Ziemia w 3D. Mistrzowie Wniebowstąpieni.

Ukochani Ludzie,

 

Czasy pozostawiają ślady w Waszych Sercach gdy powracacie z powrotem do lekkości Waszej niematerialności, przy czym nie pozostawia ich sam Czas, lecz doświadczenia które tworzycie na Linii Czasu w powiązaniu z Przestrzenią.

Wielka Ciężkość osiąga Świat 3D i należy kreować teraz doświadczenia które nadejdą dla tych Istot które zdecydowały się pozostać na tym Poziomie Światła w Czasie Linearnym i w zakresie Przestrzeni.

Wam zostało już ogłoszone że Nowy Jork już nie istnieje. Wtedy daliśmy Wam krótki wgląd w scenę jednego ze znaczących Hologramów którzy został stworzony aby wiele nie musiało się już wydarzyć w Dzień X w 3D.

I tak się też stało, wszystkie Wydarzenia zostały lekko złagodzone, lecz mimo tego mają tak epokowy charakter, że zaprawdę żaden kamień nie pozostanie na kamieniu.

W pełni Miłości i bez błędnych Obrazów – My, którzy reprezentujemy MISTRZÓW WNIEBOWSTĄPIONYCH – zwracamy się teraz ku Ludzkości która podjęła wybór Poziomu 3D.
To wszystko w Wiedzy że to Przesłanie dotrze do Was dopiero wtedy gdy Wydarzenia będą już w pełnym toku i ich dramatyzm przekroczy wszelkie oczekiwania albowiem to wybraliście: ten dramatyzm i ten Dramat.

Ta Ziemia zostanie całkowicie przebudowana,
Niebiański Mistrz Budowlany, Bóg Stwórca zarządził
aby ten Poziom Światła odnowić od podstaw.

Do tego wymagane jest zniszczenie wszystkiego Starego i uczynienie widocznymi wszystkich pomyłek które Ludzie noszą w Sercach i w swoich Umysłach.
Teraz należy w Myślach przebudzić do Życia dotychczas „niewidzialne Duchy”, aż każdy będzie nasycony doświadczeniami Cierpienia, przeżyciami które głęboko zapadają w Ludzką Świadomość: takie Wydarzenia wskutek których Ludzkość 3D porzuci Służbę bożkom i powróci do Boga i do Pra-Źródła Wszystkich Żyć.

Ogłoszone jest następująco:

1.
Siły Natury rozwijają swoją dotychczas nieznaną Siłę i zmieniają całą planetę.

2.
Pożogi które ciągną się przez całe ziemie, masy wody pochłaniające pod sobą całe połacie, spadające na miasta ruchy ziemi przez które zostaną pogrzebane dotychczasowe centra władzy Elit.

3.
Wszechobecna jest niewidoczna trucizna – przez to że Ciemne Moce wznowiły konflikty atomowe i zastosowały nowe bronie – dotychczas nieznane szerokiej opinii publicznej. Bronie niszczące wyłącznie Życie, lecz pozostawiające stojące budynki. Bronie te zostaną zastosowane masowo.

4.
Ludność Świata kurczy się do niecałego miliarda – po tym jak ustaną konflikty, jak Matka Ziemia zakończy swoje przebiegunowanie i po tym jak Ciemne Elity w małej ilości schowają się do swoich podziemnych bunkrów, lochów i „Kuchni Czarownic” aby odczekać do odpowiedniego momentu powołania nowego świata.

5.
Ziemia po tych „zajściach” jest całkiem odmieniona – zarówno na swojej powierzchni jak i pod nią.

6.
Nieliczne miejsca zdatne do zamieszkania – które pozostały tym wszystkim nietknięte – będą okupowane przez starych-nowych Władców.

7.
Pozostała Ludzkość służy im w zamian za zaopatrzenie jej w najistotniejsze rzeczy.

8.
Od tego Punktu Przecięcia Czasu, dla każdego Człowieka możliwy jest powrót do Źródła i wyjście z Dramatu – jeśli tylko stanowczo i w wystarczający sposób postawi się machinacjom Karteli.

9.
Formują się podziemne ruchy oporu, grupy sprzeciwu. Jednoczą się grupy które zarówno w otwarty sposób jak i w ukryciu walczą i występują przeciwko reżimom, formują się, aż zwyciężą nad Elitami i te Elity zniszczą.

10.
Zaprawdę, ukazuje się tutaj Armageddon który musi być przeżyty w bardzo krótkim Przedziale Czasowym, po to aby później kreować nowe, pełne Światła doświadczenia, albowiem powoli wyczerpuje się ludzka potrzeba przeżywania epokowych Dramatów.

11.
O każdym Czasie pojedynczo schodzą na tą Ziemię Mistrzowie Wniebowstąpieni, aby zasiać Ziarno Miłości i Owoc Światła.

12.
Czas Życia Człowieka jest krótki i Cykle Inkarnacji następują jeden po drugim – jest to Czas bez przerw – aż zostanie rozpoznane to co rozpoznane być musi i aż zostanie osiągnięty 4 Poziom Wymiaru.

13.
Ogólnoświatowa Dyktatura panująca w tym opisanym tutaj Czasie wszystkim Ludziom którzy znajdują się w 3D oferuje wyjątkowy Potencjał do Wzrostu i Ludzie to wykorzystają.

14.
Planeta zostanie utrzymana i powoli wyjdzie z tych spustoszeń – całkowite zlikwidowanie tej planety na której żyją Ludzie NIE JEST przewidziane, pomimo tego że tkwi w tym ukryty Potencjał, ponieważ ten Poziom bardzo chętnie
„igra z ogniem”.

Rozkazem ze Źródła Wszystkich Bytów jest nam zlecone aby rozłożyć przed Wami ten Cykl Poziomów 3D do 5D i nazwać konkretnie Wydarzenia.
Rozkazem ze Źródła Wszystkich Bytów jest nam pozwolone aby podnieść Kurtynę Niewiedzy – tak by w obliczu nadchodzących TERAZ Wydarzeń stało się to wiadomym dla wszystkich Poziomów Tworzenia.

To Przesłania które wyraźnie i klarownie dźwigane są Miłością Boga i tylko tam powodują Lęki, gdzie są one jeszcze nieuwolnione.

Wiele tak zwanych Przesłań ze Światła łączą 2 wspólne rzeczy:

a) niedostatek odważnych, konkretnych wypowiedzi oraz

b) niedostatek Duchowego Światła i Duchowej Siły, co oznacza niedostatek Boskiej Obecności ponieważ przekazujący Kanał zdominowany jest przez nieuwolnione oczekiwania uzdrowień, przez jego wyobrażenia i opinie pochodzące ze Świadomości EGO.

Tak więc nie zajmujcie się tym dłużej, pomimo tego że jest to również wartościowy wkład do podniesienia wszystkich Światów, albowiem ostatecznie Człowiek ukańcza się dopiero wtedy, gdy zakończy wszystkie cykle pomyłek.

To Przesłanie czytać będą w goryczy Ci którzy teraz podnoszą się do Światła, podczas gdy nie osiągnie to tych którzy pozostali w Ciemności.

To Przesłanie napisane jest dzisiaj na inny Czas – po tym jak słowa Proroków zostaną wyryte w kamieniu aby dać przykład jak bardzo oddawano się Służbie „Złotemu Cielcowi”.

Zaprawdę „Sodoma i Gomora” i historia powtarza się ponownie, aż każdemu Człowiekowi zbrzydnie wszystko to co się powtarza.

Ta gorycz wszystkich gotowych do Podniesienia jest bezpodstawna, albowiem zaprawdę: jak możecie tego odmówić tym, którzy chcą kreować to doświadczenie – tylko dlatego bo znacie Koniec tej Gry.

My mówimy Wam:

Im bardziej drastyczne są Wydarzenia,
tym więcej Ludzi podnosi się do Światła
i tym szybciej mogą się oni podnosić.

Tęsknota za Pra-Źródłem Wszystkich Bytów jest albo częścią dojrzałej już Duszy albo zostanie wykreowana przez Duszę która dojrzewa dzięki pełnym Bólu doświadczeniom.

To jest wieczna Gra i tylko Ci którzy z głębi Duszy odrzucają Ból i znajdują się na Drodze doświadczeń pełnych Radości, Ci odziedziczą Świat wolny od tego Bólu.

Dlatego honorujcie każdą Decyzję Waszego Ludzkiego Rodzeństwa – nawet wtedy, gdy łańcuch wydarzeń na tej Linii Czasowej którą do przejścia wybrali Ci Ludzie jest wyjątkowo bogaty w Ból.

Podsumowując Trzy Cykle wygląda to tak:

1.
ten kto zmienia Poziom na 5D: wychodzi z gry Niewiedzy i odziedzicza swoje Mistrzostwo jako ukończona Świadomość – ponieważ pokonał wszystkie pomyłki niskich frekwencji tego Poziomu Bytu. Dorasta teraz nowa generacja Mistrzów Wniebowstąpionych – mowa jest o Tobie, Ty który uważnie i wolny od Strachu czytasz te Wersy.

2.
ten kto zmienia Poziom na 4D: otrzyma Skarb Doświadczeń wielu Przełomów oraz Dramaty tego Czasu i na podstawie tego może bardzo szybko wybrać nowe przeznaczenie i swoje Podniesienie.

3.
ten kto pozostaje/zmienia poziom na 3D: będzie wystawiony na głębokie oddalenie i pozostanie w Kole Śmierci, Narodzin/Ponownych Narodzin co oznacza:
naukę w znanym zakresie i znanym otoczeniu, aż podniosą się Jednostki które przekroczą granice wyznaczone na nowo przez Nowe/Stare Elity (a przede wszystkim przekroczą własne ogrodzenia).

Kosmiczne Wydarzenia rzucają długie cienie daleko do przodu.

Bądźcie uważnymi Nosicielami tej Wiedzy, bądźcie kochającymi i uważnymi obserwatorami Podniesień i upadków Cywilizacji. Respektujcie KAŻDĄ Decyzję i pozostańcie zakotwiczeni we współczuciu i mocno zaufajcie Bogu, albowiem Pra-Źródło Wszystkich Bytów zna Naturę wszystkich Rzeczy.

My zajęliśmy pozycje wraz z Zastępem nieskończenie pełnych Mocy Wojowników Światła ze wszystkich Królestw Tworzenia.
My oczekujemy na Zlecenie Boga aby dokonać naszego następnego – teraz najważniejszego – wkładu w Podniesienie gotowej na to Ludzkości.

Bóg jest z nami, My jesteśmy w Nim
i z Ludzkością są wszechobecni
MISTRZOWIE WNIEBOWSTĄPIENI

(gdy tylko Przesłanie zostaje już przekazane – kończy się burza lecz pozostaje pochmurnie i mgliście)

//Patrz również: PROROCTWA ELIASZA 1-48 – kliknij tutaj//
//Patrz również: 04.06.2013 Ziemia w 4D. Mistrzowie Wniebowstąpieni & ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//
//Patrz również: 02.06.2013 Ziemia w 5D. ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/05/05-06-2013-ziemia-w-3d-mistrzowie-wniebowstapieni/

Reklamy

3 comments on “Ziemia w 3D. Mistrzowie Wniebowstąpieni.

 1. Przepraszam,ale niestety słabo czuję przepowiednie Saint Germaina . Jest dla mnie nie klarowne w jaki sposób tego typu sformułowania mają być pomocne w rozwoju ludzkości i Boskiej miłości. Tym bardziej ,że jest to sprzeczne z wieloma wcześniejszymi przekazami Saint Germaina. Nie czuję tego . Pozdrawiam

  • Pierwsza Zasada Pożeracza Czanelingów dumnie obwieszcza:

   1) Skonsultuj się ze swym sercem – co ono na owo dictum?

   Następnie ceremoniał przemyślnie przewiduje Drugą Zasadę:

   2) Jeśli serce pała – chłoń to 🙂 Jesli się wzdraga – ten Przekaz nie jest dla ciebie.

   Następnie zastosuj Trzecią Zasadę:

   3) Nie bocz się na Nadawcę; może następny Przekaz będzie skomponowany specjanie z myślą o tobie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s