Ziemia w 5D. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain

Łaska Stwórcy rozchodzi się nad tym Światem i bliski jest Koniec Czasów.

 

Ja Jestem ASANA MAHATARI

To co Was czeka i co stoi przed Wami – to jest Podniesienie.
Choć znajdujemy się pośród Wydarzeń Przemiany to Wy nadal czekacie jeszcze na widoczne jej wyniki.

Te nadejdą z dokładnością Stwórcy
i Życie na Ziemi zmieni się diametralnie na nowo.

Nowa Ziemia 5 Poziomu Bytu posiada wszystko o czym dotychczas tylko żeście śnili – to znaczy że Nowy Czas jest czasem w którym spełniają się Wasze Sny.

Co to jest Rzeczywistość?
Czym jest doświadczenie Spadku ograniczeń lub też odłożenie tego Spadku i zanurzenie się w bezgraniczną wolność Waszego Bytu na Gai?

Ustępuje każda ciężkość, to wszystko co do dziś wydawało się niemożliwym stanie się możliwym i lekkość Bytu przebija się wszędzie.

Nowa Ziemia wszystkim Sercom Ludzkim funduje Pokój, wszystkim Ludziom przynosi Obfitość i dba o to aby każdy Człowiek rozwinął się zgodnie ze swoimi życzeniami, by mógł on rozkwitnąć i się doświadczyć aż zostanie przeżyte wszystko co miało być przeżyte.

Człowiek jako wyjątkowa Ekspresja Boga stoi w centrum zaczynającej się Epoki, po tym jak zostaną rozdzielone Światy różniących się od siebie Ziem.

1.
Oświeceni zamieszkują ten Świat i Oświeceni wiedzą jak zachowywać się odpowiednio, wiedzą jak czerpać Energię z Bytu, cały czas manifestują „z niczego” i sami wyrastają ponad 5 Poziom Wymiaru Bytu.

2.
Świat Pracy jaki dotychczas znacie w całości się rozpuszcza.
Wytwarzane, stwarzane i wynajdywane będą tylko te Rzeczy które służą wszystkim Ludziom i z których ma pożytek Indywiduum – bez zakłócania ogółu. Wy jesteście stwórcami Waszego Świata.

3.
W tych dniach Wy manifestujecie w mgnieniu oka nowe budynki, pieniądz nie istnieje i również zbędne jest myślenie o wymienianiu się bo każdy tworzy z siebie samego swoje własne i wspólne – z odpowiedzialnością za cały Świat.

4.
Energie są dostępne wszędzie. Plądrowanie surowców naturalnych kończy się raptownie ponieważ sam Eter posiada nigdy nie kończące się i nie zanikające Energie, chodzi tylko o to by móc z nich korzystać. I w tym Czasie My to potrafimy, potrafi to Świat, potrafią to Ludzie, potrafią to pozostałe miliony Dzieci Ludzkich które bezpośrednio manifestują i pobierają z Niematerialnych Królestw.

5.
W Nowym Świecie źródłami pożywienia są Duchowe Światło i Rośliny nowo stworzonej Ziemi. Wasze Ciała są niematerialne i cały czas dopasowują się do Waszego rozwoju duchowego. Rodzeństwo Zwierząt jest Wam towarzyszem i zaprawdę lew i koza piją z jednego źródła wody.

6.
Nie ma już więcej polityków, znikają wszystkie koncerny, upada każda firma która zbudowana jest na egoizmie i własnych korzyściach i zatapia się na Wieczność w Hologramie który jest do tego odpowiedni.

7.
Rozwiązują się szkoły które znacie z dziś. Na ich miejsce wchodzą „Programy Rozpoznania” które są przekazywane i przesyłane telepatycznie przez Wysokich Mistrzów.

8.
Rodziny powstają wskutek tego że Ludzie rozpoznają swoje Grupy Dusz które schodzą się bezpośrednio razem. Dzieci przychodzą na życzenie i poród dla Kobiet nadchodzących dni jest bezbolesny.

To jest nowy, całkowicie Nowy Czas.

9.
Brak jest Religii ponieważ są one zbędne. Każdy Człowiek połączony jest bezpośrednio z Pra-Źródłem Wszystkich Bytów za pomocą otworzonej do góry, przebudzonej Czakry Koronnej i dzięki całkowicie przepuszczalnej dla miłości Czakrze Serca.

Tablice, zapisy, wspomnienia i kosmiczny Obraz Świata z przeszłości na ekranach Opiekunów Czasu i Przestrzeni pozwalają Wam ujrzeć co się wydarzyło wtedy gdy „w butach ze smoły” brodziliście w głębokim błocie.

10.
Ziemia jest Nowa, Życie jest inne, Ludzie są Oświeceni.

Tak, tak dzieje się dla Was, dla tych którzy wybrali.

Radujcie się, tak wiele zostanie przed Wami odkryte,
jest tak dużo tego co uczyniliście, aby mogło to być przed Wami odkryte.

Świętujcie Was samych, macie do tego wszystkie powody.

Jak bardzo jestem z Wami związany, Wam bliski
i z Wami połączony w Miłości Boga.

Ja Jestem to Ja Jestem –
Fioletowo-Złoty Promień Transformacji

Chwyćcie, wezwijcie mnie do tego
albowiem po to powróciłem do Was.

Ja Jestem ASANA MAHATARI

//Patrz: 05.01.2011 Moje kolejne wcielenie. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/03/02-06-2013-ziemia-w-5d-asana-mahatari-saint-germain/

Reklamy

One comment on “Ziemia w 5D. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

  1. Pingback: Ziemia w 3 D. Mistrzowie Wniebowstąpieni – 5 D    Piąty wymiar

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s