Armia 144 tysięcy. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain

SEN 5D

 

Ukochani Ludzie,
jedna Podróż się kończy
podczas gdy inna Podróż się zaczyna.
Ja Jestem Mistrz ASANA MAHATARI.
Dziś został Ci dany Sen…

Sen:

Ja śnię że dotarłem do 5D.
Ja frunę wolno i bez materialnego Ciała do którego jestem przyzwyczajony tu na Ziemi. Lecę niczym ptaki na Niebie. To Niebo jest niebieskie, widoczne są pojedyncze białe chmury, Słońce i Światło są takiej Jakości, jakiej tutaj nie znamy. Wszystko zatopione jest w głębokim Pokoju – określenie „piękny Świat” najdokładniej opisuje tą scenę.

Pomimo tego że mam wrażenie że jestem na czymś „w rodzaju Ziemi” to ta Wibracja jest inna, tak jakby wszędzie czuło się Miłość… atmosfera wydaje się w niej zatopiona, zupełnie inaczej jak tutaj, na tej codziennej Ziemi…

Jest mi świadomym że pokonałem 3D i  nieprzerwanie płaczę z radości i wdzięczności. „My naprawdę daliśmy radę” – myślę cały czas i ja płaczę ze szczęścia i budzę się z oczami pełnymi łez.

De facto – Wasza zapłata jest wielka i to pierwsze wrażenie pokazuje 5D,
to co Was czeka – Pokój, Szczęście, Radość i Światło – i wszystko podlega Miłości Boga – to drganie (*wibracja) zaprawdę czyni szczęśliwym.

W tym Przesłaniu przekazuję Wam Wiedzę, że od dziś przyszli Mistrzowie,
Ci Ludzie którzy niedługo przybędą do nas, do Mistrzów Wniebowstąpionych,
Ci Ludzie korzystają z wyjątkowej ochrony.

Czas Przejścia wystawiony jest na wiele perypetii i wiele irytacji. Tak więc na tym Przecięciu Czasu zostanie wzmożona energetyczna, faktyczna ochrona przyszłych Mistrzów Wniebowstąpionych.

W ten sposób jest zagwarantowane że po dotarciu do ich Mistrzostwa będą oni pewnie i na pewno urzeczywistniać ich wysoki cel służenia Ludziom na Ziemiach 3D i 4D.

Wciąż jeszcze Siły Ciemności do ostatniego dnia chcą wykorzystać Czas i odciągnąć od Duchowego Szlaku dużą ilość Ludzi – również i tych którzy zaszli daleko.

Sidła są różnorodne, pomimo tego że możliwości ku temu zmniejszają się wraz z każdym dniem w Czasie.

Tak więc przez Pra-Źródło Wszystkich Bytów została zarządzona całkowita ochrona dla wszystkich tych Ludzi którzy teraz przemierzają ostatnie kroki do swojego Mistrzostwa.

Galaktyczna Federacja Światła zapoznała się z zastosowaniem tego Boskiego Zarządzenia i wraz z nią wszystkie Poziomy które podlegają Federacji i jej Służbom.

Ta ochrona składa się ze 144 000 Wojowników Światła z Niematerialnych Królestw, którzy stoją u boku każdego, pojedynczego, opisanego tutaj Człowieka.

Ta Armia Światła jest wszechobecna w Życiu tych Ludzi którzy zostali przez Boga postawieni bezpośrednio pod tą ochroną i ta „gwardia przyboczna” jest UPRAWNIONA DO BEZPOŚREDNIEJ INGERENCJI w materialnych Światach 3D i 4D i w razie potrzeby MOŻE SIĘ MANIFESTOWAĆ. To oznacza że ta ochrona działa na wszystkich Poziomach Ludzkiego Bytu.

Dzięki temu zagwarantowane jest że ten doborowy Zastęp Ludzi może wyłącznie przygotowywać się do swojego Podniesienia i może być przygotowywany do nowych, związanych z tym Zleceń.

Nie jest wymaganym aby wzywać tej ochrony ani jej żądać, albowiem Mistrzowie nadchodzącego Czasu zostaną teraz doprowadzeni do ich nowych mieszkań w Niebie. I dokładnie na takie Jutro wskazuje dzisiejszy Sen Jahna.

Białe chmury w których rysujecie Wasz Świat Światła
dla wszystkich nadchodzących Generacji.

Wy jesteście podniesieni, Wy powróciliście do nas,
do tych którzy poszli jako pierwsi przed Wami.

MISTRZOWIE WNIEBOWSTĄPIENI & ASANA MAHATARI
który jest jednym z Was i jednym pośród Was.

//Patrz również: 08.01.2013 O Końcu. JAN CHRZCICIEL (live) (I/II) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA
http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/07/07-06-2013-armia-144-tysiecy-asana-mahatari-saint-germain/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s