Bądźcie radykalni. Strażnicy AKASZY (AKASH)

Strażnicy Akaszy

Ukochani Ludzie,
również i długie Podróże kończą się gdy zrobione są ostatnie kroki, gdy to ostatnie zostaje rozpoznane i uwolnione zostają ostatnie więzy ze Światem.

 

Dla wielu Dzieci Ludzkich nadszedł czas
i teraz kończą one długą Podróż przez Czas i Przestrzeń.

Należy się na to dobrze przygotować, do tego dostroić i oczekiwać z radością tego Końca. Teraz Ci którzy zamówili bilet do stacji końcowej muszą pozostać w równowadze lub też – jeśli tak nie jest – tą równowagę osiągnąć.

To oznacza – tworzyć całkowicie z samego siebie, rodzić bez przerwy to Nowe, bo tylko w taki sposób może powstać w Świecie i stać się to Nowe i służyć Nowemu Światu.

Bądźcie radykalni we wszystkim co czynicie!

Zacznijcie wyrywać Rzeczy z korzeniami i sadzić nowe Rzeczy głęboko w ziemi – aż nowe Ziarno samo wypuści głębokie korzenie które rozgałęzią się w gruncie. Tylko tak będzie stworzone coś co pozostanie, tylko w taki sposób stworzony zostanie taki Świat, który jest już żywy w Was samych.

We wszystkim bądźcie kompletni i konsekwentni, bądźcie wyjątkowi, nowi, pełni pomysłów, bądźcie morzem kreatywności, bo teraz tylko to podniesie Świat, urządzi go na nowo i doprowadzi go do nowych przystani.

To Stare odchodzi i Wy dbacie o to, Wy którzy pozostaniecie żywymi aż do końcowej stacji tej Podróży,Wy, którzy wpierw dojdziecie do samych siebie aby ostatecznie dojść do Złotego Wieku na Ziemi.

Starymi metodami nie stworzycie nic nowego. Jedynie nową metodyką, zupełnie nowym postępowaniem powrócicie do Wieku Światła.

To oznacza ustawiczne wynajdywanie na nowo siebie samego i Świata, aż wszystko zostanie zmienione.

Wpierw zmieńcie się sami.
Kroczcie dalej, dalej i dalej, aż sami się już więcej nie poznacie.

Gdy odłożycie wszystko to co przypomina Wam Wasze domniemane JA, oznacza że doszliście do siebie samych.

Teraz wszystko szybko zmierza do ostatniej Fazy w Was, którzy chcecie zmienić Świat, w Was którzy z tego właśnie powodu przybyliście na ten Świat.

Dla wszystkich Ludzi którzy nadal szukają przyjemności w Starej Grze to Przesłanie jest dźwiękiem z innego Czasu który dopiero Ci Ludzie napotkają. Jednak wszyscy w których Nowy Świat już jest żywy w ich wnętrzu i którzy chcą go dźwignąć na zewnątrz – o tych jest mowa teraz, albowiem ludzkie Procesy Transformacji stają się widoczne na zewnątrz.

Nowy Świat zostanie stworzony od korzeni (*od podstaw), rosną zdrowe, duże korzenie formujące się do prawdziwych Cudownych Drzew, po tym jak zostanie usunięty Stary Świat wraz ze swoimi korzeniami i chwastami Starych Dni.

Kończy się jedna Podróż podczas gdy inna, Nowa Podróż bierze swój początek.

STRAŻNICY AKASZY (AKASH)

//Patrz: 20.02.2012 Czas Selekcji. STRAŻNICY PROGU – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/02/01-06-2013-badzcie-radykalni-straznicy-akaszy-akash/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s