiedzenie”. Jest domem umysłu. Nie powiedzieliśmy “intelektu”. Jest miejscem, gdzie umysł jest połączony z waszą ziemską istotą.

Dziś nie będziemy tego omawiać. Powiemy po prostu, że wasze serce przez całe wasze życie cierpliwie czekało na to, abyście wreszcie posłuchali tego, co ma wam ono do powiedzenia. Chcemy was też zapewnić, że ono nigdy, przenigdy was nie zwiedzie. Ale cały “trik”, o ile taki istnieje, polega na tym, że macie go posłuchać. Rozumiemy przez to, abyście nie lekceważyli, ignorowali czy też odsuwali za sprawą rozumowania tego, co czujecie.

Jeśli nauczycie się iść przez swe codzienne życie w ten sposób, szybko odkryjecie, że stajecie się coraz szczęśliwsi i o wiele mniej zestresowani. I wcześniej czy później
zorientujecie się, skąd pochodzą te uczucia. Jak mówiliśmy wam wielokrotnie, jesteśmy z wami w każdej chwili. Nigdy ale to nigdy nie jesteście sami. I jesteście w pełni i całkowicie kochani. To, jak powiadacie, macie pewne jak w banku.

Wkrótce znów się odezwiemy, najdrożsi. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 28 maja 2013

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/28/your-heart-is-very-very-wise-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

http://krystal28.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s