Michał: Wy jesteście tymi, którzy dokonują tych zmian

Dziś ponownie skupimy się na temacie zmian w waszym świecie. Jeśli należycie do tych, którzy zdobywają najwięcej informacji z telewizji lub gazet, jest bardzo prawdopodobne, że przeoczyliście parę wskazówek odnoszących się do tego, o czym mówimy. Jeśli również – lub wyłącznie – otrzymujecie informacje ze źródeł, które określa się mianem „media alternatywne”, być może zaczęliście już budować sobie trochę odmienny obraz na temat tego, co się aktualnie wydarza.

Wzmianki o nieuchronnie nadchodzącej zmianie są dla was dostępne, jeśli tylko zechcecie je dostrzec. I, jak powiedzieliśmy wam przy więcej niż jednej okazji, zaczynają one nabierać swego własnego impetu. Użyliśmy określenia „śniegowa kula” oraz „lawina”. Być może nie osiągnęły one jeszcze aż tych rozmiarów, ale osiągną. A my będziemy mieć coś wspólnego z energiami i energetycznymi podpowiedziami, które stworzą atmosferę, w jakiej to wszystko się wydarzy.

Ale to wy, moi drodzy przyjaciele, jesteście tymi, którzy tych zmian dokonają, którzy je doprowadzą do końca. Sugerujemy wam, abyście zaczęli czytać i słuchać tego, co się dzieje wokół was, z nowej perspektywy. Zacznijcie czytać poza tym, co się wam mówi. Teraz jeszcze nie zostanie wam to podane w oczywisty sposób, ale i to pojawi się dość niedługo.

Sugerujemy wam również, aby ci z was, którzy są mieszkańcami krajów Ameryki Północnej, zaczęli wyglądać poza swe granice, gdyż wiele z tego, o czym wam się nie mówi, dzieje się gdzie indziej, i niewystarczającą wagę kładzie się jeszcze na wpływ tych wydarzeń na wasz świat.

Był czas, kiedy to wy prawie w każdym przypadku decydowaliście o biegu wydarzeń na świecie. Ale coraz bardziej narastają inne wpływy i zaczynają to równoważyć, i byłoby dla was z korzyścią, abyście to zrozumieli. Potężne zmiany są już w toku, kochani. I nie są one niczym strasznym czy katastroficznym. Wasz świat zaczyna się raczej zmieniać tak, aby stać się bogatszym i piękniejszym miejscem nie tylko dla garstki swych dzieci.

Jeśli znajdziecie codziennie choćby jedną rzecz, jaką możecie świętować, poczujecie się dzięki temu lepiej, a zarazem przyczynicie się do postępu, którego pragniecie. Utrzymujcie te dobre nowiny w waszym sercu, pielęgnujcie je i dzielcie się nimi. I jeszcze jedną rzeczą, do której was namawiamy, jest przyglądanie się i poszukiwanie tego, czego pragniecie z danej sytuacji, a nie tego, czego nie chcecie. Bądźcie „za czymś”, a nie „przeciw” czemuś innemu. Jak uważamy, teraz już pojmujecie tę koncepcję.

Bądźcie radośni i w dobrym samopoczuciu, a my wkrótce znów się odezwiemy. Dobrego dnia. 

Przekazał Ron Head, 2 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/06/02/you-my-dear-friends-are-the-ones-who-will-carry-out-these-changes-channeled-by-ron-head/

Nad tekstem „Anioł odrodzenia” Ani Ślusarskiej

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

One comment on “Michał: Wy jesteście tymi, którzy dokonują tych zmian

  1. Kochani OBOWIĄZKOWA AUDYCJA dla wszystkich, którzy myślą, że „powariowali” w ciągu ostatnich 2 tygodni .
    Wszystko jest dobrze kochani 🙂
    Kolejny odcinek, w którym Tadeusz Owsianko dzieli się z nami swoją aktualną wiedzą duchową o wszechświecie.

    Pozdrawiam Was w Świetle i Miłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s